SCHEDULE

14.09.1999
11/A 
19:00 
 
Äänekosken Huima

100 - 87

Ratiopharm
21/A 
19:30 
 
Hans Verkerk

68 - 80

Den Helder, NED
Arena of Hans Verkerk
CAB Madeira
17/A 
20:00 
 
KK Posusje

43 - 62

Ljubuski, BIH
Arena of KK Posusje
Besiktas JK
26/A 
20:30 
 
Ovarense Aerosoles

94 - 55

Stadt Sport
24/A 
21:00 
 
PAO Panathinaikos

65 - 63

 
HERZOGtel
15.09.1999
31/A 
17:30 
 
Yambolgas

62 - 54

Jambol, BUL
Diana Sport Hall
Pinar Karsiyaka Spor Kulubu
22/A 
18:00 
Azot Rustavi

74 - 100

BC Kyiv
32/A 
18:00 
Atomerömü SE

85 - 86

 
Geoplin Slovan
8/A 
18:30 
 
CSA Sparta

63 - 70

 
Arkadia Lions
13/A 
19:00 
 
UBC Oberwart Gunners

58 - 66

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
 
Brother Gent
19/A 
19:00 
Montan

69 - 67

Kapfenberg, AUT
Sporthalle Lindfeld
 
BC Zrinjevac
23/A 
19:00 
 
Piiloset

92 - 86

 
Azoty Unia
25/A 
19:00 
 
HKK Brotnjo

67 - 59

 
DONA Dubrava
28/A 
19:00 
 
SBC Grodno 93

73 - 63

 
Luhta
3/A 
19:00 
 
Gomel Wildcats

67 - 73

 
CSCA Ukrtatnafta
9/A 
19:30 
 
KK Sloboda Dita

54 - 60

Tuzla, BIH
JP SKPC Mejdan
KK Zagreb
2/A 
20:00 
 
TSV Bayer 04

109 - 65

Leverkusen, GER
Wilhelm-Dopatka-Halle
 
Racing Club
20/A 
20:00 
 
BBC Etzella

63 - 99

Ettelbruck, LUX
Arena of BBC Etzella
Telindus
12/B 
20:00 
 
IRB

111 - 75

Reykjanesbaer, ISL
Arena of IRB
 
The London Leopards
10/A 
20:30 
Lugano Snakes

83 - 71

 
Seixal FC
14/A 
20:30 
 
AB Vacallo

86 - 73

Bellinzona, SUI
Arena of AB Vacallo
VGNN Donar
15/A 
20:30 
 
Rogla Atras

58 - 70

 
Inter Slovnaft ZTS
16/A 
20:30 
CSU Balanta

61 - 74

Hapoel Galil Elyon
18/A 
20:30 
CBC Siroki

75 - 67

Siroki Brijeg, BIH
Pecara
 
LOKA KAVA
29/A 
20:30 
Keravnos Keo

67 - 67

Nicosia, CYP
Keravnos Strovolou
Maccabi Haifa
30/A 
20:30 
 
Nikol Fert

82 - 87

 
KK Zagorje
6/A 
20:30 
Benetton Olympic

81 - 88

Fribourg, SUI
Salle Sainte-Croix
Pizzaexpress Apollon
7/A 
20:30 
 
AEL Limassol

66 - 102

Limassol, CYP
Nicos Solomonides
 
Maccabi Ironi
1/A 
21:00 
 
Clube Atlético

79 - 89

Dexia Hainaut
16.09.1999
5/A 
16:30 
 
BC Levski

72 - 57

KK Borac Nektar
27/B 
20:00 
 
Basket Sparta

57 - 95

Bertrange, LUX
Centre Sportif Atert
 
WATCO
21.09.1999
21/B 
18:00 
CAB Madeira

72 - 53

 
Hans Verkerk
12/A 
19:30 
 
The London Leopards

80 - 78

 
IRB
9/B 
19:30 
KK Zagreb

64 - 59

Zagreb, CRO
SD Trnsko
 
KK Sloboda Dita
