SCHEDULE

05.11.2014
G/2 
19:30 
TSV 1880 --
Wasserburg, GER
Badria Halle
PEAC-Pécs
G/1 
20:00 
Nantes Reze --
Young Cats
H/1 
20:00 
Basket Landes --
Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Namur
06.11.2014
C/2 
18:00 
Büyükesehir Belediye --
Orduspor
B/2 
18:30 
IÜBGD --
Tsmoki-Minsk
A/2 
19:00 
Adana Botas --
Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
 
WBC Enisey
F/1 
19:00 
Udominate Basket --
Umea, SWE
Gammliahallen
Uni Györ
A/1 
20:30 
Maccabi Bnot --
Ashdod, ISR
Hakirya Arena
WBC Dynamo
B/1 
20:30 
Utena --
Chevakata
C/1 
20:30 
Fortuna --
Sparta&K MR Vidnoje
D/1 
20:30 
Kibirkstis-Vici --
Spartak MO Noginsk
D/2 
20:30 
Besiktas JK --
Horizont
E/1 
20:30 
Carolo Basket --
Charleville-Mézères, FRA
Salle Bayard
Castors Braine
E/2 
20:30 
Quinta dos Lombos --
Carcavelos-Lisboa, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
Aluinvent Miskolc
H/2 
20:30 
Pinkk Pécsi 424 --
UE Sopron
12.11.2014
C/4 
18:00 
Sparta&K MR Vidnoje --
Büyükesehir Belediye
E/3 
18:30 
Aluinvent Miskolc --
Miskolc, HUN
Generali Arena
Carolo Basket
A/4 
19:00 
WBC Dynamo --
Adana Botas
F/2 
20:00 
ESBVA-LM --
Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Udominate Basket
H/3 
20:00 
Basket Landes --
Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
UE Sopron
G/4 
20:00 
Young Cats --
TSV 1880
H/4 
20:30 
Namur --
Pinkk Pécsi 424
13.11.2014
D/4 
17:00 
Spartak MO Noginsk --
Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Besiktas JK
B/3 
18:00 
Tsmoki-Minsk --
Utena
B/4 
18:30 
Chevakata --
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
IÜBGD
A/3 
20:30 
 
WBC Enisey --
Maccabi Bnot
C/3 
20:30 
Orduspor --
Fortuna
D/3 
20:30 
Horizont --
Kibirkstis-Vici
E/4 
20:30 
Castors Braine --
Braine L'Alleud, BEL
Hall Omnisport Gaston Reiff
Quinta dos Lombos
G/3 
20:30 
PEAC-Pécs --
Nantes Reze
19.11.2014
H/6 
18:00 
UE Sopron --
Namur
E/6 
18:30 
Aluinvent Miskolc --
Miskolc, HUN
Generali Arena
Castors Braine
A/12 
19:00 
WBC Dynamo --
 
WBC Enisey
G/5 
20:00 
Nantes Reze --
TSV 1880
H/5 
20:00 
Basket Landes --
Mont de Marsan, FRA
Espace Francois Mitterrand
Pinkk Pécsi 424
20.11.2014
F/3 
18:00 
Uni Györ --
ESBVA-LM
B/6 
18:00 
Tsmoki-Minsk --
Chevakata
A/5 
20:30 
Maccabi Bnot --
Ashdod, ISR
Hakirya Arena
Adana Botas
B/5 
20:30 
Utena --
IÜBGD
C/5 
20:30 
Fortuna --
Büyükesehir Belediye
C/6 
20:30 
Orduspor --
Sparta&K MR Vidnoje
D/5 
20:30 
Kibirkstis-Vici --
Besiktas JK
D/6 
20:30 
Horizont --
Spartak MO Noginsk
E/5 
20:30 
Carolo Basket --
Charleville-Mézères, FRA
Salle Bayard
Quinta dos Lombos
G/6 
20:30 
PEAC-Pécs --
Young Cats
02.12.2014
G/7 
17:15 
Young Cats --
Nantes Reze
03.12.2014
H/8 
18:00 
UE Sopron --
Pinkk Pécsi 424
C/7 
18:00 
Sparta&K MR Vidnoje --
Fortuna
E/8 
18:30 
Aluinvent Miskolc --
Miskolc, HUN
Generali Arena
Quinta dos Lombos
H/7 
20:30 
Namur --
Basket Landes
04.12.2014
D/7 
17:00 
Spartak MO Noginsk --
Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Kibirkstis-Vici
B/8 
18:00 
Tsmoki-Minsk --
IÜBGD
B/7 
18:30 
Chevakata --
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Utena
F/4 
19:00 
Udominate Basket --
Umea, SWE
Gammliahallen
ESBVA-LM
A/7 
20:30 
WBC Dynamo --
Maccabi Bnot
A/8 
20:30 
 
