SCHEDULE

01.11.2000
B/1 
17:00 
Gambrinus BVV

49 - 56

MiZo Pecsi VSK
D/2 
18:30 
Lietuvos Telekomas

67 - 78

 
Societa Ginnastica
B/2 
19:00 
 
Panathinaikos AC

68 - 78

 
GoldZack
C/2 
19:30 
 
Isab Energy

88 - 87

Priolo, ITA
Palaenichem
SCP
C/1 
20:30 
USV Olympic

102 - 71

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Sporting Flash 9.61
02.11.2000
A/2 
18:00 
Lotos VBW Clima

90 - 87

Gdynia, POL
Gosir Hall
CJM Bourges Basket
A/1 
19:00 
Galatasaray

74 - 63

WBC Dynamo
D/1 
19:00 
Gysev Ringa

98 - 75

Elitzur Delek
08.11.2000
B/4 
17:00 
Gambrinus BVV

103 - 60

 
Panathinaikos AC
C/3 
18:30 
Sporting Flash 9.61

70 - 88

SCP
D/3 
19:00 
Elitzur Delek

70 - 81

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
 
Societa Ginnastica
D/4 
19:00 
Gysev Ringa

83 - 62

Lietuvos Telekomas
C/4 
20:30 
USV Olympic

92 - 60

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Isab Energy
09.11.2000
A/4 
17:00 
Galatasaray

83 - 73

Lotos VBW Clima
B/3 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

63 - 47

 
GoldZack
A/3 
19:00 
WBC Dynamo

68 - 84

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
CJM Bourges Basket
15.11.2000
C/6 
17:00 
SCP

70 - 75

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
D/5 
18:30 
Lietuvos Telekomas

82 - 52

Elitzur Delek
C/5 
19:30 
 
Isab Energy

79 - 75

Priolo, ITA
Palaenichem
Sporting Flash 9.61
A/6 
20:30 
CJM Bourges Basket

44 - 52

Galatasaray
D/6 
20:30 
 
Societa Ginnastica

81 - 84

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Gysev Ringa
16.11.2000
A/5 
17:30 
Lotos VBW Clima

93 - 86

Gdynia, POL
Gosir Hall
WBC Dynamo
B/5 
18:00 
 
Panathinaikos AC

53 - 84

MiZo Pecsi VSK
B/6 
19:30 
 
GoldZack

63 - 70

Gambrinus BVV
06.12.2000
C/8 
17:00 
SCP

122 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Isab Energy
C/7 
18:30 
Sporting Flash 9.61

39 - 74

USV Olympic
D/7 
19:00 
Elitzur Delek

60 - 84

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Gysev Ringa
A/8 
20:30 
CJM Bourges Basket

85 - 79

Lotos VBW Clima
D/8 
20:30 
 
Societa Ginnastica

71 - 63

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Lietuvos Telekomas
07.12.2000
B/7 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

85 - 69

Gambrinus BVV
A/7 
19:00 
WBC Dynamo

63 - 83

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Galatasaray
B/8 
19:30 
 
GoldZack

72 - 65

 
Panathinaikos AC
13.12.2000
C/9 
17:00 
SCP

92 - 54

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Sporting Flash 9.61
A/10 
17:30 
Lotos VBW Clima

76 - 58

Gdynia, POL
Gosir Hall
Galatasaray
D/10 
18:30 
Lietuvos Telekomas

69 - 67

Gysev Ringa
B/10 
19:00 
 
Panathinaikos AC

63 - 85

Gambrinus BVV
C/10 
19:30 
 
Isab Energy

63 - 85

Priolo, ITA
Palaenichem
USV Olympic
A/9 
20:30 
CJM Bourges Basket

81 - 64

WBC Dynamo
D/9 
20:30 
 
Societa Ginnastica

88 - 57

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Elitzur Delek
14.12.2000
B/9 
19:30 
 
GoldZack

52 - 57

MiZo Pecsi VSK
20.12.2000
B/12 
17:00 
Gambrinus BVV

69 - 65

 
GoldZack
B/11 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

103 - 51

 
Panathinaikos AC
C/11 
18:30 
Sporting Flash 9.61

76 - 55

 
Isab Energy
D/11 
19:00 
Elitzur Delek

0 - 2

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Lietuvos Telekomas
21.12.2000
A/12 
16:30 
Galatasaray

71 - 62

CJM Bourges Basket
D/12 
18:00 
Gysev Ringa

73 - 76

 
Societa Ginnastica
A/11 
19:00 
WBC Dynamo

76 - 79

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Lotos VBW Clima
C/12 
20:30 
USV Olympic

94 - 90

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP
10.01.2001
G/2 
16:30 
SCP

102 - 77

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Elitzur Delek
F/2 
17:00 
Gambrinus BVV

79 - 43

WBC Dynamo
H/2 
18:00 
Gysev Ringa

86 - 59

Sporting Flash 9.61
G/1 
20:30 
USV Olympic

93 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lietuvos Telekomas
11.01.2001
E/2 
17:30 
Lotos VBW Clima

98 - 56

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
Panathinaikos AC
F/1 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

66 - 52

CJM Bourges Basket
E/1 
19:00 
Galatasaray

79 - 81

 
GoldZack
H/1 
20:30 
 
Societa Ginnastica

107 - 67

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Isab Energy
16.01.2001
H/3 
18:30 
Sporting Flash 9.61

