SCHEDULE

27.10.2010
I/2 
17:00 
Ruzomberok

66 - 73

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
ESB Lille Metropole
F/1 
17:30 
Dynamo - GUVD

79 - 50

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
HATIS Yerevan
I/1 
20:30 
Olivais Coimbra

45 - 73

Lotto Young Cats
K/1 
20:30 
Dexia Namur

59 - 63

Reyer Venezia
28.10.2010
B/1 
17:00 
Spartak Noginsk

62 - 69

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Horizont
A/1 
18:00 
Chevakata

91 - 57

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Zeljeznicar
G/1 
18:00 
WBC Dynamo

67 - 61

Minsk-2006
H/2 
18:00 
Seat Györ

64 - 61

Nantes Rezé
C/1 
20:30 
Aris

54 - 64

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Partizan Galenika
H/1 
20:30 
Vagos

71 - 90

Saarlouis Royals
J/1 
20:30 
Sport Algés e Dafundo

50 - 92

TV
Energa Torun
L/1 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

71 - 64

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Mediteam Szeged
03.11.2010
H/3 
20:00 
Nantes Rezé

83 - 41

Vagos
H/4 
20:00 
Saarlouis Royals

77 - 79

Seat Györ
I/3 
20:00 
ESB Lille Metropole

85 - 60

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Olivais Coimbra
I/4 
20:00 
Lotto Young Cats

62 - 69

Houthalen, BEL
Sporthal Lakerveld
Ruzomberok
04.11.2010
C/2 
17:30 
Partizan Galenika

73 - 61

Belgrade, SRB
Vizura
Besiktas JK
L/2 
18:00 
Mediteam Szeged

72 - 75

Gran Canaria
F/2 
18:30 
HATIS Yerevan

69 - 82

Yerevan, ARM
Mika Sport Complex
Elitzur Ramla
B/2 
19:00 
Horizont

92 - 53

Minsk, BLR
Minsk-Arena
SCM-CSS Craiova
G/2 
19:00 
Minsk-2006

116 - 50

Petrolina AEK
J/2 
19:00 
Energa Torun

87 - 79

Mann Filter
A/2 
20:30 
Zeljeznicar

73 - 58

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Lemminkainen
K/2 
20:30 
Reyer Venezia

64 - 61

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Arras
10.11.2010
G/3 
19:00 
Petrolina AEK

40 - 98

WBC Dynamo
L/3 
19:00 
Gran Canaria

67 - 60

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
BBC Sint-Katelijne-Waver
D/1 
19:30 
Lupa Promotion Novi Zagreb

51 - 83

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Sony Athinaikos
H/6 
20:00 
Nantes Rezé

91 - 71

Saarlouis Royals
I/6 
20:00 
ESB Lille Metropole

82 - 57

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Lotto Young Cats
K/3 
20:00 
Arras

88 - 62

Arras, FRA
Halle Tetelin
Dexia Namur
I/5 
20:30 
Olivais Coimbra

48 - 71

Ruzomberok
J/3 
20:30 
Mann Filter

87 - 39

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Sport Algés e Dafundo
11.11.2010
E/1 
18:00 
Jolly JBS Euroline

52 - 55

Dynamo Kursk
B/3 
18:00 
SCM-CSS Craiova

64 - 69

Spartak Noginsk
A/3 
18:30 
Lemminkainen

42 - 90

Klaipeda, LTU
Arena of Zalgiris
Chevakata
F/3 
19:00 
Elitzur Ramla

75 - 65

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Dynamo - GUVD
C/3 
20:00 
Besiktas JK

61 - 45

Aris
H/5 
20:30 
Vagos

58 - 72

Seat Györ
17.11.2010
H/7 
20:00 
Saarlouis Royals

76 - 73

Vagos
H/8 
20:00 
Nantes Rezé

72 - 62

Seat Györ
I/7 
20:00 
Lotto Young Cats

68 - 59

Houthalen, BEL
Sporthal Lakerveld
Olivais Coimbra
I/8 
20:00 
ESB Lille Metropole

69 - 42

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Ruzomberok
A/4 
20:30 
Zeljeznicar

63 - 80

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Chevakata
18.11.2010
B/4 
17:00 
Horizont

89 - 77

Minsk, BLR
Minsk-Arena
Spartak Noginsk
C/4 
17:30 
Partizan Galenika

60 - 67

Belgrade, SRB
Vizura
Aris
L/4 
18:00 
Mediteam Szeged

76 - 61

BBC Sint-Katelijne-Waver
F/4 
18:30 
HATIS Yerevan

90 - 99

Yerevan, ARM
Mika Sport Complex
Dynamo - GUVD
J/4 
19:00 
Energa Torun

109 - 46

Sport Algés e Dafundo
G/4 
19:30 
Minsk-2006

67 - 71

WBC Dynamo
K/4 
20:30 
Reyer Venezia

67 - 62

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Dexia Namur
24.11.2010
I/10 
17:00 
Ruzomberok

