SCHEDULE

01.10.1997
A/2 
17:00 
SCP

101 - 72

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
WBC Jezica
B/2 
17:00 
IMOS-Gambrinus

66 - 59

KK Hemofarm Vrsac
A/1 
20:30 
CJM Bourges Basket

57 - 54

 
Societa Ginnastica
B/1 
20:30 
USV Olympic

74 - 53

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lavezzini Parma
02.10.1997
B/4 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

86 - 76

Kozachka - Zalk
A/4 
18:30 
 
FTC Diego

67 - 89

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
CSKA
A/3 
20:30 
 
Pool Getafe

68 - 54

Sporting Flash 9.61
B/3 
20:30 
 
GoldZack

76 - 61

Galatasaray
08.10.1997
B/5 
18:00 
KK Hemofarm Vrsac

73 - 72

Kovin
USV Olympic
B/8 
18:00 
Galatasaray

92 - 72

MiZo Pecsi VSK
A/5 
20:00 
 
WBC Jezica

69 - 60

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
CJM Bourges Basket
09.10.1997
B/7 
18:00 
Kozachka - Zalk

64 - 89

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
IMOS-Gambrinus
A/7 
20:00 
 
CSKA

59 - 74

Moscow, RUS
USH CSKA
SCP
A/8 
20:00 
Sporting Flash 9.61

79 - 73

 
FTC Diego
B/6 
20:30 
 
GoldZack

77 - 82

Lavezzini Parma
A/6 
20:45 
 
Societa Ginnastica

61 - 54

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Pool Getafe
22.10.1997
A/12 
17:00 
SCP

80 - 51

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Sporting Flash 9.61
B/12 
17:00 
IMOS-Gambrinus

73 - 50

Galatasaray
A/10 
20:00 
 
CSKA

54 - 62

Moscow, RUS
USH CSKA
 
WBC Jezica
A/9 
20:30 
CJM Bourges Basket

69 - 75

 
Pool Getafe
B/9 
20:30 
USV Olympic

85 - 65

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
GoldZack
23.10.1997
B/10 
18:00 
Kozachka - Zalk

77 - 84

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
KK Hemofarm Vrsac
B/11 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

83 - 81

Lavezzini Parma
A/11 
18:30 
 
FTC Diego

71 - 80

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
Societa Ginnastica
05.11.1997
A/15 
20:00 
 
WBC Jezica

77 - 74

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Sporting Flash 9.61
A/13 
20:30 
CJM Bourges Basket

73 - 51

 
CSKA
B/13 
20:30 
USV Olympic

87 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Kozachka - Zalk
06.11.1997
B/15 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

75 - 46

Galatasaray
A/14 
20:30 
 
Pool Getafe

92 - 65

 
FTC Diego
A/16 
20:30 
 
Societa Ginnastica

87 - 73

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
SCP
B/14 
20:30 
 
GoldZack

76 - 63

MiZo Pecsi VSK
B/16 
20:30 
Lavezzini Parma

66 - 78

Parma, ITA
Arena of LBP 2
IMOS-Gambrinus
12.11.1997
A/19 
17:00 
SCP

75 - 86

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Pool Getafe
B/19 
17:00 
IMOS-Gambrinus

93 - 86

 
GoldZack
B/17 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

59 - 71

USV Olympic
A/17 
18:30 
 
FTC Diego

60 - 68

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
CJM Bourges Basket
13.11.1997
B/18 
16:00 
Galatasaray

93 - 59

Kozachka - Zalk
A/18 
20:00 
Sporting Flash 9.61

69 - 75

 
CSKA
A/20 
20:30 
 
Societa Ginnastica

72 - 58

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
WBC Jezica
B/20 
20:30 
Lavezzini Parma

46 - 60

Parma, ITA
Arena of LBP 2
KK Hemofarm Vrsac
19.11.1997
A/21 
20:30 
CJM Bourges Basket

88 - 47

Sporting Flash 9.61
B/21 
20:30 
USV Olympic

59 - 64

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Galatasaray
20.11.1997
B/22 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

