SCHEDULE

06.11.2013
B/2 
18:00 
UE Sopron

73 - 67

TV
BK IMOS Brno
C/2 
18:00 
ZVVZ USK Prague

57 - 52

TV
WBC Novi Zagreb
B/3 
18:30 
Wisla Can-Pack

60 - 62

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Rivas Ecopolis
B/1 
19:00 
Nadezhda Orenburg

57 - 59

Lattes Montpellier
C/1 
19:00 
CCC Polkowice

66 - 68

TV
Kibirkstis-Vici Vilnius
A/3 
19:00 
Kayseri Kaski spor

69 - 77

TV
Good Angels Kosice
C/3 
20:00 
Galatasaray odeabank

81 - 56

Perfumerias Avenida
A/2 
20:45 
Tango Bourges

55 - 61

TV
Beretta Famila
07.11.2013
A/1 
18:00 
HAT-AGRO Uni Györ

43 - 101

TV
UMMC Ekaterinburg
13.11.2013
A/5 
18:00 
Good Angels Kosice

75 - 64

Kosice, SVK
Infinity Arena
HAT-AGRO Uni Györ
B/6 
18:00 
BK IMOS Brno

61 - 67

Wisla Can-Pack
C/4 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

47 - 57

TV
ZVVZ USK Prague
A/4 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

57 - 52

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Tango Bourges
B/4 
20:00 
Fenerbahce

71 - 64

TV
UE Sopron
B/5 
20:00 
Rivas Ecopolis

90 - 71

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Nadezhda Orenburg
C/5 
20:30 
Perfumerias Avenida

59 - 44

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
CCC Polkowice
C/6 
20:30 
WBC Novi Zagreb

67 - 92

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Galatasaray odeabank
14.11.2013
A/6 
20:30 
Beretta Famila

73 - 62

Schio, ITA
Pala Campagnola
Kayseri Kaski spor
20.11.2013
B/9 
18:00 
BK IMOS Brno

76 - 67

Nadezhda Orenburg
B/8 
18:30 
Wisla Can-Pack

69 - 73

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Fenerbahce
C/9 
19:00 
CCC Polkowice

62 - 53

TV
WBC Novi Zagreb
B/7 
20:00 
Lattes Montpellier

58 - 53

Rivas Ecopolis
C/7 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

81 - 64

TV
Perfumerias Avenida
21.11.2013
C/8 
18:00 
Galatasaray odeabank

63 - 50

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
27.11.2013
A/7 
18:00 
Good Angels Kosice

68 - 72

TV
Kosice, SVK
Steel Arena
UMMC Ekaterinburg
B/10 
18:00 
UE Sopron

61 - 67

TV
Wisla Can-Pack
B/11 
18:00 
BK IMOS Brno

67 - 64

Lattes Montpellier
C/10 
18:00 
ZVVZ USK Prague

67 - 63

Galatasaray odeabank
C/12 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

67 - 55

CCC Polkowice
A/8 
19:00 
Kayseri Kaski spor

61 - 56

TV
Tango Bourges
B/12 
20:00 
Fenerbahce

71 - 69

TV
Nadezhda Orenburg
C/11 
20:30 
WBC Novi Zagreb

70 - 67

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Kibirkstis-Vici Vilnius
28.11.2013
A/9 
18:00 
HAT-AGRO Uni Györ

56 - 70

Beretta Famila
04.12.2013
A/10 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

82 - 45

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Kayseri Kaski spor
B/14 
19:00 
Nadezhda Orenburg

71 - 49

UE Sopron
C/14 
19:00 
CCC Polkowice

64 - 67

TV
ZVVZ USK Prague
A/12 
20:00 
Tango Bourges

85 - 49

HAT-AGRO Uni Györ
B/13 
20:00 
Rivas Ecopolis

78 - 60

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
BK IMOS Brno
B/15 
20:00 
Lattes Montpellier

55 - 73

Fenerbahce
C/13 
20:30 
Perfumerias Avenida

74 - 57

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
WBC Novi Zagreb
C/15 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

55 - 68

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
05.12.2013
A/11 
20:30 
Beretta Famila

57 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
Good Angels Kosice
11.12.2013
B/18 
18:00 
UE Sopron

61 - 54

TV
Lattes Montpellier
C/17 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

67 - 56

TV
Perfumerias Avenida
C/18 
18:00 
ZVVZ USK Prague

93 - 62

Kibirkstis-Vici Vilnius
B/16 
19:00 
Wisla Can-Pack

52 - 60

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Nadezhda Orenburg
B/17 
20:00 
Fenerbahce

