SCHEDULE

30.10.2002
A/2 
17:00 
Gambrinus JME

61 - 67

MiZo-Pecsi VSK
B/2 
17:00 
SCP

75 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Gysevorsi-Euroleasing
A/4 
20:00 
Tarbes GB

74 - 65

 
ZKK Buducnost
B/3 
20:00 
CJM Bourges Basket

62 - 72

Lotos VBW Clima
B/4 
20:30 
Famila Beretta

74 - 55

Schio, ITA
Pala Campagnola
Ros Casares
A/1 
20:30 
 
Pool Comense

73 - 59

 
PZU Polfa
31.10.2002
B/1 
18:00 
Lietuvos Telekomas

75 - 68

Lavezzini Basket
A/3 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

78 - 60

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
UMMC Ekaterinburg
05.11.2002
A/8 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

77 - 50

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Tarbes GB
06.11.2002
B/5 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

80 - 51

Lietuvos Telekomas
A/6 
20:30 
 
Pool Comense

56 - 78

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Union Sportive Valenciennes Olympic
B/7 
20:30 
Ros Casares

54 - 64

SCP
07.11.2002
A/7 
17:00 
 
ZKK Buducnost

72 - 77

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
Gambrinus JME
B/8 
17:30 
Lotos VBW Clima

87 - 67

Gdynia, POL
Gosir Hall
Famila Beretta
A/5 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

63 - 42

 
PZU Polfa
B/6 
20:30 
Lavezzini Basket

71 - 62

Parma, ITA
Arena of LBP 2
CJM Bourges Basket
13.11.2002
A/12 
17:00 
Gambrinus JME

88 - 62

UMMC Ekaterinburg
B/12 
17:00 
SCP

86 - 95

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lotos VBW Clima
A/11 
20:30 
 
Pool Comense

69 - 65

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Tarbes GB
B/10 
20:30 
Ros Casares

77 - 56

Gysevorsi-Euroleasing
B/11 
20:30 
Famila Beretta

58 - 65

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lavezzini Basket
14.11.2002
B/9 
18:00 
Lietuvos Telekomas

54 - 64

CJM Bourges Basket
A/9 
18:30 
 
PZU Polfa

53 - 89

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
Union Sportive Valenciennes Olympic
A/10 
20:00 
 
ZKK Buducnost

63 - 72

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
MiZo-Pecsi VSK
04.12.2002
B/15 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

79 - 68

Lotos VBW Clima
A/14 
20:00 
Union Sportive Valenciennes Olympic

74 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Tarbes GB
B/14 
20:00 
CJM Bourges Basket

75 - 61

Famila Beretta
A/16 
20:30 
 
Pool Comense

50 - 66

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Gambrinus JME
05.12.2002
A/15 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

78 - 60

UMMC Ekaterinburg
B/13 
18:00 
Lietuvos Telekomas

79 - 68

Ros Casares
B/16 
18:30 
Lavezzini Basket

49 - 80

Parma, ITA
Arena of LBP 2
SCP
A/13 
20:00 
 
ZKK Buducnost

70 - 66

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
 
PZU Polfa
11.12.2002
A/19 
17:00 
Gambrinus JME

69 - 85

Union Sportive Valenciennes Olympic
B/19 
17:00 
SCP

61 - 68

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
A/18 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

76 - 55

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
 
ZKK Buducnost
A/17 
20:00 
Tarbes GB

81 - 65

 
PZU Polfa
A/20 
20:30 
 
Pool Comense

65 - 64

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
MiZo-Pecsi VSK
B/17 
20:30 
Famila Beretta

57 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lietuvos Telekomas
12.12.2002
B/18 
16:40 
Lotos VBW Clima

61 - 73

Gdynia, POL
Gosir Hall
Ros Casares
B/20 
18:30 
Lavezzini Basket

58 - 76

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Gysevorsi-Euroleasing
18.12.2002
A/22 
20:00 
Tarbes GB

