SCHEDULE

07.09.1993
4/A 
 
 
Selekta

35 - 85

Challes Savoie
09.09.1993
1/A 
 
 
Avesta

64 - 61

Sheffield, ENG
Arena of Avesta
 
City of the World
10/A 
 
A.E.L.

36 - 112

 
Elitzur Holon
11/A 
 
 
CSKA

99 - 85

Moscow, RUS
USH CSKA
Dynamo
12/A 
 
 
ASKÖ BSG

57 - 91

 
WBC Jezica
13/A 
 
 
ZAKK Student

60 - 103

Galatasaray
2/A 
 
BCSS Namur

82 - 80

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
USK Praha
3/A 
 
 
SC Tirana

61 - 73

Tirana, ALB
Asllan Rusi
 
Universitatea
5/A 
 
 
GoldZack

107 - 62

 
BBC Etzella
6/A 
 
 
Sparbanken Arvika

56 - 86

SCP
7/A 
 
 
Forssan Alku

61 - 82

 
Texim Tonego
9/A 
 
 
Montana

45 - 70

Sporting Flash 9.61
8/A 
20:00 
 
BC Split

77 - 62

Split, CRO
KK Split Arena
Gysev Ringa
14.09.1993
10/B 
 
 
Elitzur Holon

124 - 20

A.E.L.
4/B 
 
Challes Savoie

77 - 32

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
Selekta
16.09.1993
1/B 
 
 
City of the World

66 - 46

 
Avesta
11/B 
 
Dynamo

88 - 66

 
CSKA
12/B 
 
 
WBC Jezica

100 - 46

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
ASKÖ BSG
2/B 
 
USK Praha

78 - 63

BCSS Namur
3/B 
 
 
Universitatea

87 - 63

 
SC Tirana
5/B 
 
 
BBC Etzella

71 - 132

Ettelbruck, LUX
Arena of BBC Etzella
 
GoldZack
6/B 
 
SCP

99 - 61

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
Sparbanken Arvika
7/B 
 
 
Texim Tonego

105 - 61

Haaksbergen, NED
Arena of Texim Tonego
 
Forssan Alku
8/B 
 
Gysev Ringa

65 - 69

 
BC Split
9/B 
 
Sporting Flash 9.61

94 - 60

 
Montana
13/B 
18:30 
Galatasaray

119 - 64

 
ZAKK Student
30.09.1993
14/A 
 
 
City of the World

50 - 98

CB Godella
15/A 
 
USK Praha

70 - 84

 
Societa Ginnastica
16/A 
 
 
Universitatea

65 - 54

Challes Savoie
17/A 
 
 
GoldZack

92 - 69

SCP
18/A 
 
 
Texim Tonego

64 - 78

Haaksbergen, NED
Arena of Texim Tonego
 
TS Olimpia
19/A 
 
 
BC Split

61 - 58

Split, CRO
KK Split Arena
Sporting Flash 9.61
20/A 
 
 
Elitzur Holon

90 - 68

Dynamo
21/A 
18:00 
 
WBC Jezica

90 - 80

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Galatasaray
07.10.1993
14/B 
 
CB Godella

90 - 38

 
City of the World
15/B 
 
 
Societa Ginnastica

98 - 47

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
USK Praha
16/B 
 
Challes Savoie

84 - 57

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
Universitatea
17/B 
 
SCP

67 - 60

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
 
GoldZack
18/B 
 
 
TS Olimpia

73 - 75

 
Texim Tonego
19/B 
 
Sporting Flash 9.61

71 - 54

 
BC Split
20/B 
 
Dynamo

68 - 51

 
Elitzur Holon
21/B 
 
Galatasaray

80 - 72

 
WBC Jezica
27.10.1993
X/3 
20:00 
 
GoldZack

82 - 69

 
WBC Jezica
X/2 
20:30 
 
Societa Ginnastica

74 - 47

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Challes Savoie
28.10.1993
X/1 
18:30 
 
TS Olimpia

83 - 56

 
Elitzur Holon
X/4 
18:30 
Sporting Flash 9.61

53 - 86

CB Godella
03.11.1993
X/8 
03:00 
 
WBC Jezica

59 - 55

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Sporting Flash 9.61
04.11.1993
X/6 
 
 
Elitzur Holon

74 - 88

 
GoldZack
X/5 
20:30 
Challes Savoie

53 - 67

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
TS Olimpia
X/7 
20:30 
CB Godella

80 - 73

 
Societa Ginnastica
24.11.1993
X/12 
18:30 
 
Societa Ginnastica

80 - 59

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
WBC Jezica
25.11.1993
X/11 
18:30 
Sporting Flash 9.61

68 - 55

 
Elitzur Holon
X/9 
18:30 
 
TS Olimpia

70 - 87

 
GoldZack
X/10 
20:30 
CB Godella

73 - 53

Challes Savoie
01.12.1993
X/13 
18:30 
 
TS Olimpia

69 - 80

CB Godella
02.12.1993
X/16 
18:00 
 
Elitzur Holon

55 - 77

 
Societa Ginnastica
X/14 
20:00 
 
GoldZack

78 - 63

Sporting Flash 9.61
X/15 
20:30 
Challes Savoie

65 - 62

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
WBC Jezica
08.12.1993
X/20 
 
 
Elitzur Holon

70 - 66

Challes Savoie
X/18 
20:00 
 
WBC Jezica

71 - 65

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
CB Godella
X/19 
20:30 
 
Societa Ginnastica

92 - 73

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
GoldZack
09.12.1993
X/17 
18:30 
Sporting Flash 9.61

