SCHEDULE

20.09.2000
24/A 
19:30 
 
Mitteldeutscher BC

65 - 69

Weissenfels, GER
Jahrhunderthalle
Albacomp-UPC
26.09.2000
7/A 
19:30 
Pizzaexpress Apollon

20 - 0

 
Tcherno More
25/A 
20:00 
 
BBC Etzella

76 - 95

Ettelbruck, LUX
Arena of BBC Etzella
 
Adecco Olympique
27.09.2000
2/A 
18:00 
Prokom Trefl

77 - 65

 
Avitos
4/A 
18:00 
Mol-Szolnok

110 - 68

 
SSA Pogon
13/A 
19:00 
CSU ISA

64 - 91

CBC Siroki
3/A 
19:00 
 
UBC Oberwart Gunners

88 - 87

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
Mlekarna Kunin
6/A 
19:00 
 
Sundsvall Dragons

20 - 0

Honka Playboys
8/A 
19:00 
 
KK Kumanovo

80 - 82

 
Yambolgas
24/B 
19:00 
Albacomp-UPC

68 - 73

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
 
Mitteldeutscher BC
12/A 
19:30 
 
AEL Limassol

79 - 84

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
 
BC Levski
22/A 
19:30 
 
Geoplin Slovan

89 - 79

Montan
23/A 
19:30 
 
KK Triglav

75 - 84

Atomerömü SE
9/A 
19:30 
 
KK Sloboda Dita

81 - 60

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
 
Nikol Fert
18/A 
20:00 
 
Racing Club

93 - 90

Luxembourg, LUX
Arena of Racing Club
 
HERZOGtel
1/A 
20:30 
 
DJK S.Oliver

90 - 51

 
CSA Sparta
10/A 
20:30 
 
Triglav Osiguranje

84 - 79

 
HKK Brotnjo
11/A 
20:30 
 
West Petrom

93 - 65

 
PAO Panathinaikos
14/A 
20:30 
Rabotnicki

63 - 71

KK Igokea
15/A 
20:30 
 
AB Contern

76 - 79

Contern, LUX
"Um Ewent"
 
Stretch Top BBC
16/A 
20:30 
 
Garmon San Marino

80 - 86

Benetton Olympic
17/A 
20:30 
 
Landstede Basketbal

67 - 68

CAB Madeira
19/A 
20:30 
 
Seixal FC

83 - 70

Dexia Hainaut
20/A 
20:30 
VGNN Donar

70 - 88

Groningen, NED
Martiniplaza
 
FLV Athlon
21/A 
20:30 
 
Portugal Telecom

91 - 79

 
Crossair MBA Riviera
5/A 
20:30 
 
Maccabi Brinkford

79 - 101

 
SBC Grodno 93
03.10.2000
7/B 
18:00 
 
Tcherno More

0 - 20

Pizzaexpress Apollon
21/B 
20:30 
 
Crossair MBA Riviera

73 - 93

 
Portugal Telecom
04.10.2000
3/B 
17:00 
Mlekarna Kunin

82 - 95

Novy Jicin, CZE
Hala Kryty Bazen
 
UBC Oberwart Gunners
23/B 
18:00 
Atomerömü SE

94 - 65

 
KK Triglav
4/B 
18:00 
 
SSA Pogon

95 - 70

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
Mol-Szolnok
1/B 
18:30 
 
CSA Sparta

59 - 71

 
DJK S.Oliver
12/B 
18:30 
 
BC Levski

94 - 90

 
AEL Limassol
5/B 
18:30 
 
SBC Grodno 93

71 - 55

 
Maccabi Brinkford
10/B 
19:00 
 
HKK Brotnjo

71 - 88

 
Triglav Osiguranje
8/B 
19:00 
 
Yambolgas

104 - 78

Jambol, BUL
Diana Sport Hall
 
KK Kumanovo
22/B 
19:30 
Montan

51 - 85

Kapfenberg, AUT
Sporthalle Lindfeld
 
Geoplin Slovan
18/B 
20:00 
 
HERZOGtel

89 - 78

 
Racing Club
19/B 
20:00 
Dexia Hainaut

67 - 50

Mons, BEL
Mons Arena
 
Seixal FC
11/B 
20:30 
 
PAO Panathinaikos

83 - 92

 
West Petrom
13/B 
20:30 
CBC Siroki

118 - 66

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
CSU ISA
14/B 
20:30 
KK Igokea

