SCHEDULE

19.05.1999
A/1 
15:00 
F.Y.R. of Macedonia

51 - 61

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Estonia
A/2 
17:00 
Romania

78 - 81

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Belarus
D/1 
17:00 
Sweden

70 - 82

Ukraine
B/1 
18:00 
Denmark

63 - 59

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Moldova
A/3 
19:00 
Austria

59 - 95

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Bulgaria
D/2 
19:30 
Belgium

57 - 69

Turkey
B/2 
20:00 
Ireland

44 - 83

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Greece
20.05.1999
C/1 
15:00 
Israel

96 - 42

Almere, NED
Topsportcentrum
Switzerland
A/4 
15:00 
Belarus

70 - 74

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
F.Y.R. of Macedonia
C/2 
17:00 
Portugal

52 - 56

Almere, NED
Topsportcentrum
Finland
A/5 
17:00 
Estonia

66 - 48

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Austria
D/3 
17:00 
Belgium

54 - 60

Ukraine
B/3 
18:00 
Moldova

63 - 65

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Slovenia
A/6 
19:00 
Bulgaria

51 - 65

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Romania
D/4 
19:00 
Sweden

74 - 76

Turkey
C/3 
19:30 
Netherlands

79 - 36

Almere, NED
Topsportcentrum
Luxembourg
B/4 
20:00 
Greece

82 - 61

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Denmark
21.05.1999
C/4 
15:00 
Finland

62 - 63

Almere, NED
Topsportcentrum
Israel
A/7 
15:00 
Austria

60 - 101

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Belarus
C/5 
17:00 
Luxembourg

38 - 64

Almere, NED
Topsportcentrum
Switzerland
A/8 
17:00 
F.Y.R. of Macedonia

46 - 52

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Romania
D/5 
17:00 
Sweden

79 - 71

Belgium
B/5 
18:00 
Ireland

60 - 76

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Moldova
A/9 
19:00 
Estonia

68 - 78

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Bulgaria
D/6 
19:00 
Turkey

56 - 70

Ukraine
C/6 
19:30 
Netherlands

50 - 67

Almere, NED
Topsportcentrum
Portugal
B/6 
20:00 
Slovenia

63 - 71

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Denmark
22.05.1999
C/7 
13:00 
Israel

89 - 40

Almere, NED
Topsportcentrum
Luxembourg
C/8 
15:00 
Switzerland

41 - 63

Almere, NED
Topsportcentrum
Portugal
A/10 
15:00 
Romania

79 - 56

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Austria
C/9 
17:00 
Finland

67 - 47

Almere, NED
Topsportcentrum
Netherlands
A/11 
17:00 
Belarus

82 - 62

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Estonia
B/7 
18:00 
Slovenia

72 - 79

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Ireland
A/12 
19:00 
Bulgaria

70 - 61

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
F.Y.R. of Macedonia
B/8 
20:00 
Moldova

60 - 89

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Greece
23.05.1999
C/10 
13:00 
Portugal

54 - 61

Almere, NED
Topsportcentrum
Israel
C/11 
15:00 
Luxembourg

32 - 86

Almere, NED
Topsportcentrum
Finland
A/13 
15:00 
Estonia

50 - 80

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Romania
C/12 
17:00 
Switzerland

62 - 67

Almere, NED
Topsportcentrum
Netherlands
A/14 
17:00 
Austria

47 - 64

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
F.Y.R. of Macedonia
B/9 
18:00 
Denmark

63 - 62

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Ireland
A/15 
19:00 
Belarus

81 - 82

Stara Zagora, BUL
Arena of Dzu-AD
Bulgaria
B/10 
20:00 
Greece

82 - 60

Tripolis, GRE
DAK Tripolis
Slovenia
24.05.1999
C/13 
13:00 
Luxembourg

34 - 80

Almere, NED
Topsportcentrum
Portugal
C/14 
15:00 
Switzerland

62 - 90

Almere, NED
Topsportcentrum
Finland
C/15 
17:00 
Netherlands

61 - 71

Almere, NED
Topsportcentrum
Israel