SCHEDULE

07.09.1994
2/A 
 
 
Fidefinanz

80 - 57

Bellinzona, SUI
Palabasket
 
BBC Etzella
08.09.1994
1/A 
 
 
KK Jedinstvo

36 - 95

Split, CRO
USK Blex KV
3/A 
 
Gustino Schnitzelpl.

52 - 70

Wels, AUT
Tigerdome
BCSS Namur
6/A 
 
 
ZKK Tikves Florida

86 - 78

BC Icim
7/A 
 
 
SC Tirana

74 - 72

Tirana, ALB
Asllan Rusi
 
Levski-Totel
4/B 
 
 
Sparbanken Arvika

61 - 84

 
CSKA
09.09.1994
5/A 
 
 
Keravnos Keo

44 - 106

 
FTC Diego
15.09.1994
4/A 
 
 
CSKA

86 - 61

Moscow, RUS
USH CSKA
 
Sparbanken Arvika
1/B 
 
USK Blex KV

87 - 30

 
KK Jedinstvo
2/B 
 
 
BBC Etzella

53 - 72

Ettelbruck, LUX
Arena of BBC Etzella
 
Fidefinanz
3/B 
 
BCSS Namur

80 - 54

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
Gustino Schnitzelpl.
5/B 
 
 
FTC Diego

85 - 42

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
Keravnos Keo
6/B 
 
BC Icim

62 - 52

Arad, ROU
Victoria Hall
 
ZKK Tikves Florida
7/B 
 
 
Levski-Totel

93 - 61

 
SC Tirana
29.09.1994
10/A 
 
BCSS Namur

68 - 68

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
Sporting Flash 9.61
11/A 
 
 
CSKA

110 - 71

Moscow, RUS
USH CSKA
 
Elitzur Cellcom
12/A 
 
 
FTC Diego

90 - 57

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
BC Split
13/A 
 
BC Icim

79 - 53

Arad, ROU
Victoria Hall
SCP
14/A 
 
 
Levski-Totel

70 - 97

Galatasaray
15/A 
 
 
GTU

62 - 73

Tbilisi, GEO
Arena of GTU
Dynamo
8/A 
 
USK Blex KV

87 - 54

 
WBC Jezica
9/A 
 
 
Fidefinanz

61 - 72

Bellinzona, SUI
Palabasket
USV Olympic
06.10.1994
10/B 
 
Sporting Flash 9.61

76 - 48

BCSS Namur
11/B 
 
 
Elitzur Cellcom

74 - 67

 
CSKA
12/B 
 
 
BC Split

55 - 44

Split, CRO
KK Split Arena
 
FTC Diego
13/B 
 
SCP

96 - 62

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
BC Icim
14/B 
 
Galatasaray

83 - 67

 
Levski-Totel
15/B 
 
Dynamo

105 - 73

 
GTU
8/B 
 
 
WBC Jezica

54 - 42

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
USK Blex KV
9/B 
 
USV Olympic

97 - 63

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Fidefinanz
26.10.1994
B/3 
20:30 
 
Societa Ginnastica

69 - 59

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
GoldZack
27.10.1994
A/3 
 
 
CSKA

94 - 66

Moscow, RUS
USH CSKA
USV Olympic
B/1 
 
USK Blex KV

71 - 80

Galatasaray
B/2 
18:30 
Dynamo

59 - 61

 
WBC Jezica
A/1 
19:30 
Sporting Flash 9.61

68 - 61

SCP
A/2 
20:00 
Dorna Godella

91 - 61

 
FTC Diego
02.11.1994
B/4 
20:00 
 
WBC Jezica

75 - 57

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
USK Blex KV
03.11.1994
A/5 
 
USV Olympic

74 - 70

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
SCP
A/6 
 
 
CSKA

81 - 69

Moscow, RUS
USH CSKA
Dorna Godella
A/4 
18:00 
 
FTC Diego

91 - 81

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
Sporting Flash 9.61
B/5 
20:30 
 
Societa Ginnastica

94 - 54

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Galatasaray
B/6 
20:30 
 
GoldZack

76 - 54

Dynamo
23.11.1994
B/8 
20:00 
 
WBC Jezica

63 - 72

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
GoldZack
24.11.1994
A/9 
17:00 
SCP

65 - 84

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Dorna Godella
B/7 
17:30 
USK Blex KV

