SCHEDULE

22.09.1999
B/1 
16:30 
Gambrinus

64 - 56

Fenerbahçe SK
23.09.1999
A/3 
18:00 
Gysev Ringa

73 - 68

 
Societa Ginnastica
A/4 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

67 - 89

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
SCP Ruzomberok
B/4 
19:00 
WBC Dynamo

73 - 44

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Sporting Flash 9.61
A/1 
20:30 
 
GoldZack

66 - 55

 
WBC Jezica
A/2 
20:30 
 
Vigo

48 - 57

Vigo, ESP
Arena of Vigo
CJM Bourges Basket
B/3 
20:30 
Famila

69 - 61

Schio, ITA
Pala Campagnola
MiZo Pecsi VSK
24.09.1999
B/2 
17:15 
Lotos VBW Clima

68 - 71

Gdynia, POL
Gosir Hall
USV Olympic
29.09.1999
A/6 
19:00 
 
WBC Jezica

55 - 58

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Gysev Ringa
A/5 
20:30 
CJM Bourges Basket

60 - 53

 
GoldZack
B/5 
20:30 
USV Olympic

53 - 70

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus
30.09.1999
B/6 
17:45 
Fenerbahçe SK

63 - 67

MiZo Pecsi VSK
A/7 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

74 - 68

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Vigo
B/7 
19:00 
Sporting Flash 9.61

41 - 55

Lotos VBW Clima
A/8 
20:30 
 
Societa Ginnastica

73 - 70

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
SCP Ruzomberok
B/8 
20:30 
Famila

47 - 66

Schio, ITA
Pala Campagnola
WBC Dynamo
06.10.1999
B/9 
16:30 
Gambrinus

82 - 52

MiZo Pecsi VSK
A/11 
17:00 
SCP Ruzomberok

90 - 47

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
WBC Jezica
A/10 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

46 - 59

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
CJM Bourges Basket
A/9 
20:30 
 
GoldZack

72 - 80

Gysev Ringa
07.10.1999
B/12 
17:15 
Lotos VBW Clima

70 - 56

Gdynia, POL
Gosir Hall
Famila
B/11 
19:00 
Fenerbahçe SK

72 - 80

WBC Dynamo
B/10 
20:00 
Sporting Flash 9.61

54 - 60

USV Olympic
A/12 
20:30 
 
Vigo

42 - 73

Vigo, ESP
Arena of Vigo
 
Societa Ginnastica
13.10.1999
B/13 
16:30 
Gambrinus

84 - 41

Sporting Flash 9.61
A/14 
18:00 
Gysev Ringa

62 - 77

SCP Ruzomberok
A/16 
20:00 
 
WBC Jezica

60 - 54

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Vigo
A/13 
20:30 
 
GoldZack

78 - 72

Lachen Ramat Hasharon
14.10.1999
B/14 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

64 - 60

WBC Dynamo
B/16 
19:00 
Fenerbahçe SK

67 - 73

Lotos VBW Clima
A/15 
20:30 
CJM Bourges Basket

75 - 66

 
Societa Ginnastica
B/15 
20:30 
USV Olympic

66 - 74

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Famila
20.10.1999
A/17 
17:00 
SCP Ruzomberok

72 - 48

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
GoldZack
21.10.1999
B/19 
17:15 
Lotos VBW Clima

68 - 61

Gdynia, POL
Gosir Hall
MiZo Pecsi VSK
A/20 
18:30 
 
WBC Jezica

33 - 75

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
CJM Bourges Basket
B/17 
19:00 
WBC Dynamo

73 - 67

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Gambrinus
B/20 
19:00 
Fenerbahçe SK

67 - 74

USV Olympic
A/18 
20:30 
 
Societa Ginnastica

78 - 48

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Lachen Ramat Hasharon
A/19 
20:30 
 
Vigo

80 - 68

Vigo, ESP
Arena of Vigo
Gysev Ringa
B/18 
20:30 
Famila

64 - 46

Schio, ITA
Pala Campagnola
Sporting Flash 9.61
03.11.1999
A/22 
16:00 
SCP Ruzomberok

