SCOREBOARD

Regional Qualifying Round

 TeamPW/LF/APts
1. TEVA NAOT GALIL ELYON44/0350/2808
2. KK HERCEGOVAC41/3297/3135
3. E.N.A.D. NICOSIA41/3239/2935
Teva Naot Galil Elyon   KK Hercegovac
9777
25-22   30-28   31-5   11-22  
KK Hercegovac   E.N.A.D.
8060
18-14   20-23   15-11   27-12  
E.N.A.D.    Teva Naot Galil Elyon
5678
17-19   23-24   10-13   6-22  
KK Hercegovac   Teva Naot Galil Elyon
8397
17-33   23-19   16-17   27-28  
E.N.A.D.    KK Hercegovac
5957
11-15   16-15   18-14   14-13  
Teva Naot Galil Elyon   E.N.A.D.
7864
14-13   15-16   23-15   26-20  
 TeamPW/LF/APts
1. KK IGOKEA ALEKSANDROVAC65/1508/43011
2. WEST PETROM ARAD63/3406/4189
3. PIZZA EXPRESS APOLLON LIMASSOL63/3405/4279
4. KK ZITO VARDAR61/5431/4757
West Petrom   KK Igokea
6562
17-8   15-18   14-14   19-22  
Pizza Express Apollon    Zito Vardar
6960
11-25   17-8   22-16   19-11  
KK Igokea   Pizza Express Apollon
9563
23-17   17-19   23-14   32-13  
Zito Vardar   West Petrom
6362
12-17   17-13   23-15   11-17  
Pizza Express Apollon    West Petrom
6059
19-19   10-12   14-18   17-10  
KK Igokea   Zito Vardar
9276
28-29   29-16   18-14   17-17  
Zito Vardar   Pizza Express Apollon
6577
16-22   15-14   18-20   16-21  
KK Igokea   West Petrom
9165
36-14   8-13   21-19   26-19  
West Petrom   Zito Vardar
8479
27-22   21-19   15-16   21-22  
Pizza Express Apollon    KK Igokea
7377
12-19   23-13   7-22   31-23  
West Petrom   Pizza Express Apollon
7163
21-18   11-15   22-11   17-19  
Zito Vardar   KK Igokea
8891
20-20   21-28   16-14   31-29  
 TeamPW/LF/APts
1. A.E.L. LIMASSOL66/0499/44112
2. BC ZRINJEVAC ZAGREB63/3457/4709
3. HKK BROTNJO CITLUK62/4446/4368
4. NIKOL FERT-G TETOVO61/5441/4967
A.E.L.   Nikol Fert-G
8475
19-12   24-21   23-13   18-29  
BC Zrinjevac   HKK Brotnjo
7168
15-20   16-21   23-16   17-11  
HKK Brotnjo   A.E.L.
7475
16-15   29-24   14-14   15-22  
Nikol Fert-G   BC Zrinjevac
8779
22-20   18-20   19-22   28-17  
A.E.L.   BC Zrinjevac
8270
22-17   19-13   20-14   21-26  
HKK Brotnjo   Nikol Fert-G
7659
16-9   25-18   19-17   16-15  
HKK Brotnjo   BC Zrinjevac
6773
19-16   20-17   15-21   13-19  
Nikol Fert-G   A.E.L.
6787
22-26   18-19   18-22   9-20  
A.E.L.   HKK Brotnjo
9483
29-19   19-21   20-23   26-20  
BC Zrinjevac   Nikol Fert-G
9289
28-21   18-28   25-18   21-22  
Nikol Fert-G   HKK Brotnjo
6478
8-19   23-23   19-14   14-22  
BC Zrinjevac   A.E.L.
7277
16-18   17-20   19-25   20-14  

Play-Offs

A.E.L.   HKK Brotnjo
9774
28-24   17-15   28-23   24-12  
Pizza Express Apollon    Teva Naot Galil Elyon
6765
23-19   14-22   11-18   19-6  
BC Zrinjevac   KK Igokea
8389
22-22   21-25   22-24   18-18  
KK Hercegovac   West Petrom
10075
21-22   31-11   26-18   22-24  
A.E.L.   HKK Brotnjo
9578
18-22   23-19   20-21   34-16  
West Petrom   KK Hercegovac
8152
24-8   15-17   18-13   24-14  
KK Igokea   BC Zrinjevac
12099
31-29   26-25   27-21   36-24  
Teva Naot Galil Elyon   Pizza Express Apollon
8686
19-20   14-17   21-10   21-26   11-13  

Semi-Finals

KK Igokea   West Petrom
7964
26-13   16-20   12-14   25-17  
A.E.L.   Pizza Express Apollon
7352
25-15   12-4   16-23   20-10  

Final

West Petrom   Pizza Express Apollon
6579
14-16   10-27   16-17   25-19  
KK Igokea   A.E.L.
8292
19-19   17-20   16-25   30-28