SCHEDULE

27.10.2010
B/2 
18:00 
Gospic Croatia

73 - 87

UMMC Ekaterinburg
C/1 
18:00 
ZVVZ USK Prague

65 - 66

TV
Halcon Avenida
C/2 
18:15 
VICI Aistes

81 - 79

TV
Sparta&K M. R. Vidnoje
D/2 
19:00 
Nadezhda

68 - 76

Ros Casares
C/3 
19:30 
Galatasaray

84 - 68

TV
Tarbes GB
A/2 
20:00 
USO Mondeville

76 - 65

Wisla Can-Pack
D/3 
20:00 
Bourges Basket

57 - 50

Gorzow
28.10.2010
A/3 
18:00 
Pécs 2010

66 - 60

TV
TTT Riga
B/3 
18:00 
Lotos Gdynia

67 - 82

TV
MKB Euroleasing
B/1 
20:00 
Rivas Ecópolis

82 - 91

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Fenerbahce
A/1 
20:30 
Cras Basket Taranto

74 - 59

Taranto, ITA
Palamazzola
Good Angels Kosice
D/1 
20:30 
Beretta-Famila

89 - 44

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Frisco Sika Brno
02.11.2010
D/6 
21:00 
Ros Casares

74 - 47

TV
Bourges Basket
03.11.2010
A/4 
18:00 
Good Angels Kosice

76 - 57

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
USO Mondeville
B/5 
18:00 
MKB Euroleasing

82 - 52

TV
Rivas Ecópolis
D/4 
18:00 
Frisco Sika Brno

62 - 61

Nadezhda
D/5 
18:30 
Gorzow

70 - 74

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Beretta-Famila
A/6 
19:00 
Wisla Can-Pack

70 - 68

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Pécs 2010
A/5 
19:35 
TTT Riga

49 - 72

TV
Cras Basket Taranto
B/4 
20:00 
Fenerbahce

109 - 92

TV
Gospic Croatia
C/5 
20:00 
Tarbes GB

81 - 77

ZVVZ USK Prague
C/6 
20:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

66 - 40

TV
Galatasaray
C/4 
20:30 
Halcon Avenida

75 - 55

TV
VICI Aistes
04.11.2010
B/6 
18:00 
Lotos Gdynia

62 - 80

TV
UMMC Ekaterinburg
10.11.2010
C/9 
18:00 
ZVVZ USK Prague

73 - 72

TV
Sparta&K M. R. Vidnoje
B/7 
18:00 
Fenerbahce

89 - 72

TV
MKB Euroleasing
D/7 
18:30 
Gorzow

74 - 61

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Frisco Sika Brno
C/8 
19:30 
Galatasaray

82 - 58

TV
VICI Aistes
A/7 
19:35 
TTT Riga

60 - 77

TV
Good Angels Kosice
B/9 
20:00 
Rivas Ecópolis

54 - 76

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
UMMC Ekaterinburg
C/7 
20:00 
Tarbes GB

72 - 77

Halcon Avenida
D/8 
20:00 
Bourges Basket

82 - 72

Nadezhda
D/9 
20:30 
Beretta-Famila

67 - 76

Schio, ITA
Pala Campagnola
Ros Casares
11.11.2010
A/8 
18:00 
Pécs 2010

58 - 70

TV
USO Mondeville
B/8 
18:00 
Lotos Gdynia

90 - 88

TV
Gospic Croatia
A/9 
20:30 
Cras Basket Taranto

63 - 57

Taranto, ITA
Palamazzola
Wisla Can-Pack
16.11.2010
C/12 
17:15 
VICI Aistes

72 - 83

TV
ZVVZ USK Prague
17.11.2010
A/10 
18:00 
Good Angels Kosice

75 - 57

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Pécs 2010
A/11 
18:00 
Wisla Can-Pack

89 - 48

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
TTT Riga
B/12 
18:00 
Gospic Croatia

75 - 92

Rivas Ecópolis
C/11 
18:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

87 - 55

Tarbes GB
D/10 
18:00 
Frisco Sika Brno

62 - 67

TV
Bourges Basket
D/11 
18:45 
Ros Casares

60 - 53

TV
Gorzow
B/11 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

80 - 61

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
MKB Euroleasing
D/12 
19:00 
Nadezhda

56 - 54

TV
Beretta-Famila
A/12 
20:00 
USO Mondeville

64 - 59

Cras Basket Taranto
B/10 
20:00 
Fenerbahce

107 - 84

TV
Lotos Gdynia
C/10 
20:30 
Halcon Avenida

86 - 59

TV
Galatasaray
24.11.2010
B/15 
18:00 
MKB Euroleasing

82 - 68

TV
Gospic Croatia
C/13 
18:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

72 - 60

Halcon Avenida
C/14 
18:00 
ZVVZ USK Prague

84 - 56

TV
Galatasaray
D/15 
18:30 
Gorzow

76 - 73

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Nadezhda
A/13 
19:00 
Wisla Can-Pack