78 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Vigo
A/21 
20:30 
 
GoldZack

71 - 69

 
Societa Ginnastica
04.11.1999
B/21 
17:15 
Gambrinus

73 - 65

Famila
A/23 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

81 - 55

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
WBC Jezica
A/24 
18:00 
Gysev Ringa

68 - 67

CJM Bourges Basket
B/24 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

71 - 67

USV Olympic
B/22 
19:00 
WBC Dynamo

75 - 61

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Lotos VBW Clima
B/23 
20:00 
Sporting Flash 9.61

55 - 66

Fenerbahçe SK
09.11.1999
A/27 
20:30 
CJM Bourges Basket

69 - 64

SCP Ruzomberok
10.11.1999
B/28 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

68 - 41

Sporting Flash 9.61
11.11.1999
B/25 
17:15 
Lotos VBW Clima

88 - 100

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus
A/28 
18:00 
Gysev Ringa

76 - 59

Lachen Ramat Hasharon
A/25 
20:30 
 
Vigo

63 - 69

Vigo, ESP
Arena of Vigo
 
GoldZack
A/26 
20:30 
 
Societa Ginnastica

76 - 62

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
WBC Jezica
B/26 
20:30 
Famila

81 - 64

Schio, ITA
Pala Campagnola
Fenerbahçe SK
B/27 
20:30 
USV Olympic

72 - 81

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
WBC Dynamo
16.11.1999
A/30 
20:30 
CJM Bourges Basket

66 - 57

 
Vigo
B/30 
20:30 
USV Olympic

67 - 58

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lotos VBW Clima
17.11.1999
A/32 
17:00 
SCP Ruzomberok

93 - 59

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lachen Ramat Hasharon
A/29 
19:00 
 
WBC Jezica

57 - 80

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
GoldZack
18.11.1999
B/31 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

80 - 74

Famila
B/29 
19:00 
Fenerbahçe SK

76 - 103

Gambrinus
B/32 
19:00 
Sporting Flash 9.61

63 - 86

WBC Dynamo
A/31 
20:30 
 
Societa Ginnastica

77 - 51

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Gysev Ringa
08.12.1999
B/33 
16:30 
Gambrinus

79 - 60

USV Olympic
A/36 
17:00 
SCP Ruzomberok

62 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Societa Ginnastica
A/33 
20:30 
 
GoldZack

68 - 61

CJM Bourges Basket
09.12.1999
B/35 
16:30 
Lotos VBW Clima

86 - 67

Gdynia, POL
Gosir Hall
Sporting Flash 9.61
A/34 
18:00 
Gysev Ringa

67 - 55

 
WBC Jezica
B/34 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

80 - 47

Fenerbahçe SK
B/36 
19:00 
WBC Dynamo

80 - 78

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Famila
A/35 
20:30 
 
Vigo

67 - 65

Vigo, ESP
Arena of Vigo
Lachen Ramat Hasharon
15.12.1999
A/37 
18:00 
Gysev Ringa

71 - 62

 
GoldZack
B/37 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

58 - 64

Gambrinus
A/39 
19:00 
 
WBC Jezica

49 - 88

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
SCP Ruzomberok
B/38 
20:30 
USV Olympic

78 - 58

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Sporting Flash 9.61
16.12.1999
B/39 
19:00 
WBC Dynamo

71 - 40

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Fenerbahçe SK
A/38 
20:30 
CJM Bourges Basket

81 - 76

Lachen Ramat Hasharon
A/40 
20:30 
 
Societa Ginnastica

78 - 76

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Vigo
B/40 
20:30 
Famila

75 - 45

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lotos VBW Clima
12.01.2000
A/42 
17:00 
SCP Ruzomberok

94 - 58

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Gysev Ringa
13.01.2000
B/44 
17:15 
Lotos VBW Clima

81 - 66

Gdynia, POL
Gosir Hall
Fenerbahçe SK
A/41 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

80 - 88

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
GoldZack
B/41 
19:00 
Sporting Flash 9.61

58 - 71

Gambrinus
B/42 
19:00 
WBC Dynamo

65 - 59

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
MiZo Pecsi VSK
A/43 
20:30 
 
Societa Ginnastica

60 - 65

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CJM Bourges Basket
A/44 
20:30 
 
