SCHEDULE

05.11.2014
A/2 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
UMMC Ekaterinburg
A/3 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
Wisla Can-Pack
A/4 
19:00 
Dynamo Kursk --
Alba Iulia
B/2 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
Fenerbahce
B/4 
19:00 
Nadezhda --
Energa Torun
A/1 
20:00 
Galatasaray --
BLMA
B/1 
20:00 
Bourges Basket --
BK IMOS Brno
06.11.2014
B/3 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
CB Avenida
12.11.2014
B/5 
18:00 
BK IMOS Brno --
Fenerbahce
A/8 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Dynamo Kursk
A/5 
20:00 
BLMA --
UMMC Ekaterinburg
A/6 
20:00 
Galatasaray --
Good Angels Kosice
B/6 
20:00 
Bourges Basket --
Famila Schio
A/7 
20:30 
Alba Iulia --
ZVVZ USK Praha
B/7 
20:30 
Energa Torun --
Kayseri Kaski spor
B/8 
20:30 
CB Avenida --
Nadezhda
19.11.2014
A/12 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
Wisla Can-Pack
A/9 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
BLMA
A/10 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Alba Iulia
A/11 
19:00 
Dynamo Kursk --
Galatasaray
B/11 
19:00 
Nadezhda --
Bourges Basket
B/12 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
CB Avenida
B/10 
20:00 
Fenerbahce --
Energa Torun
20.11.2014
B/9 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
BK IMOS Brno
26.11.2014
A/14 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
Dynamo Kursk
B/13 
18:00 
BK IMOS Brno --
Energa Torun
A/15 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
UMMC Ekaterinburg
A/13 
20:00 
BLMA --
Alba Iulia
A/16 
20:00 
Galatasaray --
ZVVZ USK Praha
B/16 
20:00 
Bourges Basket --
Kayseri Kaski spor
B/15 
20:30 
CB Avenida --
Fenerbahce
27.11.2014
B/14 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
Nadezhda
03.12.2014
A/19 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
Good Angels Kosice
A/17 
19:00 
Dynamo Kursk --
BLMA
A/20 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
B/17 
19:00 
Nadezhda --
BK IMOS Brno
B/19 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
Famila Schio
B/20 
20:00 
Fenerbahce --
Bourges Basket
A/18 
20:30 
Alba Iulia --
Wisla Can-Pack
B/18 
20:30 
Energa Torun --
CB Avenida
10.12.2014
A/24 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
UMMC Ekaterinburg
B/21 
18:00 
BK IMOS Brno --
CB Avenida
A/22 
19:00 
Dynamo Kursk --
ZVVZ USK Praha
B/22 
19:00 
Nadezhda --
Kayseri Kaski spor
A/21 
20:00 
BLMA --
Wisla Can-Pack
A/23 
20:00 
Galatasaray --
Alba Iulia
B/23 
20:00 
Bourges Basket --
Energa Torun
11.12.2014
B/24 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
Fenerbahce
17.12.2014
A/25 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
BLMA
A/26 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Galatasaray
B/25 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
BK IMOS Brno
B/27 
20:00 
Fenerbahce --
Nadezhda
A/28 
20:30 
Alba Iulia --
Good Angels Kosice
B/26 
20:30 
CB Avenida --
Bourges Basket
B/28 
20:30 
Energa Torun --
Famila Schio
18.12.2014
A/27 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Dynamo Kursk
07.01.2015
B/29 
18:00 
BK IMOS Brno --
Bourges Basket
A/31 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Good Angels Kosice
A/30 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Praha
A/29 
20:00 
BLMA --
Galatasaray
B/30 
20:00 
Fenerbahce --
Kayseri Kaski spor
A/32 
20:30 
