SCHEDULE

31.10.2001
B/2 
19:00 
Gysev Ringa

76 - 71

Ros Casares
B/4 
19:00 
Lotos VBW Clima

88 - 82

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus JME
A/3 
20:30 
 
Societa Ginnastica

90 - 69

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Botasspor Club Adana
B/1 
20:30 
USV Olympic

70 - 44

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lietuvos Telekomas
01.11.2001
A/2 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

66 - 53

Aix en Provence BB
B/3 
18:00 
Lavezzini Parma

72 - 64

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Fenerbahçe SK
A/4 
19:30 
 
GoldZack

64 - 77

SCP Ruzomberok
A/1 
20:30 
CJM Bourges Basket

98 - 66

Lachen Ramat Hasharon
07.11.2001
A/7 
17:00 
SCP Ruzomberok

92 - 84

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
MiZo Pecsi VSK
B/7 
17:00 
Gambrinus JME

71 - 73

Gysev Ringa
A/8 
18:30 
Botasspor Club Adana

76 - 66

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
 
GoldZack
B/6 
18:30 
Lietuvos Telekomas

53 - 60

Lavezzini Parma
A/5 
20:00 
Aix en Provence BB

49 - 82

CJM Bourges Basket
B/5 
20:30 
Ros Casares

51 - 69

USV Olympic
08.11.2001
B/8 
18:00 
Fenerbahçe SK

78 - 67

Lotos VBW Clima
A/6 
19:00 
Lachen Ramat Hasharon

73 - 90

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Societa Ginnastica
14.11.2001
A/10 
17:00 
SCP Ruzomberok

104 - 60

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Aix en Provence BB
B/10 
18:00 
Gambrinus JME

64 - 72

Ros Casares
B/12 
19:00 
Gysev Ringa

92 - 69

Fenerbahçe SK
A/9 
20:30 
CJM Bourges Basket

65 - 55

 
Societa Ginnastica
B/9 
20:30 
USV Olympic

59 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lavezzini Parma
15.11.2001
B/11 
17:00 
Lotos VBW Clima

94 - 72

Gdynia, POL
Gosir Hall
Lietuvos Telekomas
A/12 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

97 - 54

Botasspor Club Adana
A/11 
19:30 
 
GoldZack

75 - 68

Lachen Ramat Hasharon
05.12.2001
B/15 
18:00 
Fenerbahçe SK

87 - 74

Ros Casares
B/16 
18:30 
Lietuvos Telekomas

65 - 82

Gysev Ringa
A/15 
20:00 
Aix en Provence BB

73 - 69

Botasspor Club Adana
A/13 
20:30 
CJM Bourges Basket

78 - 63

SCP Ruzomberok
A/14 
20:30 
 
Societa Ginnastica

87 - 58

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
GoldZack
B/13 
20:30 
USV Olympic

66 - 63

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus JME
06.12.2001
A/16 
17:30 
Lachen Ramat Hasharon

75 - 89

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
MiZo Pecsi VSK
B/14 
20:30 
Lavezzini Parma

84 - 70

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lotos VBW Clima
12.12.2001
B/19 
18:00 
Gysev Ringa

94 - 55

Lavezzini Parma
A/18 
18:30 
Botasspor Club Adana

65 - 79

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
SCP Ruzomberok
B/20 
18:30 
Lietuvos Telekomas

75 - 71

Ros Casares
13.12.2001
A/19 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

68 - 57

 
Societa Ginnastica
B/18 
18:30 
Fenerbahçe SK

76 - 72

Gambrinus JME
A/20 
19:00 
Lachen Ramat Hasharon

91 - 76

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Aix en Provence BB
B/17 
19:00 
Lotos VBW Clima

74 - 71

Gdynia, POL
Gosir Hall
USV Olympic
A/17 
19:30 
 
GoldZack

52 - 63

CJM Bourges Basket
19.12.2001
A/23 
17:00 
SCP Ruzomberok

99 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lachen Ramat Hasharon
B/23 
18:00 
Gambrinus JME

