SCOREBOARD

First Round

 TeamPW/LF/APts
1. MACCABI BNOT ASHDOD65/1433/36711
2. ADANA BOTAS SPORT CLUB64/2454/43810
3. WBC DYNAMO MOSCOW62/4437/4588
4. ENISEY KRASNOYARSK TERRITORY61/5402/4637
Adana Botas   Enisey
9290
21-22   16-16   18-23   27-21   10-8  
Maccabi Bnot   WBC Dynamo
7871
21-15   15-22   15-22   27-12  
WBC Dynamo   Adana Botas
8290
23-18   27-22   17-24   15-26  
Enisey    Maccabi Bnot
5870
19-16   14-13   13-20   12-21  
WBC Dynamo   Enisey
8174
24-22   20-17   22-13   15-22  
Maccabi Bnot   Adana Botas
6272
14-20   13-20   16-16   19-16  
Enisey    Adana Botas
7063
17-9   17-29   18-15   18-10  
WBC Dynamo   Maccabi Bnot
5976
13-21   20-20   10-14   16-21  
Adana Botas   WBC Dynamo
7656
12-18   23-11   18-9   23-18  
Maccabi Bnot   Enisey
6946
25-15   24-11   5-8   15-12  
Enisey    WBC Dynamo
6488
11-21   19-20   17-28   17-19  
Adana Botas   Maccabi Bnot
6178
27-23   16-13   4-21   14-21  
 TeamPW/LF/APts
1. BC CHEVAKATA65/1400/38211
2. ISTANBUL UNIVERSITESI BGD S.K.64/2439/34310
3. BC UTENA62/4387/4198
4. TSMOKI-MINSK61/5349/4317
IÜBGD   Tsmoki-Minsk
6647
14-14   19-12   17-6   16-15  
BC Utena   Chevakata
6870
16-11   17-13   18-26   17-20  
Tsmoki-Minsk   BC Utena
7262
25-19   28-12   0-15   19-16  
Chevakata   IÜBGD
6159
14-11   18-18   11-14   18-16  
Tsmoki-Minsk   Chevakata
6265
11-21   13-14   20-14   18-16  
BC Utena   IÜBGD
7270
22-22   11-21   18-14   21-13  
Tsmoki-Minsk   IÜBGD
4595
14-29   12-26   7-20   12-20  
Chevakata   BC Utena
6959
12-15   19-13   19-15   19-16  
BC Utena   Tsmoki-Minsk
7766
28-15   19-17   14-14   16-20  
IÜBGD   Chevakata
7769
24-23   16-18   22-15   15-13  
Chevakata   Tsmoki-Minsk
6657
16-11   20-13   12-15   18-18  
IÜBGD   BC Utena
7249
22-10   19-12   15-9   16-18  
 TeamPW/LF/APts
1. MERSIN BÜYÜKSEHIR BELEDIYE SPORTS CLUB65/1462/38711
2. SPARTA&K M.R. VIDNOJE65/1462/34511
3. ORDUSPOR SPORTIF62/4410/4208
4. FORTUNA KLAIPEDA60/6354/5366
Mersin   Orduspor
7966
25-22   17-12   18-17   19-15  
Fortuna    Sparta&K M.R. Vidnoje
6890
14-17   16-28   14-27   24-18  
Orduspor   Fortuna
9469
29-18   22-22   17-17   26-12  
Sparta&K M.R. Vidnoje   Mersin
8577
20-19   29-12   22-14   14-32  
Orduspor   Sparta&K M.R. Vidnoje
4966
18-12   9-25   10-13   12-16  
Fortuna    Mersin
5983
23-25   11-19   13-20   12-19  
Sparta&K M.R. Vidnoje   Fortuna
8637
22-3   20-17   17-10   27-7  
Orduspor   Mersin
6265
14-23   14-17   13-20   21-5  
Fortuna    Orduspor
6091
13-25   18-22   20-19   9-25  
Mersin   Sparta&K M.R. Vidnoje
6654
19-14   17-19   16-11   14-10  
Sparta&K M.R. Vidnoje   Orduspor