58 - 80

 
Societa Ginnastica
17.01.2001
G/4 
18:30 
Lietuvos Telekomas

79 - 80

SCP
E/3 
19:00 
Galatasaray

88 - 52

 
Panathinaikos AC
G/3 
19:00 
Elitzur Delek

61 - 93

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
USV Olympic
H/4 
19:30 
 
Isab Energy

68 - 73

Priolo, ITA
Palaenichem
Gysev Ringa
F/4 
20:30 
CJM Bourges Basket

66 - 70

Gambrinus BVV
18.01.2001
F/3 
19:00 
WBC Dynamo

57 - 71

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
MiZo Pecsi VSK
E/4 
19:30 
 
GoldZack

61 - 72

Lotos VBW Clima
30.01.2001
H/6 
18:30 
Sporting Flash 9.61

68 - 90

Gysev Ringa
31.01.2001
E/6 
17:00 
 
Panathinaikos AC

62 - 97

Lotos VBW Clima
G/6 
17:00 
Elitzur Delek

65 - 86

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
SCP
G/5 
18:30 
Lietuvos Telekomas

59 - 86

USV Olympic
H/5 
19:30 
 
Isab Energy

69 - 99

Priolo, ITA
Palaenichem
 
Societa Ginnastica
F/5 
20:30 
CJM Bourges Basket

62 - 66

MiZo Pecsi VSK
01.02.2001
F/6 
19:00 
WBC Dynamo

74 - 88

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Gambrinus BVV
E/5 
19:30 
 
GoldZack

53 - 45

Galatasaray
07.02.2001
G/8 
17:00 
SCP

87 - 85

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lietuvos Telekomas
H/8 
18:00 
Gysev Ringa

112 - 52

 
Isab Energy
E/7 
19:00 
 
Panathinaikos AC

63 - 70

Galatasaray
F/8 
19:00 
Gambrinus BVV

74 - 75

CJM Bourges Basket
G/7 
20:30 
USV Olympic

86 - 40

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Elitzur Delek
H/7 
20:30 
 
Societa Ginnastica

84 - 65

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Sporting Flash 9.61
08.02.2001
E/8 
17:30 
Lotos VBW Clima

93 - 87

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
GoldZack
F/7 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

79 - 54

WBC Dynamo
27.02.2001
17/A 
16:00 
MiZo Pecsi VSK

81 - 63

Elitzur Delek
13/A 
17:30 
Lotos VBW Clima

146 - 39

Gdynia, POL
Gosir Hall
Sporting Flash 9.61
14/A 
20:00 
Galatasaray

69 - 49

 
Isab Energy
20/A 
20:00 
USV Olympic

97 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
WBC Dynamo
15/A 
20:30 
Gysev Ringa

84 - 70

 
GoldZack
16/A 
20:30 
 
Societa Ginnastica

99 - 51

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Panathinaikos AC
18/A 
20:30 
Gambrinus BVV

76 - 56

Lietuvos Telekomas
19/A 
20:30 
SCP

69 - 79

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
01.03.2001
13/B 
18:30 
Sporting Flash 9.61

62 - 87

Lotos VBW Clima
16/B 
19:00 
 
Panathinaikos AC

53 - 87

 
Societa Ginnastica
15/B 
19:30 
 
GoldZack

79 - 58

Gysev Ringa
19/B 
20:00 
CJM Bourges Basket

84 - 65

SCP
14/B 
20:30 
 
Isab Energy

63 - 70

Priolo, ITA
Palaenichem
Galatasaray
17/B 
20:30 
Elitzur Delek

64 - 78

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
MiZo Pecsi VSK
20/B 
20:30 
WBC Dynamo

72 - 80

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
USV Olympic
18/B 
22:00 
Lietuvos Telekomas

60 - 69

Gambrinus BVV
08.03.2001
15/C 
20:30 
Gysev Ringa

81 - 58

 
GoldZack
20.03.2001
21/A 
17:30 
Lotos VBW Clima

76 - 71

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus BVV
22/A 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

73 - 58

Galatasaray
24/A 
20:00 
USV Olympic

70 - 67

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gysev Ringa
23/A 
20:30 
 
Societa Ginnastica

68 - 57

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CJM Bourges Basket
22.03.2001
21/B 
17:00 
Gambrinus BVV

81 - 61

Lotos VBW Clima
24/B 
18:00 
Gysev Ringa

68 - 85

USV Olympic
22/B 
19:00 
Galatasaray

52 - 54

MiZo Pecsi VSK
23/B 
20:00 
CJM Bourges Basket

83 - 74

 
Societa Ginnastica
29.03.2001
21/C 
17:30 
Lotos VBW Clima

64 - 80

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus BVV
23/C 
20:30 
 
Societa Ginnastica

53 - 56

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CJM Bourges Basket
20.04.2001
F1/A 
18:00 
Gambrinus BVV

45 - 65

Messina, ITA
USV Olympic
F2/A 
20:30 
MiZo Pecsi VSK

52 - 62

Messina, ITA
CJM Bourges Basket
22.04.2001
F3/A 
16:30 
Gambrinus BVV

58 - 66

Messina, ITA
MiZo Pecsi VSK
F4/A 
19:00 
USV Olympic

71 - 73

Messina, ITA
CJM Bourges Basket