SCHEDULE

23.09.1998
B/1 
16:30 
IMOS-Gambrinus

91 - 51

 
WBC Jezica
A/1 
20:30 
KK Hemofarm Vrsac

72 - 83

SCP Ruzomberok
24.09.1998
B/3 
17:45 
Lotos VBW Clima

49 - 61

Gdynia, POL
Gosir Hall
CJM Bourges Basket
A/3 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

78 - 62

USV Olympic
A/2 
19:00 
Elitzur Delek

53 - 76

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
 
GoldZack
A/4 
19:00 
 
Panathinaikos AC

62 - 71

 
Societa Ginnastica
B/4 
19:00 
Galatasaray

65 - 60

Famila
B/2 
20:00 
 
DJK Wildcats

86 - 91

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
WBC Dynamo
30.09.1998
B/6 
17:30 
 
WBC Jezica

72 - 63

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Lotos VBW Clima
B/8 
20:30 
CJM Bourges Basket

55 - 51

Galatasaray
01.10.1998
B/5 
18:00 
WBC Dynamo

78 - 77

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
IMOS-Gambrinus
A/6 
18:30 
KK Hemofarm Vrsac

72 - 64

MiZo Pecsi VSK
A/5 
19:00 
Elitzur Delek

56 - 78

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
SCP Ruzomberok
A/7 
20:30 
 
Societa Ginnastica

71 - 75

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
GoldZack
A/8 
20:30 
USV Olympic

83 - 68

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Panathinaikos AC
B/7 
20:30 
Famila

59 - 65

Schio, ITA
Pala Campagnola
 
DJK Wildcats
07.10.1998
B/9 
16:30 
IMOS-Gambrinus

81 - 59

Lotos VBW Clima
A/11 
18:00 
 
Panathinaikos AC

69 - 81

KK Hemofarm Vrsac
A/12 
20:00 
 
GoldZack

66 - 79

USV Olympic
A/10 
20:30 
 
Societa Ginnastica

89 - 60

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Elitzur Delek
08.10.1998
A/9 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

68 - 69

SCP Ruzomberok
B/11 
19:00 
Galatasaray

69 - 62

 
WBC Jezica
B/12 
20:00 
 
DJK Wildcats

52 - 86

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
CJM Bourges Basket
B/10 
20:30 
Famila

64 - 77

Schio, ITA
Pala Campagnola
WBC Dynamo
14.10.1998
B/13 
16:30 
IMOS-Gambrinus

82 - 52

Famila
A/13 
17:00 
SCP Ruzomberok

69 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Societa Ginnastica
B/16 
17:30 
 
WBC Jezica

71 - 66

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
DJK Wildcats
A/14 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

66 - 64

 
Panathinaikos AC
B/15 
19:00 
WBC Dynamo

83 - 67

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
CJM Bourges Basket
15.10.1998
B/14 
17:45 
Lotos VBW Clima

67 - 82

Gdynia, POL
Gosir Hall
Galatasaray
A/15 
19:00 
Elitzur Delek

98 - 101

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
USV Olympic
21.10.1998
B/17 
16:00 
Galatasaray

48 - 67

IMOS-Gambrinus
A/17 
18:00 
 
Panathinaikos AC

90 - 67

SCP Ruzomberok
B/20 
18:30 
 
WBC Jezica

62 - 87

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
WBC Dynamo
A/19 
20:00 
 
GoldZack

75 - 68

MiZo Pecsi VSK
B/19 
20:00 
 
DJK Wildcats

64 - 73

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
Lotos VBW Clima
B/18 
20:30 
CJM Bourges Basket

71 - 47

Famila
22.10.1998
A/18 
20:30 
USV Olympic

76 - 74

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Societa Ginnastica
A/20 
20:30 
KK Hemofarm Vrsac

100 - 60

Elitzur Delek
29.10.1998
A/16 
18:30 
KK Hemofarm Vrsac

80 - 82

 
GoldZack
04.11.1998
B/21 
16:30 
IMOS-Gambrinus

61 - 44

CJM Bourges Basket
A/21 
17:00 
SCP Ruzomberok

76 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
A/24 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

