SCHEDULE

07.08.1999
E/1 
18:00 
Croatia

63 - 75

SLO
Slovenia
E/2 
20:15 
Latvia

75 - 56

SLO
Switzerland
08.08.1999
E/3 
18:00 
Latvia

49 - 47

SLO
Greece
E/4 
20:00 
Switzerland

45 - 78

SLO
Slovenia
09.08.1999
E/5 
18:00 
Greece

91 - 27

SLO
Switzerland
E/6 
20:00 
Croatia

52 - 50

SLO
Latvia
10.08.1999
E/7 
18:00 
Greece

67 - 50

SLO
Croatia
E/8 
20:00 
Slovenia

56 - 78

SLO
Latvia
11.08.1999
A/1 
17:00 
Belgium

69 - 43

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Netherlands
E/9 
18:00 
Switzerland

38 - 82

SLO
Croatia
A/2 
20:00 
Romania

74 - 54

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Austria
E/10 
20:00 
Slovenia

56 - 72

SLO
Greece
12.08.1999
A/3 
17:00 
France

65 - 30

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Netherlands
A/4 
19:00 
Austria

45 - 80

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Belgium
13.08.1999
A/5 
17:00 
Belgium

54 - 64

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
France
A/6 
19:00 
Romania

86 - 65

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Netherlands
14.08.1999
A/7 
17:00 
Romania

68 - 71

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
France
A/8 
19:00 
Austria

42 - 44

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Netherlands
15.08.1999
A/9 
17:00 
Romania

70 - 64

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Belgium
A/10 
19:00 
France

69 - 28

Frohnleiten, AUT
Arena of GAK-PSK
Austria
25.08.1999
C/1 
17:30 
Finland

54 - 78

IRL
Germany
C/2 
19:30 
Ireland

62 - 55

IRL
Sweden
26.08.1999
C/3 
17:30 
England

52 - 57

IRL
Germany
C/4 
19:30 
Ireland

61 - 67

IRL
Finland
27.08.1999
D/1 
16:00 
Hungary

99 - 33

ITA
Bosnia and Herzegovina
B/1 
17:00 
Turkey

65 - 70

Israel
C/5 
17:30 
England

57 - 58

IRL
Finland
D/2 
18:00 
Italy

45 - 75

ITA
Lithuania
B/2 
19:15 
Bulgaria

73 - 20

Portugal
C/6 
19:30 
Germany

54 - 44

IRL
Sweden
28.08.1999
D/3 
16:00 
Lithuania

63 - 60

ITA
Hungary
B/3 
17:00 
Portugal

30 - 70

Turkey
C/7 
17:30 
Sweden

67 - 61

IRL
England
D/4 
18:00 
Bosnia and Herzegovina

57 - 70

ITA
Italy
B/4 
19:00 
Israel

42 - 62

Bulgaria
C/8 
19:30 
Ireland

66 - 60

IRL
Germany
29.08.1999
C/9 
14:00 
Finland

43 - 41

IRL
Sweden
D/5 
16:00 
Lithuania

65 - 31

ITA
Bosnia and Herzegovina
C/10 
16:00 
Ireland

88 - 70

IRL
England
B/5 
17:00 
Israel

77 - 63

Portugal
D/6 
18:00 
Italy

58 - 68

ITA
Hungary
B/6 
19:00 
Bulgaria

58 - 56

Turkey