facebooktwitteryoutube

SCHEDULE

04.11.2014
D/1 
17:00 
Avtodor

80 - 75

TV
Tofas SC
B/2 
17:45 
Lukoil Academic

75 - 80

TV
Samokov, BUL
Arena Samokov
Körmend
E/2 
18:30 
Kataja Basket

70 - 77

TV
JSF Nanterre
G/1 
18:30 
KTP

108 - 95

TV
Kotka, FIN
Steveco Areena
Bonprix Biella
H/2 
18:30 
BC Siauliai

93 - 92

TV
Siauliai, LTU
Siauliai Arena
BC Enisey
A/2 
19:00 
Södertälje Kings

71 - 76

TV
Södertälje, SWE
Täljehallen
Ratiopharm
B/1 
19:00 
Energia

74 - 56

TV
Targu Jiu, ROU
Sporturilor Hall
Tartu Rock
F/1 
19:00 
TS Medical Park

103 - 81

Atomerömü SE
C/1 
19:15 
Bakken Bears

79 - 86

TV
Boras Basket
A/1 
20:00 
SPM Shoeters

71 - 69

TV
Den Bosch, NED
Maaspoort
Enel Basket
C/2 
20:30 
Okapi Aalstar

94 - 59

Aalst, BEL
Forum
Fraport Skyliners
G/2 
20:30 
Le Mans

72 - 66

TV
Le Mans, FRA
Antares
Antwerp Giants
05.11.2014
D/2 
19:00 
BC Astana

80 - 64

TV
CSM Oradea
F/2 
19:00 
Magnofit GK

84 - 77

TV
Güssing, AUT
Aktivpark
Cluj-Napoca
H/1 
19:00 
Usak Sportif

78 - 59

Tsmoki-Minsk
E/1 
21:00 
Lisboa Benfica

69 - 79

TV
Mons-Hainaut
11.11.2014
B/3 
18:00 
Körmend

77 - 76

TV
Körmend, HUN
Körmend Aréna
Energia
F/3 
18:00 
Cluj-Napoca

80 - 81

TV
TS Medical Park
F/4 
18:30 
Atomerömü SE

70 - 80

TV
Magnofit GK
B/4 
19:00 
Tartu Rock

71 - 59

TV
Lukoil Academic
C/4 
19:00 
Boras Basket

67 - 91

Boras, SWE
Boräshallen
Okapi Aalstar
D/4 
19:00 
Tofas SC

102 - 106

TV
Bursa, TUR
Bursa Atatürk
BC Astana
D/3 
20:00 
CSM Oradea

74 - 101

TV
Avtodor
E/3 
20:30 
JSF Nanterre

80 - 68

TV
Lisboa Benfica
E/4 
20:30 
Mons-Hainaut

71 - 62

TV
Mons, BEL
Mons Arena
Kataja Basket
G/3 
20:30 
Le Mans

71 - 52

TV
Le Mans, FRA
Antares
KTP
12.11.2014
H/4 
19:00 
Tsmoki-Minsk

91 - 94

TV
Minsk, BLR
Minsk Arena
BC Siauliai
H/3 
19:10 
BC Enisey

86 - 68

TV
Usak Sportif
A/3 
19:30 
Ratiopharm

91 - 82

Neu-Ulm, GER
Ratiopharm Arena
SPM Shoeters
C/3 
19:30 
Fraport Skyliners

74 - 64

TV
Frankfurt, GER
Fraport Arena
Bakken Bears
G/4 
20:30 
Bonprix Biella

97 - 96

Biella, ITA
Biella Forum
Antwerp Giants
A/4 
20:45 
Enel Basket

90 - 69

TV
Södertälje Kings
18.11.2014
B/6 
18:00 
Körmend

72 - 79

Körmend, HUN
Körmend Aréna
Tartu Rock
D/6 
18:00 
CSM Oradea

69 - 77

TV
Tofas SC
E/5 
18:30 
Kataja Basket

90 - 93

TV
Lisboa Benfica
G/5 
18:30 
KTP

93 - 112

Kotka, FIN
Steveco Areena
Antwerp Giants
F/5 
19:00 
TS Medical Park

80 - 72

TV
Magnofit GK
C/5 
19:15 
Bakken Bears

83 - 92

TV
Okapi Aalstar
A/5 
20:00 
SPM Shoeters

88 - 72

TV
Den Bosch, NED
Maaspoort
Södertälje Kings
F/6 
20:00 
Cluj-Napoca

64 - 73

TV
Cluj Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
Atomerömü SE
E/6 
20:30 
JSF Nanterre