70 - 70

Rabotnicki
15/B 
20:30 
 
Stretch Top BBC

133 - 73

 
AB Contern
16/B 
20:30 
Benetton Olympic

106 - 86

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
 
Garmon San Marino
17/B 
20:30 
CAB Madeira

84 - 74

 
Landstede Basketbal
2/B 
20:30 
 
Avitos

85 - 74

Giessen, GER
Sporthalle Ost
Prokom Trefl
20/B 
20:30 
 
FLV Athlon

76 - 72

VGNN Donar
25/B 
20:30 
 
Adecco Olympique

97 - 64

 
BBC Etzella
6/B 
20:30 
Honka Playboys

0 - 20

Espoo, FIN
Barona Arena
 
Sundsvall Dragons
9/B 
20:30 
 
Nikol Fert

66 - 61

 
KK Sloboda Dita
17.10.2000
30/A 
19:30 
BBC Okapi Maes

67 - 85

Aalst, BEL
Forum
Ricoh Astronauts
48/A 
20:30 
Sarthe Basket

104 - 74

Le Mans, FRA
Antares
CAB Madeira
18.10.2000
27/A 
17:30 
 
BK Opava

91 - 62

 
KK Savinjski Hopsi
31/A 
17:30 
CSKA Septembrijsko

75 - 109

Avtodor
36/A 
17:30 
KK Hemofarm

75 - 50

Pizzaexpress Apollon
29/A 
18:00 
Mol-Szolnok

82 - 68

 
UKJ Süba
34/A 
18:00 
 
Kouvot

72 - 73

Kouvola, FIN
Arena of Kouvot
Spartak Leningrad
55/A 
18:00 
Atomerömü SE

79 - 73

 
Nuova Viola Reggio
32/A 
18:30 
 
Shakhter

97 - 53

Irkutsk, RUS
Arena of Shakhter
 
SBC Grodno 93
28/B 
18:30 
 
UBC Oberwart Gunners

72 - 87

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
Prokom Trefl
33/A 
19:00 
BC Khimki