81 - 87

Gambrinus JME
A/23 
20:00 
 
ZKK Buducnost

78 - 73

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
 
Pool Comense
B/24 
20:00 
CJM Bourges Basket

67 - 47

Gysevorsi-Euroleasing
A/24 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

85 - 61

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo-Pecsi VSK
B/22 
20:30 
Famila Beretta

67 - 93

Schio, ITA
Pala Campagnola
SCP
19.12.2002
B/21 
18:00 
Lietuvos Telekomas

78 - 81

Lotos VBW Clima
A/21 
18:30 
 
PZU Polfa

83 - 76

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
UMMC Ekaterinburg
B/23 
20:30 
Ros Casares

75 - 61

Lavezzini Basket
08.01.2003
A/25 
17:00 
Gambrinus JME

89 - 36

 
PZU Polfa
B/25 
17:00 
SCP

77 - 66

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lietuvos Telekomas
B/27 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

85 - 64

Famila Beretta
A/26 
20:30 
 
Pool Comense

63 - 74

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
UMMC Ekaterinburg
A/28 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

96 - 57

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
ZKK Buducnost
09.01.2003
B/26 
17:30 
Lotos VBW Clima

82 - 75

Gdynia, POL
Gosir Hall
Lavezzini Basket
A/27 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

55 - 47

Tarbes GB
B/28 
20:00 
CJM Bourges Basket

82 - 75

Ros Casares
15.01.2003
B/30 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

70 - 52

SCP
A/31 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

67 - 56

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Union Sportive Valenciennes Olympic
16.01.2003
B/31 
17:30 
Lotos VBW Clima

77 - 74

Gdynia, POL
Gosir Hall
CJM Bourges Basket
A/30 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

69 - 77

Gambrinus JME
A/29 
18:30 
 
PZU Polfa

65 - 82

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
 
Pool Comense
A/32 
20:00 
 
ZKK Buducnost

71 - 70

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
Tarbes GB
B/32 
20:30 
Ros Casares

65 - 47

Famila Beretta
B/29 
20:30 
Lavezzini Basket

80 - 67

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lietuvos Telekomas
22.01.2003
A/35 
17:00 
Gambrinus JME

113 - 75

 
ZKK Buducnost
B/35 
17:00 
SCP

50 - 62

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Ros Casares
A/36 
20:00 
Tarbes GB

70 - 79

UMMC Ekaterinburg
B/34 
20:00 
CJM Bourges Basket

95 - 70

Lavezzini Basket
B/36 
20:30 
Famila Beretta

75 - 83

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lotos VBW Clima
23.01.2003
B/33 
18:00 
Lietuvos Telekomas

71 - 63

Gysevorsi-Euroleasing
A/33 
18:30 
 
PZU Polfa

52 - 85

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
MiZo-Pecsi VSK
A/34 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

80 - 62

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Pool Comense
29.01.2003
B/38 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

75 - 67

Ros Casares
A/39 
20:00 
Tarbes GB

71 - 76

 
Pool Comense
B/37 
20:00 
CJM Bourges Basket

67 - 54

Lietuvos Telekomas
A/37 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

75 - 45

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
PZU Polfa
30.01.2003
B/40 
17:30 
Lotos VBW Clima

94 - 70

Gdynia, POL
Gosir Hall
SCP
A/38 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

95 - 59

 
ZKK Buducnost
A/40 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

78 - 58

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Gambrinus JME
B/39 
20:30 
Lavezzini Basket

80 - 63

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Famila Beretta
05.02.2003
B/44 
16:00 
SCP

76 - 55

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lavezzini Basket
A/44 
17:00 
Gambrinus JME

72 - 63

 
Pool Comense
A/43 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

67 - 53

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
MiZo-Pecsi VSK
A/42 
20:00 
Tarbes GB

72 - 84

Union Sportive Valenciennes Olympic
B/42 
20:30 
Famila Beretta

62 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
CJM Bourges Basket
06.02.2003
B/43 
17:30 
Lotos VBW Clima

86 - 85

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gysevorsi-Euroleasing
A/41 
18:30 
 