27/A 
20:00 
 
WATCO

85 - 48

Deurne, BEL
Sporthal Arena
 
Basket Sparta
20/B 
20:00 
Telindus

105 - 49

 
BBC Etzella
24/B 
20:00 
 
HERZOGtel

97 - 75

 
PAO Panathinaikos
22.09.1999
19/B 
17:30 
 
BC Zrinjevac

63 - 58

Montan
3/B 
17:30 
 
CSCA Ukrtatnafta

115 - 70

 
Gomel Wildcats
17/B 
18:00 
Besiktas JK

79 - 65

 
KK Posusje
15/B 
19:00 
 
Inter Slovnaft ZTS

87 - 64

Bratislava, SVK
SH Pasienky
 
Rogla Atras
28/B 
19:00 
 
Luhta

81 - 74

 
SBC Grodno 93
31/B 
19:00 
Pinar Karsiyaka Spor Kulubu

81 - 59

 
Yambolgas
8/B 
19:00 
 
Arkadia Lions

67 - 78

Traiskirchen, AUT
Lions Dome Traiskirchen
 
CSA Sparta
22/B 
19:30 
BC Kyiv

90 - 72

Kiev, UKR
Sports Palace
Azot Rustavi
25/B 
19:30 
 
DONA Dubrava

74 - 67

 
HKK Brotnjo
26/B 
19:30 
Stadt Sport

74 - 62

 
Ovarense Aerosoles
32/B 
19:30 
 
Geoplin Slovan

70 - 65

Atomerömü SE
1/B 
20:00 
Dexia Hainaut

75 - 60

Mons, BEL
Mons Arena
 
Clube Atlético
11/B 
20:00 
Ratiopharm

86 - 84

 
Äänekosken Huima
13/B 
20:00 
 
Brother Gent

61 - 57

 
UBC Oberwart Gunners
14/B 
20:00 
VGNN Donar

61 - 78

Groningen, NED
Martiniplaza
 
AB Vacallo
2/B 
20:00 
 
Racing Club

70 - 89

Luxembourg, LUX
Arena of Racing Club
 
TSV Bayer 04
16/B 
20:30 
Hapoel Galil Elyon

107 - 53

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
CSU Balanta
18/B 
20:30 
 
LOKA KAVA

91 - 80

Skofja Loka, SLO
Hala Poden
CBC Siroki
23/B 
20:30 
 
Azoty Unia

80 - 85

 
Piiloset
29/B 
20:30 
Maccabi Haifa

66 - 57

Haifa, ISR
Nesher Hall
Keravnos Keo
30/B 
20:30 
 
KK Zagorje

80 - 97

 
Nikol Fert
5/B 
20:30 
KK Borac Nektar

86 - 81

Banja Luka, BIH
SD Borik
 
BC Levski
6/B 
20:30 
Pizzaexpress Apollon

71 - 62

Benetton Olympic
7/B 
20:30 
 
Maccabi Ironi

103 - 71

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
AEL Limassol
10/B 
21:00 
 
Seixal FC

76 - 72

Lugano Snakes
06.10.1999
B/2 
18:00 
 
BC Zrinjevac

93 - 95

 
LinelTEX Basket
E/2 
18:00 
Besiktas JK

62 - 52

 
Inter Slovnaft ZTS
H/2 
18:00 
 
SSA Pogon

84 - 74

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
 
Kouvot
J/1 
18:00 
 
Ericsson Bobry

67 - 78

Bytom, POL
Hala Szobierki
UNICS
L/2 
18:30 
 
BC Sema

67 - 73

Panevezys, LTU
Arena of BC Sema
Anwil
O/1 
18:30 
Aris BSA

87 - 79

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
 
BC Levski
F/1 
19:00 
Lokomotiv

65 - 66