8148
21-19   15-13   25-6   20-10  
Mersin   Fortuna
9261
27-13   21-17   26-21   18-10  
 TeamPW/LF/APts
1. BESIKTAS JK65/1433/35411
2. SPARTAK M.O. NOGINSK65/1442/41411
3. KIBIRKSTIS-VICI61/5343/4007
4. HORIZONT MINSK REGION61/5394/4447
Besiktas JK   Horizont
5646
22-8   8-11   10-13   16-14  
Kibirkstis-Vici   Spartak M.O. Noginsk
5363
18-16   16-17   6-6   13-24  
Spartak M.O. Noginsk   Besiktas JK
6550
15-10   11-15   19-12   20-13  
Horizont   Kibirkstis-Vici
5173
8-21   13-17   21-16   9-19  
Horizont   Spartak M.O. Noginsk
6773
21-20   8-17   14-20   24-16  
Kibirkstis-Vici   Besiktas JK
5384
14-29   13-23   12-17   14-15  
Spartak M.O. Noginsk   Kibirkstis-Vici
6651
15-12   19-14   15-8   17-17  
Horizont   Besiktas JK
6678
15-31   22-16   15-16   14-15  
Besiktas JK   Spartak M.O. Noginsk
9372
32-17   17-16   19-19   25-20  
Kibirkstis-Vici   Horizont
6164
20-15   8-18   18-16   15-15  
Spartak M.O. Noginsk   Horizont
103100
25-18   17-26   27-20   16-21   18-15  
Besiktas JK   Kibirkstis-Vici
7252
15-12   23-15   19-19   15-6  
 TeamPW/LF/APts
1. CASTORS BRAINE BRABANT WALLON66/0512/35712
2. FLAMMES CAROLO BASKET64/2405/41610
3. ALUINVENT DVTK MISKOLC61/5404/4387
4. LOMBOS CASCAIS61/5395/5057
Lombos Cascais   Aluinvent Miskolc
8176
20-13   23-25   22-15   16-23  
Carolo Basket   Castors Braine
5885
14-28   14-23   17-10   13-24  
Castors Braine   Lombos Cascais
9268
30-15   27-13   14-21   21-19  
Aluinvent Miskolc   Castors Braine
5978
7-23   14-21   25-16   13-18  
Carolo Basket   Lombos Cascais
7468
17-21   22-22   16-13   19-12  
Aluinvent Miskolc   Carolo Basket
5969
12-23   12-16   16-17   19-13  
Castors Braine   Carolo Basket
7051
17-6   18-19   13-16   22-10  
Aluinvent Miskolc   Lombos Cascais
8053
19-5   15-29   21-8   25-11  
Lombos Cascais   Castors Braine
56100
11-30   13-24   20-15   12-31  
Carolo Basket   Aluinvent Miskolc
7065
18-18   15-9   20-13   17-25  
Lombos Cascais   Carolo Basket
6983
21-25   11-25   19-10   18-23  
Castors Braine   Aluinvent Miskolc
8765
27-12   14-13   25-19   21-21  
 TeamPW/LF/APts
1. ENTENTE SPORTIVE B. VILLENEUVE D'ASCQ LILLE METROPOLE44/0321/2498
2. UDOMINATE BASKET42/2258/2836
3. UNI GYÖR40/4260/3074
Udominate Basket   Uni Györ
7258
17-9   17-18   18-19   20-12  
ESBVA-LM   Udominate Basket
8559
26-8   23-16   11-20   25-15  
Uni Györ   ESBVA-LM
7879
25-27   9-13   16-9   13-14   8-8   7-8  
Udominate Basket   ESBVA-LM
5375
12-26   14-19   9-19   18-11  
Uni Györ   Udominate Basket
6574
24-16   7-24   14-15   20-19  
ESBVA-LM   Uni Györ
8259
18-13   22-24   26-10   16-12  
