SCHEDULE

24.10.2012
H/1 
17:00 
MBK Ruzomberok

54 - 59

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Vilnius Kibirkstis
A/1 
18:00 
Chevakata

88 - 63

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
SISU
G/2 
18:00 
Partizan Galenika

77 - 57

Belgrade, SRB
Hala Sportova
Basket Landes
C/2 
18:30 
Mersin

68 - 80

Tarbes GB
G/1 
19:00 
Dynamo Moscow

83 - 40

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
VS Prague
25.10.2012
C/1 
17:00 
Spartak M.O. Noginsk

63 - 43

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Belfius Namur
A/2 
18:00 
Satu Mare

67 - 77

TV
Satu Mare, ROU
LPS Satu Mare
BLMA
B/2 
18:00 
Ted Ankara

51 - 82

Hainaut Basket
F/1 
18:00 
Dynamo Kursk

79 - 64

Adana Botas
D/1 
18:30 
Dynamo - GUVD

91 - 57

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
BBC Sint-Katelijne-Waver
D/2 
19:00 
TSV Wasserburg

68 - 81

Wasserburg, GER
Badria Halle
Nantes Reze
E/1 
19:00 
Horizont

78 - 73

Kayseri Kaski spor
B/1 
20:30 
Olimpia

74 - 75

Lotto Young Cats
31.10.2012
G/4 
18:00 
VS Prague

75 - 81

Partizan Galenika
A/4 
19:00 
SISU

46 - 57

TV
Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
Satu Mare
H/4 
19:00 
Vilnius Kibirkstis

66 - 93

TV
Antakya
C/3 
20:00 
Tarbes GB

71 - 42

Spartak M.O. Noginsk
D/3 
20:00 
Nantes Reze

63 - 58

Dynamo - GUVD
G/3 
20:00 
Basket Landes

79 - 73

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Dynamo Moscow
A/3 
20:00 
BLMA

87 - 76

Chevakata
B/4 
20:30 
Lotto Young Cats

69 - 80

Sint-Katelijne-Waver
Heiveld - Hall 3
Ted Ankara
C/4 
20:30 
Belfius Namur

66 - 70

Mersin
01.11.2012
E/2 
19:00 
Kayseri Kaski spor

81 - 51

Telge Basket
F/2 
19:00 
Adana Botas

84 - 80

Dunav 8806
B/3 
20:00 
Hainaut Basket

65 - 60

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Olimpia
D/4 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

77 - 88

Sint-Katelijne-Waver
Heiveld - Hall 3
TSV Wasserburg
06.11.2012
B/11 
13:00 
Ted Ankara

63 - 55

Olimpia
07.11.2012
A/5 
18:00 
Chevakata

74 - 38

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Satu Mare
A/12 
19:00 
SISU

65 - 91

TV
Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
BLMA
D/11 
19:00 
TSV Wasserburg

55 - 72

Wasserburg, GER
Badria Halle
Dynamo - GUVD
G/5 
19:30 
Dynamo Moscow

70 - 65

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Partizan Galenika
C/6 
20:00 
Tarbes GB

82 - 72

Belfius Namur
D/6 
20:00 
Nantes Reze

110 - 63

BBC Sint-Katelijne-Waver
G/6 
20:00 
Basket Landes

69 - 71

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
VS Prague
08.11.2012
B/5 
13:00 
Olimpia

69 - 54

Ted Ankara
C/5 
17:00 
Spartak M.O. Noginsk

46 - 50

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Mersin
H/5 
17:00 
MBK Ruzomberok

62 - 70

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Antakya
F/3 
18:30 
Dunav 8806

70 - 99

Rouse, BUL
Dunav Hall
Dynamo Kursk
E/3 
19:00 
Telge Basket

71 - 69

Södertälje, SWE
Täljehallen
Horizont
B/6 
20:00 
Hainaut Basket

86 - 42

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Lotto Young Cats
14.11.2012
G/7 
18:00 
VS Prague

73 - 86

Dynamo Moscow
A/7 
19:00 
SISU

50 - 86

TV
Gentofte, DEN
Kildeskovshallen
Chevakata
H/7 
19:00 
Vilnius Kibirkstis

62 - 70

TV
MBK Ruzomberok
A/8 
20:00 
BLMA

84 - 41

Satu Mare
C/8 
20:00 
Tarbes GB

71 - 77

Mersin
D/8 
20:00 
Nantes Reze

83 - 66

TSV Wasserburg
G/8 
20:00 
Basket Landes

86 - 72

Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Partizan Galenika
B/7 
20:30 
Lotto Young Cats

73 - 88

Sint-Katelijne-Waver
Heiveld - Hall 3
Olimpia
C/7 
20:30 
Belfius Namur

59 - 77

Spartak M.O. Noginsk
15.11.2012
E/4 
19:00 
Kayseri Kaski spor

70 - 55

Horizont
F/4 
19:00 
Adana Botas

62 - 86

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Dynamo Kursk
B/8 
20:00 
Hainaut Basket

82 - 66

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Ted Ankara
D/7 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

41 - 70

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Dynamo - GUVD
21.11.2012
A/9 
18:00 
Chevakata

69 - 67

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
BLMA
G/10 
18:00 
Partizan Galenika

