SCOREBOARD

First Round

 TeamPW/LF/APts
1. BASKET LATTES MONTPELLIER AGGLOMERATION00/00/00
2. ZVVZ USK PRAHA00/00/00
3. WISLA CAN-PACK KRAKOW00/00/00
4. DYNAMO KURSK00/00/00
5. CSU ALBA IULIA00/00/00
6. GOOD ANGELS KOSICE00/00/00
7. UMMC EKATERINBURG00/00/00
8. GALATASARAY ODEABANK00/00/00
ZVVZ USK Praha   UMMC Ekaterinburg
05.11.2014 18:00
Good Angels Kosice   Wisla Can-Pack
05.11.2014 18:00
Dynamo Kursk   Alba Iulia
05.11.2014 19:00
Galatasaray   BLMA
05.11.2014 20:00
Wisla Can-Pack   Dynamo Kursk
12.11.2014 18:30
Galatasaray   Good Angels Kosice
12.11.2014 20:00
BLMA   UMMC Ekaterinburg
12.11.2014 20:00
Alba Iulia   ZVVZ USK Praha
12.11.2014 20:30
Good Angels Kosice   BLMA
19.11.2014 18:00
ZVVZ USK Praha   Wisla Can-Pack
19.11.2014 18:00
UMMC Ekaterinburg   Alba Iulia
19.11.2014 19:00
Dynamo Kursk   Galatasaray
19.11.2014 19:00
Good Angels Kosice   Dynamo Kursk
26.11.2014 18:00
Wisla Can-Pack   UMMC Ekaterinburg
26.11.2014 18:30
Galatasaray   ZVVZ USK Praha
26.11.2014 20:00
BLMA   Alba Iulia
26.11.2014 20:00
ZVVZ USK Praha   Good Angels Kosice
03.12.2014 18:00
Dynamo Kursk   BLMA
03.12.2014 19:00
UMMC Ekaterinburg   Galatasaray
03.12.2014 19:00
Alba Iulia   Wisla Can-Pack
03.12.2014 20:30
Good Angels Kosice   UMMC Ekaterinburg
10.12.2014 18:00
Dynamo Kursk   ZVVZ USK Praha
10.12.2014 19:00
Galatasaray   Alba Iulia
10.12.2014 20:00
BLMA   Wisla Can-Pack
10.12.2014 20:00
ZVVZ USK Praha   BLMA
17.12.2014 18:00
Wisla Can-Pack   Galatasaray
17.12.2014 18:30
Alba Iulia   Good Angels Kosice
17.12.2014 20:30
UMMC Ekaterinburg   Dynamo Kursk
18.12.2014 19:00
Wisla Can-Pack   Good Angels Kosice
07.01.2015 18:30
UMMC Ekaterinburg   ZVVZ USK Praha
07.01.2015 19:00
BLMA   Galatasaray
07.01.2015 20:00
Alba Iulia   Dynamo Kursk
07.01.2015 20:30
ZVVZ USK Praha   Alba Iulia
14.01.2015 18:00
Good Angels Kosice   Galatasaray
14.01.2015 18:30
UMMC Ekaterinburg   BLMA
14.01.2015 19:00
Dynamo Kursk   Wisla Can-Pack
14.01.2015 19:00
Wisla Can-Pack   ZVVZ USK Praha
21.01.2015 18:30
BLMA   Good Angels Kosice
21.01.2015 20:00
Galatasaray   Dynamo Kursk
21.01.2015 20:00
Alba Iulia   UMMC Ekaterinburg
21.01.2015 20:30
ZVVZ USK Praha   Galatasaray
28.01.2015 18:00
Dynamo Kursk   Good Angels Kosice
28.01.2015 19:00
UMMC Ekaterinburg   Wisla Can-Pack
28.01.2015 19:00
Alba Iulia   BLMA
28.01.2015 20:30
Good Angels Kosice   ZVVZ USK Praha
04.02.2015 18:00
Wisla Can-Pack   Alba Iulia
04.02.2015 18:30
BLMA   Dynamo Kursk
04.02.2015 20:00
Galatasaray   UMMC Ekaterinburg
04.02.2015 20:00
ZVVZ USK Praha   Dynamo Kursk
11.02.2015 18:00
Wisla Can-Pack   BLMA
11.02.2015 18:30
UMMC Ekaterinburg   Good Angels Kosice
11.02.2015 19:00
Alba Iulia   Galatasaray
11.02.2015 20:30
Good Angels Kosice   Alba Iulia
18.02.2015 18:00
Dynamo Kursk   UMMC Ekaterinburg
18.02.2015 19:00
BLMA   ZVVZ USK Praha
18.02.2015 20:00
Galatasaray   Wisla Can-Pack
18.02.2015 20:00
 TeamPW/LF/APts
1. BK IMOS BRNO00/00/00
2. KAYSERI KASKI SPOR KULÜBÜ00/00/00
3. CLUB BALONCESTO AVENIDA00/00/00
4. NADEZHDA00/00/00
5. ENERGA TORUN00/00/00
6. FAMILA SCHIO00/00/00
7. FENERBAHCE SPORTS CLUB00/00/00
8. TANGO BOURGES BASKET00/00/00
Kayseri Kaski spor   Fenerbahce
05.11.2014 19:00
Nadezhda   Energa Torun
05.11.2014 19:00
Bourges Basket   BK IMOS Brno
05.11.2014 20:00
Famila Schio   CB Avenida