86 - 75

 
Sundsvall Dragons
35/A 
19:00 
Lokomotiv

76 - 54

Rostov-on-Don
Sodertälje Kings
37/A 
19:00 
 
MZT 2000

78 - 81

KK Vojvodina
38/A 
19:00 
 
Yambolgas

65 - 67

Jambol, BUL
Diana Sport Hall
BC FMP Zeleznik
44/A 
19:00 
 
Darüssafaka Dernegi

103 - 62

CBC Siroki
39/A 
19:30 
 
KK Sloboda Dita

70 - 64

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
Galatasaray
43/A 
19:30 
 
BC Levski

90 - 67

 
DONA Dubrava
54/A 
19:30 
 
Geoplin Slovan

86 - 69

 
Telit Pall.Trieste
26/A 
20:00 
 
DJK S.Oliver

89 - 89

 
Mazowiecki KS
40/A 
20:00 
 
Triglav Osiguranje

101 - 92

Türk Telekom SC
49/A 
20:00 
Strasbourg IG

80 - 66

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
 
HERZOGtel
51/A 
20:00 
Dexia Hainaut

62 - 95

Mons, BEL
Mons Arena
 
UNICAJA
41/A 
20:30 
 
Achilleas

70 - 106

Nicosia, CYP
Arena of Achilleas
 
BC Near East
42/A 
20:30 
 
West Petrom

73 - 100

 
Maccabi Ironi
45/A 
20:30 
KK Igokea

78 - 75

Fenerbahçe SK
46/A 
20:30 
 
Stretch Top BBC

77 - 79

Cholet Basket
47/A 
20:30 
Benetton Olympic

73 - 80

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
SAOS JDA Dijon
50/A 
20:30 
 
Caceres CB

75 - 67

 
UD Oliveirense
52/A 
20:30 
 
FLV Athlon

83 - 70

Casademont Girona
53/A 
20:30 
Canarias Telecom

72 - 66

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Centro Insular de Deportes
 
Portugal Telecom
56/A 
20:30 
 
Montecatini SC 2000

72 - 80

Montecatini Terme, ITA
Arena of Montecatini SC 2000
 
Mitteldeutscher BC
57/B 
20:30 
 
Adecco Olympique

20 - 0

 
LinelTEX Basket
24.10.2000
30/B 
19:30 
Ricoh Astronauts

66 - 62

BBC Okapi Maes
25.10.2000
28/A 
18:00 
Prokom Trefl

106 - 55

 
UBC Oberwart Gunners
39/B 
18:00 
Galatasaray

81 - 77

 
KK Sloboda Dita
40/B 
18:00 
Türk Telekom SC

89 - 62

 
Triglav Osiguranje
41/B 
18:00 
 
BC Near East

92 - 60

 
Achilleas
42/B 
18:00 
 
Maccabi Ironi

92 - 87

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
West Petrom
43/B 
18:00 
 
DONA Dubrava

69 - 69

 
BC Levski
45/B 
18:15 
Fenerbahçe SK

73 - 65

KK Igokea
26/B 
19:00 
 
Mazowiecki KS

95 - 79

 
DJK S.Oliver
29/B 
19:00 
 
UKJ Süba

87 - 87

Mol-Szolnok
31/B 
19:00 
Avtodor

92 - 62

CSKA Septembrijsko
33/B 
19:00 
 
Sundsvall Dragons

82 - 81

BC Khimki
35/B 
19:00 
Sodertälje Kings

101 - 85

Södertälje, SWE
Täljehallen
Lokomotiv
38/B 
19:00 
BC FMP Zeleznik

75 - 62

Belgrade, YUG
FMP Hall Zeleznik
 
Yambolgas
27/B 
19:30 
 
KK Savinjski Hopsi

88 - 79

 
BK Opava
36/B 
19:30 
Pizzaexpress Apollon

70 - 75

KK Hemofarm
56/B 
19:30 
 
Mitteldeutscher BC

62 - 75

Weissenfels, GER
Jahrhunderthalle
 