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Alita
F/2 
19:00 
 
Piiloset

95 - 77

BC Kyiv
G/2 
19:00 
GS Amaroussi

80 - 66

KK Zagreb
H/1 
19:00 
 
Magic M7

97 - 74

Boras, SWE
Boräshallen
 
Neptunas
J/2 
19:00 
 
SBC Grodno 93

45 - 69

BC Siauliai
M/1 
19:00 
Pinar Karsiyaka Spor Kulubu

79 - 73

 
BC Near East
N/1 
19:00 
 
HKK Brotnjo

71 - 67

Türk Telekom SC
N/2 
19:00 
Radio Korasidi

85 - 51

 
HERZOGtel
L/1 
19:30 
Ural Great

74 - 90

 
CSCA Ukrtatnafta
B/1 
20:00 
Galatasaray

79 - 59

 
LOKA KAVA
D/2 
20:00 
 
TSV Bayer 04

92 - 51

Leverkusen, GER
Wilhelm-Dopatka-Halle
Dexia Hainaut
A/1 
20:30 
 
Brother Gent

64 - 67

Casademont Girona
A/2 
20:30 
 
AB Vacallo

62 - 51

Cantú, ITA
 
Olympique d'Antibes
C/1 
20:30 
Maccabi Haifa

72 - 45

Haifa, ISR
Nesher Hall
 
Nikol Fert
E/1 
20:30 
 
Aeroporti

73 - 68

Hapoel Galil Elyon
G/1 
20:30 
 
Maccabi Ironi

99 - 71

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
CSA Sparta
I/1 
20:30 
 
Ovarense Aerosoles

66 - 80

 
Limoges CSP
I/2 
20:30 
Jabones Pardo

71 - 66

 
WATCO
K/1 
20:30 
Lugano Snakes

94 - 76

 
IRB
K/2 
20:30 
SLUC Basket

77 - 75

 
Äänekosken Huima
P/1 
20:30 
SCM Le Mans

92 - 72

Le Mans, FRA
Antares
Telindus
D/1 
21:00 
 
UNICAJA

88 - 64

 
Pepsi Basket Fiera
P/2 
21:00 
CAB Madeira

81 - 95

Adecco Estudiantes
12.10.1999
P/3 
20:00 
Telindus

74 - 98

Adecco Estudiantes
13.10.1999
M/2 
16:00 
 
BC Near East

75 - 71

 
Geoplin Slovan
G/3 
18:00 
 
CSA Sparta

63 - 103

GS Amaroussi
H/4 
18:00 
 
Magic M7

86 - 85

Boras, SWE
Boräshallen
 
SSA Pogon
J/4 
18:00 
 
Ericsson Bobry

77 - 52

Bytom, POL
Hala Szobierki
 
SBC Grodno 93
F/3 
18:30 
BC Alita

92 - 80

BC Kyiv
H/3 
18:30 
 
Neptunas

88 - 73

 
Kouvot
F/4 
19:00 
Lokomotiv

82 - 76

Rostov-on-Don, RUS
Express
 
Piiloset
G/4 
19:00 
 
Maccabi Ironi

77 - 69

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
KK Zagreb
J/3 
19:00 
UNICS

76 - 59

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
BC Siauliai
L/4 
19:00 
 
CSCA Ukrtatnafta

88 - 69

 
BC Sema
N/3 
19:00 
 
HKK Brotnjo

87 - 85

 
HERZOGtel
O/2 
19:00 
Aris BSA

94 - 64

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Pizzaexpress Apollon
A/3 
19:30 
Casademont Girona

75 - 63

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
Olympique d'Antibes
L/3 
19:30 
Ural Great

