SCOREBOARD

First Round

 TeamPW/LF/APts
1. DYNAMO KURSK66/0463/36112
2. ADANA BOTAS SPORT CLUB64/2405/36610
3. HOMEND ANTAKYA BELEDIYESPOR62/4405/4148
4. TSMOKI MINSK60/6345/4776
Dynamo Kursk   Tsmoki Minsk
9253
20-15   23-20   24-12   25-6  
Homend Antakya   Adana Botas
6673
16-12   10-15   19-21   21-25  
Adana Botas   Dynamo Kursk
6265
19-17   10-16   12-11   21-21  
Tsmoki Minsk   Homend Antakya
6977
20-23   18-11   14-20   17-23  
Dynamo Kursk   Homend Antakya
5853
18-17   10-10   16-20   14-6  
Adana Botas   Tsmoki Minsk
7558
28-13   21-17   9-17   17-11  
Tsmoki Minsk   Dynamo Kursk
5288
10-21   14-20   11-27   17-20  
Adana Botas   Homend Antakya
6850
18-10   14-14   24-13   12-13  
Dynamo Kursk   Adana Botas
7865
23-16   11-9   19-15   25-25  
Homend Antakya   Tsmoki Minsk
8364
21-20   19-14   22-13   21-17  
Tsmoki Minsk   Adana Botas
4962
13-15   15-14   10-18   11-15  
Homend Antakya   Dynamo Kursk
7682
19-22   14-18   24-21   19-21  
 TeamPW/LF/APts
1. NORRKÖPING DOLPHINS64/2362/35210
2. MERSIN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE64/2444/41110
3. BC CHEVAKATA VOLOGDA64/2406/37910
4. DUNAV 8806 RUSE60/6366/4366
Dunav 8806 Ruse   Mersin Büyüksehir Bld
6973
15-22   19-14   13-12   22-25  
Chevakata Vologda   Norrköping Dolphins
5650
9-10   16-9   13-20   18-11  
Mersin Büyüksehir Bld   Chevakata Vologda
8380
14-14   24-18   16-19   19-22   10-7  
Norrköping Dolphins   Dunav 8806 Ruse
6660
10-23   16-10   15-14   25-13  
Mersin Büyüksehir Bld   Norrköping Dolphins
5666
16-19   24-12   10-16   6-19  
Chevakata Vologda   Dunav 8806 Ruse
8465
20-15   26-17   17-17   21-16  
Norrköping Dolphins   Chevakata Vologda
5456
11-20   20-10   13-6   10-20  
Mersin Büyüksehir Bld   Dunav 8806 Ruse
9162
28-18   19-17   26-9   18-18  
Dunav 8806 Ruse   Norrköping Dolphins
5657
19-14   10-14   19-13   8-16  
Chevakata Vologda   Mersin Büyüksehir Bld
6573
19-21   8-16   19-14   19-22  
Dunav 8806 Ruse   Chevakata Vologda
5465
25-18   8-11   12-21   9-15  
Norrköping Dolphins   Mersin Büyüksehir Bld
6968
19-16   21-19   18-16   11-17  
 TeamPW/LF/APts
1. HORIZONT MINSK64/2412/39510
2. TARSUS BELEDIYE SPOR KULÜBÜ63/3475/4419
3. DYNAMO - GUVD NOVOSIBIRSK63/3407/3939
4. ACS SEPSI-SIC62/4396/4618
ACS Sepsi   Tarsus Belediye SK
8893
26-28   17-18   25-23   20-24  
Dynamo Novosibirsk   Horizont Minsk
7043
12-10   15-9   22-12   21-12  
Tarsus Belediye SK   Dynamo Novosibirsk
9162
22-12   23-16   21-15   25-19  
Horizont Minsk   ACS Sepsi
9765
20-21   24-17   30-12   23-15  
Dynamo Novosibirsk   ACS Sepsi
8864
28-20   28-14   16-13   16-17  
Tarsus Belediye SK   Horizont Minsk
7075
19-19   15-21   19-27   17-8  
Tarsus Belediye SK   ACS Sepsi
8369
10-16   17-12   30-23   26-18  
Horizont Minsk   Dynamo Novosibirsk
7265
20-17   12-20   21-18   19-10  
Dynamo Novosibirsk   Tarsus Belediye SK
6966
21-22   19-25   14-11   15-8  
ACS Sepsi   Horizont Minsk
5347
6-13   13-6   14-16   20-12  
ACS Sepsi   Dynamo Novosibirsk
5753
15-7   14-14   10-20   18-12  
Horizont Minsk   Tarsus Belediye SK
7872
15-17   29-15   18-17   16-23  
 TeamPW/LF/APts
1. ISTANBUL UNIVERSITESI BGD S.K.65/1504/40711
