SCHEDULE

12.10.2011
A/3 
17:45 
Lotos Gdynia

57 - 68

TV
UMMC Ekaterinburg
B/1 
18:00 
UE Sopron

77 - 58

TV
Tarbes GB
C/3 
18:00 
Frisco Brno

70 - 87

Sparta&K M.R. Vidnoje
C/4 
18:00 
Wisla Can-Pack

52 - 45

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Good Angels Kosice
A/4 
20:00 
Bourges Basket

63 - 51

ZVVZ USK Praha
C/1 
20:00 
BLMA

82 - 65

CB Taranto
C/2 
20:00 
CB Rivas

69 - 74

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Gospic CO
13.10.2011
B/2 
17:45 
CCC Polkowice

52 - 74

TV
Perfumerias Avenida
A/1 
18:00 
Uni Seat Györ

63 - 80

TV
Ros Casares
A/2 
20:00 
Galatasaray MP

83 - 66

TV
VICI Aistes
B/3 
20:30 
Beretta-Famila

81 - 69

Schio, ITA
Pala Campagnola
Nadezhda
19.10.2011
A/7 
18:00 
ZVVZ USK Praha

70 - 78

Galatasaray MP
B/5 
18:00 
UE Sopron

76 - 78

TV
Nadezhda
C/8 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

62 - 74

Wisla Can-Pack
A/8 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

68 - 50

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
C/7 
19:00 
Good Angels Kosice

81 - 63

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
CB Rivas
A/5 
19:30 
Ros Casares

83 - 55

TV
VICI Aistes
B/4 
20:00 
Fenerbahce

86 - 66

TV
CCC Polkowice
C/6 
20:00 
BLMA

80 - 50

Frisco Brno
B/6 
20:30 
Perfumerias Avenida

86 - 66

TV
Beretta-Famila
20.10.2011
A/6 
18:00 
Uni Seat Györ

86 - 76

TV
Lotos Gdynia
C/5 
20:30 
CB Taranto

78 - 63

Taranto, ITA
Palamazzola
Gospic CO
26.10.2011
C/10 
16:15 
Gospic CO

76 - 91

TV
Good Angels Kosice
A/12 
18:00 
Galatasaray MP

84 - 65

TV
UMMC Ekaterinburg
B/9 
18:00 
UE Sopron

64 - 74

TV
Perfumerias Avenida
C/9 
18:00 
Frisco Brno

59 - 66

CB Taranto
C/11 
18:30 
Wisla Can-Pack

66 - 58

Krakow, POL
Hala TS Wisla
BLMA
A/10 
19:15 
VICI Aistes

70 - 80

TV
ZVVZ USK Praha
A/11 
20:00 
Bourges Basket

87 - 68

Uni Seat Györ
B/7 
20:00 
Tarbes GB

60 - 65

Nadezhda
C/12 
20:00 
CB Rivas

75 - 73

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Sparta&K M.R. Vidnoje
27.10.2011
A/9 
17:45 
Lotos Gdynia

72 - 90

TV
Ros Casares
B/8 
20:30 
Beretta-Famila

65 - 70

Schio, ITA
Pala Campagnola
Fenerbahce
02.11.2011
B/10 
17:45 
CCC Polkowice

68 - 65

TV
Beretta-Famila
C/14 
18:00 
Frisco Brno

70 - 65

Wisla Can-Pack
C/15 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

86 - 68

TV
Gospic CO
A/15 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

85 - 49

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
VICI Aistes
C/16 
20:00 
BLMA

68 - 77

CB Rivas
B/11 
20:30 
Perfumerias Avenida

78 - 70

Tarbes GB
B/12 
20:30 
Fenerbahce

91 - 60

TV
UE Sopron
03.11.2011
A/14 
17:45 
Lotos Gdynia

71 - 67

TV
Bourges Basket
A/16 
18:00 
Uni Seat Györ

82 - 106

TV
Galatasaray MP
A/13 
20:30 
Ros Casares

59 - 67

TV
ZVVZ USK Praha
C/13 
20:30 
CB Taranto

56 - 61

Taranto, ITA
Palamazzola
Good Angels Kosice
09.11.2011
A/18 
18:00 
ZVVZ USK Praha

