SCHEDULE

06.01.2010
8/A 
19:00 
LMK SBC SF. Gheorghe

57 - 85

Sf. Gheorghe, ROU
Szabo Kati
Mann Filter
4/A 
20:00 
Zeljeznicar

69 - 69

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
KK Hemofarm Stada
07.01.2010
1/A 
17:00 
Spartak Noginsk

61 - 67

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Lattes Montpellier
14/A 
17:00 
Ruzomberok

68 - 90

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Municipal Targoviste
15/A 
18:00 
BC Dnipro

59 - 57

Dnipropetrovsk, UKR
Sports Complex "Megaron"
Ibiza Sport Island
3/A 
18:00 
Jolly JBS

62 - 40

Gran Canaria
5/A 
18:00 
Baschet ICIM

68 - 84

Arad, ROU
Victoria Hall
USO Mondeville
12/A 
18:30 
Botas Spor

74 - 50

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
CCC Polkowice
6/A 
18:30 
Lemminkainen

60 - 74

Seat Györ
7/A 
18:30 
ZKK Medvescak

54 - 80

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
Sony Athinaikos
10/A 
18:30 
Energa Torun

64 - 61

TV
Dynamo Kyiv
9/A 
19:00 
HATIS Yerevan

69 - 80

Nadezhda
11/A 
19:30 
Besiktas JK

69 - 95

Dynamo Kursk
16/A 
19:30 
K.V. Imperial AEL

93 - 65

Limassol, CYP
Melford Arena
Dunav Econt Ruse
13/A 
20:30 
Dexia W Namur

71 - 95

Saarlouis Royals
2/A 
20:30 
Sdent Sierre Basket

61 - 62

Sierre, SUI
Salle Omnisport
WBC Dynamo
13.01.2010
12/B 
18:00 
CCC Polkowice

69 - 64

Botas Spor
13/B 
20:00 
Saarlouis Royals

69 - 63

TV
Dexia W Namur
14.01.2010
10/B 
16:00 
Dynamo Kyiv

70 - 63

Energa Torun
14/B 
18:00 
Municipal Targoviste

84 - 51

Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Ruzomberok
2/B 
18:00 
WBC Dynamo

77 - 58

Sdent Sierre Basket
4/B 
18:00 
KK Hemofarm Stada

86 - 64

Zeljeznicar
16/B 
18:00 
Dunav Econt Ruse

77 - 75

Rouse, BUL
Dunav Hall
K.V. Imperial AEL
6/B 
18:15 
Seat Györ

83 - 68

Lemminkainen
11/B 
19:00 
Dynamo Kursk

93 - 72

Besiktas JK
9/B 
19:00 
Nadezhda

80 - 65

HATIS Yerevan
3/B 
19:00 
Gran Canaria

71 - 45

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Jolly JBS
5/B 
20:00 
USO Mondeville

99 - 53

Baschet ICIM
1/B 
20:30 
Lattes Montpellier

77 - 58

Spartak Noginsk
7/B 
20:30 
Sony Athinaikos

100 - 62

ZKK Medvescak
8/B 
20:30 
Mann Filter

92 - 55

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
LMK SBC SF. Gheorghe
15/B 
20:45 
Ibiza Sport Island

75 - 55

St. Eulalia d'es Riu, ESP
Polideportivo Municipal St. Eulalia
BC Dnipro