SCHEDULE

27.08.2008
A/2 
17:00 
Slovenia

81 - 83

Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Netherlands
A/3 
19:15 
Iceland

68 - 53

Hafnarfjordur, ISL
Ithrottamidstod Asvellir
Switzerland
A/1 
21:00 
Montenegro

68 - 56

Bijelo Polje, MNE
SC Nikoljac
Ireland
B/1 
21:00 
Portugal

56 - 78

Sao Paio de Gramacos, POR
Pavilhao do Sampaense
Sweden
30.08.2008
B/4 
17:00 
Estonia

64 - 65

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Portugal
A/4 
19:00 
Ireland

67 - 59

Limerick, IRL
University Arena
Slovenia
A/5 
19:00 
Montenegro

60 - 50

Bijelo Polje, MNE
SC Nikoljac
Switzerland
A/6 
19:30 
Netherlands

81 - 70

Almere, NED
Topsportcentrum
Iceland
03.09.2008
B/6 
17:30 
Portugal

80 - 32

Luxembourg
A/9 
19:00 
Montenegro

82 - 80

Bijelo Polje, MNE
SC Nikoljac
Netherlands
B/5 
19:00 
Sweden

76 - 45

TV
Solna, SWE
Solnahallen
Estonia
A/8 
19:15 
Iceland

69 - 94

Hafnarfjordur, ISL
Ithrottamidstod Asvellir
Slovenia
A/7 
20:00 
Switzerland

65 - 79

Cadempino (Lugano), SUI
Palamondo
Ireland
06.09.2008
A/10 
14:30 
Ireland

68 - 59

Iceland
A/11 
17:00 
Netherlands

83 - 46

Almere, NED
Topsportcentrum
Switzerland
A/12 
17:00 
Slovenia

69 - 74

Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Montenegro
B/8 
18:15 
Luxembourg

31 - 73

Sweden
10.09.2008
B/9 
15:00 
Estonia

75 - 53

Tallinn, EST
Saku Suurhall
Luxembourg
A/14 
19:00 
Montenegro

92 - 72

TV
Bijelo Polje, MNE
SC Nikoljac
Iceland
A/13 
19:30 
Netherlands

77 - 65

Almere, NED
Topsportcentrum
Ireland
A/15 
20:00 
Switzerland

54 - 79

Cadempino (Lugano), SUI
Palamondo
Slovenia
15.08.2009
A/16 
14:30 
Ireland

67 - 70

Montenegro
B/11 
16:00 
Sweden

67 - 50

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Portugal
A/18 
18:00 
Switzerland

70 - 68

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Iceland
A/17 
19:30 
Netherlands

69 - 58

Almere, NED
Topsportcentrum
Slovenia
19.08.2009
A/20 
18:00 
Switzerland

46 - 76

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Montenegro
A/21 
19:15 
Iceland

52 - 70

Hafnarfjordur, ISL
Ithrottamidstod Asvellir
Netherlands
A/19 
20:00 
Slovenia

66 - 82

Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Ireland
B/14 
20:30 
Portugal

73 - 41

Estonia
22.08.2009
A/22 
14:30 
Ireland

71 - 63

Switzerland
B/15 
17:00 
Estonia

63 - 100

Sweden
A/24 
19:30 
Netherlands

61 - 70

Almere, NED
Topsportcentrum
Montenegro
B/16 
19:30 
Luxembourg

37 - 85

Portugal
A/23 
20:00 
Slovenia

74 - 60

Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Iceland
26.08.2009
A/27 
17:00 
Montenegro

71 - 47

Niksic, MNE
SC Niksic
Slovenia
A/26 
18:00 
Switzerland

58 - 71

Neuchâtel, SUI
Salle Omnisport
Netherlands
B/18 
19:00 
Sweden

118 - 35

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Luxembourg
A/25 
19:15 
Iceland

77 - 68

Hafnarfjordur, ISL
Ithrottamidstod Asvellir
Ireland
29.08.2009
A/29 
14:00 
Iceland

62 - 77

Montenegro
A/28 
15:00 
Ireland

67 - 62

Netherlands
A/30 
17:00 
Slovenia

65 - 72

Kranjska Gora, SLO
Vitranc Hall
Switzerland
B/19 
19:30 
Luxembourg

42 - 80

Estonia
05.09.2009
2/A 
19:30 
Netherlands

67 - 59

Almere, NED
Topsportcentrum
Sweden
1/A 
20:30 
Portugal

53 - 61

Montenegro
09.09.2009
1/B 
17:00 
Montenegro

64 - 59

Niksic, MNE
SC Niksic
Portugal
2/B 
19:00 
Sweden

60 - 60

Norrköping, SWE
Stadium Arena
Netherlands