SCHEDULE

24.11.1999
C/3 
17:30 
Bulgaria

72 - 74

Pleven
Bosnia and Herzegovina
A/1 
18:00 
Croatia

88 - 54

Rijeka
Slovak Republic
B/1 
18:00 
Czech Republic

91 - 70

Opava
Belarus
B/2 
18:05 
Poland

81 - 73

Slupsk, POL
Gryfia
Austria
A/3 
18:30 
Latvia

68 - 72

Ventspils
Hungary
B/3 
18:30 
Estonia

59 - 70

Tallinn
Greece
D/1 
18:30 
Slovenia

89 - 58

Slovenske Konjice, SLO
Slovenske Konjice Hall
Portugal
C/2 
19:00 
Sweden

96 - 101

Södertälje, SWE
Scania Arena
Finland
D/2 
19:00 
Ukraine

66 - 44

Kiev, UKR
Sports Palace
Iceland
D/3 
19:00 
Belgium

69 - 61

Roeselare, BEL
Schiervelde
F.Y.R. of Macedonia
A/2 
19:30 
England

60 - 73

Sheffield
Switzerland
C/1 
20:45 
Israel

90 - 61

Netherlands
27.11.1999
C/6 
14:45 
Finland

67 - 72

Bulgaria
A/4 
16:30 
Slovak Republic

73 - 81

Bratislava
England
D/4 
16:30 
Portugal

62 - 79

Mafra
Ukraine
A/6 
17:30 
Switzerland

76 - 91

Nyon
Latvia
B/5 
18:00 
Greece

74 - 54

Patras
Czech Republic
B/6 
18:00 
Austria

77 - 89

Traiskirchen, AUT
Lions Dome Traiskirchen
Estonia
D/6 
18:00 
Iceland

55 - 80

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Belgium
A/5 
18:30 
Hungary

66 - 67

Zalaegerszeg
Croatia
B/4 
19:00 
Belarus

76 - 81

Minsk
Poland
C/4 
19:30 
Netherlands

61 - 66

Almere, NED
Topsportcentrum
Sweden
D/5 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

64 - 70

Skopje
Slovenia
C/5 
20:15 
Bosnia and Herzegovina

65 - 69

Sarajevo
Israel
01.12.1999
C/8 
17:30 
Bulgaria

77 - 63

Sweden
A/7 
18:00 
Hungary

68 - 52

Szekesfehervar
Slovak Republic
A/9 
18:00 
Croatia

93 - 53

Dubrovnik
Switzerland
B/7 
18:00 
Greece

85 - 66

Pyrgos
Belarus
B/9 
18:00 
Czech Republic

94 - 65

Novy Jicin
Austria
A/8 
18:30 
Latvia

90 - 97

Riga
England
B/8 
18:30 
Estonia

84 - 76

Tallinn
Poland
D/8 
19:00 
Belgium

51 - 64

Roeselare, BEL
Schiervelde
Ukraine
D/7 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

72 - 63

Skopje
Portugal
D/9 
20:00 
Slovenia

93 - 60

Radovljica
Iceland
C/7 
20:15 
Bosnia and Herzegovina

79 - 70

Sarajevo
Netherlands
C/9 
20:45 
Israel

93 - 68

Finland
23.02.2000
A/10 
18:00 
Slovak Republic

61 - 79

Latvia
B/11 
18:00 
Austria

70 - 77

Traiskirchen, AUT
Lions Dome Traiskirchen
Greece
D/10 
18:00 
Portugal

77 - 84

Fundao
Belgium
B/12 
18:15 
Poland

69 - 80

Pruszkow
Czech Republic
B/10 
19:00 
Belarus

66 - 81

Minsk
Estonia
D/12 
19:00 
Ukraine

63 - 76

Dnepropetrovsk
Slovenia
A/12 
19:30 
England

77 - 81

Birmingham
Croatia
C/12 
19:45 
Sweden

61 - 75

Lulea
Israel
A/11 
20:00 
Switzerland

76 - 70

Lugano
Hungary
C/10 
20:00 
Netherlands

85 - 66

Rotterdam, NED
Topsportcentrum
Bulgaria
C/11 
20:00 
Finland

81 - 76

Turku
Bosnia and Herzegovina
D/11 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

94 - 65

Skopje
Iceland
26.02.2000
C/13 
15:00 
Finland

86 - 83

Salo
Netherlands
D/13 
16:00 
Iceland

68 - 87

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Portugal
B/14 
17:00 
Czech Republic

76 - 92

Usti nad Labem
Estonia
A/13 
17:30 
Switzerland

73 - 58

Lugano
Slovak Republic
A/14 
18:00 
Croatia

89 - 88

Sisak
Latvia
B/15 
18:00 
Greece

78 - 60

Kalamata
Poland
A/15 
19:00 
Hungary

96 - 89

Budapest
England
B/13 
19:00 
Austria

68 - 66

Traiskirchen, AUT
Lions Dome Traiskirchen
Belarus
D/14 
20:00 
Slovenia

74 - 69

Murska Sobota, SLO
Murska Sabota Sports Hall
Belgium
D/15 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

