SCHEDULE

02.08.2010
C/1 
17:00 
Hungary

65 - 76

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
Montenegro
A/1 
18:00 
Lithuania

98 - 52

TV
Netherlands
C/2 
18:00 
Turkey

76 - 67

Bulgaria
A/2 
18:30 
Italy

69 - 76

TV
Croatia
05.08.2010
C/3 
17:00 
Finland

60 - 74

Vantaa, FIN
Energia Areena
Turkey
C/4 
18:00 
Bulgaria

68 - 57

TV
Hungary
A/3 
19:00 
Belgium

78 - 73

Italy
A/4 
20:00 
Croatia

72 - 80

Donji Polozac
Prolozac Sport
Lithuania
08.08.2010
A/5 
15:00 
Netherlands

78 - 72

TV
Croatia
C/6 
16:30 
Hungary

72 - 55

TV
Finland
A/6 
18:00 
Lithuania

95 - 78

TV
Belgium
C/5 
20:00 
Montenegro

68 - 66

Cetinje, MNE
SC Lovcen
Bulgaria
11.08.2010
C/8 
17:00 
Finland

55 - 94

Espoo, FIN
Barona Arena
Montenegro
C/7 
17:30 
Turkey

62 - 54

Hungary
A/8 
19:00 
Belgium

91 - 59

Netherlands
A/7 
20:30 
Italy

87 - 72

TV
Lithuania
12.08.2010
B/2 
17:45 
Israel

93 - 65

Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
Serbia
14.08.2010
D/1 
16:00 
Great Britain

67 - 76

Birmingham, ENG
NIA Birmingham
Slovak Republic
D/2 
17:00 
Ukraine

56 - 60

TV
Germany
B/1 
17:00 
Romania

47 - 76

TV
Bucarest, ROU
Arena de Baschet
Latvia
C/9 
18:00 
Bulgaria

88 - 65

TV
Finland
C/10 
18:30 
Montenegro

70 - 52

TV
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Turkey
A/10 
19:30 
Netherlands

60 - 70

Italy
A/9 
20:00 
Croatia

85 - 70

Belgium
17.08.2010
B/4 
17:30 
Latvia

66 - 71

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Israel
A/11 
17:30 
Netherlands

67 - 80

Lithuania
D/4 
18:00 
Slovak Republic

82 - 53

TV
Kosice, SVK
Infiniti Arena
Ukraine
C/12 
18:00 
Bulgaria

60 - 63

Turkey
D/3 
19:00 
Germany

63 - 72

Wolfenbüttel, GER
Lindenhalle Wolfenbüttel
Great Britain
A/12 
20:00 
Croatia

74 - 63

Italy
C/11 
20:30 
Montenegro

75 - 73

TV
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Hungary
B/3 
20:30 
Serbia

87 - 52

TV
Romania
20.08.2010
C/14 
16:30 
Hungary

71 - 78

TV
Bulgaria
D/6 
17:00 
Germany

63 - 58

Slovak Republic
B/5 
17:30 
Romania

79 - 83

TV
Bucarest, ROU
Arena de Baschet
Israel
A/14 
18:00 
Lithuania

81 - 63

TV
Croatia
C/13 
18:00 
Turkey

89 - 64

Finland
D/5 
19:00 
Great Britain

57 - 49

Guildford, ENG
Surrey Sports Park
Ukraine
B/6 
20:30 
Serbia

75 - 63

TV
Latvia
A/13 
20:30 
Italy

67 - 57

TV
Belgium
23.08.2010
C/16 
17:00 
Finland

56 - 61

Vantaa, FIN
Energia Areena
Hungary
B/7 
17:30 
Latvia

83 - 70

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Romania
C/15 
18:00 
Bulgaria

89 - 57

TV
Montenegro
A/16 
19:00 
Belgium

61 - 64

Lithuania
D/7 
19:00 
Slovak Republic

63 - 70

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Great Britain
D/8 
20:00 
Germany

69 - 74

Ukraine
A/15 
20:00 
Croatia

75 - 66

Slavonski Brod, CRO
Sports Hall Vijus
Netherlands
B/8 
20:30 
Serbia

70 - 68

TV
Israel
26.08.2010
D/9 
16:30 
Great Britain

77 - 59

Liverpool, ENG
Echo Arena
Germany
C/17 
17:00 
Hungary

75 - 78

TV
Miskolc, HUN
Generali Arena
Turkey
B/10 
17:30 
Israel

82 - 83

TV
Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
Latvia
A/17 
18:00 
Lithuania

81 - 83

TV
Italy
B/9 
18:00 
Romania

83 - 85

TV
Bucarest, ROU
Arena de Baschet
Serbia
D/10 
18:00 
Ukraine

80 - 78

TV
Slovak Republic
C/18 
18:30 
Montenegro

89 - 61

TV
Cetinje, MNE
SC Lovcen
Finland
A/18 
19:30 
Netherlands

91 - 88

Belgium
29.08.2010
D/11 
14:00 
Ukraine

70 - 66

Dnepropetrovsk, UKR
Sports Complex Meteor
Great Britain
A/19 
15:00 
Belgium

70 - 85

Croatia
C/19 
17:00 
Finland

77 - 83

Vantaa, FIN
Energia Areena
Bulgaria
C/20 
17:30 
Turkey

72 - 65

Montenegro
B/11 
17:45 
Israel

79 - 72

TV
Ramat Gan, ISR
Zisman Sport Hall
Romania
B/12 
18:00 
Latvia

80 - 55

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Serbia
D/12 
19:00 
Slovak Republic

73 - 67

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Germany
A/20 
20:30 
Italy

68 - 59

TV
Netherlands
03.06.2011
B/1 
17:45 
Germany

69 - 57

Taranto, ITA
Palamazzola
Belgium
A/1 
18:00 
Hungary

68 - 39

TV
Netherlands
A/2 
20:15 
Bulgaria

57 - 61

Finland
B/2 
20:30 
Serbia

77 - 64

Taranto, ITA
Palamazzola
Romania
04.06.2011
B/3 
17:15 
Italy

76 - 55

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Serbia
A/4 
18:00 
Finland

51 - 65

TV
Hungary
A/3 
20:15 
Ukraine

68 - 70

Bulgaria
B/4 
20:30 
Romania

65 - 59

Taranto, ITA
Palamazzola
Germany
05.06.2011
B/5 
17:45 
Belgium

70 - 63

Taranto, ITA
Palamazzola
Romania
A/6 
18:00 
Hungary

68 - 56

TV
Ukraine
A/5 
20:15 
Netherlands

83 - 80

Finland
B/6 
20:30 
Germany

78 - 57

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Italy
07.06.2011
B/7 
17:45 
Serbia

64 - 74

Taranto, ITA
Palamazzola
Germany
A/7 
18:00 
Bulgaria

57 - 71

TV
Hungary
A/8 
20:15 
Ukraine

51 - 52

Netherlands
B/8 
20:30 
Italy

68 - 46

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Belgium
08.06.2011
B/10 
17:45 
Belgium

70 - 82

Taranto, ITA
Palamazzola
Serbia
A/9 
18:00 
Finland

76 - 82

Ukraine
A/10 
20:15 
Netherlands

62 - 70

Bulgaria
B/9 
20:30 
Romania

60 - 76

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Italy
12.06.2011
1/A 
18:30 
Germany

59 - 53

Oberhausen, GER
Willy-Jürissen-Halle
Hungary
15.06.2011
1/B 
18:00 
Hungary

56 - 67

Germany