 TeamPW/LF/APts
1. NANTES REZE65/1424/33511
2. PEAC-PÉCS64/2410/37810
3. TSV 1880 WASSERBURG63/3437/3799
4. YOUNG CATS60/6312/4916
TSV 1880   PEAC-Pécs
7552
15-7   19-12   21-16   20-17  
Nantes Reze   Young Cats
7641
10-12   23-7   22-16   21-6  
Young Cats   TSV 1880
4088
3-20   10-27   14-24   13-17  
PEAC-Pécs   Nantes Reze
6154
17-18   13-13   16-13   15-10  
Nantes Reze   TSV 1880
7653
12-10   21-13   19-15   24-15  
PEAC-Pécs   Young Cats
8157
19-13   19-14   18-11   25-19  
Young Cats   Nantes Reze
5792
16-33   14-27   14-18   13-14  
PEAC-Pécs   TSV 1880
8674
29-15   14-22   21-20   22-17  
Nantes Reze   PEAC-Pécs
6462
13-19   23-14   13-17   15-12  
TSV 1880   Young Cats
8663
17-17   26-6   22-25   21-15  
TSV 1880   Nantes Reze
6162
13-21   13-17   18-9   17-15  
Young Cats   PEAC-Pécs
5468
12-19   8-16   16-14   18-19  
 TeamPW/LF/APts
1. UNIQA EUROLEASING SOPRON66/0458/36912
2. BELFIUS NAMUR CAPITALE63/3401/4229
3. BASKET LANDES62/4366/3828
4. PINKK PÉCSI 42461/5366/4187
Basket Landes   Namur
6573
14-22   27-20   8-18   16-13  
Pinkk Pécsi 424   UE Sopron
6481
17-24   19-17   18-20   10-20  
Basket Landes   UE Sopron
6265
15-18   15-14   10-17   22-16  
Namur   Pinkk Pécsi 424
6975
20-12   16-21   12-26   21-16  
UE Sopron   Namur
8376
15-12   24-17   21-21   23-26  
Basket Landes   Pinkk Pécsi 424
6152
21-4   11-19   12-14   17-15  
UE Sopron   Pinkk Pécsi 424
6559
25-13   12-13   10-22   18-11  
Namur   Basket Landes
5655
14-12   18-17   7-15   17-11  
UE Sopron   Basket Landes
8154
21-19   22-14   14-13   24-8  
Pinkk Pécsi 424   Namur
6173
23-19   11-22   20-15   7-17  
Pinkk Pécsi 424   Basket Landes
5569
16-23   13-23   14-15   12-8  
Namur   UE Sopron
5483
19-20   11-20   15-17   9-26  
Third Round - Quarter Finals
Winner of (1)   Winner of (8)
05.02.2015 20:30
Second game: Winner of (8) - Winner of (1)   12.02.2015 20:30
Winner of (2)   Winner of (7)
05.02.2015 20:30
Second game: Winner of (7) - Winner of (2)   12.02.2015 20:30
Winner of (3)   Winner of (6)
05.02.2015 20:30
Second game: Winner of (6) - Winner of (3)   12.02.2015 20:30
Winner of (4)   Winner of (5)
05.02.2015 20:30
Second game: Winner of (5) - Winner of (4)   12.02.2015 20:30
Fourth Round - Semi-Finals
Winner of (9)   Winner of (12)
26.02.2015 20:30
Second game: Winner of (12) - Winner of (9)   05.03.2015 20:30
Winner of (10)   Winner of (11)
26.02.2015 20:30
Second game: Winner of (11) - Winner of (10)   05.03.2015 20:30
Finals
Winner of (13)   Winner of (14)
19.03.2015 20:30
Second game: Winner of (14) - Winner of (13)   26.03.2015 20:30