WBC Enisey --
Adana Botas
C/8 
20:30 
Orduspor --
Büyükesehir Belediye
D/8 
20:30 
Horizont --
Besiktas JK
E/7 
20:30 
Castors Braine --
Braine L'Alleud, BEL
Hall Omnisport Gaston Reiff
Carolo Basket
G/8 
20:30 
PEAC-Pécs --
TSV 1880
10.12.2014
H/9 
18:00 
UE Sopron --
Basket Landes
G/9 
20:00 
Nantes Reze --
PEAC-Pécs
11.12.2014
F/5 
18:00 
Uni Györ --
Udominate Basket
C/10 
18:00 
Büyükesehir Belediye --
Sparta&K MR Vidnoje
B/10 
18:30 
IÜBGD --
Chevakata
A/10 
19:00 
Adana Botas --
Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
WBC Dynamo
G/10 
19:30 
TSV 1880 --
Wasserburg, GER
Badria Halle
Young Cats
A/9 
20:30 
Maccabi Bnot --
Ashdod, ISR
Hakirya Arena
 
WBC Enisey
B/9 
20:30 
Utena --
Tsmoki-Minsk
C/9 
20:30 
Fortuna --
Orduspor
D/10 
20:30 
Besiktas JK --
Spartak MO Noginsk
D/9 
20:30 
Kibirkstis-Vici --
Horizont
E/10 
20:30 
Quinta dos Lombos --
Carcavelos-Lisboa, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
Castors Braine
E/9 
20:30 
Carolo Basket --
Charleville-Mézères, FRA
Salle Bayard
Aluinvent Miskolc
H/10 
20:30 
Pinkk Pécsi 424 --
Namur
17.12.2014
C/12 
18:00 
Sparta&K MR Vidnoje --
Orduspor
G/11 
19:30 
TSV 1880 --
Wasserburg, GER
Badria Halle
Nantes Reze
E/11 
19:45 
Quinta dos Lombos --
Carcavelos-Lisboa, POR
Sports Hall Quinta Dos Lombos
Carolo Basket
F/6 
20:00 
ESBVA-LM --
Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Uni Györ
G/12 
20:00 
Young Cats --
PEAC-Pécs
18.12.2014
D/12 
17:00 
Spartak MO Noginsk --
Noginsk, RUS
Sport Hall Znamya
Horizont
C/11 
18:00 
Büyükesehir Belediye --
Fortuna
B/12 
18:30 
Chevakata --
Vologda, RUS
USCC "Vologda"
Tsmoki-Minsk
B/11 
18:30 
IÜBGD --
Utena
A/6 
19:00 
 
WBC Enisey --
WBC Dynamo
A/11 
19:00 
Adana Botas --
Seyhan/Adana, TUR
Menderes Sport Hall
Maccabi Bnot
D/11 
20:30 
Besiktas JK --
Kibirkstis-Vici
E/12 
20:30 
Castors Braine --
Braine L'Alleud, BEL
Hall Omnisport Gaston Reiff
Aluinvent Miskolc
H/11 
20:30 
Pinkk Pécsi 424 --
Basket Landes
H/12 
20:30 
Namur --
UE Sopron