84 - 58

Skopje
Ukraine
C/15 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

67 - 52

Bihac, BIH
Dvorana Luke
Sweden
C/14 
21:00 
Israel

87 - 65

Bulgaria
22.11.2000
D/16 
15:00 
Portugal

82 - 104

Lisbon
Slovenia
B/18 
16:45 
Greece

92 - 73

Xanthi
Estonia
A/16 
18:00 
Slovak Republic

73 - 92

Lucenec
Croatia
D/17 
18:00 
Iceland

62 - 105

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Ukraine
A/17 
19:00 
Switzerland

53 - 61

Porrentruy
England
B/16 
19:00 
Belarus

78 - 60

Minsk
Czech Republic
B/17 
19:00 
Austria

69 - 94

Traiskirchen, AUT
Lions Dome Traiskirchen
Poland
D/18 
19:00 
F.Y.R. of Macedonia

89 - 77

Skopje
Belgium
A/18 
20:00 
Hungary

63 - 82

Paks
Latvia
C/16 
20:00 
Netherlands

71 - 53

Rotterdam, NED
Topsportcentrum
Israel
C/17 
20:15 
Finland

88 - 85

Espoo
Sweden
C/18 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

83 - 80

Bulgaria
25.11.2000
B/20 
17:00 
Czech Republic

76 - 92

Opava
Greece
A/20 
17:30 
Croatia

79 - 58

Osijek
Hungary
C/19 
18:00 
Sweden

76 - 92

Netherlands
C/21 
18:00 
Bulgaria

106 - 78

Finland
D/19 
18:00 
Ukraine

89 - 67

Kiev, UKR
Sports Palace
Portugal
B/19 
18:15 
Poland

83 - 74

Wroclaw
Belarus
A/21 
19:00 
Latvia

92 - 67

Riga
Switzerland
D/20 
19:00 
Slovenia

103 - 82

Koper, SLO
Bonifika Arena
F.Y.R. of Macedonia
A/19 
19:30 
England

74 - 62

Coventry
Slovak Republic
B/21 
19:30 
Estonia

79 - 60

Tallinn
Austria
D/21 
19:30 
Belgium

96 - 61

Roeselare, BEL
Schiervelde
Iceland
26.11.2000
C/20 
20:45 
Israel

97 - 81

Bosnia and Herzegovina
29.11.2000
A/22 
18:00 
Slovak Republic

61 - 81

Hungary
B/22 
18:00 
Belarus

78 - 86

Minsk
Greece
D/24 
18:00 
Iceland

80 - 90

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Slovenia
B/23 
18:15 
Poland

81 - 73

Wroclaw
Estonia
B/24 
19:00 
Austria

83 - 84

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
Czech Republic
C/23 
19:00 
Sweden

101 - 98

Täby
Bulgaria
D/22 
19:00 
Portugal

67 - 71

Vale de Cambra
F.Y.R. of Macedonia
D/23 
19:00 
Ukraine

92 - 89

Kiev, UKR
Sports Palace
Belgium
A/23 
19:30 
England

69 - 74

Coventry
Latvia
C/22 
20:00 
Netherlands

73 - 56

Den Bosch, NED
Maaspoort
Bosnia and Herzegovina
C/24 
20:00 
Finland

68 - 86

Espoo
Israel
A/24 
20:30 
Switzerland

74 - 83

Fribourg
Croatia
24.01.2001
C/25 
17:30 
Bulgaria

99 - 75

Netherlands
A/26 
18:00 
Hungary

72 - 71

Salgotarjan
Switzerland
B/26 
18:30 
Greece

76 - 50

Volos
Austria
B/27 
18:40 
Czech Republic

72 - 69

Opava
Poland
A/25 
19:00 
Latvia

101 - 78

Riga
Slovak Republic
B/25 
19:30 
Estonia

91 - 89

Tallinn
Belarus
D/25 
19:30 
Belgium

94 - 81

Roeselare, BEL
Schiervelde
Portugal
D/26 
20:00 
Iceland

83 - 102

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
F.Y.R. of Macedonia
D/27 
20:10 
Slovenia

96 - 73

Velenje
Ukraine
A/27 
20:15 
Croatia

82 - 72

Dubrovnik
England
C/26 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

102 - 87

Sarajevo
Finland
C/27 
20:55 
Israel

81 - 83

Sweden
27.01.2001
C/28 
15:00 
Netherlands

81 - 71

Den Bosch, NED
Maaspoort
Finland
C/30 
16:00 
Sweden

79 - 98

Malmö
Bosnia and Herzegovina
D/28 
16:30 
Portugal

81 - 84

Pacos de Ferreira
Iceland
D/30 
17:00 
Ukraine

95 - 86

Kiev, UKR
Sports Palace
F.Y.R. of Macedonia
C/29 
17:30 
Bulgaria

80 - 86

Israel
A/28 
18:00 
Slovak Republic

58 - 62

Lucenec
Switzerland
B/28 
18:00 
Belarus

71 - 54

Minsk
Austria
B/30 
18:15 
Poland

81 - 75

Wroclaw
Greece
A/29 
19:00 
Latvia

78 - 102

Riga
Croatia
A/30 
19:30 
England

59 - 52

Coventry
Hungary
B/29 
19:30 
Estonia

96 - 85

Tallinn
Czech Republic
D/29 
19:30 
Belgium

79 - 66

Roeselare, BEL
Schiervelde
Slovenia