84 - 44

Elitzur Delek
B/22 
19:00 
Galatasaray

82 - 64

 
DJK Wildcats
A/23 
20:30 
 
Societa Ginnastica

77 - 56

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
KK Hemofarm Vrsac
05.11.1998
B/24 
17:45 
Lotos VBW Clima

57 - 73

Gdynia, POL
Gosir Hall
WBC Dynamo
A/22 
19:00 
 
Panathinaikos AC

80 - 83

 
GoldZack
B/23 
20:30 
Famila

75 - 58

Schio, ITA
Pala Campagnola
 
WBC Jezica
11.11.1998
A/28 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

78 - 69

 
Societa Ginnastica
A/25 
20:00 
 
GoldZack

87 - 77

SCP Ruzomberok
B/26 
20:30 
CJM Bourges Basket

78 - 51

 
WBC Jezica
12.11.1998
B/28 
17:45 
Lotos VBW Clima

39 - 60

Gdynia, POL
Gosir Hall
Famila
A/27 
19:00 
Elitzur Delek

82 - 88

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
 
Panathinaikos AC
B/27 
19:00 
WBC Dynamo

63 - 75

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Galatasaray
B/25 
20:00 
 
DJK Wildcats

66 - 82

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
IMOS-Gambrinus
A/26 
20:30 
USV Olympic

75 - 76

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
KK Hemofarm Vrsac
18.11.1998
A/29 
17:00 
SCP Ruzomberok

89 - 76

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
KK Hemofarm Vrsac
B/29 
18:30 
 
WBC Jezica

53 - 96

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
IMOS-Gambrinus
A/30 
20:00 
 
GoldZack

75 - 35

Elitzur Delek
A/31 
20:30 
USV Olympic

70 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo Pecsi VSK
A/32 
20:30 
 
Societa Ginnastica

87 - 58

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Panathinaikos AC
B/31 
20:30 
CJM Bourges Basket

84 - 52

Lotos VBW Clima
19.11.1998
B/30 
18:00 
WBC Dynamo

114 - 73

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
DJK Wildcats
B/32 
20:30 
Famila

76 - 78

Schio, ITA
Pala Campagnola
Galatasaray
09.12.1998
B/33 
16:30 
IMOS-Gambrinus

72 - 67

WBC Dynamo
A/33 
17:00 
SCP Ruzomberok

97 - 44

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Elitzur Delek
A/34 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

68 - 69

KK Hemofarm Vrsac
B/36 
19:00 
Galatasaray

62 - 56

CJM Bourges Basket
A/35 
20:00 
 
GoldZack

62 - 61

 
Societa Ginnastica
10.12.1998
B/34 
17:45 
Lotos VBW Clima

67 - 54

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
WBC Jezica
A/36 
19:00 
 
Panathinaikos AC

57 - 82

USV Olympic
B/35 
20:00 
 
DJK Wildcats

68 - 77

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
Famila
16.12.1998
A/37 
17:00 
SCP Ruzomberok

80 - 54

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
MiZo Pecsi VSK
A/39 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

96 - 61

 
Panathinaikos AC
B/39 
20:00 
 
WBC Jezica

61 - 68

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Galatasaray
A/40 
20:30 
USV Olympic

80 - 65

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
GoldZack
B/40 
20:30 
CJM Bourges Basket

86 - 57

 
DJK Wildcats
17.12.1998
B/37 
17:40 
Lotos VBW Clima

73 - 69

Gdynia, POL
Gosir Hall
IMOS-Gambrinus
B/38 
19:00 
WBC Dynamo

77 - 61

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Famila
A/38 
20:30 
Elitzur Delek

76 - 87

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
 
Societa Ginnastica
13.01.1999
A/42 
20:00 
 
Panathinaikos AC

72 - 70

MiZo Pecsi VSK
A/44 
20:00 
 
GoldZack

65 - 74

KK Hemofarm Vrsac
A/41 
20:30 
 
Societa Ginnastica

65 - 62

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
SCP Ruzomberok
A/43 
20:30 
USV Olympic

88 - 62

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Elitzur Delek
B/43 
20:30 
CJM Bourges Basket

