SCHEDULE

08.10.1995
C/1 
13:15 
Finland

94 - 75

Helsinki
Hungary
D/1 
16:00 
Bulgaria

85 - 82

Netherlands
E/2 
16:00 
Belgium

100 - 62

Quaregnon, BEL
Salle Edgard Hismans
Switzerland
A/2 
17:00 
Slovak Republic

82 - 73

Myjava
Georgia
B/3 
17:00 
Russia

98 - 75

Moscow
Germany
C/2 
17:00 
Czech Republic

85 - 72

Novy Jicin
F.Y.R. of Macedonia
C/3 
17:00 
Italy

76 - 63

Sassari
Slovenia
E/1 
17:00 
Sweden

64 - 62

Södertälje, SWE
Scania Arena
Poland
E/3 
17:30 
Lithuania

74 - 87

France
B/1 
18:00 
Estonia

105 - 85

Tallinn
Portugal
B/2 
18:00 
Latvia

94 - 67

England
D/2 
18:00 
Ukraine

93 - 60

Kiev, UKR
Sports Palace
Romania
D/3 
18:00 
Croatia

69 - 53

Cakovec, CRO
Dvorana G.O.C.
Turkey
A/1 
19:30 
Bosnia and Herzegovina

80 - 59

Berlin, GEX
Belarus
A/3 
21:00 
Greece

75 - 73

Athens
Israel
10.10.1995
E/6 
20:00 
France

74 - 73

Tourcoing
Belgium
11.10.1995
A/4 
15:00 
Georgia

77 - 66

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Bosnia and Herzegovina
C/5 
17:00 
Italy

94 - 68

Fabriano
Hungary
E/4 
17:30 
Switzerland

63 - 57

Bellinzona, SUI
Arti et Mesteri
Sweden
D/4 
18:00 
Romania

69 - 84

Bucharest
Bulgaria
D/5 
18:00 
Croatia

73 - 53

Cakovec, CRO
Dvorana G.O.C.
Netherlands
D/6 
18:00 
Turkey

96 - 89

Ukraine
B/5 
18:30 
Russia

90 - 70

Moscow
Portugal
B/6 
19:30 
Germany

100 - 82

Latvia
C/6 
19:30 
Slovenia

81 - 82

Celje
Czech Republic
B/4 
20:00 
England

89 - 91

Leicester, ENG
Granby Halls
Estonia
C/4 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