Montecatini SC 2000
49/B 
20:00 
 
HERZOGtel

85 - 91

Strasbourg IG
57/A 
20:30 
 
LinelTEX Basket

0 - 20

 
Adecco Olympique
32/B 
20:30 
 
SBC Grodno 93

63 - 76

 
Shakhter
34/B 
20:30 
Spartak Leningrad

77 - 63

St. Petersburg, RUS
Arena of Spartak
 
Kouvot
37/B 
20:30 
KK Vojvodina

93 - 85

Novi Sad, YUG
Spens Arena
 
MZT 2000
44/B 
20:30 
CBC Siroki

78 - 66

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
 
Darüssafaka Dernegi
46/B 
20:30 
Cholet Basket

82 - 94

Cholet, FRA
La Meilleraie
 
Stretch Top BBC
47/B 
20:30 
SAOS JDA Dijon

68 - 49

Benetton Olympic
48/B 
20:30 
CAB Madeira

88 - 110

Sarthe Basket
50/B 
20:30 
 
UD Oliveirense

84 - 93

Oliveira de Azeméis, POR
Arena of Uniao Deportiva Oliveirense
 
Caceres CB
52/B 
20:30 
Casademont Girona

66 - 83

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
FLV Athlon
53/B 
20:30 
 
Portugal Telecom

82 - 75

Canarias Telecom
54/B 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

94 - 76

 
Geoplin Slovan
55/B 
20:30 
 
Nuova Viola Reggio

87 - 71

Reggio Calabria, ITA
Arena of Nuova Viola Reggio
Atomerömü SE
51/B 
21:00 
 
UNICAJA

97 - 66

Dexia Hainaut
14.11.2000
A/1 
17:30 
 
BK Opava

82 - 76

Ricoh Astronauts
15.11.2000
B/1 
18:00 
Spartak Leningrad

84 - 89

St. Petersburg, RUS
Arena of Spartak
Avtodor
D/1 
18:15 
Fenerbahçe SK

68 - 64

Türk Telekom SC
A/2 
18:30 
 
Mazowiecki KS

84 - 72

Prokom Trefl
B/2 
18:30 
 
Shakhter

94 - 96

Irkutsk, RUS
Arena of Shakhter
Lokomotiv
C/1 
18:30 
BC FMP Zeleznik

77 - 65

Belgrade, YUG
FMP Hall Zeleznik
BC Khimki
C/2 
19:00 
 
Darüssafaka Dernegi

110 - 87

 
BC Levski
E/1 
19:30 
 
KK Sloboda Dita

64 - 63

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
 
Maccabi Ironi
D/2 
20:00 
KK Hemofarm

95 - 72

KK Vojvodina
H/2 
20:00 
Sarthe Basket

74 - 73

Le Mans, FRA
Antares
Strasbourg IG
E/2 
20:30 
 
Montecatini SC 2000

76 - 78

Montecatini Terme, ITA
Arena of Montecatini SC 2000
 
BC Near East
F/1 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

70 - 81

 
Nuova Viola Reggio
F/2 
20:30 
 
Adecco Olympique

97 - 87

Mol-Szolnok
G/2 
20:30 
 
Caceres CB

89 - 84

 
Stretch Top BBC
H/1 
20:30 
 
FLV Athlon

88 - 84

 
UNICAJA
G/1 
21:00 
 
Portugal Telecom

81 - 76

SAOS JDA Dijon
05.12.2000
H/3 
21:00 
 
UNICAJA

84 - 73

Sarthe Basket
06.12.2000
D/4 
16:30 
Fenerbahçe SK

69 - 55

KK Hemofarm
A/3 
17:30 
 
BK Opava

94 - 92

Prokom Trefl
D/3 
18:00 
Türk Telekom SC

83 - 71

KK Vojvodina
E/4 
18:00 
 
Maccabi Ironi

80 - 75

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
BC Near East
F/4 
18:00 
Mol-Szolnok