83 - 79

Anwil
B/4 
20:00 
Galatasaray

88 - 66

 
BC Zrinjevac
K/3 
20:00 
 
IRB

84 - 76

Reykjanesbaer, ISL
Arena of IRB
 
Äänekosken Huima
A/4 
20:30 
 
Brother Gent

68 - 70

 
AB Vacallo
B/3 
20:30 
 
LOKA KAVA

60 - 76

Skofja Loka, SLO
Hala Poden
 
LinelTEX Basket
C/2 
20:30 
Maccabi Haifa

85 - 60

Haifa, ISR
Nesher Hall
Bipop Carire
D/3 
20:30 
 
Pepsi Basket Fiera

85 - 89

Dexia Hainaut
E/3 
20:30 
Hapoel Galil Elyon

86 - 71

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
 
Inter Slovnaft ZTS
E/4 
20:30 
 
Aeroporti

62 - 48

Besiktas JK
I/3 
20:30 
 
Limoges CSP

81 - 75

 
WATCO
I/4 
20:30 
 
Ovarense Aerosoles

61 - 82

Jabones Pardo
K/4 
20:30 
SLUC Basket

65 - 63

Lugano Snakes
N/4 
20:30 
Türk Telekom SC

81 - 80

Radio Korasidi
P/4 
20:30 
SCM Le Mans

57 - 66

Le Mans, FRA
Antares
CAB Madeira
D/4 
21:00 
 
UNICAJA

65 - 53

 
TSV Bayer 04
19.10.1999
I/6 
20:00 
 
WATCO

75 - 52

Deurne, BEL
Sporthal Arena
 
Ovarense Aerosoles
20.10.1999
B/5 
18:00 
 
BC Zrinjevac

81 - 57

 
LOKA KAVA
E/5 
18:00 
Besiktas JK

69 - 70

Hapoel Galil Elyon
H/5 
18:00 
 
SSA Pogon

74 - 67

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
 
Neptunas
L/6 
18:00 
Anwil

83 - 62

Wloclawek, POL
Champion's Hall
 
CSCA Ukrtatnafta
F/6 
18:30 
BC Kyiv

85 - 86

Kiev, UKR
Sports Palace
Lokomotiv
J/6 
18:30 
BC Siauliai

68 - 66

 
Ericsson Bobry
L/5 
18:30 
 
BC Sema

41 - 90

Panevezys, LTU
Arena of BC Sema
Ural Great
N/5 
18:30 
Radio Korasidi

77 - 68

 
HKK Brotnjo
E/6 
19:00 
 
Inter Slovnaft ZTS

64 - 83

Bratislava, SVK
SH Pasienky
 
Aeroporti
F/5 
19:00 
 
Piiloset

96 - 85

BC Alita
H/6 
19:00 
 
Kouvot

71 - 92

Kouvola, FIN
Arena of Kouvot
 
Magic M7
J/5 
19:00 
 
SBC Grodno 93

80 - 72

UNICS
K/6 
19:00 
 
Äänekosken Huima

67 - 94

Lugano Snakes
G/6 
19:30 
GS Amaroussi

81 - 77

 
Maccabi Ironi
M/3 
19:30 
 
Geoplin Slovan

64 - 70

Pinar Karsiyaka Spor Kulubu
O/3 
19:30 
Pizzaexpress Apollon

89 - 80

 
BC Levski
D/5 
20:00 
 
TSV Bayer 04

59 - 65

Leverkusen, GER
Wilhelm-Dopatka-Halle
 
Pepsi Basket Fiera
D/6 
20:00 
Dexia Hainaut

77 - 74

Mons, BEL
Mons Arena
 
UNICAJA
G/5 
20:00 
KK Zagreb

82 - 62

Zagreb, CRO
SD Trnsko
 
CSA Sparta
K/5 
20:00 
 
IRB

67 - 101

Reykjanesbaer, ISL
Arena of IRB
SLUC Basket
N/6 
20:00 
 
HERZOGtel

84 - 91

Türk Telekom SC
A/5 
20:30 
 
AB Vacallo

88 - 97

Bellinzona, SUI
Arena of AB Vacallo
Casademont Girona
A/6 
20:30 
 
Olympique d'Antibes

75 - 71

 
Brother Gent
B/6 
20:30 
 
LinelTEX Basket

66 - 71

Galatasaray
C/3 
20:30 
Bipop Carire

96 - 71