Vigo

72 - 47

Vigo, ESP
Arena of Vigo
 
WBC Jezica
B/43 
20:30 
Famila

62 - 69

Schio, ITA
Pala Campagnola
USV Olympic
18.01.2000
A/48 
20:30 
CJM Bourges Basket

79 - 46

 
WBC Jezica
19.01.2000
B/45 
16:30 
Gambrinus

60 - 50

WBC Dynamo
B/47 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

68 - 52

Lotos VBW Clima
A/45 
20:30 
 
GoldZack

65 - 83

SCP Ruzomberok
20.01.2000
A/46 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

52 - 74

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
Societa Ginnastica
A/47 
18:00 
Gysev Ringa

72 - 63

 
Vigo
B/46 
19:00 
Sporting Flash 9.61

44 - 62

Famila
B/48 
20:30 
USV Olympic

75 - 54

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Fenerbahçe SK
09.02.2000
A/52 
20:30 
CJM Bourges Basket

69 - 54

Gysev Ringa
B/52 
20:30 
USV Olympic

61 - 49

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo Pecsi VSK
10.02.2000
B/50 
16:15 
Lotos VBW Clima

76 - 68

Gdynia, POL
Gosir Hall
WBC Dynamo
A/51 
18:00 
 
WBC Jezica

67 - 57

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Lachen Ramat Hasharon
B/51 
18:00 
Fenerbahçe SK

61 - 66

Sporting Flash 9.61
A/49 
20:30 
 
Societa Ginnastica

76 - 60

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
GoldZack
A/50 
20:30 
 
Vigo

49 - 83

Vigo, ESP
Arena of Vigo
SCP Ruzomberok
B/49 
20:30 
Famila

65 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gambrinus
16.02.2000
B/53 
16:30 
Gambrinus

91 - 62

Lotos VBW Clima
A/55 
17:00 
SCP Ruzomberok

61 - 57

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
A/54 
18:00 
 
WBC Jezica

50 - 66

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Societa Ginnastica
A/56 
18:00 
Lachen Ramat Hasharon

77 - 68

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Gysev Ringa
B/54 
18:00 
Fenerbahçe SK

68 - 78

Famila
A/53 
20:30 
 
GoldZack

76 - 60

 
Vigo
17.02.2000
B/55 
19:00 
WBC Dynamo

71 - 76

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
USV Olympic
B/56 
19:00 
Sporting Flash 9.61

37 - 55

MiZo Pecsi VSK
29.02.2000
58/A 
17:00 
SCP Ruzomberok

72 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
59/A 
18:30 
Gambrinus

81 - 66

Gysev Ringa
57/A 
20:30 
CJM Bourges Basket

53 - 60

MiZo Pecsi VSK
60/A 
20:30 
WBC Dynamo

74 - 64

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
Societa Ginnastica
02.03.2000
59/B 
18:00 
Gysev Ringa

74 - 67

Gambrinus
57/B 
18:05 
MiZo Pecsi VSK

44 - 49

CJM Bourges Basket
58/B 
20:30 
USV Olympic

63 - 62

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP Ruzomberok
60/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

78 - 66

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
WBC Dynamo
09.03.2000
59/C 
16:00 
Gambrinus

76 - 43

Gysev Ringa
58/C 
17:00 
SCP Ruzomberok

78 - 49

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
60/C 
19:00 
WBC Dynamo

66 - 61

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
Societa Ginnastica
57/C 
20:30 
CJM Bourges Basket

52 - 41

MiZo Pecsi VSK
04.04.2000
F1/A 
16:00 
CJM Bourges Basket

58 - 55

Ruzomberok, SVK
WBC Dynamo
F2/A 
18:00 
SCP Ruzomberok

63 - 55

Ruzomberok, SVK
Gambrinus
06.04.2000
F3/A 
16:00 
WBC Dynamo

66 - 76

Ruzomberok, SVK
Gambrinus
F4/A 
18:00 
CJM Bourges Basket

64 - 67

Ruzomberok, SVK
SCP Ruzomberok