88 - 68

TV
Mons-Hainaut
19.11.2014
B/5 
18:00 
Energia

72 - 67

TV
Targu Jiu, ROU
Sporturilor Hall
Lukoil Academic
D/5 
19:00 
Avtodor

83 - 75

TV
BC Astana
H/5 
19:00 
Usak Sportif

79 - 69

TV
BC Siauliai
H/6 
19:10 
BC Enisey

87 - 82

TV
Tsmoki-Minsk
A/6 
19:30 
Ratiopharm

76 - 77

Neu-Ulm, GER
Ratiopharm Arena
Enel Basket
C/6 
19:30 
Fraport Skyliners

70 - 72

TV
Boras Basket
G/6 
20:30 
Bonprix Biella

82 - 64

Biella, ITA
Biella Forum
Le Mans
26.11.2014
H/7 
19:00 
Tsmoki-Minsk --
Minsk, BLR
Minsk Arena
Usak Sportif
02.12.2014
F/8 
18:00 
Cluj-Napoca --
Cluj Napoca, ROU
Horia Demian Sports Hall
Magnofit GK
B/8 
18:00 
Körmend --
Körmend, HUN
Körmend Aréna
Lukoil Academic
F/7 
18:00 
Atomerömü SE --
TS Medical Park
B/7 
19:00 
Tartu Rock --
Energia
C/7 
19:00 
Boras Basket --
Boras, SWE
Boräshallen
Bakken Bears
D/7 
19:00 
Tofas SC --
Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Avtodor
C/8 
19:30 
Fraport Skyliners --
Frankfurt, GER
Fraport Arena
Okapi Aalstar
D/8 
20:00 
CSM Oradea --
BC Astana
E/7 
20:30 
Mons-Hainaut --
Mons, BEL
Mons Arena
Lisboa Benfica
E/8 
20:30 
JSF Nanterre --
Kataja Basket
G/8 
20:30 
Antwerp Giants --
Antwerp, BEL
Lotto Arena
Le Mans
03.12.2014
H/8 
19:10 
BC Enisey --
BC Siauliai
A/8 
19:30 
Ratiopharm --
Neu-Ulm, GER
Ratiopharm Arena
Södertälje Kings
G/7 
20:30 
Bonprix Biella --
Biella, ITA
Biella Forum
KTP
A/7 
20:45 
Enel Basket --
SPM Shoeters
09.12.2014
B/10 
17:45 
Lukoil Academic --
Samokov, BUL
Arena Samokov
Tartu Rock
E/10 
18:30 
Kataja Basket --
Mons-Hainaut
G/9 
18:30 
KTP --
Kotka, FIN
Steveco Areena
Le Mans
H/10 
18:30 
BC Siauliai --
Siauliai, LTU
Siauliai Arena
Tsmoki-Minsk
A/10 
19:00 
Södertälje Kings --
Södertälje, SWE
Täljehallen
Enel Basket
B/9 
19:00 
Energia --
Targu Jiu, ROU
Sporturilor Hall
Körmend
D/9 
19:00 
Avtodor --
CSM Oradea
F/9 
19:00 
TS Medical Park --
Cluj-Napoca
C/9 
19:15 
Bakken Bears --
Fraport Skyliners
A/9 
20:00 
SPM Shoeters --
Den Bosch, NED
Maaspoort
Ratiopharm
C/10 
20:30 
Okapi Aalstar --
Aalst, BEL
Forum
Boras Basket
G/10 
20:30 
Antwerp Giants --
Antwerp, BEL
Lotto Arena
Bonprix Biella
10.12.2014
F/10 
19:00 
Magnofit GK --
Güssing, AUT
Aktivpark
Atomerömü SE
D/10 
19:00 
BC Astana --
Tofas SC
H/9 
19:00 
Usak Sportif --
BC Enisey
E/9 
21:00 
Lisboa Benfica --
JSF Nanterre
16.12.2014
D/11 
17:00 
BC Astana --
Avtodor
F/12 
18:00 
Atomerömü SE --
Cluj-Napoca
H/11 
18:30 
BC Siauliai --
Siauliai, LTU
Siauliai Arena
Usak Sportif
A/11 
19:00 
Södertälje Kings --
Södertälje, SWE
Täljehallen
SPM Shoeters
B/12 
19:00 
Tartu Rock --
Körmend
C/12 
19:00 
Boras Basket --
Boras, SWE
Boräshallen
Fraport Skyliners
D/12 
19:00 
Tofas SC --
Bursa, TUR
Bursa Atatürk
CSM Oradea
F/11 
19:00 
Magnofit GK --
Güssing, AUT
Aktivpark
TS Medical Park
H/12 
19:00 
Tsmoki-Minsk --
Minsk, BLR
Minsk Arena
BC Enisey
B/11 
20:30 
Lukoil Academic --
Samokov, BUL
Arena Samokov
Energia
C/11 
20:30 
Okapi Aalstar --
Aalst, BEL
Forum
Bakken Bears
E/12 
20:30 
Mons-Hainaut --
Mons, BEL
Mons Arena
JSF Nanterre
G/11 
20:30 
Antwerp Giants --
Antwerp, BEL
Lotto Arena
KTP
G/12 
20:30 
Le Mans --
Le Mans, FRA
Antares
Bonprix Biella
A/12 
20:45 
Enel Basket --
Ratiopharm
E/11 
21:00 
Lisboa Benfica --
Kataja Basket
13.01.2015
I/1 
 