Reggio Emilia, ITA
Arena of Bipop Carire
 
Nikol Fert
I/5 
20:30 
Jabones Pardo

63 - 73

 
Limoges CSP
P/5 
20:30 
CAB Madeira

82 - 88

Telindus
P/6 
20:30 
Adecco Estudiantes

95 - 85

Madrid, ESP
Madrid Arena
SCM Le Mans
27.10.1999
F/9 
18:30 
BC Kyiv

100 - 77

Kiev, UKR
Sports Palace
BC Alita
28.10.1999
L/11 
19:30 
Ural Great

66 - 53

 
BC Sema
02.11.1999
O/4 
18:00 
 
BC Levski

74 - 77

Aris BSA
J/8 
18:30 
BC Siauliai

78 - 56

 
SBC Grodno 93
I/8 
20:00 
 
WATCO

74 - 63

Deurne, BEL
Sporthal Arena
Jabones Pardo
P/7 
20:00 
Telindus

61 - 58

SCM Le Mans
03.11.1999
L/7 
17:30 
 
CSCA Ukrtatnafta

85 - 93

Ural Great
L/8 
18:00 
Anwil

85 - 54

Wloclawek, POL
Champion's Hall
 
BC Sema
F/7 
18:30 
BC Alita

90 - 74

Lokomotiv
G/7 
18:30 
 
CSA Sparta

68 - 71

 
Maccabi Ironi
G/8 
18:30 
KK Zagreb

73 - 69

Zagreb, CRO
SD Trnsko
GS Amaroussi
H/7 
18:30 
 
Neptunas

77 - 83

 
Magic M7
E/8 
19:00 
 
Inter Slovnaft ZTS

74 - 76

Bratislava, SVK
SH Pasienky
Besiktas JK
H/8 
19:00 
 
Kouvot

65 - 71

Kouvola, FIN
Arena of Kouvot
 
SSA Pogon
J/7 
19:00 
UNICS

71 - 66

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
 
Ericsson Bobry
K/8 
19:00 
 
Äänekosken Huima

63 - 72

SLUC Basket
M/4 
19:00 
 
BC Near East

79 - 70

Pinar Karsiyaka Spor Kulubu
F/8 
19:30 
BC Kyiv

100 - 87

Kiev, UKR
Sports Palace
 
Piiloset
D/8 
20:00 
Dexia Hainaut

93 - 86

Mons, BEL
Mons Arena
 
TSV Bayer 04
N/8 
20:00 
 
HERZOGtel

73 - 91

Radio Korasidi
A/8 
20:30 
 
Olympique d'Antibes

65 - 70

 
AB Vacallo
B/7 
20:30 
 
LOKA KAVA

56 - 91

Skofja Loka, SLO
Hala Poden
Galatasaray
B/8 
20:30 
 
LinelTEX Basket

68 - 61

 
BC Zrinjevac
C/4 
20:30 
 
Nikol Fert

86 - 92

Maccabi Haifa
D/7 
20:30 
 
Pepsi Basket Fiera

71 - 62

 
UNICAJA
E/7 
20:30 
Hapoel Galil Elyon

66 - 79

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
 
Aeroporti
I/7 
20:30 
 
Limoges CSP

93 - 84

 
Ovarense Aerosoles
K/7 
20:30 
 
IRB

72 - 78

Reykjanesbaer, ISL
Arena of IRB
Lugano Snakes
N/7 
20:30 
Türk Telekom SC

100 - 76

 
HKK Brotnjo
P/8 
20:30 
Adecco Estudiantes

93 - 82

Madrid, ESP
Madrid Arena
CAB Madeira
04.11.1999
A/7 
20:30 
Casademont Girona

91 - 65

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
Brother Gent
10.11.1999
B/10 
17:30 
 
BC Zrinjevac

73 - 83

Galatasaray
E/10 
18:00 
Besiktas JK

67 - 74

 
Aeroporti
H/10 
18:00 
 
SSA Pogon

98 - 97

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
 
Magic M7
L/9 
18:05 
Anwil

89 - 75

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Ural Great
J/9 
18:30 
BC Siauliai