Alba Iulia --
Dynamo Kursk
B/31 
20:30 
CB Avenida --
Famila Schio
B/32 
20:30 
Energa Torun --
Nadezhda
14.01.2015
A/35 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
Alba Iulia
A/34 
18:30 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
Galatasaray
A/33 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
BLMA
A/36 
19:00 
Dynamo Kursk --
Wisla Can-Pack
B/35 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
Energa Torun
B/36 
19:00 
Nadezhda --
CB Avenida
B/33 
20:00 
Fenerbahce --
BK IMOS Brno
15.01.2015
B/34 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
Bourges Basket
21.01.2015
B/37 
18:00 
BK IMOS Brno --
Famila Schio
A/40 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
ZVVZ USK Praha
A/37 
20:00 
BLMA --
Good Angels Kosice
A/39 
20:00 
Galatasaray --
Dynamo Kursk
B/39 
20:00 
Bourges Basket --
Nadezhda
A/38 
20:30 
Alba Iulia --
UMMC Ekaterinburg
B/38 
20:30 
Energa Torun --
Fenerbahce
B/40 
20:30 
CB Avenida --
Kayseri Kaski spor
28.01.2015
A/44 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
Galatasaray
A/42 
19:00 
Dynamo Kursk --
Good Angels Kosice
A/43 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Wisla Can-Pack
B/42 
19:00 
Nadezhda --
Famila Schio
B/44 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
Bourges Basket
B/43 
20:00 
Fenerbahce --
CB Avenida
A/41 
20:30 
Alba Iulia --
BLMA
B/41 
20:30 
Energa Torun --
BK IMOS Brno
04.02.2015
A/47 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
ZVVZ USK Praha
B/45 
18:00 
BK IMOS Brno --
Nadezhda
A/46 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Alba Iulia
A/45 
20:00 
BLMA --
Dynamo Kursk
A/48 
20:00 
Galatasaray --
UMMC Ekaterinburg
B/48 
20:00 
Bourges Basket --
Fenerbahce
B/46 
20:30 
CB Avenida --
Energa Torun
05.02.2015
B/47 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
Kayseri Kaski spor
11.02.2015
A/50 
18:00 
ZVVZ USK Praha --
Dynamo Kursk
A/49 
18:30 
Wisla Can-Pack --
Krakow, POL
Hala TS Wisla
BLMA
A/52 
19:00 
UMMC Ekaterinburg --
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
B/50 
19:00 
Kayseri Kaski spor --
Nadezhda
B/52 
20:00 
Fenerbahce --
Famila Schio
A/51 
20:30 
Alba Iulia --
Galatasaray
B/49 
20:30 
CB Avenida --
BK IMOS Brno
B/51 
20:30 
Energa Torun --
Bourges Basket
18.02.2015
A/56 
18:00 
Good Angels Kosice --
Kosice, SVK
Infiniti Arena
Alba Iulia
B/53 
18:00 
BK IMOS Brno --
Kayseri Kaski spor
A/55 
19:00 
Dynamo Kursk --
UMMC Ekaterinburg
B/55 
19:00 
Nadezhda --
Fenerbahce
A/53 
20:00 
BLMA --
ZVVZ USK Praha
A/54 
20:00 
Galatasaray --
Wisla Can-Pack
B/54 
20:00 
Bourges Basket --
CB Avenida
B/56 
20:30 
Famila Schio --
Schio, ITA
Pala Campagnola
Energa Torun
03.03.2015
1/A 
20:30 
 
Team(A/1) --
 
Team(B/4)
2/A 
20:30 
 
Team(A/2) --
 
Team(B/3)
3/A 
20:30 
 
Team(B/2) --
 
Team(A/3)
4/A 
20:30 
 
Team(B/1) --
 
Team(A/4)
06.03.2015
1/B 
20:30 
 
Team(B/4) --
 
Team(A/1)
2/B 
20:30 
 
Team(B/3) --
 
Team(A/2)
3/B 
20:30 
 
Team(A/3) --
 
Team(B/2)
4/B 
20:30 
 
Team(A/4) --
 
Team(B/1)
11.03.2015
1/C 
20:30 
 
Team(A/1) --
 
Team(B/4)
2/C 
20:30 
 
Team(A/2) --
 
Team(B/3)
3/C 
20:30 
 
Team(B/2) --
 
Team(A/3)
4/C 
20:30 
 
Team(B/1) --
 
Team(A/4)
10.04.2015
5/A 
 
 
Winner of (1) --
 
Winner of (3)
6/A 
 
 
Winner of (4) --
 
Winner of (2)
12.04.2015
7/A 
 
 
Loser of (5) --
 
Loser of (6)
8/A 
 
 
Winner of (5) --
 
Winner of (6)