 
Team(A/1) --
 
Team(D/2)
I/2 
 
 
Team(B/2) --
 
Team(C/1)
J/1 
 
 
Team(E/1) --
 
Team(H/2)
J/2 
 
 
Team(F/2) --
 
Team(G/1)
K/1 
 
 
Team(A/2) --
 
Team(D/1)
K/2 
 
 
Team(B/1) --
 
Team(C/2)
L/1 
 
 
Team(E/2) --
 
Team(H/1)
L/2 
 
 
Team(F/1) --
 
Team(G/2)
20.01.2015
I/3 
 
 
Team(C/1) --
 
Team(A/1)
I/4 
 
 
Team(D/2) --
 
Team(B/2)
J/3 
 
 
Team(G/1) --
 
Team(E/1)
J/4 
 
 
Team(H/2) --
 
Team(F/2)
K/3 
 
 
Team(C/2) --
 
Team(A/2)
K/4 
 
 
Team(D/1) --
 
Team(B/1)
L/3 
 
 
Team(G/2) --
 
Team(E/2)
L/4 
 
 
Team(H/1) --
 
Team(F/1)
27.01.2015
I/5 
 
 
Team(A/1) --
 
Team(B/2)
I/6 
 
 
Team(C/1) --
 
Team(D/2)
J/5 
 
 
Team(E/1) --
 
Team(F/2)
J/6 
 
 
Team(G/1) --
 
Team(H/2)
K/5 
 
 
Team(A/2) --
 
Team(B/1)
K/6 
 
 
Team(C/2) --
 
Team(D/1)
L/5 
 
 
Team(E/2) --
 
Team(F/1)
L/6 
 
 
Team(G/2) --
 
Team(H/1)
10.02.2015
I/7 
 
 
Team(D/2) --
 
Team(A/1)
I/8 
 
 
Team(C/1) --
 
Team(B/2)
J/7 
 
 
Team(H/2) --
 
Team(E/1)
J/8 
 
 
Team(G/1) --
 
Team(F/2)
K/7 
 
 
Team(D/1) --
 
Team(A/2)
K/8 
 
 
Team(C/2) --
 
Team(B/1)
L/7 
 
 
Team(H/1) --
 
Team(E/2)
L/8 
 
 
Team(G/2) --
 
Team(F/1)
17.02.2015
I/10 
 
 
Team(B/2) --
 
Team(D/2)
I/9 
 
 
Team(A/1) --
 
Team(C/1)
J/10 
 
 
Team(F/2) --
 
Team(H/2)
J/9 
 
 
Team(E/1) --
 
Team(G/1)
K/10 
 
 
Team(B/1) --
 
Team(D/1)
K/9 
 
 
Team(A/2) --
 
Team(C/2)
L/10 
 
 
Team(F/1) --
 
Team(H/1)
L/9 
 
 
Team(E/2) --
 
Team(G/2)
24.02.2015
I/11 
 
 
Team(B/2) --
 
Team(A/1)
I/12 
 
 
Team(D/2) --
 
Team(C/1)
J/11 
 
 
Team(F/2) --
 
Team(E/1)
J/12 
 
 
Team(H/2) --
 
Team(G/1)
K/11 
 
 
Team(B/1) --
 
Team(A/2)
K/12 
 
 
Team(D/1) --
 
Team(C/2)
L/11 
 
 
Team(F/1) --
 
Team(E/2)
L/12 
 
 
Team(H/1) --
 
Team(G/2)
10.03.2015
1/A 
 
 
Team(I/1) --
 
Team(J/2)
2/A 
 
 
Team(J/1) --
 
Team(I/2)
3/A 
 
 
Team(K/1) --
 
Team(L/2)
4/A 
 
 
Team(L/1) --
 
Team(K/2)
12.03.2015
1/B 
 
 
Team(J/2) --
 
Team(I/1)
2/B 
 
 
Team(I/2) --
 
Team(J/1)
3/B 
 
 
Team(L/2) --
 
Team(K/1)
4/B 
 
 
Team(K/2) --
 
Team(L/1)
17.03.2015
1/C 
 
 
Team(I/1) --
 
Team(J/2)
2/C 
 
 
Team(J/1) --
 
Team(I/2)
3/C 
 
 
Team(K/1) --
 
Team(L/2)
4/C 
 
 
Team(L/1) --
 
Team(K/2)
24.04.2015
5/A 
 
 
Winner of (1) --
 
Winner of (4)
6/A 
 
 
Winner of (2) --
 
Winner of (3)
26.04.2015
7/A 
 
 
Loser of (5) --
 
Loser of (6)
8/A 
 
 
Winner of (5) --
 
Winner of (6)