61 - 78

Belgrade, SRB
Hala Sportova
VS Prague
C/10 
18:30 
Mersin

80 - 68

Belfius Namur
G/9 
19:30 
Dynamo Moscow

66 - 51

Basket Landes
22.11.2012
B/10 
13:00 
Ted Ankara

81 - 64

Lotto Young Cats
C/9 
17:00 
Spartak M.O. Noginsk

47 - 65

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Tarbes GB
A/10 
18:00 
Satu Mare

86 - 73

Satu Mare, ROU
LPS Satu Mare
SISU
D/9 
18:30 
Dynamo - GUVD

61 - 53

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Nantes Reze
F/5 
18:30 
Dunav 8806

70 - 84

Rouse, BUL
Dunav Hall
Adana Botas
B/9 
19:00 
Olimpia

70 - 65

Hainaut Basket
D/10 
19:00 
TSV Wasserburg

87 - 58

Wasserburg, GER
Badria Halle
BBC Sint-Katelijne-Waver
E/5 
19:00 
Telge Basket

61 - 80

Södertälje, SWE
Täljehallen
Kayseri Kaski spor
H/10 
19:00 
Antakya

66 - 70

Vilnius Kibirkstis
28.11.2012
G/12 
18:00 
VS Prague

68 - 58

Basket Landes
A/6 
20:00 
BLMA

79 - 44

SISU
B/12 
20:30 
Lotto Young Cats

79 - 100

Sint-Katelijne-Waver
Heiveld - Hall 3
Hainaut Basket
C/12 
20:30 
Belfius Namur

59 - 77

Tarbes GB
29.11.2012
A/11 
18:00 
Satu Mare

74 - 77

Satu Mare, ROU
LPS Satu Mare
Chevakata
C/11 
18:00 
Mersin

62 - 53

Spartak M.O. Noginsk
D/5 
18:30 
Dynamo - GUVD

55 - 54

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
TSV Wasserburg
E/6 
19:00 
Horizont

65 - 64

Telge Basket
F/6 
19:00 
Dynamo Kursk

80 - 66

Dunav 8806
G/11 
19:00 
Partizan Galenika

80 - 73

Belgrade, SRB
Hala Sportova
Dynamo Moscow
H/11 
19:00 
Antakya

65 - 77

MBK Ruzomberok
D/12 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

59 - 80

Sint-Katelijne-Waver
Heiveld - Hall 3
Nantes Reze
05.12.2012
8/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

91 - 87

Mersin
06.12.2012
1/A 
17:00 
VS Prague

63 - 66

Dynamo Kursk
4/A 
18:00 
MBK Ruzomberok

57 - 60

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Dynamo - GUVD
2/A 
19:00 
Adana Botas

62 - 69

Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
BLMA
5/A 
19:00 
Olimpia

59 - 77

Nantes Reze
7/A 
19:30 
Dynamo Moscow

54 - 55

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Tarbes GB
3/A 
20:00 
Horizont

58 - 60

Hainaut Basket
6/A 
20:30 
Antakya

79 - 61

Chevakata
12.12.2012
5/B 
20:00 
Nantes Reze

62 - 67

Olimpia
13.12.2012
6/B 
18:00 
Chevakata

73 - 46

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Antakya
8/B 
18:00 
Mersin

55 - 63

Kayseri Kaski spor
1/B 
19:00 
Dynamo Kursk

81 - 51

VS Prague
4/B 
19:00 
Dynamo - GUVD

60 - 69

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
MBK Ruzomberok
3/B 
20:00 
Hainaut Basket

62 - 52

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Horizont
7/B 
20:00 
Tarbes GB

80 - 88

Dynamo Moscow
2/B 
20:30 
BLMA

69 - 66

Adana Botas
16.01.2013
12/A 
18:00 
MBK Ruzomberok

51 - 56

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Nantes Reze
17.01.2013
11/A 
18:00 
Chevakata

79 - 51

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Hainaut Basket
9/A 
19:00 
Kayseri Kaski spor

101 - 86

Dynamo Kursk
10/A 
19:00 
Dynamo Moscow

73 - 51

BLMA
23.01.2013
12/B 
20:00 
Nantes Reze

57 - 79

MBK Ruzomberok
24.01.2013
9/B 
19:00 
Dynamo Kursk

77 - 64

Kayseri Kaski spor
10/B 
20:00 
BLMA

84 - 86

Dynamo Moscow
11/B 
20:00 
Hainaut Basket

45 - 66

Saint-Amand-Les-Eaux, FRA
Salle Maurice Hugot
Chevakata
07.02.2013
13/A 
18:00 
MBK Ruzomberok

60 - 79

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Kayseri Kaski spor
14/A 
19:30 
Dynamo Moscow

82 - 73

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Chevakata
14.02.2013
14/B 
18:00 
Chevakata

62 - 68

Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Dynamo Moscow
13/B 
19:00 
Kayseri Kaski spor

73 - 65

MBK Ruzomberok
07.03.2013
15/A 
19:30 
Dynamo Moscow

66 - 61

TV
Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Kayseri Kaski spor
14.03.2013
15/B 
19:00 
Kayseri Kaski spor

74 - 70

Dynamo Moscow