SCHEDULE

05.02.2003
B/2 
18:00 
Chevakata

68 - 89

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
 
Ano Liosia Basketball
D/1 
18:00 
KK Hemofarm Vrsac

90 - 70

 
Apollon
A/1 
19:00 
VBM-SGAU

95 - 65

Samara, RUS
MTL Arena
USK Blex
C/1 
20:00 
Aix en Provence BB

102 - 64

 
Slavia
D/2 
20:00 
Caja Rural

86 - 79

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
USO Basket
A/2 
20:30 
 
W Basket

75 - 63

KK Elemes
12.02.2003
A/4 
17:15 
USK Blex

70 - 62

 
W Basket
C/4 
18:00 
 
Slavia

83 - 70

Sofia, BUL
Arena of Slavia
WBC Dynamo
D/4 
18:00 
 
Apollon

78 - 74

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
Caja Rural
B/3 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

79 - 77

Zofria Ano Liosia, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
 
Delta Basket
A/3 
20:30 
KK Elemes

71 - 92

VBM-SGAU
D/3 
20:30 
USO Basket

62 - 55

KK Hemofarm Vrsac
19.02.2003
D/5 
18:00 
KK Hemofarm Vrsac

82 - 77

Caja Rural
A/5 
19:00 
VBM-SGAU

87 - 58

Samara, RUS
MTL Arena
 
W Basket
C/5 
20:00 
Aix en Provence BB

74 - 59

WBC Dynamo
A/6 
20:30 
KK Elemes

64 - 85

USK Blex
B/5 
20:30 
 
Delta Basket

76 - 52

Chevakata
D/6 
20:30 
USO Basket

65 - 59

 
Apollon
26.02.2003
A/7 
17:15 
USK Blex

69 - 77

VBM-SGAU
C/7 
18:00 
 
Slavia

62 - 65

Sofia, BUL
Arena of Slavia
Aix en Provence BB
D/7 
18:00 
 
Apollon

65 - 60

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
KK Hemofarm Vrsac
B/8 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

86 - 71

Zofria Ano Liosia, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
Chevakata
A/8 
20:30 
KK Elemes

77 - 72

 
W Basket
D/8 
20:30 
USO Basket

79 - 78

Caja Rural
11.03.2003
D/10 
20:30 
Caja Rural

67 - 44

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Apollon
12.03.2003
D/9 
18:00 
KK Hemofarm Vrsac

88 - 70

USO Basket
A/9 
19:00 
VBM-SGAU

114 - 75

Samara, RUS
MTL Arena
KK Elemes
C/10 
19:00 
WBC Dynamo

74 - 54

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
Slavia
A/10 
20:30 
 
W Basket

72 - 53

USK Blex
B/9 
20:30 
 
Delta Basket

74 - 78

 
Ano Liosia Basketball
19.03.2003
A/12 
17:15 
USK Blex

80 - 67

KK Elemes
B/11 
18:00 
Chevakata

68 - 61

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
 
Delta Basket
D/12 
18:00 
 
Apollon

66 - 61

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
USO Basket
C/11 
19:00 
WBC Dynamo

83 - 87

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Aix en Provence BB
A/11 
20:30 
 
W Basket

85 - 82

VBM-SGAU
D/11 
20:30 
Caja Rural

79 - 54

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
KK Hemofarm Vrsac
02.04.2003
4/A 
18:00 
KK Hemofarm Vrsac

59 - 70

VBM-SGAU
1/A 
20:30 
 
W Basket

66 - 60

Caja Rural
2/A 
20:30 
 
Delta Basket

64 - 69

Aix en Provence BB
3/A 
20:30 
WBC Dynamo

59 - 60

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
 
Ano Liosia Basketball
08.04.2003
4/B 
20:30 
VBM-SGAU

84 - 72

Samara, RUS
MTL Arena
KK Hemofarm Vrsac
09.04.2003
3/B 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

71 - 68

Zofria Ano Liosia, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
WBC Dynamo
2/B 
20:00 
Aix en Provence BB

80 - 80

 
Delta Basket
1/B 
20:30 
Caja Rural

86 - 74

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
W Basket
26.04.2003
2/A 
17:00 
Caja Rural

86 - 64

VBM-SGAU
1/A 
20:00 
Aix en Provence BB

72 - 70

 
Ano Liosia Basketball
27.04.2003
3/A 
17:00 
 
Ano Liosia Basketball

70 - 84

Zofria Ano Liosia, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
VBM-SGAU
4/A 
20:00 
Aix en Provence BB

80 - 71

Caja Rural