SCHEDULE

25.05.2001
B/2 
19:00 
Portugal

98 - 67

Rio Maior
Luxembourg
02.06.2001
D/2 
17:30 
Switzerland

67 - 58

Nyon
Ireland
C/2 
19:00 
Belarus

121 - 50

Gomel
Azerbaijan
A/1 
20:00 
Austria

68 - 73

Feldkirchen
Romania
03.06.2001
C/1 
17:00 
Georgia

91 - 75

Tbilisi
Bulgaria
B/1 
19:00 
Slovak Republic

85 - 95

Lucenec
Czech Republic
06.06.2001
C/4 
15:00 
Azerbaijan

62 - 101

Baku
Bulgaria
B/4 
16:30 
Czech Republic

68 - 55

Opava
Portugal
A/3 
17:00 
Romania

56 - 53

Sibiu
Hungary
C/3 
17:00 
Georgia

83 - 78

Tbilisi
Belarus
B/3 
19:00 
Luxembourg

64 - 111

Luxembourg
Slovak Republic
D/4 
19:30 
Ireland

70 - 68

Dublin
Finland
D/3 
20:15 
Switzerland

77 - 68

Nyon
Iceland
A/4 
20:30 
Malta

84 - 102

Ta'Qali-Rabat
Austria
09.06.2001
C/5 
15:00 
Azerbaijan

61 - 101

Baku
Georgia
A/5 
17:00 
Romania

110 - 47

Sibiu
Malta
B/5 
17:00 
Slovak Republic

88 - 83

Lucenec
Portugal
C/6 
17:00 
Bulgaria

90 - 64

Jambol
Belarus
A/6 
18:00 
Hungary

100 - 58

Szombathely
Austria
D/6 
18:00 
Finland

60 - 73

Kouvola
Switzerland
D/5 
19:30 
Ireland

70 - 59

Dublin
Iceland
B/6 
20:00 
Luxembourg

85 - 95

Luxembourg
Czech Republic
13.06.2001
A/2 
20:30 
Malta

43 - 138

Ta'Qali-Rabat
Hungary
22.08.2001
D/1 
20:00 
Iceland

73 - 84

Reykjavik
Finland
25.08.2001
C/8 
15:00 
Azerbaijan

59 - 106

Baku
Belarus
C/7 
17:00 
Bulgaria

85 - 66

Jambol
Georgia
A/8 
18:00 
Hungary

108 - 54

Hodmezovasarhely
Malta
D/7 
18:00 
Finland

97 - 66

Espoo
Iceland
A/7 
19:00 
Romania

74 - 59

Sibiu
Austria
D/8 
19:30 
Ireland

69 - 62

Dublin
Switzerland
B/8 
20:00 
Luxembourg

59 - 91

Walferdange
Portugal
26.08.2001
B/7 
18:15 
Czech Republic

93 - 71

Brno
Slovak Republic
29.08.2001
C/10 
17:00 
Bulgaria

117 - 66

Jambol
Azerbaijan
A/9 
18:00 
Hungary

88 - 72

Szombathely
Romania
B/9 
18:00 
Slovak Republic

106 - 57

Bratislava
Luxembourg
A/10 
19:00 
Austria

90 - 53

Feldkirchen
Malta
C/9 
19:00 
Belarus

95 - 65

Gomel
Georgia
B/10 
19:30 
Portugal

61 - 46

Tondela
Czech Republic
D/10 
20:00 
Finland

81 - 84

Salo
Ireland
D/9 
20:00 
Iceland

62 - 79

Reykjavik
Switzerland
01.09.2001
B/11 
15:30 
Portugal

77 - 64

Tondela
Slovak Republic
B/12 
17:00 
Czech Republic

135 - 65

Svitavy
Luxembourg
C/12 
17:00 
Belarus

78 - 63

Gomel
Bulgaria
D/12 
17:00 
Switzerland

67 - 75

Bellinzona
Finland
A/12 
18:00 
Austria

87 - 81

Traiskirchen
Hungary
A/11 
19:00 
Malta

81 - 101

Ta'Qali-Rabat
Romania
D/11 
20:00 
Iceland

78 - 84

Reykjavik
Ireland
02.09.2001
C/11 
17:00 
Georgia

103 - 43

Tblisi
Azerbaijan