SCHEDULE

25.09.2012
1/A 
18:30 
Joensuun Kataja

82 - 70

Aliaga Petkim
4/A 
19:00 
Rakvere Tarvas

76 - 106

Rakvere, EST
Rakvere Spordihall
Tofas SC
2/A 
19:30 
Xion Dukes

70 - 78

Klosterneuburg, AUT
"Dukes Castle" Happyland
Apollon
3/A 
20:30 
Gaz Metan Medias

67 - 69

Ural Ekaterinburg
02.10.2012
3/B 
19:00 
Ural Ekaterinburg

92 - 97

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Gaz Metan Medias
2/B 
19:30 
Apollon

96 - 90

Xion Dukes
4/B 
20:00 
Tofas SC

79 - 76

Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Rakvere Tarvas
1/B 
20:30 
Aliaga Petkim

64 - 77

Joensuun Kataja
06.11.2012
D/1 
18:00 
Gaz Metan Medias

92 - 89

TV
JDA Dijon
D/2 
18:00 
Khimik

77 - 76

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
Tartu Rock
B/1 
18:30 
Joensuun Kataja

91 - 67

CSU Asesoft Ploiesti
A/2 
19:00 
KRKA

100 - 73

Novo Mesto, SLO
SD Leona Štuklja
ETHA
G/1 
19:00 
Apollon

65 - 81

TV
SLUC Nancy
C/1 
19:00 
Södertälje Kings

74 - 68

Södertälje, SWE
Täljehallen
Tampereen Pyrintö
C/2 
19:00 
BK Ventspils

72 - 68

TV
Norrköping Dolphins
E/1 
19:30 
BCMU Pitesti

75 - 91

TV
Paris Levallois
A/1 
20:00 
Tofas SC

63 - 64

TV
Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Pinar Karsiyaka
F/1 
20:00 
BC Timisoara

75 - 65

Timisoara, ROU
Constantin Jude Hall
Körmend
F/2 
20:00 
EWE Baskets

87 - 70

Oldenburg, GER
EWE Arena
Szolnoki Olaj
G/2 
20:00 
Gravelines Dunkerque

96 - 63

Gravelines, FRA
Sportica
Tsmoki-Minsk
E/2 
20:30 
Mons-Hainaut

77 - 84

Jemappes Mons, BEL
Mons.Arena
Okapi Aalstar
H/2 
20:30 
Antwerp Giants

72 - 81

Antwerp, BEL
Lotto Arena
Telekom Baskets
07.11.2012
B/2 
19:00 
Krasnye Krylia

79 - 74

TV
Samara, RUS
MTL Arena
Keravnos
H/1 
19:30 
Hapoel Holon

84 - 69

Holon, ISR
Hapahim Hall
Armia
13.11.2012
H/4 
18:00 
Armia

71 - 80

TV
Tbilisi, GEO
Sports Palace
Antwerp Giants
C/3 
19:00 
Norrköping Dolphins

64 - 62

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Södertälje Kings
C/4 
19:00 
Tampereen Pyrintö

74 - 89

BK Ventspils
D/3 
19:00 
Tartu Rock

68 - 70

TV
Gaz Metan Medias
G/3 
19:00 
Tsmoki-Minsk

93 - 62

TV
Minsk, BLR
Minsk-Arena
Apollon
A/3 
19:30 
ETHA

57 - 78

TV
Tofas SC
A/4 
20:00 
Pinar Karsiyaka

79 - 56

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
KRKA
F/4 
20:00 
Körmend

92 - 96

TV
Körmend, HUN
Körmend Aréna
Szolnoki Olaj
D/4 
20:00 
JDA Dijon

73 - 76

Khimik
F/3 
20:00 
EWE Baskets

84 - 67

Oldenburg, GER
EWE Arena
BC Timisoara
G/4 
20:00 
SLUC Nancy

68 - 80

Gravelines Dunkerque
E/3 
20:30 
Okapi Aalstar

99 - 68

Aalst, BEL
Forum
BCMU Pitesti
E/4 
20:30 
Paris Levallois

84 - 86

Mons-Hainaut
14.11.2012
B/4 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

