SCHEDULE

06.09.2008
A/2 
14:30 
Denmark

64 - 73

TV
Aarhus, DEN
NRGI Arena II
Austria
C/2 
16:30 
Sweden

82 - 63

Södertälje, SWE
Täljehallen
Ireland
B/1 
17:30 
Switzerland

91 - 79

Cadempino (Lugano), SUI
Palamondo
Albania
B/2 
19:15 
Romania

70 - 71

TV
Timisoara, ROU
Constantin Jude Arena
Cyprus
A/1 
19:30 
Netherlands

63 - 70

Montenegro
C/1 
20:30 
Luxembourg

65 - 98

Georgia
10.09.2008
B/3 
18:00 
Belarus

70 - 59

Romania
B/4 
18:45 
Cyprus

59 - 61

TV
Switzerland
C/4 
19:30 
Ireland

77 - 94

Georgia
C/3 
20:00 
Slovak Republic

88 - 89

Spisska Nova Ves, SVK
Sport Hall
Sweden
A/4 
20:20 
Austria

54 - 58

TV
Güssing, AUT
Aktivpark
Netherlands
A/3 
20:45 
Iceland

77 - 71

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Denmark
13.09.2008
B/6 
17:30 
Switzerland

77 - 81

Cadempino (Lugano), SUI
Palamondo
Belarus
C/6 
18:00 
Slovak Republic

78 - 101

Spisska Nova Ves, SVK
Sport Hall
Georgia
C/5 
19:30 
Luxembourg

70 - 97

Ireland
A/6 
19:30 
Netherlands

84 - 68

Iceland
B/5 
20:00 
Albania

69 - 63

Tirana, ALB
Asllan Rusi
Cyprus
A/5 
20:30 
Montenegro

96 - 73

TV
Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Austria
17.09.2008
B/8 
18:00 
Belarus

92 - 46

Albania
C/8 
18:00 
Slovak Republic

110 - 67

Levice, SVK
City Sport Hall
Luxembourg
B/7 
19:00 
Romania

83 - 53

TV
Switzerland
C/7 
19:00 
Sweden

61 - 59

Umea, SWE
Gammliahallen
Georgia
A/7 
19:15 
Denmark

64 - 79

TV
Aarhus, DEN
NRGi Park
Netherlands
A/8 
19:15 
Iceland

66 - 80

Reykjavik, ISL
Laugardalshöll
Montenegro
20.09.2008
C/9 
15:30 
Ireland

88 - 95

Slovak Republic
B/9 
18:00 
Cyprus

80 - 81

Belarus
C/10 
19:30 
Luxembourg

51 - 96

Sweden
B/10 
20:00 
Albania

66 - 80

Tirana, ALB
Asllan Rusi
Romania
A/9 
20:20 
Austria

81 - 74

Güssing, AUT
Aktivpark
Iceland
A/10 
20:30 
Montenegro

96 - 60

TV
Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Denmark
15.08.2009
C/12 
17:00 
Ireland

50 - 66

Sweden
C/11 
19:00 
Georgia

115 - 73

Luxembourg
B/12 
19:30 
Cyprus

78 - 69

Romania
B/11 
20:00 
Albania

76 - 73

Switzerland
A/12 
20:20 
Austria

92 - 61

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
Denmark
A/11 
21:00 
Montenegro

93 - 68

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Netherlands
19.08.2009
B/13 
17:00 
Romania

70 - 78

Ploiesti, ROU
Olimpia Hall
Belarus
C/14 
19:00 
Georgia

98 - 73

Ireland
C/13 
19:05 
Sweden

64 - 58

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Slovak Republic
A/13 
19:15 
Denmark

54 - 66

Aalborg, DEN
Aalborg Stadionhal
Iceland
A/14 
19:30 
Netherlands

83 - 60

Austria
B/14 
20:45 
Switzerland

55 - 54

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Cyprus
22.08.2009
A/16 
16:00 
Iceland

87 - 75

Netherlands
C/15 
17:00 
Ireland

100 - 83

Luxembourg
B/16 
18:00 
Belarus

66 - 70

Switzerland
C/16 
19:00 
Georgia

91 - 50

Slovak Republic
B/15 
19:30 
Cyprus

91 - 56

Albania
A/15 
20:15 
Austria

63 - 86

Oberwart, AUT
Sporthalle Oberwart
Montenegro
26.08.2009
C/17 
19:00 
Georgia

82 - 72

Sweden
C/18 
19:30 
Luxembourg

63 - 76

Slovak Republic
A/17 
19:30 
Netherlands

82 - 54

Denmark
B/18 
20:00 
Albania

75 - 76

Belarus
B/17 
20:45 
Switzerland

81 - 69

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Romania
A/18 
21:00 
Montenegro

102 - 58

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Iceland
29.08.2009
A/20 
14:15 
Denmark

65 - 82

Farum, DEN
Farum Arena
Montenegro
A/19 
16:30 
Iceland

65 - 76

Austria
B/19 
18:00 
Belarus

77 - 70

Cyprus
B/20 
18:00 
Romania

100 - 69

Bucharest, ROU
SC Rapid Arena
Albania
C/19 
18:00 
Slovak Republic

75 - 68

Levice, SVK
City Sport Hall
Ireland
C/20 
19:00 
Sweden

97 - 40

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Luxembourg
05.09.2009
1/A 
17:00 
Sweden

50 - 70

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Montenegro
2/A 
18:30 
Belarus

75 - 89

Georgia
09.09.2009
2/B 
19:00 
Georgia

86 - 84

Tbilisi, GEO
Sports Palace
Belarus
1/B 
21:00 
Montenegro

88 - 71

Podgorica, MNE
Sports Center Moraca
Sweden