SCHEDULE

24.11.1999
A/1 
17:00 
Slovak Republic

87 - 55

Ruzomberok
Greece
E/1 
17:00 
Yugoslavia

79 - 56

Novi Sad
Turkey
E/2 
17:00 
Ukraine

86 - 46

Kiev
Croatia
B/2 
18:00 
Romania

74 - 67

Arad
Germany
C/1 
18:00 
Russia

104 - 53

Moscow
Finland
C/2 
18:00 
Hungary

67 - 56

Pecs
Italy
D/1 
18:00 
Czech Republic

69 - 59

Trutnov
Bulgaria
D/2 
18:00 
Spain

79 - 47

Burgos
Latvia
A/2 
18:30 
Israel

62 - 51

Tel Aviv
Bosnia and Herzegovina
B/1 
18:30 
Lithuania

90 - 58

Kaunas
Denmark
27.11.1999
B/4 
14:30 
Denmark

65 - 69

Copenhagen
Romania
B/3 
16:00 
Germany

57 - 60

Dessau
Lithuania
E/4 
16:30 
Turkey

57 - 59

Istanbul
Ukraine
C/4 
17:00 
Finland

62 - 74

Espoo
Hungary
E/3 
17:25 
Croatia

59 - 80

Pozega
Yugoslavia
D/4 
17:30 
Bulgaria

59 - 65

Stara Zagora
Spain
A/3 
18:00 
Bosnia and Herzegovina

46 - 63

Sarajevo
Slovak Republic
D/3 
18:30 
Latvia

47 - 60

Riga
Czech Republic
A/4 
20:00 
Greece

74 - 59

Ptolemaida
Israel
28.11.1999
C/3 
17:30 
Italy

56 - 63

Arezzo
Russia
01.12.1999
A/5 
16:30 
Slovak Republic

62 - 48

Bratislava
Israel
D/6 
16:30 
Latvia

73 - 62

Riga
Bulgaria
A/6 
18:00 
Bosnia and Herzegovina

60 - 57

Sarajevo
Greece
C/5 
18:00 
Russia

85 - 45

Moscow
Hungary
D/5 
18:00 
Czech Republic

47 - 54

Trutnov
Spain
E/5 
18:00 
Ukraine

83 - 66

Kiev
Yugoslavia
B/5 
18:30 
Lithuania

80 - 63

Panevezys
Romania
B/6 
19:30 
Germany

74 - 44

Dessau
Denmark
E/6 
20:00 
Croatia

80 - 75

Daruvar
Turkey
C/6 
21:00 
Italy

69 - 49

S.Giovanni Valdarno
Finland
22.11.2000
E/7 
16:30 
Turkey

75 - 66

Ankara
Yugoslavia
A/8 
17:30 
Bosnia and Herzegovina

87 - 68

Tuzla
Israel
D/7 
17:30 
Bulgaria

66 - 79

Sofia
Czech Republic
E/8 
17:45 
Croatia

92 - 85

Slavonski Brod
Ukraine
C/7 
18:00 
Finland

42 - 79

Kotka
Russia
A/7 
18:30 
Greece

61 - 69

Ptolemaida
Slovak Republic
C/8 
18:30 
Italy

78 - 65

Parma
Hungary
D/8 
18:30 
Latvia

58 - 82

Riga
Spain
B/7 
19:00 
Denmark

50 - 77

Fredericia
Lithuania
B/8 
19:30 
Germany

90 - 59

Freiburg
Romania
25.11.2000
B/9 
14:00 
Lithuania

91 - 79

Vilnius
Germany
E/10 
16:00 
Ukraine

73 - 57

Kiev
Turkey
A/9 
17:00 
Slovak Republic

82 - 56

Bratislava
Bosnia and Herzegovina
E/9 
17:30 
Yugoslavia

74 - 88

Novi Sad
Croatia
B/10 
18:00 
Romania

85 - 78

Arad
Denmark
C/10 
18:00 
Hungary

86 - 56

Szekszard
Finland
D/10 
19:00 
Spain

72 - 57

La Rioja
Bulgaria
26.11.2000
D/9 
17:00 
Czech Republic

71 - 44

Brno
Latvia
A/10 
18:45 
Israel

67 - 79

Tel Aviv
Greece
C/9 
19:00 
Russia

76 - 55

Moscow
Italy
29.11.2000
E/12 
17:00 
Turkey

86 - 75

Gaziantep
Croatia
D/12 
17:30 
Bulgaria

72 - 65

Sofia
Latvia
E/11 
17:30 
Yugoslavia

95 - 78

Novi Becej
Ukraine
B/11 
18:00 
Romania

87 - 62

Arad
Lithuania
C/11 
18:00 
Hungary

77 - 74

Pecs
Russia
C/12 
18:00 
Finland

63 - 80

Espoo
Italy
B/12 
19:00 
Denmark

34 - 77

Copenhagen
Germany
A/11 
20:00 
Israel

67 - 103

Ramat-Hasharon
Slovak Republic
D/11 
20:00 
Spain

62 - 60

La Rioja
Czech Republic
A/12 
20:30 
Greece

85 - 62

Kolindros
Bosnia and Herzegovina