55 - 56

WBC Dynamo
14.01.1999
B/42 
19:00 
Galatasaray

75 - 59

Lotos VBW Clima
B/44 
20:00 
 
DJK Wildcats

69 - 77

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
 
WBC Jezica
B/41 
20:30 
Famila

52 - 55

Schio, ITA
Pala Campagnola
IMOS-Gambrinus
20.01.1999
B/46 
15:30 
Famila

68 - 50

Schio, ITA
Pala Campagnola
CJM Bourges Basket
B/45 
16:30 
IMOS-Gambrinus

64 - 47

Galatasaray
A/45 
17:00 
SCP Ruzomberok

97 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Panathinaikos AC
A/47 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

79 - 91

 
GoldZack
A/48 
19:00 
Elitzur Delek

70 - 79

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
KK Hemofarm Vrsac
B/48 
19:00 
WBC Dynamo

71 - 67

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
WBC Jezica
21.01.1999
B/47 
17:40 
Lotos VBW Clima

63 - 64

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
DJK Wildcats
A/46 
20:30 
 
Societa Ginnastica

87 - 73

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
USV Olympic
10.02.1999
B/51 
17:30 
 
WBC Jezica

85 - 71

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Famila
A/50 
20:00 
 
GoldZack

100 - 61

 
Panathinaikos AC
A/52 
20:30 
Elitzur Delek

67 - 75

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
MiZo Pecsi VSK
B/49 
20:30 
CJM Bourges Basket

51 - 65

IMOS-Gambrinus
11.02.1999
A/51 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

73 - 62

 
Societa Ginnastica
B/52 
19:00 
WBC Dynamo

88 - 67

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Lotos VBW Clima
B/50 
20:00 
 
DJK Wildcats

60 - 64

Aschaffenburg, GER
Arena of DJK Wildcats
Galatasaray
A/49 
20:30 
USV Olympic

63 - 73

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP Ruzomberok
17.02.1999
B/53 
16:30 
IMOS-Gambrinus

81 - 57

 
DJK Wildcats
B/54 
17:30 
 
WBC Jezica

60 - 69

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
CJM Bourges Basket
A/56 
20:30 
 
Societa Ginnastica

96 - 86

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
MiZo Pecsi VSK
18.02.1999
A/53 
17:00 
SCP Ruzomberok

87 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
GoldZack
A/54 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

74 - 55

USV Olympic
A/55 
18:00 
 
Panathinaikos AC

71 - 66

Elitzur Delek
B/55 
19:00 
Galatasaray

62 - 59

WBC Dynamo
B/56 
20:30 
Famila

76 - 62

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lotos VBW Clima
02.03.1999
57/A 
17:00 
SCP Ruzomberok

44 - 65

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
59/A 
17:00 
IMOS-Gambrinus

52 - 74

 
Societa Ginnastica
60/A 
19:00 
Galatasaray

76 - 61

KK Hemofarm Vrsac
58/A 
20:00 
 
GoldZack

73 - 80

WBC Dynamo
04.03.1999
58/B 
19:00 
WBC Dynamo

63 - 73

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
GoldZack
57/B 
20:30 
CJM Bourges Basket

42 - 51

SCP Ruzomberok
59/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

70 - 65

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
IMOS-Gambrinus
05.03.1999
60/B 
18:30 
KK Hemofarm Vrsac

85 - 78

Galatasaray
11.03.1999
57/C 
17:00 
SCP Ruzomberok

65 - 58

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
60/C 
19:00 
Galatasaray

73 - 68

KK Hemofarm Vrsac
58/C 
20:00 
 
GoldZack

67 - 58

WBC Dynamo
06.04.1999
F1/A 
16:00 
SCP Ruzomberok

54 - 47

Brno, CZE
Galatasaray
F2/A 
18:00 
 
GoldZack

53 - 70

Brno, CZE
 
Societa Ginnastica
08.04.1999
F3/A 
16:00 
Galatasaray

62 - 53

Brno, CZE
 
GoldZack
F4/A 
18:00 
SCP Ruzomberok

63 - 48

Brno, CZE
 
Societa Ginnastica