84 - 60

TV
Rivas Ecopolis
C/16 
20:00 
Galatasaray odeabank

62 - 49

TV
CCC Polkowice
18.12.2013
A/15 
18:00 
Good Angels Kosice

61 - 77

TV
Kosice, SVK
Steel Arena
Tango Bourges
B/19 
18:00 
BK IMOS Brno

60 - 68

Fenerbahce
B/20 
20:00 
Lattes Montpellier

72 - 74

Wisla Can-Pack
B/21 
20:00 
Rivas Ecopolis

60 - 65

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
UE Sopron
C/20 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

39 - 90

TV
Galatasaray odeabank
C/21 
20:30 
Perfumerias Avenida

79 - 77

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
ZVVZ USK Prague
19.12.2013
A/14 
18:00 
HAT-AGRO Uni Györ

65 - 88

TV
Kayseri Kaski spor
A/13 
20:30 
Beretta Famila

66 - 73

Schio, ITA
Pala Campagnola
UMMC Ekaterinburg
C/19 
20:30 
WBC Novi Zagreb

64 - 68

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Sparta&K M.R. Vidnoje
15.01.2014
A/18 
18:00 
Good Angels Kosice

42 - 53

TV
Kosice, SVK
Steel Arena
Kayseri Kaski spor
B/23 
18:00 
BK IMOS Brno

71 - 69

TV
UE Sopron
A/16 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

115 - 51

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
HAT-AGRO Uni Györ
B/22 
20:00 
Lattes Montpellier

64 - 77

Nadezhda Orenburg
B/24 
20:00 
Rivas Ecopolis

62 - 76

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Wisla Can-Pack
C/22 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

39 - 54

TV
CCC Polkowice
C/23 
20:30 
WBC Novi Zagreb

49 - 87

Zagreb, CRO
SD Trnsko
ZVVZ USK Prague
C/24 
20:30 
Perfumerias Avenida

68 - 48

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Galatasaray odeabank
16.01.2014
A/17 
20:30 
Beretta Famila

81 - 72

Schio, ITA
Pala Campagnola
Tango Bourges
22.01.2014
B/25 
18:00 
UE Sopron

53 - 57

TV
Fenerbahce
C/25 
18:00 
ZVVZ USK Prague

66 - 67

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
C/26 
18:00 
CCC Polkowice

57 - 53

TV
Perfumerias Avenida
B/27 
18:30 
Wisla Can-Pack

79 - 58

Krakow, POL
Hala TS Wisla
BK IMOS Brno
B/26 
19:00 
Nadezhda Orenburg

78 - 50

Rivas Ecopolis
C/27 
20:00 
Galatasaray odeabank

63 - 55

TV
WBC Novi Zagreb
A/19 
20:45 
Tango Bourges

77 - 69

TV
UMMC Ekaterinburg
29.01.2014
C/29 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

73 - 59

TV
Galatasaray odeabank
A/21 
19:00 
Kayseri Kaski spor

68 - 53

TV
Beretta Famila
B/30 
19:00 
Nadezhda Orenburg

86 - 58

BK IMOS Brno
B/28 
20:00 
Rivas Ecopolis

63 - 56

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Lattes Montpellier
B/29 
20:00 
Fenerbahce

67 - 59

TV
Wisla Can-Pack
C/28 
20:30 
Perfumerias Avenida

97 - 70

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Kibirkstis-Vici Vilnius
C/30 
20:30 
WBC Novi Zagreb

71 - 66

Zagreb, CRO
SD Trnsko
CCC Polkowice
30.01.2014
A/20 
18:00 
HAT-AGRO Uni Györ

60 - 67

TV
Good Angels Kosice
05.02.2014
C/33 
18:00 
CCC Polkowice

65 - 56

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
A/22 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

83 - 55

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
B/31 
19:00 
Wisla Can-Pack

80 - 56

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
UE Sopron
B/33 
19:00 
Nadezhda Orenburg

51 - 67

TV
Fenerbahce
A/23 
20:00 
Tango Bourges

75 - 54

Kayseri Kaski spor
B/32 
20:00 
Lattes Montpellier

76 - 53

BK IMOS Brno
C/31 
20:00 
Galatasaray odeabank

58 - 63

TV
ZVVZ USK Prague
C/32 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

86 - 68

TV
WBC Novi Zagreb
06.02.2014
A/24 
20:30 
Beretta Famila

87 - 49

Schio, ITA
Pala Campagnola
HAT-AGRO Uni Györ
12.02.2014
B/34 
18:00 
BK IMOS Brno

68 - 89

Rivas Ecopolis
B/35 
18:00 
UE Sopron

52 - 70

Nadezhda Orenburg
C/35 
18:00 
ZVVZ USK Prague

63 - 46

CCC Polkowice
C/36 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

97 - 56

TV
Kibirkstis-Vici Vilnius
B/36 
20:00 
Fenerbahce

78 - 50

Lattes Montpellier
C/34 
20:30 
WBC Novi Zagreb

76 - 77

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Perfumerias Avenida
19.02.2014
A/26 
18:00 
Good Angels Kosice