70 - 87

IMOS-Gambrinus
B/23 
18:00 
Kozachka - Zalk

67 - 80

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Lavezzini Parma
A/22 
18:30 
 
FTC Diego

74 - 81

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
SCP
A/23 
20:00 
 
CSKA

73 - 65

Moscow, RUS
USH CSKA
 
Societa Ginnastica
A/24 
20:30 
 
Pool Getafe

82 - 57

 
WBC Jezica
B/24 
20:30 
 
GoldZack

83 - 76

KK Hemofarm Vrsac
04.12.1997
A/31 
20:00 
Sporting Flash 9.61

58 - 86

 
Pool Getafe
10.12.1997
A/25 
17:00 
SCP

53 - 82

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
CJM Bourges Basket
B/25 
17:00 
IMOS-Gambrinus

64 - 65

USV Olympic
A/27 
20:00 
 
WBC Jezica

78 - 69

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
FTC Diego
11.12.1997
B/27 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

64 - 63

MiZo Pecsi VSK
B/26 
18:00 
Galatasaray

66 - 63

Lavezzini Parma
A/26 
20:00 
Sporting Flash 9.61

41 - 59

 
Societa Ginnastica
A/28 
20:30 
 
Pool Getafe

75 - 69

 
CSKA
B/28 
20:30 
 
GoldZack

91 - 67

Kozachka - Zalk
17.12.1997
A/30 
18:30 
 
WBC Jezica

87 - 80

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
SCP
A/29 
20:30 
 
Societa Ginnastica

65 - 63

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CJM Bourges Basket
18.12.1997
B/31 
16:00 
Galatasaray

64 - 74

 
GoldZack
B/30 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

81 - 76

IMOS-Gambrinus
B/32 
18:00 
Kozachka - Zalk

83 - 77

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
MiZo Pecsi VSK
B/29 
18:30 
Lavezzini Parma

62 - 75

Parma, ITA
Arena of LBP 2
USV Olympic
A/32 
20:00 
 
CSKA

66 - 57

Moscow, RUS
USH CSKA
 
FTC Diego
07.01.1998
A/35 
17:00 
SCP

64 - 47

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
CSKA
B/35 
17:00 
IMOS-Gambrinus

103 - 72

Kozachka - Zalk
A/36 
18:30 
 
FTC Diego

70 - 66

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
Sporting Flash 9.61
A/33 
20:30 
CJM Bourges Basket

88 - 55

 
WBC Jezica
B/33 
20:30 
USV Olympic

77 - 53

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
KK Hemofarm Vrsac
08.01.1998
B/34 
15:30 
Lavezzini Parma

70 - 64

Parma, ITA
Arena of LBP 2
 
GoldZack
B/36 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

74 - 63

Galatasaray
A/34 
20:30 
 
Pool Getafe

69 - 58

 
Societa Ginnastica
14.01.1998
A/38 
18:30 
 
WBC Jezica

43 - 61

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
CSKA
15.01.1998
B/38 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

79 - 62

Kozachka - Zalk
B/40 
19:00 
Galatasaray

62 - 68

IMOS-Gambrinus
A/40 
20:00 
Sporting Flash 9.61

53 - 63

SCP
A/37 
20:30 
 
Pool Getafe

52 - 67

CJM Bourges Basket
A/39 
20:30 
 
Societa Ginnastica

86 - 55

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
FTC Diego
B/37 
20:30 
 
GoldZack

56 - 73

USV Olympic
B/39 
20:30 
Lavezzini Parma

75 - 71

Parma, ITA
Arena of LBP 2
MiZo Pecsi VSK
21.01.1998
A/44 
17:00 
SCP

87 - 64

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Societa Ginnastica
B/44 
17:00 
IMOS-Gambrinus

79 - 58

Lavezzini Parma
A/41 
20:00 
 
CSKA

64 - 56

Moscow, RUS
USH CSKA
CJM Bourges Basket
22.01.1998
B/41 
18:00 
Kozachka - Zalk

58 - 73

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
USV Olympic
B/42 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