59 - 74

 
Societa Ginnastica
A/7 
18:30 
Sporting Flash 9.61

65 - 50

USV Olympic
B/9 
18:30 
Dynamo

68 - 44

Galatasaray
25.11.1994
A/8 
18:00 
 
FTC Diego

65 - 89

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
 
CSKA
30.11.1994
A/12 
17:00 
SCP

74 - 49

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
FTC Diego
01.12.1994
B/11 
 
Dynamo

58 - 78

 
Societa Ginnastica
B/12 
18:00 
Galatasaray

61 - 72

 
WBC Jezica
A/10 
19:00 
 
CSKA

77 - 64

Moscow, RUS
USH CSKA
Sporting Flash 9.61
A/11 
20:00 
Dorna Godella

58 - 62

USV Olympic
B/10 
20:30 
 
GoldZack

80 - 60

USK Blex KV
08.12.1994
A/14 
17:00 
 
CSKA

71 - 55

Moscow, RUS
USH CSKA
SCP
B/13 
17:30 
USK Blex KV

62 - 57

Dynamo
A/13 
19:00 
Sporting Flash 9.61

64 - 70

Dorna Godella
A/15 
20:30 
USV Olympic

64 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
FTC Diego
B/14 
20:30 
 
GoldZack

98 - 80

Galatasaray
B/15 
20:30 
 
Societa Ginnastica

89 - 58

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
WBC Jezica
04.01.1995
B/17 
20:00 
 
WBC Jezica

55 - 54

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Dynamo
05.01.1995
B/16 
15:30 
Galatasaray

75 - 67

USK Blex KV
A/16 
17:00 
SCP

86 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Sporting Flash 9.61
A/17 
18:00 
 
FTC Diego

55 - 72

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
Dorna Godella
A/18 
20:30 
USV Olympic

91 - 69

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
CSKA
B/18 
20:30 
 
GoldZack

69 - 78

 
Societa Ginnastica
11.01.1995
A/20 
17:00 
SCP

71 - 77

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
USV Olympic
B/21 
18:30 
Dynamo

55 - 65

 
GoldZack
12.01.1995
A/21 
 
Dorna Godella

68 - 61

 
CSKA
B/19 
17:30 
USK Blex KV

69 - 59

 
WBC Jezica
B/20 
18:00 
Galatasaray

68 - 70

 
Societa Ginnastica
A/19 
19:30 
Sporting Flash 9.61

79 - 54

 
FTC Diego
18.01.1995
A/23 
18:00 
 
CSKA

87 - 81

Moscow, RUS
USH CSKA
 
FTC Diego
19.01.1995
B/24 
15:30 
Galatasaray

62 - 64

Dynamo
A/24 
20:00 
Dorna Godella

71 - 42

SCP
A/22 
20:30 
USV Olympic

71 - 69

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Sporting Flash 9.61
B/22 
20:30 
 
Societa Ginnastica

91 - 65

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
USK Blex KV
B/23 
20:30 
 
GoldZack

77 - 68

 
WBC Jezica
25.01.1995
B/25 
17:30 
USK Blex KV

59 - 78

 
GoldZack
A/27 
18:00 
 
FTC Diego

58 - 94

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
SCP
26.01.1995
A/25 
19:00 
Sporting Flash 9.61

74 - 89

 
CSKA
B/27 
20:00 
 
WBC Jezica

75 - 76

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Galatasaray
A/26 
20:30 
USV Olympic

63 - 60

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Dorna Godella
B/26 
20:30 
 
Societa Ginnastica

76 - 61

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Dynamo
01.02.1995
A/29 
17:00 
SCP

87 - 88

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
CSKA
B/30 
20:00 
 
WBC Jezica

74 - 77

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Societa Ginnastica
02.02.1995
B/28 
 
Dynamo

81 - 61

USK Blex KV
B/29 
15:30 
Galatasaray

79 - 68

 
GoldZack
A/30 
18:00 
 
FTC Diego

54 - 67

Budapest, HUN
Arena of FTC Diego
USV Olympic
A/28 
20:00 
Dorna Godella

74 - 64

Sporting Flash 9.61
15.02.1995
32/A 
 
 
WBC Jezica

73 - 77

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
USV Olympic
16.02.1995
31/A 
15:30 
Galatasaray

90 - 83

 
CSKA
33/A 
17:00 
SCP

76 - 80

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Societa Ginnastica
34/A 
18:00 
Dorna Godella

67 - 62

 
GoldZack
21.02.1995
31/B 
17:00 
 
CSKA

94 - 55

Moscow, RUS
USH CSKA
Galatasaray
32/B 
20:30 
USV Olympic

82 - 63

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
WBC Jezica
33/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

81 - 70

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
SCP
34/B 
20:30 
 
GoldZack

58 - 72

Dorna Godella
23.02.1995
31/C 
17:00 
 
CSKA

75 - 59

Moscow, RUS
USH CSKA
Galatasaray
21.03.1995
F1/A 
18:30 
 
CSKA

50 - 71

Cantu, ITA
Dorna Godella
F2/A 
20:30 
 
Societa Ginnastica

70 - 66

Cantu, ITA
USV Olympic
23.03.1995
F3/A 
18:30 
USV Olympic

64 - 82

Cantu, ITA
 
CSKA
F4/A 
20:30 
Dorna Godella

57 - 64

Cantu, ITA
 
Societa Ginnastica