SCHEDULE

10.08.2014
A/1 
 
Iceland --
Great Britain
B/1 
 
Bulgaria --
Netherlands
B/2 
 
Israel --
Montenegro
C/1 
 
Austria --
Luxembourg
C/2 
 
Poland --
Germany
D/1 
 
Belarus --
Denmark
E/1 
 
Portugal --
Hungary
E/2 
 
Georgia --
Czech Republic
F/1 
 
Slovak Republic --
Romania
G/1 
 
Switzerland --
Russia
F/2 
18:00 
Sweden --
Latvia
D/2 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Belgium
13.08.2014
A/2 
 
Great Britain --
Bosnia and Herzegovina
B/3 
 
Montenegro --
Bulgaria
B/4 
 
Netherlands --
Israel
C/3 
 
Austria --
Germany
D/3 
 
Belgium --
Belarus
D/4 
 
Denmark --
F.Y.R. of Macedonia
E/3 
 
Czech Republic --
Portugal
E/4 
 
Hungary --
Georgia
F/3 
 
Latvia --
Slovak Republic
F/4 
 
Romania --
Sweden
G/2 
 
Russia --
Italy
C/4 
19:30 
Luxembourg --
Poland
17.08.2014
A/3 
 
Bosnia and Herzegovina --
Iceland
B/5 
 
Bulgaria --
Israel
B/6 
 
Montenegro --
Netherlands
C/5 
 
Austria --
Poland
C/6 
 
Germany --
Luxembourg
D/5 
 
Belarus --
F.Y.R. of Macedonia
D/6 
 
Belgium --
Denmark
E/5 
 
Portugal --
Georgia
E/6 
 
Czech Republic --
Hungary
F/5 
 
Slovak Republic --
Sweden
F/6 
 
Latvia --
Romania
G/3 
 
Italy --
Switzerland
20.08.2014
A/4 
 
Great Britain --
Iceland
B/7 
 
Netherlands --
Bulgaria
B/8 
 
Montenegro --
Israel
C/8 
 
Germany --
Poland
D/7 
 
Denmark --
Belarus
D/8 
 
Belgium --
F.Y.R. of Macedonia
E/7 
 
Hungary --
Portugal
E/8 
 
Czech Republic --
Georgia
F/7 
 
Romania --
Slovak Republic
F/8 
 
Latvia --
Sweden
G/4 
 
Russia --
Switzerland
C/7 
19:30 
Luxembourg --
Austria
24.08.2014
A/5 
 
Bosnia and Herzegovina --
Great Britain
B/10 
 
Israel --
Netherlands
B/9 
 
Bulgaria --
Montenegro
C/10 
 
Poland --
Koszalin, POL
Koszalin Arena
Luxembourg
C/9 
 
Germany --
Austria
D/9 
 
Belarus --
Belgium
E/10 
 
Georgia --
Hungary
E/9 
 
Portugal --
Czech Republic
F/9 
 
Slovak Republic --
Latvia
G/5 
 
Italy --
Russia
F/10 
19:00 
Sweden --
Boras, SWE
Boräshallen
Romania
D/10 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Denmark
27.08.2014
A/6 
 
Iceland --
Bosnia and Herzegovina
B/11 
 
Israel --
Bulgaria
B/12 
 
Netherlands --
Montenegro
C/11 
 
Poland --
Austria
D/12 
 
Denmark --
Belgium
E/11 
 
Georgia --
Portugal
E/12 
 
Hungary --
Czech Republic
F/12 
 
Romania --
Latvia
G/6 
 
Switzerland --
Italy
F/11 
18:00 
Sweden --
Boras, SWE
Boräshallen
Slovak Republic
C/12 
19:30 
Luxembourg --
Germany
D/11 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia --
Belarus