06.11.2014 20:30
BK IMOS Brno   Fenerbahce
12.11.2014 18:00
Bourges Basket   Famila Schio
12.11.2014 20:00
Energa Torun   Kayseri Kaski spor
12.11.2014 20:30
CB Avenida   Nadezhda
12.11.2014 20:30
Nadezhda   Bourges Basket
19.11.2014 19:00
Kayseri Kaski spor   CB Avenida
19.11.2014 19:00
Fenerbahce   Energa Torun
19.11.2014 20:00
Famila Schio   BK IMOS Brno
20.11.2014 20:30
BK IMOS Brno   Energa Torun
26.11.2014 18:00
Bourges Basket   Kayseri Kaski spor
26.11.2014 20:00
CB Avenida   Fenerbahce
26.11.2014 20:30
Famila Schio   Nadezhda
27.11.2014 20:30
Nadezhda   BK IMOS Brno
03.12.2014 19:00
Kayseri Kaski spor   Famila Schio
03.12.2014 19:00
Fenerbahce   Bourges Basket
03.12.2014 20:00
Energa Torun   CB Avenida
03.12.2014 20:30
BK IMOS Brno   CB Avenida
10.12.2014 18:00
Nadezhda   Kayseri Kaski spor
10.12.2014 19:00
Bourges Basket   Energa Torun
10.12.2014 20:00
Famila Schio   Fenerbahce
11.12.2014 20:30
Kayseri Kaski spor   BK IMOS Brno
17.12.2014 19:00
Fenerbahce   Nadezhda
17.12.2014 20:00
Energa Torun   Famila Schio
17.12.2014 20:30
CB Avenida   Bourges Basket
17.12.2014 20:30
BK IMOS Brno   Bourges Basket
07.01.2015 18:00
Fenerbahce   Kayseri Kaski spor
07.01.2015 20:00
CB Avenida   Famila Schio
07.01.2015 20:30
Energa Torun   Nadezhda
07.01.2015 20:30
Kayseri Kaski spor   Energa Torun
14.01.2015 19:00
Nadezhda   CB Avenida
14.01.2015 19:00
Fenerbahce   BK IMOS Brno
14.01.2015 20:00
Famila Schio   Bourges Basket
15.01.2015 20:30
BK IMOS Brno   Famila Schio
21.01.2015 18:00
Bourges Basket   Nadezhda
21.01.2015 20:00
Energa Torun   Fenerbahce
21.01.2015 20:30
CB Avenida   Kayseri Kaski spor
21.01.2015 20:30
Nadezhda   Famila Schio
28.01.2015 19:00
Kayseri Kaski spor   Bourges Basket
28.01.2015 19:00
Fenerbahce   CB Avenida
28.01.2015 20:00
Energa Torun   BK IMOS Brno
28.01.2015 20:30
BK IMOS Brno   Nadezhda
04.02.2015 18:00
Bourges Basket   Fenerbahce
04.02.2015 20:00
CB Avenida   Energa Torun
04.02.2015 20:30
Famila Schio   Kayseri Kaski spor
05.02.2015 20:30
Kayseri Kaski spor   Nadezhda
11.02.2015 19:00
Fenerbahce   Famila Schio
11.02.2015 20:00
Energa Torun   Bourges Basket
11.02.2015 20:30
CB Avenida   BK IMOS Brno
11.02.2015 20:30
BK IMOS Brno   Kayseri Kaski spor
18.02.2015 18:00
Nadezhda   Fenerbahce
18.02.2015 19:00
Bourges Basket   CB Avenida
18.02.2015 20:00
Famila Schio   Energa Torun
18.02.2015 20:30
Second Round - Play-Offs
Team(A/1)   Team(B/4)
03.03.2015 20:30
Game 2:Team(B/4) - Team(A/1) 06.03.2015 20:30
Game 3*:Team(A/1) - Team(B/4) 11.03.2015 20:30
* - if necessary
Play-off standings0 - 0
Team(A/2)   Team(B/3)
03.03.2015 20:30
Game 2:Team(B/3) - Team(A/2) 06.03.2015 20:30
Game 3*:Team(A/2) - Team(B/3) 11.03.2015 20:30
* - if necessary
Play-off standings0 - 0
Team(B/2)   Team(A/3)
03.03.2015 20:30
Game 2:Team(A/3) - Team(B/2) 06.03.2015 20:30
Game 3*:Team(B/2) - Team(A/3) 11.03.2015 20:30
* - if necessary
Play-off standings0 - 0
Team(B/1)   Team(A/4)
03.03.2015 20:30
Game 2:Team(A/4) - Team(B/1) 06.03.2015 20:30
Game 3*:Team(B/1) - Team(A/4) 11.03.2015 20:30
* - if necessary
Play-off standings0 - 0

Semi-Final

Winner of (1)   Winner of (3)
10.04.2015
Winner of (4)   Winner of (2)
10.04.2015

Classification for 3rd to 4th Place

Loser of (5)   Loser of (6)
12.04.2015

Final

Winner of (5)   Winner of (6)
12.04.2015