74 - 66

UNICS
L/10 
18:30 
 
BC Sema

72 - 82

Panevezys, LTU
Arena of BC Sema
 
CSCA Ukrtatnafta
N/10 
18:30 
Radio Korasidi

64 - 53

Türk Telekom SC
E/9 
19:00 
 
Inter Slovnaft ZTS

78 - 87

Bratislava, SVK
SH Pasienky
Hapoel Galil Elyon
F/10 
19:00 
 
Piiloset

80 - 86

Lokomotiv
H/9 
19:00 
 
Kouvot

77 - 69

Kouvola, FIN
Arena of Kouvot
 
Neptunas
J/10 
19:00 
 
SBC Grodno 93

80 - 84

 
Ericsson Bobry
K/9 
19:00 
 
Äänekosken Huima

79 - 100

 
IRB
G/9 
19:30 
GS Amaroussi

85 - 82

 
CSA Sparta
M/5 
19:30 
 
Geoplin Slovan

91 - 66

 
BC Near East
O/5 
19:30 
Pizzaexpress Apollon

88 - 73

Aris BSA
D/10 
20:00 
 
TSV Bayer 04

72 - 82

Leverkusen, GER
Wilhelm-Dopatka-Halle
 
UNICAJA
D/9 
20:00 
Dexia Hainaut

58 - 73

Mons, BEL
Mons Arena
 
Pepsi Basket Fiera
G/10 
20:00 
KK Zagreb

75 - 80

Zagreb, CRO
SD Trnsko
 
Maccabi Ironi
I/9 
20:00 
 
WATCO

59 - 56

Deurne, BEL
Sporthal Arena
 
Limoges CSP
N/9 
20:00 
 
HERZOGtel

132 - 139

 
HKK Brotnjo
A/10 
20:30 
 
AB Vacallo

85 - 65

Bellinzona, SUI
Arena of AB Vacallo
 
Brother Gent
A/9 
20:30 
 
Olympique d'Antibes

83 - 88

Casademont Girona
B/9 
20:30 
 
LinelTEX Basket

78 - 50

 
LOKA KAVA
C/5 
20:30 
Bipop Carire

70 - 69

Reggio Emilia, ITA
Arena of Bipop Carire
Maccabi Haifa
I/10 
20:30 
Jabones Pardo

