SCHEDULE

05.09.2003
B/2 
15:15 
Germany

86 - 81

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Israel
A/1 
18:00 
Slovenia

77 - 67

Luleå, SWE
Coop Arena
Italy
B/1 
18:00 
Lithuania

92 - 91

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Latvia
C/1 
18:00 
Serbia & Montenegro

80 - 95

Russia
D/2 
18:00 
Ukraine

69 - 77

Boras, SWE
Boräshallen
Turkey
A/2 
21:00 
France

98 - 76

Luleå, SWE
Coop Arena
Bosnia & Herzegovina
C/2 
21:00 
Spain

99 - 52

Sweden
D/1 
21:00 
Greece

77 - 76

Boras, SWE
Boräshallen
Croatia
06.09.2003
B/4 
14:00 
Latvia

86 - 94

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Germany
A/3 
16:00 
Bosnia & Herzegovina

62 - 73

Luleå, SWE
Coop Arena
Slovenia
B/3 
17:00 
Israel

62 - 94

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Lithuania
C/4 
18:00 
Russia

77 - 89

Spain
D/4 
18:00 
Croatia

93 - 71

Boras, SWE
Boräshallen
Ukraine
A/4 
18:30 
Italy

52 - 85

Luleå, SWE
Coop Arena
France
C/3 
21:00 
Sweden

68 - 78

Serbia & Montenegro
D/3 
21:00 
Turkey

70 - 75

Boras, SWE
Boräshallen
Greece
07.09.2003
A/5 
15:15 
Slovenia

82 - 88

Luleå, SWE
Coop Arena
France
B/5 
15:15 
Lithuania

93 - 71

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Germany
C/5 
15:45 
Serbia & Montenegro

67 - 75

Spain
D/5 
15:45 
Greece

79 - 73

Boras, SWE
Boräshallen
Ukraine
A/6 
18:15 
Bosnia & Herzegovina

72 - 80

Luleå, SWE
Coop Arena
Italy
B/6 
18:15 
Israel

91 - 75

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Latvia
C/6 
18:15 
Sweden

71 - 92

Russia
D/6 
18:15 
Turkey

75 - 72

Boras, SWE
Boräshallen
Croatia
08.09.2003
27/A 
20:00 
Russia

81 - 77

Croatia
28/A 
20:00 
Turkey

76 - 80

Boras, SWE
Boräshallen
Serbia & Montenegro
25/A 
20:30 
Slovenia

76 - 78

Luleå, SWE
Coop Arena
Israel
26/A 
20:30 
Germany

84 - 86

Norrköping, SWE
Himmelstalandshallen
Italy
10.09.2003
29/A 
18:00 
France

76 - 69

Stockholm, SWE
Globe Arena
Russia
30/A 
21:00 
Lithuania

98 - 82

Stockholm, SWE
Globe Arena
Serbia & Montenegro
11.09.2003
31/A 
18:00 
Spain

78 - 64

Stockholm, SWE
Globe Arena
Israel
32/A 
21:00 
Greece

59 - 62

Stockholm, SWE
Globe Arena
Italy
12.09.2003
33/A 
18:00 
Russia

77 - 86

Stockholm, SWE
Globe Arena
Serbia & Montenegro
34/A 
21:00 
Israel

56 - 63

Stockholm, SWE
Globe Arena
Greece
13.09.2003
35/A 
14:00 
France

70 - 74

Stockholm, SWE
Globe Arena
Lithuania
36/A 
17:00 
Spain

81 - 79

Stockholm, SWE
Globe Arena
Italy
14.09.2003
37/A 
11:00 
Russia

82 - 89

Stockholm, SWE
Globe Arena
Israel
38/A 
13:30 
Serbia & Montenegro

64 - 72

Stockholm, SWE
Globe Arena
Greece
39/A 
17:00 
France

67 - 69

Stockholm, SWE
Globe Arena
Italy
40/A 
20:00 
Lithuania

93 - 84

Stockholm, SWE
Globe Arena
Spain