59 - 74

TV
UMMC Ekaterinburg
B/14 
18:00 
UE Sopron

75 - 58

TV
CCC Polkowice
C/17 
18:30 
Wisla Can-Pack

64 - 58

Krakow, POL
Hala TS Wisla
CB Taranto
B/13 
19:00 
Nadezhda

64 - 69

Perfumerias Avenida
C/18 
19:00 
Good Angels Kosice

55 - 67

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Sparta&K M.R. Vidnoje
C/20 
19:00 
Gospic CO

82 - 96

TV
BLMA
A/20 
19:15 
VICI Aistes

71 - 51

TV
Uni Seat Györ
A/17 
20:00 
Bourges Basket

50 - 77

Ros Casares
A/19 
20:00 
Galatasaray MP

77 - 71

TV
Lotos Gdynia
B/15 
20:00 
Tarbes GB

56 - 78

Fenerbahce
C/19 
20:00 
CB Rivas

112 - 70

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Frisco Brno
16.11.2011
B/18 
17:45 
CCC Polkowice

78 - 52

TV
Tarbes GB
C/24 
18:00 
Frisco Brno

61 - 80

Gospic CO
C/22 
18:30 
Wisla Can-Pack

50 - 65

Krakow, POL
Hala TS Wisla
CB Rivas
B/17 
19:15 
Fenerbahce

84 - 72

TV
Nadezhda
A/22 
20:00 
Bourges Basket

65 - 66

Galatasaray MP
C/23 
20:00 
BLMA

83 - 65

Good Angels Kosice
A/21 
20:30 
Ros Casares

60 - 52

TV
UMMC Ekaterinburg
17.11.2011
A/24 
17:45 
Lotos Gdynia

97 - 80

TV
VICI Aistes
A/23 
18:00 
Uni Seat Györ

71 - 75

TV
ZVVZ USK Praha
B/16 
20:30 
Beretta-Famila

59 - 50

Schio, ITA
Pala Campagnola
UE Sopron
C/21 
20:30 
CB Taranto

70 - 90

Taranto, ITA
Palamazzola
Sparta&K M.R. Vidnoje
23.11.2011
A/27 
17:15 
VICI Aistes

67 - 69

TV
Bourges Basket
A/28 
18:00 
ZVVZ USK Praha

82 - 77

TV
Lotos Gdynia
C/26 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

72 - 70

TV
BLMA
C/27 
18:30 
Gospic CO

65 - 73

TV
Wisla Can-Pack
A/26 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

97 - 60

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Uni Seat Györ
B/21 
19:00 
Nadezhda

74 - 71

TV
CCC Polkowice
C/28 
19:00 
Good Angels Kosice

71 - 54

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Frisco Brno
A/25 
20:00 
Galatasaray MP

46 - 76

TV
Ros Casares
B/20 
20:00 
Tarbes GB

66 - 75

Beretta-Famila
B/19 
20:30 
Perfumerias Avenida

69 - 77

TV
Fenerbahce
24.11.2011
C/25 
20:00 
CB Rivas

74 - 70

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
CB Taranto
30.11.2011
A/30 
17:15 
VICI Aistes

66 - 84

Galatasaray MP
C/30 
18:00 
Gospic CO

67 - 52

TV
CB Rivas
C/31 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

97 - 62

TV
Frisco Brno
A/31 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

79 - 56

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Lotos Gdynia
A/32 
19:00 
ZVVZ USK Praha

73 - 69

TV
Bourges Basket
C/32 
19:00 
Good Angels Kosice

69 - 72

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Wisla Can-Pack
B/22 
20:00 
Tarbes GB