76 - 79

TV
Krasnye Krylia
B/3 
19:30 
Keravnos

72 - 67

TV
Joensuun Kataja
H/3 
19:30 
Telekom Baskets

85 - 78

Bonn, GER
Telekom Dome
Hapoel Holon
20.11.2012
D/5 
18:00 
Gaz Metan Medias

88 - 86

Khimik
B/5 
18:30 
Joensuun Kataja

86 - 96

Krasnye Krylia
G/5 
19:00 
Apollon

89 - 88

TV
Gravelines Dunkerque
C/5 
19:00 
Södertälje Kings

80 - 82

Södertälje, SWE
Täljehallen
BK Ventspils
D/6 
19:00 
Tartu Rock

74 - 62

TV
JDA Dijon
G/6 
19:00 
Tsmoki-Minsk

78 - 71

Minsk, BLR
Minsk-Arena
SLUC Nancy
E/5 
19:30 
BCMU Pitesti

73 - 78

TV
Mons-Hainaut
H/6 
19:30 
Telekom Baskets

75 - 71

Bonn, GER
Telekom Dome
Armia
A/6 
19:30 
ETHA

59 - 86

TV
Pinar Karsiyaka
A/5 
20:00 
Tofas SC

82 - 79

Bursa, TUR
Bursa Atatürk
KRKA
F/5 
20:00 
BC Timisoara

80 - 93

Timisoara, ROU
Constantin Jude Hall
Szolnoki Olaj
E/6 
20:30 
Okapi Aalstar

76 - 86

Aalst, BEL
Forum
Paris Levallois
21.11.2012
C/6 
19:00 
Norrköping Dolphins

84 - 73

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Tampereen Pyrintö
B/6 
19:30 
Keravnos

88 - 76

TV
CSU Asesoft Ploiesti
H/5 
19:40 
Hapoel Holon

88 - 64

Holon, ISR
Hapahim Hall
Antwerp Giants
F/6 
20:00 
EWE Baskets

95 - 64

Oldenburg, GER
EWE Arena
Körmend
27.11.2012
F/7 
18:00 
Körmend

97 - 86

TV
Körmend, HUN
Körmend Aréna
BC Timisoara
H/7 
18:00 
Armia

72 - 79

TV
Tbilisi, GEO
Sports Palace
Hapoel Holon
B/7 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

67 - 80

TV
Joensuun Kataja
C/7 
19:00 
Tampereen Pyrintö

73 - 65

Södertälje Kings
C/8 
19:00 
Norrköping Dolphins

51 - 69

Norrköping, SWE
Stadium Arena
BK Ventspils
D/8 
19:00 
Tartu Rock

94 - 77

TV
Khimik
F/8 
19:00 
Szolnoki Olaj

67 - 85

TV
EWE Baskets
G/8 
19:00 
Tsmoki-Minsk

67 - 83

TV
Minsk, BLR
Minsk-Arena
Gravelines Dunkerque
A/8 
19:30 
ETHA

59 - 74

TV
KRKA
A/7 
20:00 
Pinar Karsiyaka

78 - 56

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Tofas SC
D/7 
20:00 
JDA Dijon

83 - 79

Gaz Metan Medias
G/7 
20:00 
SLUC Nancy

87 - 69

Apollon
E/7 
20:30 
Paris Levallois

84 - 70

BCMU Pitesti
E/8 
20:30 
Okapi Aalstar

97 - 84

Aalst, BEL
Forum
Mons-Hainaut
28.11.2012
B/8 
19:30 
Keravnos

51 - 82

Krasnye Krylia
H/8 
19:30 
Telekom Baskets

78 - 82

Bonn, GER
Telekom Dome
Antwerp Giants
04.12.2012
D/10 
18:00 
Khimik

79 - 74

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
JDA Dijon
D/9 
18:00 
Gaz Metan Medias

81 - 58

TV
Tartu Rock
B/9 
18:30 
Joensuun Kataja

71 - 66

Keravnos
A/10 
19:00 
KRKA

80 - 74

Novo Mesto, SLO
SD Leona Štuklja
Pinar Karsiyaka
G/9 
19:00 
Apollon

72 - 81

TV
Tsmoki-Minsk
C/10 
19:00 
BK Ventspils

79 - 59

TV
Tampereen Pyrintö
C/9 
19:00 
Södertälje Kings

67 - 62

Södertälje, SWE
Täljehallen
Norrköping Dolphins
F/10 
19:00 
Szolnoki Olaj

83 - 94

TV
Körmend
E/9 
19:45 
BCMU Pitesti

89 - 77

TV
Okapi Aalstar
A/9 
20:00 
Tofas SC

87 - 54

Bursa, TUR
Bursa Atatürk
ETHA
F/9 
20:00 
BC Timisoara

66 - 76

Timisoara, ROU
Constantin Jude Hall
EWE Baskets
G/10 
20:00 
Gravelines Dunkerque

