EuroChallenge

flagAntwerp Giants (Antwerp, BEL) More info
flagApollon (Limassol, CYP) More info
flagArmia (Tbilisi, GEO) More info
flagBC Timisoara (Timisoara, ROU) More info
flagBCMU Pitesti (Pitesti, ROU) More info
flagBK Ventspils (Ventspils, LAT) More info
flagCSU Asesoft Ploiesti (Ploiesti, ROU) More info
flagETHA (Nicosia, CYP) More info
flagEWE Baskets (Oldenburg, GER) More info
flagGaz Metan Medias (Medias, ROU) More info
flagGravelines Dunkerque (Gravelines, FRA) More info
flagHapoel Holon (Holon, ISR) More info
flagJDA Dijon (Dijon, FRA) More info
flagJoensuun Kataja (Joensuu, FIN) More info
flagKeravnos (Nicosia, CYP) More info
flagKhimik (Yuzhny, UKR) More info
flagKörmend (Körmend, HUN) More info
flagKrasnye Krylia (Samara, RUS) More info
flagKRKA (Novo Mesto, SLO) More info
flagMons-Hainaut (Quaregnon, BEL) More info
flagNorrköping Dolphins (Norrköping, SWE) More info
flagOkapi Aalstar (Aalst, BEL) More info
flagParis Levallois (Levallois, FRA) More info
flagPinar Karsiyaka (Izmir, TUR) More info
flagSLUC Nancy (Nancy, FRA) More info
flagSödertälje Kings (Södertälje, SWE) More info
flagSzolnoki Olaj (Szolnok, HUN) More info
flagTampereen Pyrintö (Tampere, FIN) More info
flagTartu Rock (Tartu, EST) More info
flagTelekom Baskets (Bonn, GER) More info
flagTofas SC (Bursa, TUR) More info
flagTsmoki-Minsk (Minsk, BLR) More info

EuroChallenge Qualifying Round

flagAliaga Petkim (Izmir, TUR) More info
flagApollon (Limassol, CYP) More info
flagGaz Metan Medias (Medias, ROU) More info
flagJoensuun Kataja (Joensuu, FIN) More info
flagRakvere Tarvas (Rakvere, EST) More info
flagTofas SC (Bursa, TUR) More info
flagUral Ekaterinburg (Ekaterinburg, RUS) More info
flagXion Dukes (Klosterneuburg, AUT) More info

GROUP A

flagETHAMore info
flagKRKAMore info
flagPinar KarsiyakaMore info
flagTofas SCMore info

GROUP B

flagCSU Asesoft PloiestiMore info
flagJoensuun KatajaMore info
flagKeravnosMore info
flagKrasnye KryliaMore info

GROUP C

flagBK VentspilsMore info
flagNorrköping DolphinsMore info
flagSödertälje KingsMore info
flagTampereen PyrintöMore info

GROUP D

flagGaz Metan MediasMore info
flagJDA DijonMore info
flagKhimikMore info
flagTartu RockMore info

GROUP E

flagBCMU PitestiMore info
flagMons-HainautMore info
flagOkapi AalstarMore info
flagParis LevalloisMore info

GROUP F

flagBC TimisoaraMore info
flagEWE BasketsMore info
flagKörmendMore info
flagSzolnoki OlajMore info

GROUP G

flagApollonMore info
flagGravelines DunkerqueMore info
flagSLUC NancyMore info
flagTsmoki-MinskMore info

GROUP H

flagAntwerp GiantsMore info
flagArmiaMore info
flagHapoel HolonMore info
flagTelekom BasketsMore info