79 - 43

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Lotto Young Cats
G/5 
19:00 
Petrolina AEK

53 - 81

Minsk-2006
K/5 
20:00 
Arras

77 - 69

Arras, FRA
Halle Tetelin
Reyer Venezia
H/9 
20:30 
Vagos

75 - 95

Nantes Rezé
I/9 
20:30 
Olivais Coimbra

64 - 79

ESB Lille Metropole
25.11.2010
B/5 
18:00 
SCM-CSS Craiova

46 - 78

Horizont
H/10 
18:00 
Seat Györ

69 - 51

Saarlouis Royals
A/5 
18:30 
Lemminkainen

79 - 48

Klaipeda, LTU
Arena of Zalgiris
Zeljeznicar
F/5 
19:00 
Elitzur Ramla

79 - 61

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
HATIS Yerevan
L/5 
19:00 
Gran Canaria

83 - 48

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Mediteam Szeged
C/5 
20:00 
Besiktas JK

63 - 71

Partizan Galenika
J/5 
20:30 
Mann Filter

76 - 58

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Energa Torun
30.11.2010
J/6 
20:30 
Sport Algés e Dafundo

33 - 66

TV
Mann Filter
01.12.2010
I/11 
17:00 
Ruzomberok

75 - 54

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Olivais Coimbra
G/6 
18:00 
WBC Dynamo

105 - 50

Petrolina AEK
E/2 
19:00 
Dynamo Kursk

66 - 59

Jolly JBS Euroline
H/12 
20:00 
Saarlouis Royals

55 - 83

Nantes Rezé
I/12 
20:00 
Lotto Young Cats

52 - 65

Houthalen, BEL
Sporthal Lakerveld
ESB Lille Metropole
L/6 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

72 - 79

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Gran Canaria
K/6 
21:00 
Dexia Namur

50 - 56

Arras
02.12.2010
B/6 
17:00 
Spartak Noginsk

86 - 58

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
SCM-CSS Craiova
A/6 
18:00 
Chevakata

98 - 48

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Lemminkainen
H/11 
18:00 
Seat Györ

81 - 55

Vagos
F/6 
18:30 
Dynamo - GUVD

77 - 64

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Elitzur Ramla
D/2 
20:30 
Sony Athinaikos

81 - 45

Lupa Promotion Novi Zagreb
C/6 
20:30 
Aris

68 - 66

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Besiktas JK
15.12.2010
6/A 
18:30 
Lemminkainen

58 - 68

Klaipeda, LTU
Arena of Zalgiris
Gran Canaria
1/A 
19:00 
Lupa Promotion Novi Zagreb

56 - 83

Zagreb, CRO
Sutinska Vrela
Chevakata
12/A 
20:00 
Saarlouis Royals

62 - 92

Arras
2/A 
20:30 
SCM-CSS Craiova

49 - 86

Sony Athinaikos
16.12.2010
14/A 
17:00 
Spartak Noginsk

64 - 77

Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Elitzur Ramla
16/A 
17:00 
Ruzomberok

78 - 91

Ruzomberok, SVK
Sportova Hala Koniaren
Reyer Venezia
5/A 
18:00 
Jolly JBS Euroline

64 - 52

ESB Lille Metropole
8/A 
18:00 
Mediteam Szeged

59 - 84

Nantes Rezé
15/A 
18:00 
Minsk-2006

64 - 77

Partizan Galenika
13/A 
18:30 
Dynamo - GUVD

103 - 59

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Aris
3/A 
18:30 
HATIS Yerevan

57 - 62

Yerevan, ARM
Mika Sport Complex
WBC Dynamo
10/A 
19:00 
Besiktas JK

63 - 71

Mann Filter
11/A 
20:00 
Lotto Young Cats

62 - 70

Houthalen, BEL
Sporthal Lakerveld
Energa Torun
4/A 
20:30 
Dexia Namur

45 - 68

Horizont
7/A 
20:30 
Zeljeznicar

51 - 73

Sarajevo, BIH
SD Mojmilo Arena
Dynamo Kursk
9/A 
20:30 
BBC Sint-Katelijne-Waver

59 - 66

Sint-Katelijne-Waver, BEL
Heiveld - Hall 3
Seat Györ
17.12.2010
2/B 
20:30 
Sony Athinaikos

78 - 56

SCM-CSS Craiova
21.12.2010
6/B 
19:00 
Gran Canaria

20 - 0

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Lemminkainen
22.12.2010
15/B 
17:30 
Partizan Galenika