94 - 102

Skopje
Finland
A/6 
20:30 
Israel

86 - 69

Slovak Republic
E/5 
20:30 
Lithuania

108 - 96

Poland
A/5 
21:00 
Greece

77 - 82

Athens
Belarus
12.11.1995
C/9 
11:00 
Hungary

85 - 80

Miskolc
Czech Republic
C/7 
13:15 
Finland

68 - 92

Helsinki
Italy
E/8 
14:00 
Switzerland

48 - 87

France
D/9 
15:00 
Netherlands

71 - 88

Amsterdam, NED
Sporthallen Zuid
Ukraine
D/7 
16:00 
Bulgaria

79 - 77

Croatia
A/8 
17:00 
Georgia

84 - 89

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Israel
A/9 
17:00 
Belarus

94 - 85

Minsk
Slovak Republic
E/7 
17:00 
Sweden

83 - 85

Boras, SWE
Boräshallen
Lithuania
B/9 
17:15 
Portugal

56 - 65

Tondela
Latvia
E/9 
17:30 
Poland

84 - 85

Belgium
B/7 
18:00 
Estonia

73 - 88

Tallinn
Russia
B/8 
18:00 
England

66 - 75

Sheffield, ENG
Ponds Forge ISC
Germany
D/8 
18:00 
Turkey

83 - 56

Romania
C/8 
19:00 
F.Y.R. of Macedonia

73 - 59

Skopje
Slovenia
A/7 
19:30 
Bosnia and Herzegovina

73 - 76

Berlin, GEX
Greece
14.11.1995
E/10 
20:00 
France

85 - 56

Sweden
15.11.1995
C/12 
16:00 
Hungary

82 - 80

Miskolc
F.Y.R. of Macedonia
B/12 
16:30 
Portugal

72 - 75

Ponte de Sor
England
A/12 
17:00 
Belarus

102 - 76

Minsk
Georgia
C/11 
17:00 
Czech Republic

68 - 77

Prague
Italy
E/12 
17:30 
Poland

81 - 68

Poznan
Switzerland
B/11 
18:00 
Latvia

71 - 112

Russia
D/10 
18:00 
Turkey

90 - 66

Bulgaria
D/12 
18:00 
Netherlands

99 - 77

Groningen, NED
Evenementenhal
Romania
C/10 
18:30 
Slovenia

90 - 61

Lasko, SLO
Tri lilije
Finland
A/10 
19:00 
Israel

67 - 73

Bosnia and Herzegovina
D/11 
19:00 
Ukraine

67 - 60

Kiev, UKR
Sports Palace
Croatia
A/11 
20:00 
Slovak Republic

64 - 80

Bratislava
Greece
E/11 
20:00 
Belgium

85 - 83

Aalst, BEL
Forum
Lithuania
16.11.1995
B/10 
19:30 
Germany

85 - 66

Estonia
28.02.1996
C/15 
15:15 
Italy

95 - 62

Gorizia
F.Y.R. of Macedonia
D/13 
18:00 
Bulgaria

85 - 96

Ukraine
B/15 
18:30 
Russia

114 - 59

Moscow
England
A/15 
18:45 
Greece

100 - 66

Athens
Georgia
B/13 
19:00 
Estonia

63 - 79

Tallinn
Latvia
E/13 
19:00 
Sweden

66 - 56

Belgium
E/15 
19:00 
Lithuania

109 - 71

Switzerland
A/13 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

84 - 74

Berlin, GEX
Slovak Republic
C/13 
20:00 
Finland

113 - 93

Helsinki
Czech Republic
C/14 
20:00 
Slovenia

67 - 49

Sentjur
Hungary
E/14 
20:00 
France

73 - 66

Grenoble
Poland
D/15 
20:15 
Croatia

115 - 55

Romania
D/14 
20:30 
Turkey

68 - 54

Netherlands
29.02.1996
A/14 
19:00 
Israel

95 - 73

Belarus
01.03.1996
B/14 
19:30 
Germany

78 - 68

Portugal
29.10.1996
C/17 
20:15 
F.Y.R. of Macedonia

102 - 93

Skopje
Czech Republic
30.10.1996
C/16 
16:00 
Hungary

89 - 77

Miskolc
Finland
A/17 
18:00 
Georgia

91 - 71

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Slovak Republic
D/17 
18:00 
Romania