73 - 69

 
Ovarense Aerosoles
K/10 
20:30 
Lugano Snakes

82 - 89

SLUC Basket
P/10 
20:30 
CAB Madeira

100 - 92

SCM Le Mans
P/9 
20:30 
Adecco Estudiantes

79 - 75

Madrid, ESP
Madrid Arena
Telindus
16.11.1999
P/11 
20:00 
Telindus

72 - 59

CAB Madeira
17.11.1999
O/6 
17:00 
 
BC Levski

110 - 72

Pizzaexpress Apollon
E/11 
18:00 
Hapoel Galil Elyon

78 - 75

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
Besiktas JK
G/12 
18:00 
 
Maccabi Ironi

89 - 69

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
GS Amaroussi
J/12 
18:00 
 
Ericsson Bobry

59 - 87

Bytom, POL
Hala Szobierki
BC Siauliai
F/11 
18:30 
BC Alita

86 - 70

 
Piiloset
G/11 
18:30 
 
CSA Sparta

51 - 62

KK Zagreb
H/11 
18:30 
 
Neptunas

62 - 77

 
SSA Pogon
F/12 
19:00 
Lokomotiv

96 - 86

Rostov-on-Don, RUS
Express
BC Kyiv
H/12 
19:00 
 
Magic M7

84 - 67

Boras, SWE
Boräshallen
 
Kouvot
J/11 
19:00 
UNICS

106 - 63

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
 
SBC Grodno 93
M/6 
19:00 
Pinar Karsiyaka Spor Kulubu

83 - 75

 
Geoplin Slovan
N/11 
19:00 
 
HKK Brotnjo

85 - 84

Radio Korasidi
B/12 
20:00 
Galatasaray

89 - 83

 
LinelTEX Basket
A/12 
20:30 
 
Brother Gent

81 - 86

 
Olympique d'Antibes
B/11 
20:30 
 
LOKA KAVA

60 - 58

Skofja Loka, SLO
Hala Poden
 
BC Zrinjevac
C/6 
20:30 
 
Nikol Fert

75 - 71

Bipop Carire
D/11 
20:30 
 
Pepsi Basket Fiera

81 - 74

 
TSV Bayer 04
E/12 
20:30 
 
Aeroporti

80 - 68

 
Inter Slovnaft ZTS
I/11 
20:30 
 
Limoges CSP

90 - 77

Jabones Pardo
I/12 
20:30 
 
Ovarense Aerosoles

74 - 65

 
WATCO
K/11 
20:30 
SLUC Basket

90 - 73

 
IRB
K/12 
20:30 
Lugano Snakes

95 - 80

 
Äänekosken Huima
L/12 
20:30 
 
CSCA Ukrtatnafta

86 - 79

Anwil
N/12 
20:30 
Türk Telekom SC

85 - 76

 
HERZOGtel
P/12 
20:30 
SCM Le Mans

88 - 83

Le Mans, FRA
Antares
Adecco Estudiantes
D/12 
21:00 
 
UNICAJA

89 - 52

Dexia Hainaut
18.11.1999
A/11 
20:30 
Casademont Girona

98 - 81

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
AB Vacallo
07.12.1999
28/A 
20:00 
Telindus

75 - 65

Aris BSA
08.12.1999
23/A 
16:00 
Lugano Snakes

60 - 71

Anwil
14/A 
18:00 
 
LinelTEX Basket

72 - 83

Casademont Girona
18/A 
18:00 
Lokomotiv

72 - 69

Rostov-on-Don, RUS
Express
 
Aeroporti
20/A 
18:08 
 
SSA Pogon

100 - 68

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
 
Maccabi Ironi
13/A 
18:15 
 
AB Vacallo

58 - 69

Bellinzona, SUI
Arena of AB Vacallo
Galatasaray
25/A 
18:15 
 
BC Near East

73 - 80

Radio Korasidi
22/A 
19:00 
UNICS

64 - 86

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
 
Limoges CSP
24/A 
19:00 
 
CSCA Ukrtatnafta

74 - 73

SLUC Basket
27/A 
19:30 
Pizzaexpress Apollon

56 - 91

Adecco Estudiantes
19/A 
20:00 
GS Amaroussi

89 - 74

 
Magic M7
21/A 
20:00 
 
WATCO

69 - 66

Deurne, BEL
Sporthal Arena
BC Siauliai
15/A 
20:30 
Bipop Carire

67 - 74

Reggio Emilia, ITA
Arena of Bipop Carire
 
UNICAJA
16/A 
20:30 
 
Pepsi Basket Fiera

81 - 61

Maccabi Haifa
17/A 
20:30 
Hapoel Galil Elyon

88 - 61

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
BC Alita
26/A 
20:30 
Türk Telekom SC

78 - 72

Pinar Karsiyaka Spor Kulubu
15.12.1999
13/B 
17:30 
Galatasaray

82 - 66

 
AB Vacallo
20/B 
18:00 
 
Maccabi Ironi

91 - 70

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
 
SSA Pogon
23/B 
18:10 
Anwil

72 - 67

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Lugano Snakes
17/B 
18:30 
BC Alita