67 - 76

UE Sopron
A/29 
20:30 
Ros Casares

80 - 43

Uni Seat Györ
B/23 
20:30 
Perfumerias Avenida

78 - 85

CCC Polkowice
01.12.2011
B/24 
19:00 
Nadezhda

70 - 63

TV
Beretta-Famila
C/29 
20:30 
CB Taranto

71 - 65

Taranto, ITA
Palamazzola
BLMA
07.12.2011
A/33 
17:15 
VICI Aistes

73 - 72

TV
Ros Casares
B/25 
17:45 
CCC Polkowice

79 - 86

TV
Fenerbahce
C/33 
18:00 
Gospic CO

91 - 75

TV
CB Taranto
C/34 
18:00 
Frisco Brno

58 - 78

BLMA
C/36 
18:00 
Wisla Can-Pack

81 - 60

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/26 
19:00 
Nadezhda

64 - 51

TV
UE Sopron
A/36 
20:00 
Bourges Basket

79 - 74

UMMC Ekaterinburg
08.12.2011
A/35 
17:00 
Galatasaray MP

75 - 67

TV
ZVVZ USK Praha
A/34 
17:45 
Lotos Gdynia

71 - 87

TV
Uni Seat Györ
C/35 
18:00 
CB Rivas

62 - 68

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Good Angels Kosice
B/27 
20:30 
Beretta-Famila

67 - 64

Schio, ITA
Pala Campagnola
Perfumerias Avenida
14.12.2011
C/38 
17:00 
Good Angels Kosice

106 - 66

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Gospic CO
A/38 
18:00 
ZVVZ USK Praha

98 - 60

TV
VICI Aistes
C/40 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

79 - 76

TV
CB Rivas
A/40 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

85 - 80

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray MP
B/28 
19:00 
Nadezhda

72 - 54

TV
Tarbes GB
A/37 
20:00 
Ros Casares

84 - 70

TV
Lotos Gdynia
B/29 
20:00 
Fenerbahce

79 - 65

TV
Beretta-Famila
C/39 
20:00 
BLMA

64 - 77

Wisla Can-Pack
B/30 
20:30 
Perfumerias Avenida

78 - 59

TV
UE Sopron
C/37 
20:30 
CB Taranto

82 - 63

Taranto, ITA
Palamazzola
Frisco Brno
15.12.2011
A/39 
18:00 
Uni Seat Györ

66 - 72

TV
Bourges Basket
11.01.2012
B/33 
18:00 
UE Sopron

62 - 78

TV
Fenerbahce
C/42 
18:30 
Wisla Can-Pack

80 - 64

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Frisco Brno
C/41 
19:00 
Good Angels Kosice

68 - 56

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
CB Taranto
A/43 
19:15 
VICI Aistes

56 - 88

TV
UMMC Ekaterinburg
A/41 
20:00 
ZVVZ USK Praha

70 - 81

TV
Ros Casares
A/42 
20:00 
Bourges Basket

65 - 49

Lotos Gdynia
A/44 
20:00 
Galatasaray MP

99 - 46

TV
Uni Seat Györ
B/32 
20:00 
Tarbes GB

69 - 98

Perfumerias Avenida
C/44 
20:00 
CB Rivas

82 - 63

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
BLMA
12.01.2012
C/43 
16:15 
Gospic CO

60 - 79

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/31 
20:30 
Beretta-Famila

85 - 67

Schio, ITA
Pala Campagnola
CCC Polkowice
17.01.2012
A/46 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

87 - 69

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Praha
18.01.2012
B/35 
17:45 
CCC Polkowice

83 - 50

TV
UE Sopron
C/46 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

68 - 65

TV
Good Angels Kosice
C/47 
18:00 
Frisco Brno

52 - 81

CB Rivas
A/45 
20:00 
Ros Casares

68 - 61

TV
Bourges Basket
B/36 
20:00 
Fenerbahce

80 - 60

TV
Tarbes GB
C/48 
20:00 
BLMA

89 - 81

Gospic CO
B/34 
20:30 
Perfumerias Avenida

75 - 63

TV
Nadezhda
19.01.2012
A/47 
17:45 
Lotos Gdynia

80 - 94

TV
Galatasaray MP
A/48 
18:00 
Uni Seat Györ

90 - 70

TV
VICI Aistes
C/45 
20:30 
CB Taranto

81 - 69

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Wisla Can-Pack
25.01.2012
A/50 
18:00 
Galatasaray MP

81 - 74

TV
Bourges Basket
A/51 
18:00 
ZVVZ USK Praha

74 - 63

TV
Uni Seat Györ
B/37 
18:00 
UE Sopron

69 - 54

TV
Beretta-Famila
C/49 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

77 - 53

TV
CB Taranto
C/52 
18:00 
Gospic CO

73 - 62

TV
Frisco Brno
A/49 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

63 - 81

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
B/38 
19:00 
Nadezhda

60 - 72

Fenerbahce
C/51 
19:00 
Good Angels Kosice

70 - 61

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
BLMA
A/52 
19:15 
VICI Aistes