97 - 92

 
Telit Pall.Trieste
C/3 
18:30 
BC FMP Zeleznik

76 - 85

Belgrade, YUG
FMP Hall Zeleznik
 
Darüssafaka Dernegi
B/4 
19:00 
Avtodor

106 - 87

Lokomotiv
C/4 
19:00 
BC Khimki

80 - 84

 
BC Levski
A/4 
19:30 
Ricoh Astronauts

89 - 68

 
Mazowiecki KS
E/3 
20:00 
 
KK Sloboda Dita

91 - 81

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
 
Montecatini SC 2000
B/3 
20:30 
Spartak Leningrad

78 - 73

St. Petersburg, RUS
Arena of Spartak
 
Shakhter
F/3 
20:30 
 
Nuova Viola Reggio

100 - 73

Reggio Calabria, ITA
Arena of Nuova Viola Reggio
 
Adecco Olympique
G/3 
20:30 
SAOS JDA Dijon

66 - 52

 
Caceres CB
G/4 
20:30 
 
Stretch Top BBC

90 - 96

 
Portugal Telecom
H/4 
20:30 
 
FLV Athlon

73 - 65

Strasbourg IG
12.12.2000
A/6 
18:00 
Prokom Trefl

80 - 50

Ricoh Astronauts
13.12.2000
C/5 
17:30 
 
BC Levski

78 - 75

BC FMP Zeleznik
D/6 
18:00 
KK Vojvodina

85 - 93

Novi Sad, YUG
Spens Arena
Fenerbahçe SK
F/5 
18:00 
Mol-Szolnok

69 - 98

 
Nuova Viola Reggio
A/5 
18:30 
 
Mazowiecki KS

95 - 90

 
BK Opava
B/5 
18:30 
 
Shakhter

74 - 93

Irkutsk, RUS
Arena of Shakhter
Avtodor
B/6 
19:00 
Lokomotiv

101 - 98

Rostov-on-Don, RUS
Express
Spartak Leningrad
C/6 
19:00 
BC Khimki

87 - 65

 
Darüssafaka Dernegi
E/5 
19:00 
 
BC Near East

68 - 64

 
KK Sloboda Dita
D/5 
20:00 
KK Hemofarm

98 - 80

Türk Telekom SC
H/6 
20:00 
Sarthe Basket

81 - 87

Le Mans, FRA
Antares
 
FLV Athlon
E/6 
20:30 
 
Montecatini SC 2000

78 - 74

Montecatini Terme, ITA
Arena of Montecatini SC 2000
 
Maccabi Ironi
F/6 
20:30 
 
Adecco Olympique

72 - 93

 
Telit Pall.Trieste
G/5 
20:30 
 
Stretch Top BBC

72 - 74

SAOS JDA Dijon
H/5 
20:30 
Strasbourg IG

78 - 79

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
 
UNICAJA
G/6 
21:00 
 
Portugal Telecom

70 - 73

 
Caceres CB
19.12.2000
A/7 
19:30 
Ricoh Astronauts

98 - 94

 
BK Opava
20.12.2000
C/8 
17:30 
 
BC Levski

97 - 88

 
Darüssafaka Dernegi
D/8 
17:30 
KK Vojvodina

66 - 70

Novi Sad, YUG
Spens Arena
KK Hemofarm
A/8 
18:00 
Prokom Trefl

80 - 68

 
Mazowiecki KS
D/7 
18:00 
Türk Telekom SC

73 - 83

Fenerbahçe SK
E/7 
18:00 
 
Maccabi Ironi

89 - 77

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
KK Sloboda Dita
E/8 
18:00 
 
BC Near East

104 - 101

 
Montecatini SC 2000
F/8 
18:00 
Mol-Szolnok

111 - 73

 
Adecco Olympique
B/7 
19:00 
Avtodor

96 - 81

Spartak Leningrad
B/8 
19:00 
Lokomotiv

77 - 76

Rostov-on-Don, RUS
Express
 
Shakhter
C/7 
19:00 
BC Khimki

89 - 66

BC FMP Zeleznik
F/7 
20:30 
 
Nuova Viola Reggio

82 - 78

Reggio Calabria, ITA
Arena of Nuova Viola Reggio
 
Telit Pall.Trieste
G/7 
20:30 
SAOS JDA Dijon

84 - 69

 
Portugal Telecom
G/8 
20:30 
 
Stretch Top BBC

82 - 87

 
Caceres CB
H/8 
20:30 
Strasbourg IG

84 - 81

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
Sarthe Basket
H/7 
21:00 
 
UNICAJA

79 - 52

 
FLV Athlon
10.01.2001
C/9 
16:30 
 
Darüssafaka Dernegi

79 - 63

BC FMP Zeleznik
A/10 
17:15 
 
Mazowiecki KS

63 - 61

Ricoh Astronauts
C/10 
17:30 
 
BC Levski

104 - 106

BC Khimki
A/9 
18:00 
Prokom Trefl

86 - 77

 
BK Opava
D/10 
18:00 
KK Hemofarm

76 - 71

Fenerbahçe SK
B/9 
18:30 
 
Shakhter

103 - 90

Irkutsk, RUS
Arena of Shakhter
Spartak Leningrad
E/10 
18:30 
 
BC Near East

72 - 71

 
Maccabi Ironi
B/10 
19:00 
Lokomotiv

91 - 96

Rostov-on-Don, RUS
Express
Avtodor
D/9 
20:00 
KK Vojvodina

88 - 100

Novi Sad, YUG
Spens Arena
Türk Telekom SC
H/9 
20:00 
Sarthe Basket

86 - 112

Le Mans, FRA
Antares
 
UNICAJA
E/9 
20:30 
 
Montecatini SC 2000

93 - 71

Montecatini Terme, ITA
Arena of Montecatini SC 2000
 
KK Sloboda Dita
F/10 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

102 - 74

Mol-Szolnok
F/9 
20:30 
 
Adecco Olympique

94 - 111

 
Nuova Viola Reggio
G/9 
20:30 
 
Caceres CB

77 - 70

SAOS JDA Dijon
H/10 
20:30 
Strasbourg IG

97 - 73

Strasbourg, FRA
Rhenus Sport
 
FLV Athlon
G/10 
21:00 
 
Portugal Telecom

92 - 82

 
Stretch Top BBC
16.01.2001
A/12 
19:30 
Ricoh Astronauts

89 - 68

Prokom Trefl
17.01.2001
D/11 
18:00 
Türk Telekom SC

77 - 75

KK Hemofarm
D/12 
18:15 
Fenerbahçe SK

91 - 78

KK Vojvodina
C/11 
18:30 
BC FMP Zeleznik

86 - 82

Belgrade, YUG
FMP Hall Zeleznik
 
BC Levski
B/11 
19:00 
Avtodor

92 - 86

 
Shakhter
C/12 
19:00 
 
Darüssafaka Dernegi

85 - 74

BC Khimki
A/11 
19:15 
 
BK Opava

80 - 65

 
Mazowiecki KS
E/11 
20:00 
 
KK Sloboda Dita

92 - 62

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
 
BC Near East
E/12 
20:00 
 
Maccabi Ironi

101 - 90

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
Montecatini SC 2000
B/12 
20:30 
Spartak Leningrad