PZU Polfa

74 - 69

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
 
ZKK Buducnost
B/41 
20:30 
Ros Casares

66 - 56

Lietuvos Telekomas
12.02.2003
B/48 
18:30 
Gysevorsi-Euroleasing

83 - 70

Lavezzini Basket
B/47 
20:00 
CJM Bourges Basket

82 - 75

SCP
A/47 
20:30 
Union Sportive Valenciennes Olympic

78 - 63

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus JME
13.02.2003
A/48 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

83 - 70

 
Pool Comense
B/45 
18:00 
Lietuvos Telekomas

83 - 56

Famila Beretta
A/45 
18:30 
 
PZU Polfa

63 - 65

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
Tarbes GB
A/46 
20:00 
 
ZKK Buducnost

54 - 67

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
UMMC Ekaterinburg
B/46 
20:30 
Ros Casares

56 - 61

Lotos VBW Clima
19.02.2003
B/50 
16:00 
SCP

99 - 66

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Famila Beretta
A/50 
17:00 
Gambrinus JME

79 - 59

Tarbes GB
B/52 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

72 - 60

CJM Bourges Basket
A/51 
20:30 
 
Pool Comense

94 - 71

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
ZKK Buducnost
20.02.2003
B/49 
17:30 
Lotos VBW Clima

76 - 73

Gdynia, POL
Gosir Hall
Lietuvos Telekomas
A/52 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

66 - 65

Union Sportive Valenciennes Olympic
A/49 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

95 - 65

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
 
PZU Polfa
B/51 
20:30 
Lavezzini Basket

53 - 72

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Ros Casares
26.02.2003
A/55 
20:00 
Tarbes GB

74 - 80

MiZo-Pecsi VSK
B/55 
20:30 
Famila Beretta

72 - 74

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gysevorsi-Euroleasing
27.02.2003
B/53 
18:00 
Lietuvos Telekomas

77 - 44

SCP
A/53 
18:30 
 
PZU Polfa

53 - 80

Pabianice, POL
Arena of MTK Polfa
Gambrinus JME
A/54 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

81 - 62

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
 
Pool Comense
A/56 
20:00 
 
ZKK Buducnost

63 - 100

Podgorica, YUG
Moraca Sports Centre
Union Sportive Valenciennes Olympic
B/54 
20:30 
Lavezzini Basket

64 - 82

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lotos VBW Clima
B/56 
20:30 
Ros Casares

54 - 52

CJM Bourges Basket
11.03.2003
2/A 
17:00 
Gambrinus JME

83 - 63

Gysevorsi-Euroleasing
3/A 
17:15 
Lotos VBW Clima

79 - 71

Gdynia, POL
Gosir Hall
UMMC Ekaterinburg
1/A 
19:45 
Union Sportive Valenciennes Olympic

71 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
4/A 
20:30 
CJM Bourges Basket

64 - 52

MiZo-Pecsi VSK
13.03.2003
2/B 
18:00 
Gysevorsi-Euroleasing

79 - 78

Gambrinus JME
4/B 
18:00 
MiZo-Pecsi VSK

81 - 63

CJM Bourges Basket
1/B 
20:30 
Ros Casares

48 - 56

Union Sportive Valenciennes Olympic
3/B 
20:30 
UMMC Ekaterinburg

95 - 70

Lotos VBW Clima
20.03.2003
3/C 
16:45 
Lotos VBW Clima

78 - 81

Gdynia, POL
Gosir Hall
UMMC Ekaterinburg
2/C 
17:00 
Gambrinus JME

75 - 59

Gysevorsi-Euroleasing
4/C 
20:30 
CJM Bourges Basket

62 - 52

MiZo-Pecsi VSK
11.04.2003
5/A 
18:00 
UMMC Ekaterinburg

74 - 65

Gambrinus JME
6/A 
20:30 
CJM Bourges Basket

57 - 89

Union Sportive Valenciennes Olympic
13.04.2003
7/A 
16:30 
Gambrinus JME

93 - 54

CJM Bourges Basket
8/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

82 - 80

Union Sportive Valenciennes Olympic