77 - 71

Belgrade, SRB
Vizura
Minsk-2006
1/B 
18:00 
Chevakata

77 - 54

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Lupa Promotion Novi Zagreb
14/B 
18:00 
Elitzur Ramla

103 - 80

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Spartak Noginsk
3/B 
18:00 
WBC Dynamo

94 - 63

HATIS Yerevan
9/B 
18:00 
Seat Györ

77 - 56

BBC Sint-Katelijne-Waver
11/B 
19:00 
Energa Torun

85 - 60

TV
Lotto Young Cats
4/B 
19:00 
Horizont

74 - 48

Minsk, BLR
Minsk-Arena
Dexia Namur
7/B 
19:00 
Dynamo Kursk

76 - 46

Zeljeznicar
12/B 
20:00 
Arras

107 - 60

Arras, FRA
Halle Tetelin
Saarlouis Royals
5/B 
20:00 
ESB Lille Metropole

78 - 59

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Jolly JBS Euroline
8/B 
20:00 
Nantes Rezé

93 - 72

Mediteam Szeged
10/B 
20:30 
Mann Filter

67 - 55

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Besiktas JK
13/B 
20:30 
Aris

61 - 77

Thessaloniki, GRE
Palais de Sports
Dynamo - GUVD
16/B 
20:30 
Reyer Venezia

81 - 64

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Ruzomberok
12.01.2011
21/A 
20:00 
Arras

76 - 66

Arras, FRA
Halle Tetelin
ESB Lille Metropole
13.01.2011
18/A 
17:30 
Partizan Galenika

66 - 60

Belgrade, SRB
Vizura
Sony Athinaikos
24/A 
18:00 
Seat Györ

68 - 70

Nantes Rezé
20/A 
18:30 
Dynamo - GUVD

83 - 66

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Horizont
22/A 
19:00 
Energa Torun

63 - 68

Gran Canaria
17/A 
20:30 
Reyer Venezia

62 - 67

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Chevakata
19/A 
20:30 
Elitzur Ramla

66 - 57

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
WBC Dynamo
23/A 
20:30 
Mann Filter

77 - 59

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Dynamo Kursk
19.01.2011
22/B 
19:00 
Gran Canaria

60 - 63

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Energa Torun
21/B 
20:00 
ESB Lille Metropole

56 - 58

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Arras
24/B 
20:00 
Nantes Rezé

74 - 58

Seat Györ
20.01.2011
19/B 
18:00 
WBC Dynamo

57 - 60

Elitzur Ramla
20/B 
18:00 
Horizont

64 - 56

Minsk, BLR
Minsk-Arena
Dynamo - GUVD
17/B 
18:00 
Chevakata

73 - 64

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Reyer Venezia
23/B 
19:00 
Dynamo Kursk

59 - 69

Mann Filter
18/B 
20:30 
Sony Athinaikos

71 - 56

Partizan Galenika
03.02.2011
28/A 
18:30 
Dynamo - GUVD

67 - 76

Novosibirsk, RUS
Sport Centre "Sever"
Arras
26/A 
19:00 
Mann Filter

53 - 53

Zaragoza, ESP
Pabellon Siglo XXI
Sony Athinaikos
27/A 
19:00 
Elitzur Ramla

78 - 54

Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Gran Canaria
25/A 
20:00 
Nantes Rezé

83 - 70

Chevakata
09.02.2011
27/B 
19:00 
Gran Canaria

72 - 76

Las Palmas de Gran Canaria, ESP
Pabellon Polideportivo La Paterna
Elitzur Ramla
28/B 
20:00 
Arras

87 - 65

Arras, FRA
Halle Tetelin
Dynamo - GUVD
10.02.2011
25/B 
18:00 
Chevakata

92 - 72

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Nantes Rezé
26/B 
20:30 
Sony Athinaikos

74 - 62

Mann Filter
24.02.2011
30/A 
19:00 
Elitzur Ramla

74 - 59

TV
Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Sony Athinaikos
29/A 
20:00 
Arras

67 - 66

Arras, FRA
Halle Tetelin
Chevakata
03.03.2011
29/B 
18:00 
Chevakata

67 - 67

Vologda, RUS
SCC "Spectr"
Arras
30/B 
20:30 
Sony Athinaikos

88 - 81

Elitzur Ramla
17.03.2011
31/A 
19:00 
Elitzur Ramla

61 - 61

TV
Ramla, ISR
Kiryat Menachem
Arras
24.03.2011
31/B 
20:00 
Arras

53 - 61

TV
Arras, FRA
Halle Tetelin
Elitzur Ramla