66 - 61

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Good Angels Kosice
B/13 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

67 - 73

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce
C/15 
20:00 
Tarbes GB

63 - 59

VICI Aistes
A/15 
20:05 
TTT Riga

55 - 50

TV
USO Mondeville
D/13 
20:30 
Ros Casares

82 - 74

TV
Frisco Sika Brno
25.11.2010
B/14 
20:00 
Rivas Ecópolis

70 - 65

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Lotos Gdynia
A/14 
20:30 
Cras Basket Taranto

68 - 40

Taranto, ITA
Palamazzola
Pécs 2010
D/14 
20:30 
Beretta-Famila

77 - 68

Schio, ITA
Pala Campagnola
Bourges Basket
01.12.2010
A/16 
18:00 
Good Angels Kosice

64 - 71

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Cras Basket Taranto
B/18 
18:00 
MKB Euroleasing

88 - 76

TV
Lotos Gdynia
C/17 
18:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

85 - 52

VICI Aistes
B/16 
18:00 
Fenerbahce

79 - 77

TV
Rivas Ecópolis
D/16 
18:00 
Frisco Sika Brno

67 - 68

TV
Beretta-Famila
D/18 
18:30 
Gorzow

65 - 86

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Bourges Basket
A/17 
19:30 
Wisla Can-Pack

65 - 47

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
USO Mondeville
A/18 
19:35 
TTT Riga

49 - 59

TV
Pécs 2010
C/18 
20:00 
Tarbes GB

68 - 57

Galatasaray
C/16 
20:30 
Halcon Avenida

93 - 65

TV
ZVVZ USK Prague
B/17 
20:30 
UMMC Ekaterinburg

77 - 63

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Gospic Croatia
D/17 
20:30 
Ros Casares

82 - 87

TV
Nadezhda
08.12.2010
C/20 
17:00 
ZVVZ USK Prague

78 - 58

TV
Tarbes GB
B/19 
18:00 
Gospic Croatia

60 - 92

Fenerbahce
C/19 
18:15 
VICI Aistes

80 - 77

TV
Halcon Avenida
D/19 
19:00 
Nadezhda

75 - 59

TV
Frisco Sika Brno
C/21 
19:30 
Galatasaray

85 - 83

TV
Sparta&K M. R. Vidnoje
A/19 
20:00 
USO Mondeville

60 - 77

Good Angels Kosice
D/21 
20:00 
Bourges Basket

58 - 55

Ros Casares
09.12.2010
A/21 
18:00 
Pécs 2010

57 - 67

TV
Wisla Can-Pack
B/21 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

86 - 68

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Lotos Gdynia
B/20 
20:00 
Rivas Ecópolis

79 - 74

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
MKB Euroleasing
A/20 
20:30 
Cras Basket Taranto

56 - 42

Taranto, ITA
Palamazzola
TTT Riga
D/20 
20:30 
Beretta-Famila

79 - 66

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gorzow
15.12.2010
C/23 
17:15 
VICI Aistes

91 - 86

TV
Galatasaray
A/22 
18:00 
Good Angels Kosice

70 - 48

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
TTT Riga
B/22 
18:00 
MKB Euroleasing

81 - 92

TV
Fenerbahce
B/23 
18:00 
Gospic Croatia

98 - 83

Lotos Gdynia
C/24 
18:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

85 - 54

ZVVZ USK Prague
D/22 
18:00 
Frisco Sika Brno

71 - 64

Gorzow
A/24 
19:00 
Wisla Can-Pack

57 - 58

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Cras Basket Taranto
B/24 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

68 - 60

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Rivas Ecópolis
D/23 
19:00 
Nadezhda

66 - 64

TV
Bourges Basket
A/23 
20:00 
USO Mondeville

62 - 66

TV
Pécs 2010
C/22 
20:30 
Halcon Avenida

87 - 49

TV
Tarbes GB
D/24 
20:30 
Ros Casares

65 - 51

TV
Beretta-Famila
12.01.2011
B/26 
18:00 
MKB Euroleasing

68 - 87

TV
UMMC Ekaterinburg
C/27 
18:00 
ZVVZ USK Prague

87 - 60

TV
VICI Aistes
D/26 
18:30 
Gorzow

52 - 86

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Ros Casares
C/25 
19:30 
Galatasaray