74 - 55

Lietuvos Telekomas
A/21 
20:30 
CJM Bourges Basket

69 - 47

Botasspor Club Adana
A/24 
20:30 
 
Societa Ginnastica

85 - 56

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Aix en Provence BB
B/21 
20:30 
USV Olympic

92 - 52

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Fenerbahçe SK
B/24 
20:30 
Lavezzini Parma

69 - 51

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Ros Casares
20.12.2001
B/22 
17:30 
Lotos VBW Clima

78 - 67

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gysev Ringa
A/22 
19:30 
 
GoldZack

49 - 76

MiZo Pecsi VSK
09.01.2002
B/25 
18:00 
Gysev Ringa

86 - 90

USV Olympic
B/26 
18:30 
Fenerbahçe SK

68 - 66

Lietuvos Telekomas
A/27 
20:00 
Aix en Provence BB

81 - 71

 
GoldZack
A/28 
20:30 
 
Societa Ginnastica

67 - 78

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
SCP Ruzomberok
B/27 
20:30 
Ros Casares

69 - 72

Lotos VBW Clima
10.01.2002
A/25 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

44 - 50

CJM Bourges Basket
A/26 
18:30 
Botasspor Club Adana

90 - 74

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
Lachen Ramat Hasharon
B/28 
20:30 
Lavezzini Parma

62 - 60

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Gambrinus JME
16.01.2002
A/32 
17:00 
SCP Ruzomberok

88 - 71

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
GoldZack
A/31 
18:30 
Botasspor Club Adana

64 - 78

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
 
Societa Ginnastica
B/29 
18:30 
Lietuvos Telekomas

50 - 90

USV Olympic
B/32 
19:20 
Gambrinus JME

75 - 63

Lotos VBW Clima
A/30 
20:00 
Aix en Provence BB

46 - 75

MiZo Pecsi VSK
17.01.2002
A/29 
17:30 
Lachen Ramat Hasharon

65 - 75

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
CJM Bourges Basket
B/31 
18:30 
Fenerbahçe SK

58 - 65

Lavezzini Parma
B/30 
20:30 
Ros Casares

71 - 64

Gysev Ringa
30.01.2002
B/35 
18:00 
Gysev Ringa

84 - 61

Gambrinus JME
A/33 
20:30 
CJM Bourges Basket

71 - 63

Aix en Provence BB
B/33 
20:30 
USV Olympic

67 - 62

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
31.01.2002
B/36 
17:30 
Lotos VBW Clima

98 - 80

Gdynia, POL
Gosir Hall
Fenerbahçe SK
A/35 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

61 - 69

SCP Ruzomberok
A/36 
19:30 
 
GoldZack

84 - 51

Botasspor Club Adana
A/34 
20:30 
 
Societa Ginnastica

89 - 49

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Lachen Ramat Hasharon
B/34 
20:30 
Lavezzini Parma

61 - 58

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lietuvos Telekomas
06.02.2002
B/39 
18:30 
Lietuvos Telekomas

72 - 76

Lotos VBW Clima
A/40 
18:30 
Botasspor Club Adana

55 - 79

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
MiZo Pecsi VSK
B/40 
19:00 
Fenerbahçe SK

56 - 73

Gysev Ringa
A/38 
20:00 
Aix en Provence BB

71 - 79

SCP Ruzomberok
A/37 
20:30 
 
Societa Ginnastica

75 - 63

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CJM Bourges Basket
B/37 
20:30 
Lavezzini Parma

62 - 74

Parma, ITA
Arena of LBP 2
USV Olympic
07.02.2002
A/39 
17:30 
Lachen Ramat Hasharon

89 - 79

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
GoldZack
B/38 
20:30 
Ros Casares

74 - 68

Gambrinus JME
13.02.2002
A/41 
17:00 
SCP Ruzomberok

87 - 91

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
B/41 
18:00 
Gambrinus JME

65 - 64

USV Olympic
B/44 
18:00 
Gysev Ringa

70 - 60

Lietuvos Telekomas
A/43 
18:30 
Botasspor Club Adana

65 - 63

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
Aix en Provence BB
14.02.2002
A/44 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