81 - 73

 
GoldZack
A/42 
18:30 
 
FTC Diego

61 - 89

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
Pool Getafe
B/43 
19:00 
Galatasaray

88 - 72

KK Hemofarm Vrsac
A/43 
20:00 
Sporting Flash 9.61

52 - 67

 
WBC Jezica
04.02.1998
A/48 
18:30 
 
WBC Jezica

55 - 60

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Societa Ginnastica
A/45 
20:30 
CJM Bourges Basket

72 - 58

 
FTC Diego
B/45 
20:30 
USV Olympic

85 - 72

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MiZo Pecsi VSK
05.02.1998
B/48 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

67 - 56

Lavezzini Parma
B/46 
18:00 
Kozachka - Zalk

64 - 66

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Galatasaray
A/46 
20:00 
 
CSKA

84 - 59

Moscow, RUS
USH CSKA
Sporting Flash 9.61
A/47 
20:30 
 
Pool Getafe

76 - 73

SCP
B/47 
20:30 
 
GoldZack

86 - 67

IMOS-Gambrinus
11.02.1998
A/50 
17:00 
SCP

73 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
FTC Diego
B/50 
17:00 
IMOS-Gambrinus

78 - 67

MiZo Pecsi VSK
A/52 
18:30 
 
WBC Jezica

51 - 76

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Pool Getafe
12.02.1998
B/52 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

75 - 80

 
GoldZack
B/49 
19:00 
Galatasaray

56 - 54

USV Olympic
A/49 
20:00 
Sporting Flash 9.61

41 - 78

CJM Bourges Basket
A/51 
20:30 
 
Societa Ginnastica

75 - 46

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
CSKA
B/51 
20:30 
Lavezzini Parma

82 - 56

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Kozachka - Zalk
18.02.1998
B/55 
18:00 
MiZo Pecsi VSK

82 - 62

KK Hemofarm Vrsac
A/55 
18:30 
 
FTC Diego

64 - 77

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
WBC Jezica
A/53 
20:30 
CJM Bourges Basket

76 - 63

SCP
B/53 
20:30 
USV Olympic

79 - 70

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
IMOS-Gambrinus
19.02.1998
B/54 
17:30 
Lavezzini Parma

63 - 58

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Galatasaray
B/56 
18:00 
Kozachka - Zalk

87 - 91

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
 
GoldZack
A/56 
20:00 
 
CSKA

79 - 72

Moscow, RUS
USH CSKA
 
Pool Getafe
A/54 
20:30 
 
Societa Ginnastica

75 - 67

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Sporting Flash 9.61
03.03.1998
57/A 
 
 
Pool Getafe

80 - 60

KK Hemofarm Vrsac
59/A 
 
USV Olympic

94 - 81

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP
60/A 
 
IMOS-Gambrinus

67 - 75

 
Societa Ginnastica
58/A 
20:30 
CJM Bourges Basket

58 - 46

 
GoldZack
05.03.1998
58/B 
 
 
GoldZack

57 - 51

CJM Bourges Basket
59/B 
 
SCP

61 - 56

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
57/B 
17:00 
KK Hemofarm Vrsac

61 - 65

 
Pool Getafe
60/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

74 - 67

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
IMOS-Gambrinus
12.03.1998
59/C 
 
USV Olympic

75 - 73

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP
58/C 
20:30 
CJM Bourges Basket

65 - 56

 
GoldZack
07.04.1998
F2/A 
18:30 
CJM Bourges Basket

69 - 48

Bourges, FRA
USV Olympic
F1/A 
20:30 
 
Pool Getafe

73 - 69

Bourges, FRA
 
Societa Ginnastica
09.04.1998
F3/A 
16:30 
 
Societa Ginnastica

74 - 69

Bourges, FRA
USV Olympic
F4/A 
19:00 
 
Pool Getafe

64 - 76

Bourges, FRA
CJM Bourges Basket