69 - 71

Gravelines, FRA
Sportica
SLUC Nancy
E/10 
20:30 
Mons-Hainaut

89 - 90

TV
Jemappes Mons, BEL
Mons.Arena
Paris Levallois
H/10 
20:30 
Antwerp Giants

87 - 54

Antwerp, BEL
Lotto Arena
Armia
05.12.2012
B/10 
19:00 
Krasnye Krylia

97 - 72

TV
Samara, RUS
MTL Arena
CSU Asesoft Ploiesti
H/9 
19:40 
Hapoel Holon

75 - 70

TV
Holon, ISR
Hapahim Hall
Telekom Baskets
11.12.2012
D/11 
18:00 
Khimik

89 - 66

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
Gaz Metan Medias
F/11 
18:00 
Szolnoki Olaj

77 - 71

TV
BC Timisoara
F/12 
18:00 
Körmend

67 - 90

TV
Körmend, HUN
Körmend Aréna
EWE Baskets
A/11 
19:00 
KRKA

70 - 72

Novo Mesto, SLO
SD Leona Štuklja
Tofas SC
B/12 
19:00 
CSU Asesoft Ploiesti

90 - 87

Keravnos
C/11 
19:00 
BK Ventspils

90 - 56

TV
Södertälje Kings
C/12 
19:00 
Tampereen Pyrintö

84 - 80

Norrköping Dolphins
A/12 
20:00 
Pinar Karsiyaka

105 - 61

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
ETHA
D/12 
20:00 
JDA Dijon

83 - 61

Tartu Rock
E/11 
20:30 
Mons-Hainaut

92 - 63

Jemappes Mons, BEL
Mons.Arena
BCMU Pitesti
E/12 
20:30 
Paris Levallois

81 - 90

Okapi Aalstar
G/11 
20:30 
Gravelines Dunkerque

88 - 64

Gravelines, FRA
Sportica
Apollon
G/12 
20:30 
SLUC Nancy

57 - 63

Tsmoki-Minsk
H/11 
20:30 
Antwerp Giants

93 - 74

Antwerp, BEL
Lotto Arena
Hapoel Holon
H/12 
20:30 
Armia

77 - 102

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Telekom Baskets
B/11 
21:00 
Krasnye Krylia

66 - 58

TV
Samara, RUS
MTL Arena
Joensuun Kataja
15.01.2013
I/2 
18:30 
Joensuun Kataja

80 - 78

BK Ventspils
J/2 
19:00 
Szolnoki Olaj

75 - 71

TV
Gravelines Dunkerque
J/1 
19:30 
Paris Levallois

83 - 66

Hapoel Holon
I/1 
20:00 
Pinar Karsiyaka

89 - 59

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Gaz Metan Medias
K/1 
20:00 
Tofas SC

93 - 90

Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Khimik
K/2 
20:00 
Krasnye Krylia

93 - 75

TV
Samara, RUS
MTL Arena
Norrköping Dolphins
L/2 
20:00 
EWE Baskets

74 - 64

Tsmoki-Minsk
L/1 
20:30 
Okapi Aalstar

60 - 65

Aalst, BEL
Forum
Telekom Baskets
22.01.2013
K/4 
18:00 
Khimik

69 - 77

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
Krasnye Krylia
I/4 
18:00 
Gaz Metan Medias

84 - 82

TV
Joensuun Kataja
I/3 
19:00 
BK Ventspils

81 - 86

TV
Pinar Karsiyaka
K/3 
19:00 
Norrköping Dolphins

84 - 82

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Tofas SC
J/3 
20:00 
Gravelines Dunkerque

82 - 77

Gravelines, FRA
Sportica
Paris Levallois
23.01.2013
L/3 
19:00 
Tsmoki-Minsk

87 - 91

TV
Minsk, BLR
Minsk-Arena
Okapi Aalstar
L/4 
19:30 
Telekom Baskets

65 - 82

Bonn, GER
Telekom Dome
EWE Baskets
J/4 
20:00 
Hapoel Holon

72 - 77

Holon, ISR
Hapahim Hall
Szolnoki Olaj
29.01.2013
I/6 
19:00 
BK Ventspils

96 - 64

TV
Gaz Metan Medias
K/6 
19:00 
Norrköping Dolphins

76 - 81

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Khimik
L/6 
19:00 
Tsmoki-Minsk

74 - 70

TV
Minsk, BLR
Minsk-Arena
Telekom Baskets
J/5 
19:30 
Paris Levallois

93 - 71

Szolnoki Olaj
I/5 
20:00 
Pinar Karsiyaka

89 - 70

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Joensuun Kataja
J/6 
20:00 
Gravelines Dunkerque