57 - 73

Focsani
Ukraine
D/18 
18:00 
Turkey

68 - 64

Croatia
E/16 
18:00 
Poland

100 - 86

Walbrzych, POL
Arena of KS Górnik
Sweden
A/16 
19:00 
Belarus

61 - 73

Minsk
Bosnia and Herzegovina
B/17 
20:00 
England

66 - 76

Leicester, ENG
Granby Halls
Latvia
B/18 
20:00 
Germany

74 - 102

Russia
C/18 
20:00 
Slovenia

72 - 55

Ljubljana
Italy
E/18 
20:00 
France

75 - 67

Lithuania
E/17 
20:15 
Switzerland

73 - 101

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Belgium
A/18 
20:30 
Israel

84 - 86

Greece
31.10.1996
B/16 
20:00 
Portugal

92 - 98

Guarda
Estonia
D/16 
20:00 
Netherlands

103 - 81

Den Bosch, NED
Maaspoort
Bulgaria
27.11.1996
B/20 
16:30 
Portugal

75 - 104

Lisbon
Russia
C/21 
16:30 
Czech Republic

65 - 84

Novy Jicin
Slovenia
D/19 
17:00 
Bulgaria

100 - 76

Romania
B/19 
18:00 
Estonia

104 - 77

Tallinn
England
B/21 
18:00 
Latvia

98 - 76

Germany
D/21 
18:00 
Ukraine

85 - 74

Kiev, UKR
Sports Palace
Turkey
E/20 
18:00 
Poland

88 - 69

Bialystok
Lithuania
A/20 
19:00 
Belarus

55 - 79

Minsk
Greece
E/19 
19:00 
Sweden

76 - 63

Helsingborg
Switzerland
D/20 
19:30 
Netherlands

72 - 76

Den Bosch, NED
Maaspoort
Croatia
A/21 
19:45 
Slovak Republic

71 - 99

Prievidza
Israel
A/19 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

80 - 71

Berlin, GEX
Georgia
C/19 
20:00 
Finland

77 - 85

Helsinki
F.Y.R. of Macedonia
E/21 
20:00 
Belgium

55 - 89

Charleroi
France
28.11.1996
C/20 
16:00 
Hungary

66 - 78

Budapest
Italy
18.12.1996
C/24 
16:30 
Czech Republic

80 - 82

Novy Jicin
Hungary
B/22 
17:00 
Russia

91 - 69

Moscow
Estonia
A/24 
18:00 
Slovak Republic

81 - 86

Pezinok
Belarus
B/24 
18:00 
Latvia

81 - 76

Portugal
D/23 
18:00 
Romania

58 - 73

Kiev, UKR
Sports Palace
Turkey
D/24 
18:00 
Ukraine

98 - 57

Kiev, UKR
Sports Palace
Netherlands
E/22 
18:30 
Lithuania

108 - 87

Sweden
B/23 
19:30 
Germany

88 - 67

Dessau, GER
ZAB Halle
England
C/23 
20:00 
Slovenia

87 - 61

Sostanj
F.Y.R. of Macedonia
D/22 
20:00 
Croatia

96 - 69

Bulgaria
E/23 
20:00 
France

76 - 61

Switzerland
E/24 
20:00 
Belgium

85 - 89

Namur
Poland
A/22 
21:00 
Greece

73 - 51

Athens
Bosnia and Herzegovina
19.12.1996
C/22 
15:30 
Italy

101 - 73

Perugia
Finland
A/23 
20:45 
Israel

86 - 74

Georgia
29.01.1997
B/26 
17:00 
Russia

86 - 82

Moscow
Latvia
D/25 
17:00 
Bulgaria

67 - 54

Turkey
A/27 
18:00 
Georgia

80 - 78

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Belarus
D/27 
18:00 
Romania

56 - 68

Arad
Netherlands
E/26 
18:30 
Lithuania

75 - 52

Belgium
B/25 
19:00 
Estonia

80 - 86

Tallinn
Germany
E/25 
19:00 
Sweden

71 - 78

France
A/25 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

72 - 67

Berlin, GEX
Israel
B/27 
20:00 
England

78 - 80

Newcastle-upon-Tyne, ENG
Newcastle Arena
Portugal
C/25 
20:00 
Finland

77 - 90

Helsinki
Slovenia
C/27 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

80 - 61

Skopje
Hungary
D/26 
20:00 
Croatia

85 - 66

Rijeka, CRO
Dvorana Mladosti
Ukraine
E/27 
20:15 
Switzerland

80 - 98

Poland
A/26 
21:00 
Greece

80 - 56

Pyrgos
Slovak Republic
30.01.1997
C/26 
18:30 
Italy

65 - 53

Treviglio
Czech Republic
26.02.1997
A/30 
17:00 
Georgia

61 - 65

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Greece
C/30 
17:00 
F.Y.R. of Macedonia

84 - 105

Skopje
Italy
C/28 
17:30 
Czech Republic

99 - 75

Prague
Finland
A/28 
18:00 
Slovak Republic

87 - 108

Malacky
Bosnia and Herzegovina
B/28 
18:00 
Latvia

85 - 74

Estonia
C/29 
18:00 
Hungary

62 - 67

Zalaegerszeg, HUN
Varosi Sportcsarnok
Slovenia
D/28 
18:00 
Ukraine

79 - 60

Kiev, UKR
Sports Palace
Bulgaria
D/30 
18:00 
Romania

65 - 108

Cluj
Croatia
E/29 
18:00 
Poland

73 - 89

Walbrzych, POL
Arena of KS Górnik
France
A/29 
20:00 
Belarus

57 - 65

Minsk
Israel
B/30 
20:00 
England

79 - 81

Guildford, ENG
Spectrum Arena
Russia
D/29 
20:00 
Netherlands

63 - 73

Den Bosch, NED
Maaspoort
Turkey
E/28 
20:00 
Belgium

78 - 79

Sweden
B/29 
20:15 
Portugal

66 - 73

Lousada
Germany
E/30 
20:15 
Switzerland

62 - 118

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Lithuania