SCHEDULE

23.10.2002
B/2 
20:00 
 
Santarem Basket

67 - 86

Powerbasket-Wels
29.10.2002
C/1 
20:30 
Taranto Cras Basket

66 - 61

USO Basket
30.10.2002
A/1 
20:30 
 
W Basket

71 - 62

CUS Chieti
A/2 
20:30 
CAB Madeira

90 - 64

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
 
NBT Mijdrecht
B/1 
20:30 
 
Delta Basket

61 - 52

Aix en Provence BB
D/1 
20:30 
 
Basket Reims

71 - 47

Rhondda Rebels
D/2 
20:30 
Caja Rural

59 - 49

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Dexia Namur
05.11.2002
B/3 
19:30 
Powerbasket-Wels

64 - 69

Wels, AUT
Tigerdome
 
Delta Basket
06.11.2002
B/4 
20:00 
Aix en Provence BB

82 - 53

 
Santarem Basket
A/3 
20:30 
 
NBT Mijdrecht

74 - 80

Den Helden
Arena of NBT
 
W Basket
A/4 
20:30 
CUS Chieti

79 - 61

Chieti, ITA
Arena of CdA
CAB Madeira
C/3 
20:30 
Olivais/Coimbra/Euro 2004

57 - 74

Taranto Cras Basket
D/3 
20:30 
Dexia Namur

79 - 69

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
 
Basket Reims
D/4 
20:30 
Rhondda Rebels

69 - 90

Caja Rural
13.11.2002
B/6 
19:30 
Powerbasket-Wels

53 - 62

Wels, AUT
Tigerdome
Aix en Provence BB
A/5 
20:30 
CAB Madeira

78 - 68

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
 
W Basket
A/6 
20:30 
 
NBT Mijdrecht

83 - 98

Den Helden
Arena of NBT
CUS Chieti
B/5 
20:30 
 
Delta Basket

70 - 60

 
Santarem Basket
C/6 
20:30 
Olivais/Coimbra/Euro 2004

48 - 94

USO Basket
D/5 
20:30 
 
Basket Reims

73 - 82

Caja Rural
D/6 
20:30 
Dexia Namur

94 - 63

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
Rhondda Rebels
03.12.2002
C/7 
20:30 
USO Basket

73 - 64

Taranto Cras Basket
04.12.2002
B/7 
20:00 
Aix en Provence BB

86 - 72

 
Delta Basket
A/7 
20:30 
CUS Chieti

62 - 63

Chieti, ITA
Arena of CdA
 
W Basket
A/8 
20:30 
 
NBT Mijdrecht

58 - 64

Den Helden, NED
Arena of NBT
CAB Madeira
D/7 
20:30 
Rhondda Rebels

74 - 71

 
Basket Reims
D/8 
20:30 
Dexia Namur

78 - 64

St. Servais, BEL
Hall Octave Henry
Caja Rural
06.12.2002
B/8 
20:00 
Powerbasket-Wels

95 - 54

Wels, AUT
Tigerdome
 
Santarem Basket
11.12.2002
A/10 
20:30 
CAB Madeira

76 - 81

Funchal, POR
Pavilhao do C.A.B.
CUS Chieti
A/9 
20:30 
 
W Basket

86 - 45

 
NBT Mijdrecht
B/10 
20:30 
 
Santarem Basket

48 - 81

Aix en Provence BB
B/9 
20:30 
 
Delta Basket

65 - 42

Powerbasket-Wels
C/9 
20:30 
Taranto Cras Basket

80 - 56

San Vito-Taranto, ITA
Arena of Taranto Cras Basket
Olivais/Coimbra/Euro 2004
D/10 
20:30 
Caja Rural

93 - 58

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
Rhondda Rebels
D/9 
20:30 
 
Basket Reims

84 - 66

Dexia Namur
18.12.2002
B/12 
20:00 
Aix en Provence BB

81 - 63

Powerbasket-Wels
A/11 
20:30 
 
W Basket

70 - 49

CAB Madeira
A/12 
20:30 
CUS Chieti

85 - 47

Chieti, ITA
Arena of CdA
 
NBT Mijdrecht
B/11 
20:30 
 
Santarem Basket

68 - 77

 
Delta Basket
C/12 
20:30 
USO Basket

108 - 63

Olivais/Coimbra/Euro 2004
D/11 
20:30 
Caja Rural

84 - 60

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellón Begona Santana
 
Basket Reims
D/12 
20:30 
Rhondda Rebels

53 - 79

Dexia Namur