SCHEDULE

31.08.2006
C/2 
17:40 
Czech Republic

85 - 67

Belgium
A/1 
17:45 
Bulgaria

80 - 77

Ukraine
D/1 
18:00 
Croatia

84 - 56

Latvia
D/2 
18:30 
Estonia

51 - 50

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Denmark
A/2 
19:00 
Sweden

75 - 81

Boras, SWE
Boräshallen
Poland
C/1 
19:00 
Russia

82 - 62

Kazan, RUS
Basket-Hall 1
Hungary
B/1 
20:10 
Israel

88 - 81

Sofia, BUL
Bosnia and Herzegovina
B/2 
21:00 
Portugal

108 - 90

F.Y.R. of Macedonia
03.09.2006
D/3 
15:00 
Denmark

67 - 92

Aarhus, DEN
NRGi Park
Croatia
C/3 
16:00 
Belgium

91 - 80

Russia
C/4 
18:00 
Hungary

76 - 80

Szombathely, HUN
Savaria Arena
Czech Republic
A/3 
18:30 
Poland

75 - 68

Wloclawek, POL
Champion's Hall
Bulgaria
A/4 
19:00 
Ukraine

66 - 61

Kiev, UKR
Sports Palace
Sweden
D/4 
19:00 
Latvia

87 - 57

Riga, LAT
Arena Riga
Estonia
B/4 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

78 - 80

Portugal
B/3 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia

90 - 87

Israel
05.09.2006
A/5 
17:45 
Bulgaria

82 - 90

Sweden
06.09.2006
D/5 
17:45 
Croatia

76 - 47

Nova Gradiska, CRO
Sport Arena
Estonia
B/6 
18:00 
F.Y.R. of Macedonia

81 - 77

Bosnia and Herzegovina
A/6 
18:30 
Poland

74 - 58

Ukraine
B/5 
18:30 
Israel

61 - 67

Sofia, BUL
Portugal
D/6 
19:00 
Denmark

74 - 90

Aarhus, DEN
NRGi Park
Latvia
C/5 
19:30 
Russia

104 - 81

Czech Republic
C/6 
20:15 
Belgium

59 - 73

Hungary
09.09.2006
D/8 
15:00 
Denmark

69 - 68

Aarhus, DEN
NRGi Park
Estonia
C/7 
18:00 
Hungary

70 - 76

Debrecen, HUN
Fönix Hall
Russia
A/8 
18:30 
Poland

88 - 67

Sweden
A/7 
19:00 
Ukraine

92 - 61

Kiev, UKR
Sports Palace
Bulgaria
D/7 
19:30 
Latvia

70 - 78

Riga, LAT
Arena Riga
Croatia
B/7 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

85 - 63

Israel
C/8 
20:15 
Belgium

61 - 74

Czech Republic
B/8 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia

83 - 63

Portugal
13.09.2006
B/10 
16:30 
Portugal

75 - 86

Pacos de Ferreira, POR
Municipality Sports Hall
Bosnia and Herzegovina
C/10 
17:40 
Czech Republic

83 - 64

Hungary
A/9 
17:45 
Bulgaria

99 - 65

Poland
D/9 
17:45 
Croatia

91 - 79

Denmark
B/9 
18:00 
Israel

83 - 70

Sofia, BUL
F.Y.R. of Macedonia
D/10 
18:00 
Estonia

64 - 73

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Latvia
A/10 
19:00 
Sweden

81 - 71

Ukraine
C/9 
19:30 
Russia

96 - 63

Belgium
16.09.2006
A/11 
17:00 
Sweden

79 - 50

Solna, SWE
Solnahallen
Bulgaria
D/11 
17:00 
Estonia

78 - 77

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Croatia
C/11 
17:40 
Czech Republic

55 - 69

Russia
C/12 
18:00 
Hungary

75 - 59

Székesfehérvar, HUN
Alba Regia Sport Centrum
Belgium
A/12 
19:00 
Ukraine

80 - 74

Kiev, UKR
Sports Palace
Poland
B/11 
19:15 
Portugal

69 - 49

Israel
D/12 
19:30 
Latvia

78 - 66

Riga, LAT
Arena Riga
Denmark
B/12 
20:00 
Bosnia and Herzegovina

75 - 72

F.Y.R. of Macedonia
08.08.2007
C/1 
19:00 
Ukraine

45 - 70

Kiev, UKR
Sports Palace
Belgium
C/2 
19:00 
Denmark

60 - 72

Aarhus, DEN
NRGi Park
Israel
A/1 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

75 - 71

Bulgaria
09.08.2007
B/1 
19:00 
Sweden

50 - 57

Stockholm, SWE
Fryshuset
Estonia
11.08.2007
A/2 
18:00 
Bulgaria

79 - 74

Hungary
C/4 
20:00 
Belgium

80 - 66

Charleroi, BEL
Spiroudome
Denmark
C/3 
21:00 
Israel

81 - 73

TV
Ukraine
13.08.2007
B/2 
19:00 
Estonia

72 - 66

Tallinn, EST
Saku Suurhall
F.Y.R. of Macedonia
15.08.2007
C/5 
19:00 
Ukraine

74 - 64

Kiev, UKR
Sports Palace
Denmark
C/6 
19:00 
Israel

85 - 66

Belgium
A/3 
19:00 
Hungary

68 - 83

Bosnia and Herzegovina
17.08.2007
B/3 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia

77 - 58

Sweden
18.08.2007
A/4 
18:00 
Bulgaria

70 - 69

Bosnia and Herzegovina
C/7 
20:00 
Belgium

72 - 69

Charleroi, BEL
Spiroudome
Ukraine
C/8 
21:00 
Israel

105 - 76

Denmark
20.08.2007
B/4 
19:00 
Estonia

68 - 54

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Sweden
22.08.2007
C/10 
17:00 
Denmark

61 - 71

Belgium
C/9 
19:00 
Ukraine

63 - 68

Kiev, UKR
Sports Palace
Israel
A/5 
19:00 
Hungary

74 - 67

Szombathely, HUN
Savaria Arena
Bulgaria
B/5 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia

95 - 50

Estonia
25.08.2007
C/11 
14:30 
Denmark

90 - 85

Aarhus, DEN
NRGi Park
Ukraine
B/6 
19:30 
Sweden

73 - 78

Lulea, SWE
Pontushallen
F.Y.R. of Macedonia
C/12 
20:00 
Belgium

83 - 74

Charleroi, BEL
Spiroudome
Israel
A/6 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

70 - 74

Hungary
29.08.2007
B/1 
18:00 
Sweden

66 - 55

Menorca, ESP
Denmark
A/1 
20:30 
F.Y.R. of Macedonia

73 - 63

Menorca, ESP
Bosnia and Herzegovina
30.08.2007
B/2 
18:00 
Denmark

70 - 101

Menorca, ESP
Hungary
A/2 
20:30 
Bosnia and Herzegovina

60 - 67

Menorca, ESP
Israel
31.08.2007
B/3 
18:00 
Hungary

75 - 64

Menorca, ESP
Sweden
A/3 
20:30 
Israel

92 - 87

Menorca, ESP
F.Y.R. of Macedonia