86 - 80

Gravelines, FRA
Sportica
Hapoel Holon
K/5 
20:00 
Tofas SC

70 - 78

TV
Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Krasnye Krylia
L/5 
20:30 
Okapi Aalstar

80 - 103

Aalst, BEL
Forum
EWE Baskets
06.02.2013
L/7 
19:30 
Telekom Baskets

85 - 72

Bonn, GER
Telekom Dome
Okapi Aalstar
12.02.2013
K/7 
18:00 
Khimik

69 - 62

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
Tofas SC
I/7 
18:00 
Gaz Metan Medias

77 - 69

TV
Pinar Karsiyaka
I/8 
19:00 
BK Ventspils

75 - 61

TV
Joensuun Kataja
K/8 
19:00 
Norrköping Dolphins

68 - 93

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Krasnye Krylia
J/8 
20:00 
Gravelines Dunkerque

82 - 78

Gravelines, FRA
Sportica
Szolnoki Olaj
J/7 
20:00 
Hapoel Holon

84 - 101

Holon, ISR
Hapahim Hall
Paris Levallois
13.02.2013
L/8 
19:00 
Tsmoki-Minsk

66 - 72

Minsk, BLR
Minsk-Arena
EWE Baskets
19.02.2013
I/10 
18:30 
Joensuun Kataja

79 - 75

Gaz Metan Medias
J/10 
19:00 
Szolnoki Olaj

81 - 66

TV
Hapoel Holon
J/9 
19:30 
Paris Levallois

86 - 87

Gravelines Dunkerque
I/9 
20:00 
Pinar Karsiyaka

84 - 75

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
BK Ventspils
K/10 
20:00 
Krasnye Krylia

76 - 68

TV
Samara, RUS
MTL Arena
Khimik
K/9 
20:00 
Tofas SC

76 - 70

Bursa, TUR
Bursa Atatürk
Norrköping Dolphins
L/10 
20:00 
EWE Baskets

88 - 92

Oldenburg, GER
EWE Arena
Telekom Baskets
L/9 
20:30 
Okapi Aalstar

100 - 76

Aalst, BEL
Forum
Tsmoki-Minsk
26.02.2013
K/12 
18:00 
Khimik

81 - 51

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
Norrköping Dolphins
I/12 
18:00 
Gaz Metan Medias

67 - 58

TV
BK Ventspils
I/11 
18:30 
Joensuun Kataja

87 - 79

Pinar Karsiyaka
J/11 
19:00 
Szolnoki Olaj

74 - 80

TV
Paris Levallois
L/12 
19:30 
Telekom Baskets

86 - 72

Bonn, GER
Telekom Dome
Tsmoki-Minsk
K/11 
20:00 
Krasnye Krylia

86 - 65

Samara, RUS
MTL Arena
Tofas SC
J/12 
20:00 
Hapoel Holon

79 - 85

Holon, ISR
Hapahim Hall
Gravelines Dunkerque
L/11 
20:00 
EWE Baskets

82 - 74

Oldenburg, GER
EWE Arena
Okapi Aalstar
12.03.2013
4/A 
19:00 
EWE Baskets

82 - 74

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Khimik
3/A 
19:30 
Krasnye Krylia

80 - 60

Samara, RUS
MTL Arena
Telekom Baskets
1/A 
20:00 
Pinar Karsiyaka

74 - 76

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Paris Levallois
2/A 
20:00 
Gravelines Dunkerque

86 - 57

Gravelines, FRA
Sportica
Joensuun Kataja
14.03.2013
4/B 
18:00 
Khimik

66 - 61

TV
Yuzhne, UKR
SC Olymp
EWE Baskets
2/B 
18:15 
Joensuun Kataja

98 - 102

TV
Gravelines Dunkerque
3/B 
19:30 
Telekom Baskets

85 - 95

Bonn, GER
Telekom Dome
Krasnye Krylia
1/B 
20:00 
Paris Levallois

66 - 72

Pinar Karsiyaka
19.03.2013
4/C 
19:00 
EWE Baskets

100 - 78

TV
Oldenburg, GER
EWE Arena
Khimik
1/C 
20:00 
Pinar Karsiyaka

85 - 69

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Paris Levallois
26.04.2013
6/A 
17:30 
Gravelines Dunkerque

78 - 81

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Krasnye Krylia
5/A 
20:00 
Pinar Karsiyaka

66 - 62

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
EWE Baskets
28.04.2013
7/A 
16:30 
EWE Baskets

84 - 76

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Gravelines Dunkerque
8/A 
19:00 
Pinar Karsiyaka

76 - 77

TV
Izmir, TUR
Karsiyaka Arena
Krasnye Krylia