65 - 67

 
TS Olimpia
15.12.1993
X/24 
20:00 
 
GoldZack

79 - 77

Challes Savoie
16.12.1993
X/21 
18:30 
 
TS Olimpia

75 - 62

 
WBC Jezica
X/22 
18:30 
Sporting Flash 9.61

56 - 93

 
Societa Ginnastica
X/23 
20:30 
CB Godella

82 - 51

 
Elitzur Holon
05.01.1994
X/26 
20:00 
 
WBC Jezica

83 - 65

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Elitzur Holon
06.01.1994
X/28 
20:00 
 
GoldZack

64 - 73

CB Godella
X/25 
20:30 
 
Societa Ginnastica

83 - 63

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
TS Olimpia
X/27 
20:30 
Challes Savoie

70 - 60

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
Sporting Flash 9.61
12.01.1994
X/31 
20:00 
 
WBC Jezica

74 - 61

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
GoldZack
13.01.1994
X/29 
 
 
Elitzur Holon

64 - 94

 
TS Olimpia
X/30 
20:30 
Challes Savoie

39 - 67

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
Societa Ginnastica
X/32 
20:30 
CB Godella

87 - 51

Sporting Flash 9.61
19.01.1994
X/34 
20:00 
 
GoldZack

85 - 52

 
Elitzur Holon
X/35 
20:30 
 
Societa Ginnastica

76 - 66

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
CB Godella
20.01.1994
X/36 
18:30 
Sporting Flash 9.61

73 - 64

 
WBC Jezica
X/33 
19:00 
 
TS Olimpia

77 - 64

Challes Savoie
26.01.1994
X/40 
20:00 
 
WBC Jezica

49 - 78

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
Societa Ginnastica
27.01.1994
X/39 
 
 
Elitzur Holon

83 - 86

Jerusalem, ISR
Sporting Flash 9.61
X/37 
20:00 
 
GoldZack

89 - 75

 
TS Olimpia
X/38 
20:30 
Challes Savoie

51 - 61

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
CB Godella
02.02.1994
X/43 
20:00 
 
WBC Jezica

59 - 69

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Challes Savoie
X/44 
20:30 
 
Societa Ginnastica

86 - 54

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Elitzur Holon
03.02.1994
X/42 
18:30 
Sporting Flash 9.61

70 - 75

 
GoldZack
X/41 
20:30 
CB Godella

85 - 64

 
TS Olimpia
10.02.1994
X/45 
18:30 
 
TS Olimpia

82 - 61

Sporting Flash 9.61
X/47 
20:00 
 
GoldZack

57 - 72

 
Societa Ginnastica
X/46 
20:30 
CB Godella

82 - 47

 
WBC Jezica
X/48 
20:30 
Challes Savoie

64 - 48

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
Elitzur Holon
16.02.1994
X/49 
20:00 
 
WBC Jezica

71 - 73

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
TS Olimpia
X/52 
20:30 
Challes Savoie

67 - 70

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
GoldZack
17.02.1994
X/51 
 
 
Elitzur Holon

63 - 84

CB Godella
X/50 
20:30 
 
Societa Ginnastica

73 - 42

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
Sporting Flash 9.61
24.02.1994
X/54 
 
 
Elitzur Holon

77 - 89

 
WBC Jezica
X/53 
18:30 
 
TS Olimpia

52 - 84

 
Societa Ginnastica
X/55 
18:30 
Sporting Flash 9.61

64 - 62

Challes Savoie
X/56 
20:30 
CB Godella

86 - 63

 
GoldZack
10.03.1994
58/A 
18:30 
Sporting Flash 9.61

65 - 92

CB Godella
57/A 
19:00 
 
Elitzur Holon

69 - 73

 
Societa Ginnastica
60/A 
20:00 
 
WBC Jezica

64 - 65

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
 
TS Olimpia
59/A 
20:30 
Challes Savoie

71 - 75

Challes-les-Eaux, FRA
Salle Polyvalente
 
GoldZack
15.03.1994
60/B 
18:30 
 
TS Olimpia

70 - 65

 
WBC Jezica
57/B 
20:30 
 
Societa Ginnastica

101 - 45

Casnate con Bernate, ITA
Arena of Societá Ginnastica Comense
 
Elitzur Holon
58/B 
20:30 
CB Godella

66 - 48

Sporting Flash 9.61
59/B 
20:30 
 
GoldZack

78 - 55

Challes Savoie
30.03.1994
F1/A 
18:00 
 
Societa Ginnastica

77 - 62

Poznan, POL
 
TS Olimpia
F2/A 
20:30 
CB Godella

75 - 62

Poznan, POL
 
GoldZack
31.03.1994
F3/A 
 
 
TS Olimpia

72 - 63

Poznan, POL
 
GoldZack
F4/A 
 
 
Societa Ginnastica

79 - 68

Poznan, POL
CB Godella