71 - 67

TV
Kosice, SVK
Steel Arena
Beretta Famila
C/37 
18:00 
CCC Polkowice

45 - 70

TV
Galatasaray odeabank
A/25 
19:00 
Kayseri Kaski spor

78 - 77

TV
UMMC Ekaterinburg
B/37 
19:00 
Nadezhda Orenburg

74 - 53

Wisla Can-Pack
B/38 
20:00 
Rivas Ecopolis

62 - 71

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Fenerbahce
B/39 
20:00 
Lattes Montpellier

61 - 65

UE Sopron
C/38 
20:30 
Perfumerias Avenida

59 - 66

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Sparta&K M.R. Vidnoje
C/39 
20:30 
Kibirkstis-Vici Vilnius

71 - 86

TV
ZVVZ USK Prague
20.02.2014
A/27 
18:00 
HAT-AGRO Uni Györ

48 - 64

TV
Tango Bourges
25.02.2014
A/28 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

74 - 61

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Beretta Famila
26.02.2014
B/42 
18:00 
UE Sopron

81 - 79

TV
Rivas Ecopolis
C/40 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

71 - 46

TV
WBC Novi Zagreb
C/42 
18:00 
ZVVZ USK Prague

76 - 58

TV
Perfumerias Avenida
B/41 
18:30 
Wisla Can-Pack

72 - 48

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Lattes Montpellier
A/29 
19:00 
Kayseri Kaski spor

91 - 37

TV
HAT-AGRO Uni Györ
C/41 
19:00 
Galatasaray odeabank

81 - 60

Kibirkstis-Vici Vilnius
A/30 
20:00 
Tango Bourges

69 - 57

Good Angels Kosice
B/40 
20:00 
Fenerbahce

78 - 57

BK IMOS Brno
11.03.2014
2/A 
18:00 
ZVVZ USK Prague

77 - 58

TV
Rivas Ecopolis
3/A 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

81 - 43

TV
UE Sopron
5/A 
19:00 
Tango Bourges

59 - 51

TV
Good Angels Kosice
6/A 
19:00 
Nadezhda Orenburg

52 - 48

TV
Wisla Can-Pack
7/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

63 - 50

TV
Beretta Famila
1/A 
20:00 
Fenerbahce

75 - 57

TV
CCC Polkowice
4/A 
20:00 
Galatasaray odeabank

70 - 61

TV
Perfumerias Avenida
14.03.2014
1/B 
18:00 
CCC Polkowice

48 - 64

TV
Fenerbahce
3/B 
18:00 
UE Sopron

54 - 69

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
6/B 
19:00 
Wisla Can-Pack

76 - 83

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Nadezhda Orenburg
2/B 
19:30 
Rivas Ecopolis

62 - 57

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
ZVVZ USK Prague
5/B 
20:00 
Good Angels Kosice

61 - 54

TV
Kosice, SVK
Steel Arena
Tango Bourges
4/B 
20:30 
Perfumerias Avenida

54 - 75

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Galatasaray odeabank
7/B 
20:30 
Beretta Famila

74 - 61

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Kayseri Kaski spor
19.03.2014
2/C 
18:00 
ZVVZ USK Prague

54 - 38

TV
Rivas Ecopolis
7/C 
19:00 
Kayseri Kaski spor

63 - 61

TV
Beretta Famila
5/C 
20:30 
Tango Bourges

67 - 57

TV
Good Angels Kosice
07.04.2014
A/1 
14:00 
Fenerbahce

64 - 58

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Kayseri Kaski spor
A/2 
16:30 
Sparta&K M.R. Vidnoje

61 - 68

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray odeabank
B/1 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

80 - 47

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Nadezhda Orenburg
B/2 
21:30 
ZVVZ USK Prague

56 - 51

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Tango Bourges
08.04.2014
A/4 
14:00 
Kayseri Kaski spor

48 - 55

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/4 
16:30 
Nadezhda Orenburg

57 - 55

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Prague
B/3 
19:00 
Tango Bourges

43 - 82

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
UMMC Ekaterinburg
A/3 
21:30 
Galatasaray odeabank

66 - 68

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce
09.04.2014
B/6 
14:00 
Tango Bourges

65 - 52

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Nadezhda Orenburg
A/5 
16:30 
Fenerbahce

58 - 57

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/5 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

71 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Prague
A/6 
21:30 
Galatasaray odeabank

58 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Kayseri Kaski spor
11.04.2014
14/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

70 - 77

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray odeabank
13/A 
21:30 
Fenerbahce

59 - 50

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Tango Bourges
13.04.2014
15/A 
16:30 
Tango Bourges

60 - 80

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
UMMC Ekaterinburg
16/A 
19:00 
Fenerbahce

58 - 69

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray odeabank