TEAMS

flagBaschet ICIM (Arad, ROU) More info
flagBC Dnipro (Dnipropetrovs´k, UKR) More info
flagBesiktas JK (Istanbul, TUR) More info
flagBotas Spor (Seyhan/Adana, TUR) More info
flagCAB Madeira (Funchal, POR) More info
flagCCC Polkowice (Polkowice, POL) More info
flagChevakata (Vologda, RUS) More info
flagDexia W Namur (Namur, BEL) More info
flagDunav Econt Ruse (Ruse, BUL) More info
flagDynamo Kursk (Kursk, RUS) More info
flagDynamo Kyiv (Kiev, UKR) More info
flagEnerga Torun (Torun, POL) More info
flagGran Canaria (Las Palmas de Gran Canaria, ESP) More info
flagHapoel Hatikva Tel Aviv (Tel Aviv, ISR) More info
flagHATIS Yerevan (Yerevan, ARM) More info
flagIbiza Sport Island (Ibiza, ESP) More info
flagJolly JBS (Sibenik, CRO) More info
flagK.V. Imperial AEL (Limassol, CYP) More info
flagKK Hemofarm Stada (Vrsac, SRB) More info
flagLattes Montpellier (Lattes, FRA) More info
flagLemminkainen (Klaipeda, LTU) More info
flagLMK SBC SF. Gheorghe (Sf. Gheorghe, ROU) More info
flagMann Filter (Zaragoza, ESP) More info
flagMunicipal Targoviste (Târgoviste, ROU) More info
flagNadezhda (Orenburg, RUS) More info
flagNyon Basket (Nyon, SUI) More info
flagOlivais Coimbra (Coimbra, POR) More info
flagRuzomberok (Ruzomberok, SVK) More info
flagSaarlouis Royals (Saarlouis, GER) More info
flagSamsun Basketball (Samsun, TUR) More info
flagSdent Sierre Basket (Sierre, SUI) More info
flagSeat Györ (Györ, HUN) More info
flagSony Athinaikos (Byron, GRE) More info
flagSpartak Noginsk (Noginsk - Moscow Region, RUS) More info
flagUSO Mondeville (Mondeville, FRA) More info
flagVagos (Vagos, POR) More info
flagWBC Dynamo (Moscow, RUS) More info
flagZeljeznicar (Sarajevo, BIH) More info
flagZKK Medvescak (Zagreb, CRO) More info

GROUP A

flagSdent Sierre BasketMore info
flagSeat GyörMore info
flagUSO MondevilleMore info
flagVagosMore info

GROUP B

flagDexia W NamurMore info
flagGran CanariaMore info
flagOlivais CoimbraMore info
flagZKK MedvescakMore info

GROUP C

flagCAB MadeiraMore info
flagLattes MontpellierMore info
flagLemminkainenMore info
flagRuzomberokMore info

GROUP D

flagCCC PolkowiceMore info
flagIbiza Sport IslandMore info
flagNyon BasketMore info
flagSaarlouis RoyalsMore info

GROUP E

flagEnerga TorunMore info
flagJolly JBS More info
flagMann FilterMore info

GROUP F

flagBesiktas JKMore info
flagChevakataMore info
flagHATIS YerevanMore info
flagSony AthinaikosMore info

GROUP G

flagDunav Econt RuseMore info
flagHapoel Hatikva Tel AvivMore info
flagLMK SBC SF. GheorgheMore info
flagWBC DynamoMore info

GROUP H

flagDynamo KurskMore info
flagK.V. Imperial AELMore info
flagMunicipal TargovisteMore info
flagSamsun BasketballMore info

GROUP I

flagBaschet ICIMMore info
flagBotas SporMore info
flagNadezhdaMore info

GROUP J

flagKK Hemofarm StadaMore info
flagSpartak NoginskMore info

GROUP K

flagBC DniproMore info
flagDynamo KyivMore info
flagZeljeznicarMore info