83 - 65

Lachen Ramat Hasharon
B/42 
19:00 
Lotos VBW Clima

84 - 76

Gdynia, POL
Gosir Hall
Lavezzini Parma
A/42 
19:30 
 
GoldZack

68 - 73

 
Societa Ginnastica
B/43 
20:30 
Ros Casares

70 - 65

Fenerbahçe SK
20.02.2002
A/46 
17:00 
SCP Ruzomberok

95 - 64

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Botasspor Club Adana
B/46 
18:00 
Gambrinus JME

85 - 73

Fenerbahçe SK
A/45 
20:30 
CJM Bourges Basket

79 - 47

 
GoldZack
A/47 
20:30 
 
Societa Ginnastica

79 - 67

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
MiZo Pecsi VSK
B/45 
20:30 
USV Olympic

82 - 71

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lotos VBW Clima
B/48 
20:30 
Ros Casares

58 - 48

Lietuvos Telekomas
21.02.2002
A/48 
20:00 
Aix en Provence BB

91 - 68

Lachen Ramat Hasharon
B/47 
20:30 
Lavezzini Parma

71 - 64

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Gysev Ringa
27.02.2002
B/49 
17:45 
Fenerbahçe SK

57 - 77

USV Olympic
B/50 
18:00 
Gysev Ringa

84 - 93

Lotos VBW Clima
A/49 
18:30 
Botasspor Club Adana

81 - 93

Ceyhan Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
CJM Bourges Basket
B/51 
18:30 
Lietuvos Telekomas

58 - 94

Gambrinus JME
A/52 
20:00 
Aix en Provence BB

61 - 71

 
Societa Ginnastica
28.02.2002
A/51 
17:30 
Lachen Ramat Hasharon

83 - 101

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
SCP Ruzomberok
A/50 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

78 - 58

 
GoldZack
B/52 
20:30 
Ros Casares

78 - 64

Lavezzini Parma
06.03.2002
A/56 
17:00 
SCP Ruzomberok

81 - 79

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Societa Ginnastica
B/56 
18:00 
Gambrinus JME

84 - 77

Lavezzini Parma
B/54 
18:30 
Lietuvos Telekomas

78 - 70

Fenerbahçe SK
A/53 
20:30 
CJM Bourges Basket

54 - 51

MiZo Pecsi VSK
B/53 
20:30 
USV Olympic

75 - 72

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gysev Ringa
07.03.2002
B/55 
17:30 
Lotos VBW Clima

81 - 73

Gdynia, POL
Gosir Hall
Ros Casares
A/54 
17:30 
Lachen Ramat Hasharon

82 - 87

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Botasspor Club Adana
A/55 
19:30 
 
GoldZack

57 - 44

Aix en Provence BB
19.03.2002
60/A 
17:30 
Lotos VBW Clima

104 - 64

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
Societa Ginnastica
59/A 
19:00 
USV Olympic

75 - 70

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo Pecsi VSK
58/A 
20:30 
SCP Ruzomberok

96 - 83

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Gysev Ringa
57/A 
20:45 
CJM Bourges Basket

58 - 66

Lavezzini Parma
21.03.2002
58/B 
18:00 
Gysev Ringa

87 - 68

SCP Ruzomberok
59/B 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

59 - 55

USV Olympic
57/B 
20:30 
Lavezzini Parma

72 - 57

Parma, ITA
Arena of LBP 2
CJM Bourges Basket
60/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

78 - 73

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Lotos VBW Clima
28.03.2002
58/C 
17:00 
SCP Ruzomberok

98 - 78

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Gysev Ringa
60/C 
17:30 
Lotos VBW Clima

78 - 72

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
Societa Ginnastica
59/C 
20:00 
USV Olympic

63 - 56

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo Pecsi VSK
26.04.2002
F1/A 
18:00 
Lavezzini Parma

58 - 74

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lotos VBW Clima
F2/A 
20:30 
SCP Ruzomberok

60 - 108

Lievin, FRA
USV Olympic
28.04.2002
F3/A 
16:30 
Lavezzini Parma

75 - 57

Parma, ITA
Arena of LBP 2
SCP Ruzomberok
F4/A 
19:00 
Lotos VBW Clima

72 - 78

Gdynia, POL
Gosir Hall
USV Olympic