64 - 81

TV
Halcon Avenida
D/25 
20:00 
Bourges Basket

77 - 60

Frisco Sika Brno
13.01.2011
A/25 
18:00 
Pécs 2010

75 - 72

TV
Good Angels Kosice
B/25 
18:00 
Lotos Gdynia

64 - 77

TV
Fenerbahce
A/26 
19:35 
TTT Riga

74 - 82

TV
Wisla Can-Pack
C/26 
20:00 
Tarbes GB

61 - 78

Sparta&K M. R. Vidnoje
A/27 
20:30 
Cras Basket Taranto

79 - 67

Taranto, ITA
Palamazzola
USO Mondeville
B/27 
20:30 
Rivas Ecópolis

99 - 89

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Gospic Croatia
D/27 
20:30 
Beretta-Famila

74 - 66

Schio, ITA
Pala Campagnola
Nadezhda
19.01.2011
A/28 
18:00 
Good Angels Kosice

68 - 73

Kosice, SVK
Infinity Arena
Wisla Can-Pack
A/29 
18:00 
Pécs 2010

72 - 58

Cras Basket Taranto
B/29 
18:00 
Lotos Gdynia

69 - 73

Rivas Ecópolis
D/28 
18:00 
Frisco Sika Brno

49 - 98

Ros Casares
C/30 
18:15 
VICI Aistes

72 - 71

TV
Tarbes GB
D/30 
19:00 
Nadezhda

89 - 37

TV
Gorzow
C/29 
19:30 
Galatasaray

81 - 69

TV
ZVVZ USK Prague
A/30 
20:00 
USO Mondeville

84 - 63

TV
TTT Riga
B/28 
20:00 
Fenerbahce

82 - 75

TV
UMMC Ekaterinburg
B/30 
20:00 
Gospic Croatia

81 - 78

MKB Euroleasing
D/29 
20:00 
Bourges Basket

70 - 50

Beretta-Famila
C/28 
20:30 
Halcon Avenida

75 - 64

TV
Sparta&K M. R. Vidnoje
01.02.2011
8/A 
17:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

65 - 60

Beretta-Famila
6/A 
18:30 
Wisla Can-Pack

75 - 70

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Nadezhda
4/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

63 - 58

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Rivas Ecópolis
1/A 
20:00 
Fenerbahce

77 - 58

TV
Galatasaray
2/A 
20:30 
Ros Casares

84 - 56

TV
MKB Euroleasing
3/A 
20:30 
Halcon Avenida

76 - 60

TV
Pécs 2010
5/A 
20:30 
Cras Basket Taranto

56 - 73

Taranto, ITA
Palamazzola
ZVVZ USK Prague
7/A 
20:30 
Bourges Basket

76 - 68

TV
Good Angels Kosice
04.02.2011
3/B 
18:00 
Pécs 2010

66 - 73

TV
Halcon Avenida
5/B 
18:00 
ZVVZ USK Prague

73 - 75

TV
Cras Basket Taranto
7/B 
18:00 
Good Angels Kosice

61 - 54

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Bourges Basket
6/B 
19:00 
Nadezhda

63 - 72

TV
Wisla Can-Pack
1/B 
19:30 
Galatasaray

51 - 73

TV
Fenerbahce
2/B 
19:30 
MKB Euroleasing

72 - 70

TV
Ros Casares
4/B 
20:30 
Rivas Ecópolis

74 - 83

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
UMMC Ekaterinburg
8/B 
20:30 
Beretta-Famila

66 - 64

Schio, ITA
Pala Campagnola
Sparta&K M. R. Vidnoje
09.02.2011
7/C 
19:30 
Bourges Basket

79 - 68

TV
Good Angels Kosice
2/C 
20:30 
Ros Casares

86 - 63

TV
MKB Euroleasing
5/C 
20:30 
Cras Basket Taranto

83 - 49

Taranto, ITA
Palamazzola
ZVVZ USK Prague
8/C 
21:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

69 - 63

Beretta-Famila
22.02.2011
12/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

68 - 51

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Cras Basket Taranto
9/A 
20:00 
Fenerbahce

78 - 86

TV
Sparta&K M. R. Vidnoje
10/A 
20:30 
Ros Casares

65 - 58

TV
Bourges Basket
11/A 
20:30 
Halcon Avenida

87 - 70

TV
Wisla Can-Pack
25.02.2011
9/B 
17:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

74 - 56

TV
Fenerbahce
11/B 
17:30 
Wisla Can-Pack

60 - 72

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Halcon Avenida
10/B 
19:00 
Bourges Basket

58 - 63

TV
Ros Casares
12/B 
20:30 
Cras Basket Taranto

32 - 74

Taranto, ITA
Palamazzola
UMMC Ekaterinburg
08.04.2011
13/A 
19:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

54 - 43

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
UMMC Ekaterinburg
14/A 
21:15 
Ros Casares

49 - 61

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Halcon Avenida
10.04.2011
15/A 
16:45 
UMMC Ekaterinburg

64 - 52

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
16/A 
19:00 
Sparta&K M. R. Vidnoje

59 - 68

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Halcon Avenida