60 - 74

TV
Lotos Gdynia
C/50 
19:45 
CB Rivas

71 - 66

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Wisla Can-Pack
B/39 
20:00 
Tarbes GB

96 - 99

CCC Polkowice
01.02.2012
A/56 
17:45 
Lotos Gdynia

66 - 102

TV
ZVVZ USK Praha
B/42 
17:45 
CCC Polkowice

58 - 71

TV
Nadezhda
A/54 
18:00 
Uni Seat Györ

45 - 85

TV
UMMC Ekaterinburg
C/56 
18:00 
Frisco Brno

57 - 79

Good Angels Kosice
C/55 
18:30 
Wisla Can-Pack

74 - 71

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Gospic CO
A/53 
18:45 
Ros Casares

98 - 80

TV
Galatasaray MP
A/55 
20:00 
Bourges Basket

78 - 49

VICI Aistes
B/40 
20:00 
Fenerbahce

86 - 64

TV
Perfumerias Avenida
C/54 
20:00 
BLMA

71 - 72

Sparta&K M.R. Vidnoje
B/41 
20:30 
Beretta-Famila

68 - 66

Schio, ITA
Pala Campagnola
Tarbes GB
C/53 
20:30 
CB Taranto

68 - 65

Taranto, ITA
Palamazzola
CB Rivas
21.02.2012
2/A 
17:30 
Ros Casares

88 - 54

TV
CCC Polkowice
5/A 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

93 - 79

TV
Nadezhda
7/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

61 - 55

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
3/A 
19:45 
Wisla Can-Pack

66 - 52

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
ZVVZ USK Praha
4/A 
20:00 
CB Rivas

65 - 59

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
1/A 
20:30 
Fenerbahce

83 - 71

TV
BLMA
6/A 
20:30 
Perfumerias Avenida

59 - 67

TV
Beretta-Famila
24.02.2012
3/B 
18:00 
ZVVZ USK Praha

60 - 74

TV
Wisla Can-Pack
7/B 
18:00 
Good Angels Kosice

49 - 75

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
UMMC Ekaterinburg
2/B 
19:00 
CCC Polkowice

58 - 78

TV
Ros Casares
4/B 
19:00 
Bourges Basket

68 - 60

TV
CB Rivas
5/B 
19:00 
Nadezhda

87 - 75

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
1/B 
20:30 
BLMA

72 - 80

TV
Fenerbahce
6/B 
20:30 
Beretta-Famila

82 - 72

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Perfumerias Avenida
29.02.2012
5/C 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

82 - 67

TV
Nadezhda
4/C 
20:00 
CB Rivas

64 - 56

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
28.03.2012
B/2 
13:00 
Wisla Can-Pack

70 - 77

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/1 
15:30 
Ros Casares

62 - 49

TV
UMMC Ekaterinburg
A/1 
18:00 
Fenerbahce

74 - 58

TV
Beretta-Famila
A/2 
20:45 
CB Rivas

75 - 68

TV
Galatasaray MP
29.03.2012
B/3 
13:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

66 - 77

TV
Ros Casares
B/4 
15:30 
UMMC Ekaterinburg

67 - 59

TV
Wisla Can-Pack
A/4 
18:00 
Beretta-Famila

58 - 65

TV
CB Rivas
A/3 
20:45 
Galatasaray MP

67 - 75

TV
Fenerbahce
30.03.2012
B/5 
13:00 
Ros Casares

90 - 61

TV
Wisla Can-Pack
B/6 
15:30 
Sparta&K M.R. Vidnoje

80 - 86

TV
UMMC Ekaterinburg
A/5 
18:00 
Fenerbahce

70 - 74

TV
CB Rivas
A/6 
20:45 
Galatasaray MP

80 - 71

TV
Beretta-Famila
01.04.2012
13/A 
13:00 
Beretta-Famila

65 - 62

TV
Wisla Can-Pack
14/A 
15:30 
Galatasaray MP

73 - 71

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
15/A 
18:00 
Fenerbahce

68 - 75

TV
UMMC Ekaterinburg
16/A 
20:45 
CB Rivas

52 - 65

TV
Ros Casares