2. DYNAMO MOSCOW65/1509/40411
3. SPARTAK M.O. NOGINSK62/4392/4578
4. SBK OLIMPIA GRODNO60/6358/4956
Dynamo Moscow   Olimpia Grodno
8454
21-12   24-19   18-14   21-9  
Spartak Noginsk   Istanbul Universitesi
5173
16-21   10-13   15-19   10-20  
Istanbul Universitesi   Dynamo Moscow
8271
21-19   24-14   21-15   16-23  
Olimpia Grodno   Spartak Noginsk
5875
9-21   16-19   14-22   19-13  
Istanbul Universitesi   Olimpia Grodno
7849
29-9   18-14   13-12   18-14  
Dynamo Moscow   Spartak Noginsk
8857
26-12   25-18   16-14   21-13  
Istanbul Universitesi   Spartak Noginsk
9071
30-19   19-14   20-10   21-28  
Olimpia Grodno   Dynamo Moscow
6387
17-28   15-17   16-20   15-22  
Spartak Noginsk   Olimpia Grodno
7661
23-13   24-16   10-19   19-13  
Dynamo Moscow   Istanbul Universitesi
9286
22-22   23-21   17-22   21-18   9-3  
Spartak Noginsk   Dynamo Moscow
6287
15-32   4-22   19-22   24-11  
Olimpia Grodno   Istanbul Universitesi
7395
15-29   20-20   21-21   17-25  
 TeamPW/LF/APts
1. BASKET LANDES66/0474/38412
2. ALUINVENT DVTK MISKOLC63/3447/3939
3. TSV 1880 WASSERBURG63/3376/4019
4. LOTTO YOUNG CATS60/6382/5016
Basket Landes   Aluinvent Miskolc
9071
25-13   16-29   20-14   29-15  
Lotto Young Cats   TSV Wasserburg
7379
23-18   18-19   18-19   14-23  
Aluinvent Miskolc   Lotto Young Cats
10660
27-13   22-17   31-14   26-16  
TSV Wasserburg   Basket Landes
4551
12-15   11-13   13-13   9-10  
Aluinvent Miskolc   TSV Wasserburg
6953
16-11   17-14   21-14   15-14  
Basket Landes   Lotto Young Cats
8754
26-16   21-14   21-12   19-12  
TSV Wasserburg   Lotto Young Cats
6762
23-12   15-14   15-18   14-18  
Aluinvent Miskolc   Basket Landes
6772
17-10   12-20   15-21   23-21  
Basket Landes   TSV Wasserburg
9275
18-17   34-9   23-26   17-23  
Lotto Young Cats   Aluinvent Miskolc
6180
18-29   14-14   11-21   18-16  
Lotto Young Cats   Basket Landes
7282
27-19   14-24   15-19   16-20  
TSV Wasserburg   Aluinvent Miskolc
5754
14-12   17-11   9-13   17-18  
 TeamPW/LF/APts
1. ENTENTE SPORTIVE B. VILLENEUVE D'ASCQ LILLE METROPOLE64/2396/36210
2. NANTES REZE64/2408/42010
3. PEAC-PÉCS63/3371/3429
4. BELFIUS NAMUR CAPITALE61/5364/4157
Nantes Reze   PEAC-Pécs
6964
14-6   16-24   14-16   25-18  
Namur   Villeneuve D'Ascq
6067
11-17   16-16   15-19   18-15  
Villeneuve D'Ascq   Nantes Reze
8356
13-14   28-22   19-13   23-7  
PEAC-Pécs   Namur
6848
15-20   18-7   21-12   14-9  
Nantes Reze   Namur
8079
26-27   16-13   24-13   14-26  
Villeneuve D'Ascq   PEAC-Pécs
4964
13-18   12-16   9-13   15-17  
Villeneuve D'Ascq   Namur
7353
24-22   13-8   23-13   13-10  
PEAC-Pécs   Nantes Reze
6062
17-11   14-22   12-15   17-14  
Nantes Reze   Villeneuve D'Ascq
7261
12-19   22-16   23-14   15-12  
Namur   PEAC-Pécs
5158
13-23   11-7   16-14   11-14  
Namur   Nantes Reze
7369
18-18   12-15   18-13   25-23  
PEAC-Pécs   Villeneuve D'Ascq
5763
18-17   15-15   14-4   10-27  
 TeamPW/LF/APts
1. TARBES GESPE BIGORRE64/2408/35910
2. MBK RUZOMBEROK63/3384/3649
3. WALLONIA BASKET63/3416/4429
4. PINKK PÉCSI 42462/4363/4068
Tarbes GB   Pinkk Pécsi 424
7148
19-8   22-13   16-16   14-11  
