EuroChallenge Regular Season

flagAntwerp Giants (Antwerp, BEL) More info
flagArmia (Tbilisi, GEO) More info
flagArtland Dragons (Quakenbrück, GER) More info
flagAtomerömü SE (Paks, HUN) More info
flagBC "Minsk-2006" (Minsk, BLR) More info
flagBC Enisey (Krasnoyarsk, RUS) More info
flagBC Goverla (Ivano-Frankivsk, UKR) More info
flagBC NN (Nizhny Novgorod, RUS) More info
flagBemaco SPU Nitra (Nitra, SVK) More info
flagBesiktas Milangaz (Istanbul, TUR) More info
flagBG Göttingen (Göttingen, GER) More info
flagBK Pardubice (Pardubice, CZE) More info
flagBK Prostejov (Prostejov, CZE) More info
flagBK Ventspils (Ventspils, LAT) More info
flagCSU Mobitelco (Clui-Napoca, ROU) More info
flagElan Chalon (Chalon sur Saone, FRA) More info
flagETHA (Nicosia, CYP) More info
flagEWE Baskets (Oldenburg, GER) More info
flagKeravnos (Nicosia, CYP) More info
flagKhimik (Yuzhny, UKR) More info
flagMad-Croc Fuenlabrada (Fuenlabrada, ESP) More info
flagNorrköping Dolphins (Norrköping, SWE) More info
flagOkapi Aalstar (Aalst, BEL) More info
flagOlin Edirne (Edirne, TUR) More info
flagPau Lacq Orthez (Pau, FRA) More info
flagPinar Karsiyaka (Izmir, TUR) More info
flagRoanne Basket (Roanne, FRA) More info
flagSzolnoki Olaj (Szolnok, HUN) More info
flagTelekom Baskets (Bonn, GER) More info
flagTriumph Lyubertsy (Lyubertsy, Moscow Region, RUS) More info
flagTürk Telekom (Ankara, TUR) More info
flagZZ Leiden (Leiden, NED) More info

Eurocup Qualifying Round

flagArtland Dragons (Quakenbrück, GER) More info
flagAzovmash (Mariupol, UKR) More info
flagBesiktas Milangaz (Istanbul, TUR) More info
flagBK Prostejov (Prostejov, CZE) More info
flagBK Ventspils (Ventspils, LAT) More info
flagCedevita (Zagreb, CRO) More info
flagDexia Mons-Hainaut (Quaregnon, BEL) More info
flagElan Chalon (Chalon sur Saone, FRA) More info
flagETHA (Nicosia, CYP) More info
flagGran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria, ESP) More info
flagLe Mans (Le Mans, FRA) More info
flagLukoil Academic (Sofia, BUL) More info
flagNorrköping Dolphins (Norrköping, SWE) More info
flagPinar Karsiyaka (Izmir, TUR) More info
flagSpartak (St. Petersburg, RUS) More info
flagTelenet Oostende (Oostende, BEL) More info

EuroChallenge Qualifying Round

flagArkadia Traiskirchen (Traiskirchen, AUT) More info
flagAtomerömü SE (Paks, HUN) More info
flagBC "Minsk-2006" (Minsk, BLR) More info
flagBC Enisey (Krasnoyarsk, RUS) More info
flagKrasnye Krylia (Samara, RUS) More info
flagSokhumi (Tbilisi, GEO) More info
flagSpartak Primorye (Vladivostok, RUS) More info
flagSzolnoki Olaj (Szolnok, HUN) More info
flagTampereen Pyrintö (Tampere, FIN) More info
flagTriumph Lyubertsy (Lyubertsy, Moscow Region, RUS) More info