81 - 65

Hapoel Galil Elyon
21/B 
18:30 
BC Siauliai

69 - 71

 
WATCO
25/B 
18:30 
Radio Korasidi

66 - 63

 
BC Near East
28/B 
18:30 
Aris BSA

87 - 71

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Telindus
19/B 
19:00 
 
Magic M7

81 - 75

Boras, SWE
Boräshallen
GS Amaroussi
16/B 
20:30 
Maccabi Haifa

66 - 58

Haifa, ISR
Nesher Hall
 
Pepsi Basket Fiera
18/B 
20:30 
 
Aeroporti

86 - 59

Lokomotiv
22/B 
20:30 
 
Limoges CSP

93 - 69

UNICS
24/B 
20:30 
SLUC Basket

68 - 73

 
CSCA Ukrtatnafta
26/B 
20:30 
Pinar Karsiyaka Spor Kulubu

66 - 65

Türk Telekom SC
27/B 
20:30 
Adecco Estudiantes

114 - 79

Madrid, ESP
Madrid Arena
Pizzaexpress Apollon
14/B 
21:00 
Casademont Girona

85 - 78

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
LinelTEX Basket
15/B 
21:00 
 
UNICAJA

61 - 55

Bipop Carire
12.01.2000
29/A 
16:30 
Galatasaray

67 - 64

 
UNICAJA
36/A 
18:00 
Türk Telekom SC

82 - 59

Aris BSA
35/A 
18:30 
Radio Korasidi

75 - 85

Adecco Estudiantes
33/A 
20:00 
 
WATCO

71 - 65

Deurne, BEL
Sporthal Arena
Anwil
31/A 
20:30 
Hapoel Galil Elyon

80 - 77

Kfar Blum, ISR
Kfar Blum Hall
GS Amaroussi
32/A 
20:30 
 
Aeroporti

66 - 64

 
SSA Pogon
34/A 
20:30 
 
Limoges CSP

86 - 73

 
CSCA Ukrtatnafta
30/A 
21:00 
Casademont Girona

67 - 65

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
Pepsi Basket Fiera
19.01.2000
32/B 
18:15 
 
SSA Pogon

75 - 77

Ruda Slaska, POL
Arena of SSA Pogon
 
Aeroporti
36/B 
18:30 
Aris BSA

62 - 73

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Türk Telekom SC
34/B 
19:00 
 
CSCA Ukrtatnafta

71 - 100

 
Limoges CSP
33/B 
20:15 
Anwil

75 - 56

Wloclawek, POL
Champion's Hall
 
WATCO
30/B 
20:30 
 
Pepsi Basket Fiera

72 - 79

Casademont Girona
31/B 
20:30 
GS Amaroussi

70 - 54

Hapoel Galil Elyon
35/B 
20:30 
Adecco Estudiantes

79 - 71

Madrid, ESP
Madrid Arena
Radio Korasidi
29/B 
21:00 
 
UNICAJA

86 - 68

Galatasaray
09.02.2000
39/A 
18:15 
Anwil

74 - 69

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Adecco Estudiantes
38/A 
20:30 
Casademont Girona

61 - 67

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
Aeroporti
40/A 
20:30 
 
Limoges CSP

71 - 57

Türk Telekom SC
37/A 
21:00 
 
UNICAJA

77 - 58

GS Amaroussi
16.02.2000
37/B 
20:00 
GS Amaroussi

60 - 63

 
UNICAJA
38/B 
20:30 
 
Aeroporti

66 - 78

Casademont Girona
39/B 
20:30 
Adecco Estudiantes

84 - 55

Madrid, ESP
Madrid Arena
Anwil
40/B 
20:30 
Türk Telekom SC

75 - 67

 
Limoges CSP
01.03.2000
42/A 
20:30 
Casademont Girona

77 - 77

Girona, ESP
Pavello Fontajau
 
Limoges CSP
41/A 
21:00 
 
UNICAJA

85 - 72

Adecco Estudiantes
08.03.2000
41/B 
20:30 
Adecco Estudiantes

53 - 47

Madrid, ESP
Madrid Arena
 
UNICAJA
42/B 
20:30 
 
Limoges CSP

69 - 57

Casademont Girona
22.03.2000
43/A 
20:30 
 
Limoges CSP

80 - 58

 
UNICAJA
29.03.2000
43/B 
20:30 
 
UNICAJA

60 - 51

 
Limoges CSP