Wallonia Basket   MBK Ruzomberok
7667
20-8   15-16   23-23   18-20  
MBK Ruzomberok   Tarbes GB
7856
15-7   24-11   20-22   19-16  
Pinkk Pécsi 424   Wallonia Basket
6963
18-11   22-19   18-24   11-9  
MBK Ruzomberok   Pinkk Pécsi 424
6372
13-13   12-20   14-22   24-17  
Tarbes GB   Wallonia Basket
8568
22-13   22-11   18-26   23-18  
Pinkk Pécsi 424   Tarbes GB
5370
12-18   14-20   12-17   15-15  
MBK Ruzomberok   Wallonia Basket
7955
19-14   23-16   28-7   9-18  
Tarbes GB   MBK Ruzomberok
5535
11-7   21-12   13-9   10-7  
Wallonia Basket   Pinkk Pécsi 424
7771
23-17   19-16   18-16   17-22  
Pinkk Pécsi 424   MBK Ruzomberok
5062
13-18   12-14   12-12   13-18  
Wallonia Basket   Tarbes GB
7771
19-24   17-14   24-17   17-16  
Eighth-Finals
Dynamo Kursk   MBK Ruzomberok
6541
17-16   19-14   14-3   15-8  
First game: MBK Ruzomberok - Dynamo Kursk   60 - 82
Dynamo Kursk wins 147 - 101
Basket Landes   Tarsus Belediye SK
7263
16-21   16-11   19-16   21-15  
First game: Tarsus Belediye SK - Basket Landes   87 - 85
Basket Landes wins 157 - 150
Dynamo Moscow   PEAC-Pécs
7857
26-8   23-24   12-6   17-19  
First game: PEAC-Pécs - Dynamo Moscow   55 - 69
Dynamo Moscow wins 147 - 112
Istanbul Universitesi   Aluinvent Miskolc
8276
30-11   15-21   20-31   17-13  
First game: Aluinvent Miskolc - Istanbul Universitesi   55 - 87
Istanbul Universitesi wins 169 - 131
Tarbes GB   Nantes Reze
5757
24-19   6-10   12-15   15-13  
First game: Nantes Reze - Tarbes GB   72 - 54
Nantes Reze wins 129 - 111
Adana Botas   Norrköping Dolphins
6054
18-15   13-13   15-8   14-18  
First game: Norrköping Dolphins - Adana Botas   53 - 55
Adana Botas wins 115 - 107
Villeneuve D'Ascq   Horizont Minsk
8640
28-11   16-16   22-7   20-6  
First game: Horizont Minsk - Villeneuve D'Ascq   61 - 65
Villeneuve D'Ascq wins 151 - 101
Mersin Büyüksehir Bld   Chevakata Vologda
7463
12-25   21-14   29-14   12-10  
First game: Chevakata Vologda - Mersin Büyüksehir Bld   61 - 59
Mersin Büyüksehir Bld wins 133 - 124
Quarter-Finals
Dynamo Kursk   Mersin Büyüksehir Bld
6646
17-12   12-8   17-16   20-10  
First game: Mersin Büyüksehir Bld - Dynamo Kursk   66 - 76
Dynamo Kursk wins 142 - 112
Basket Landes   Villeneuve D'Ascq
7085
10-26   19-17   19-17   22-25  
First game: Villeneuve D'Ascq - Basket Landes   64 - 72
Villeneuve D'Ascq wins 149 - 142
Dynamo Moscow   Adana Botas
7953
27-15   19-14   19-15   14-9  
First game: Adana Botas - Dynamo Moscow   64 - 72
Dynamo Moscow wins 151 - 117
Istanbul Universitesi   Nantes Reze
6563
18-17   13-15   15-8   19-23  
First game: Nantes Reze - Istanbul Universitesi   74 - 74
Istanbul Universitesi wins 139 - 137
Semi-Finals
Dynamo Kursk   Istanbul Universitesi
5762
18-23   13-15   12-12   14-12  
First game: Istanbul Universitesi - Dynamo Kursk   70 - 86
Dynamo Kursk wins 143 - 132
Dynamo Moscow   Villeneuve D'Ascq
8666
26-13   15-16   28-18   17-19  
First game: Villeneuve D'Ascq - Dynamo Moscow   89 - 83
Dynamo Moscow wins 169 - 155
Finals
Dynamo Kursk   Dynamo Moscow
8561
15-25   21-15   23-11   26-10  
First game: Dynamo Moscow - Dynamo Kursk   97 - 65
Dynamo Moscow wins 158 - 150