100 - 93

St. Petersburg, RUS
Arena of Spartak
Lokomotiv
F/11 
20:30 
 
Nuova Viola Reggio

109 - 90

Reggio Calabria, ITA
Arena of Nuova Viola Reggio
Mol-Szolnok
F/12 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

107 - 76

 
Adecco Olympique
G/11 
20:30 
SAOS JDA Dijon

91 - 70

 
Stretch Top BBC
G/12 
20:30 
 
Caceres CB

96 - 69

 
Portugal Telecom
H/12 
20:30 
 
FLV Athlon

81 - 94

Sarthe Basket
H/11 
21:00 
 
UNICAJA

74 - 54

Strasbourg IG
30.01.2001
16/A 
17:00 
KK Hemofarm

73 - 60

 
Darüssafaka Dernegi
13/A 
19:30 
Ricoh Astronauts

89 - 76

Avtodor
31.01.2001
15/A 
17:30 
 
BC Levski

87 - 86

Fenerbahçe SK
14/A 
19:00 
Lokomotiv

78 - 71

Rostov-on-Don, RUS
Express
Prokom Trefl
20/A 
19:15 
 
FLV Athlon

83 - 83

 
Caceres CB
18/A 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

85 - 74

 
BC Near East
19/A 
20:30 
SAOS JDA Dijon

68 - 64

 
UNICAJA
17/A 
20:50 
 
Maccabi Ironi

106 - 80

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
Nuova Viola Reggio
07.02.2001
15/B 
16:00 
Fenerbahçe SK

90 - 79

 
BC Levski
14/B 
18:00 
Prokom Trefl

85 - 68

Lokomotiv
16/B 
18:30 
 
Darüssafaka Dernegi

69 - 58

KK Hemofarm
18/B 
18:30 
 
BC Near East

93 - 88

 
Telit Pall.Trieste
13/B 
20:30 
Avtodor

75 - 73

Ricoh Astronauts
17/B 
20:30 
 
Nuova Viola Reggio

98 - 87

Reggio Calabria, ITA
Arena of Nuova Viola Reggio
 
Maccabi Ironi
20/B 
20:30 
 
Caceres CB

77 - 83

 
FLV Athlon
19/B 
21:00 
 
UNICAJA

85 - 57

SAOS JDA Dijon
28.02.2001
21/A 
17:00 
Ricoh Astronauts

93 - 73

Fenerbahçe SK
22/A 
18:00 
Prokom Trefl

59 - 64

KK Hemofarm
24/A 
20:30 
 
Telit Pall.Trieste

86 - 74

 
FLV Athlon
23/A 
21:00 
 
Maccabi Ironi

73 - 74

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
UNICAJA
07.03.2001
22/B 
17:30 
KK Hemofarm

70 - 54

Prokom Trefl
21/B 
19:00 
Fenerbahçe SK

79 - 69

Ricoh Astronauts
24/B 
20:00 
 
FLV Athlon

84 - 71

 
Telit Pall.Trieste
23/B 
21:00 
 
UNICAJA

88 - 70

 
Maccabi Ironi
21.03.2001
26/A 
19:30 
Ricoh Astronauts

46 - 59

 
UNICAJA
25/A 
20:15 
KK Hemofarm

71 - 59

 
FLV Athlon
28.03.2001
25/B 
20:30 
 
FLV Athlon

60 - 64

KK Hemofarm
26/B 
21:00 
 
UNICAJA

86 - 55

Ricoh Astronauts
11.04.2001
27/A 
19:00 
 
UNICAJA

77 - 47

KK Hemofarm
18.04.2001
27/B 
18:00 
KK Hemofarm

69 - 71

 
UNICAJA