SCHEDULE

30.10.2002
A/1 
18:00 
Lukoil Neftochimic

95 - 88

Botasspor Club Adana
C/1 
18:00 
ZKK Croatia

48 - 91

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
 
Ano Liosia Basketball
D/1 
18:00 
 
Vojvodina NIS-GAS

73 - 62

Novi Sad, YUG
JP SPC Vojvodina 2
 
Slavia
E/1 
18:00 
Livas Petrom

68 - 66

Târgoviste, ROU
Sala Sporturilor
 
WBC Jezica
B/1 
19:00 
Maccabi Ra'anana

59 - 69

Ra'anana, ISR
AVIV Hall
Yes Ramat Hasharon
F/2 
19:00 
 
Apollon

77 - 72

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
 
Academic Test
C/2 
20:00 
KK Hemofarm Vrsac

94 - 56

 
Erdemirspor Kulubu
B/2 
20:30 
 
A.O. Astir Exarchion

59 - 52

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
BC Red Star
31.10.2002
A/2 
18:00 
 
Bne Yehuda Ziontronics

70 - 83

 
Maccabi Ramat Chen Blich
06.11.2002
F/3 
18:00 
 
Academic Test

74 - 58

 
Luftetari Club
A/3 
18:30 
 
Maccabi Ramat Chen Blich

93 - 54

Lukoil Neftochimic
C/4 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

72 - 57

Zofria Ano Liosia, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
KK Hemofarm Vrsac
B/3 
19:30 
Yes Ramat Hasharon

75 - 53

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
 
A.O. Astir Exarchion
C/3 
20:30 
 
Erdemirspor Kulubu

95 - 70

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
ZKK Croatia
D/3 
20:30 
 
A.N.C. Glyfada

71 - 61

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
 
Vojvodina NIS-GAS
E/3 
20:30 
KK Elemes

69 - 48

Livas Petrom
07.11.2002
A/4 
18:00 
 
Bne Yehuda Ziontronics

82 - 64

Lukoil Neftochimic
B/4 
19:00 
Maccabi Ra'anana

28 - 57

Ra'anana, ISR
AVIV Hall
 
A.O. Astir Exarchion
13.11.2002
F/5 
17:00 
 
Luftetari Club

69 - 73

Gjirokaster, ALB
Arena of Luftetari Club
 
Apollon
C/5 
18:00 
ZKK Croatia

50 - 98

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
KK Hemofarm Vrsac
A/6 
18:30 
 
Maccabi Ramat Chen Blich

73 - 69

Botasspor Club Adana
C/6 
18:30 
 
Erdemirspor Kulubu

68 - 85

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
 
Ano Liosia Basketball
B/5 
19:30 
 
A.O. Astir Exarchion

55 - 67

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
Yes Ramat Hasharon
B/6 
20:30 
BC Red Star

77 - 79

Maccabi Ra'anana
D/6 
20:30 
 
A.N.C. Glyfada

68 - 64

Glyfada, GRE
Glyfada Hall
 
Slavia
E/6 
20:30 
KK Elemes

78 - 74

 
WBC Jezica
14.11.2002
A/5 
18:00 
 
Bne Yehuda Ziontronics

91 - 98

Botasspor Club Adana
04.12.2002
A/7 
18:00 
Botasspor Club Adana

70 - 57

Ceyhan / Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
Lukoil Neftochimic
D/7 
18:00 
 
Slavia

70 - 61

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
Vojvodina NIS-GAS
F/8 
18:00 
 
Academic Test

66 - 65

 
Apollon
A/8 
18:30 
 
Maccabi Ramat Chen Blich

104 - 66

 
Bne Yehuda Ziontronics
C/7 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

87 - 53

Zofria Ano Liossa, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
ZKK Croatia
B/7 
19:30 
Yes Ramat Hasharon

69 - 64

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
Maccabi Ra'anana
B/8 
20:30 
BC Red Star

66 - 47

 
A.O. Astir Exarchion
C/8 
20:30 
 
Erdemirspor Kulubu

61 - 85

Eregli/Zonguldak, TUR
Arena of Erdemirspor
KK Hemofarm Vrsac
E/7 
20:30 
 
WBC Jezica

68 - 57

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
Livas Petrom
11.12.2002
F/9 
17:00 
 
Luftetari Club

58 - 57

Gjirokaster, ALB
Arena of Luftetari Club
 
Academic Test
E/9 
17:30 
Livas Petrom

54 - 47

Târgoviste, ROU
Sala Sporturilor
KK Elemes
A/10 
18:00 
Botasspor Club Adana

84 - 71

Ceyhan / Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
 
Bne Yehuda Ziontronics
A/9 
18:00 
Lukoil Neftochimic

77 - 79

 
Maccabi Ramat Chen Blich
C/9 
18:00 
ZKK Croatia

66 - 76

Zagreb, CRO
SSD Pescenica
 
Erdemirspor Kulubu
D/9 
18:00 
 
Vojvodina NIS-GAS

62 - 58

Novi Sad, YUG
JP SPC Vojvodina 2
 
A.N.C. Glyfada
C/10 
18:30 
KK Hemofarm Vrsac

100 - 78

 
Ano Liosia Basketball
B/9 
19:00 
Maccabi Ra'anana

66 - 59

Ra'anana, ISR
AVIV Hall
BC Red Star
12.12.2002
B/10 
19:30 
Yes Ramat Hasharon

71 - 78

Ramat-Hasharon, ISR
ORANIM Hall
BC Red Star
18.12.2002
A/11 
18:00 
Lukoil Neftochimic

75 - 63

 
Bne Yehuda Ziontronics
A/12 
18:00 
Botasspor Club Adana

59 - 65

Ceyhan / Adana, TUR
Arena of Botasspor Club
 
Maccabi Ramat Chen Blich
D/12 
18:00 
 
Slavia

73 - 57

Sofia, BUL
Arena of Slavia
 
A.N.C. Glyfada
E/12 
18:00 
 
WBC Jezica

74 - 71

Ljubljana, SLO
Jezica Hall
KK Elemes
C/11 
18:30 
KK Hemofarm Vrsac

111 - 51

ZKK Croatia
C/12 
19:00 
 
Ano Liosia Basketball

80 - 58

Zofria Ano Liossa, GRE
Arena of Ano Liosia Basketball
 
Erdemirspor Kulubu
F/11 
19:00 
 
Apollon

64 - 53

Ptolemaida, GRE
DAK Ptolemaida I
 
Luftetari Club
B/11 
19:30 
 
A.O. Astir Exarchion

62 - 47

Exarchia/Athens, GRE
Arena of A.O. Astir Exarchion
Maccabi Ra'anana
B/12 
19:30 
BC Red Star

72 - 82

Yes Ramat Hasharon