SCHEDULE

17.09.2004
A/1 
18:00 
Estonia

89 - 47

Haapsalu, EST
Luxembourg
18.09.2004
A/2 
16:00 
Sweden

87 - 62

Södertälje, SWE
Ireland
C/2 
18:00 
Belarus

71 - 70

Norway
B/2 
19:00 
Slovenia

72 - 48

Skofja Loka, SLO
F.Y.R. of Macedonia
C/1 
20:15 
Bosnia and Herzegovina

72 - 39

Malta
19.09.2004
B/1 
15:30 
Portugal

73 - 62

Santiago do Cacém, POR
Netherlands
22.09.2004
B/3 
19:00 
F.Y.R. of Macedonia

52 - 79

Portugal
C/3 
19:00 
Norway

74 - 65

Oslo, NOR
Bosnia and Herzegovina
C/4 
19:00 
Malta

50 - 89

Msida, MLT
Arena Msida
Belarus
A/3 
19:30 
Ireland

93 - 71

Limerick, IRL
University Arena
Estonia
B/4 
19:30 
Netherlands

54 - 62

Den Helder, NED
Arena of NBT
Slovenia
A/4 
20:00 
Luxembourg

44 - 67

Sweden
25.09.2004
B/5 
17:00 
Portugal

56 - 60

Slovenia
B/6 
17:00 
F.Y.R. of Macedonia

81 - 113

Prilep, MKD
Netherlands
A/5 
18:00 
Estonia

64 - 85

Haapsalu, EST
Sweden
C/5 
18:00 
Bosnia and Herzegovina

53 - 65

Belarus
C/6 
18:00 
Norway

98 - 47

Oslo, NOR
Malta
A/6 
19:30 
Ireland

90 - 49

Luxembourg
17.09.2005
A/8 
13:30 
Ireland

53 - 69

Sweden
C/8 
16:45 
Norway

78 - 84

Oslo, NOR
Belarus
C/7 
19:00 
Malta

42 - 107

Rabat , MLT
Bosnia and Herzegovina
B/7 
20:00 
Netherlands

47 - 42

Rotterdam, NED
Portugal
A/7 
20:00 
Luxembourg

53 - 60

Estonia
B/8 
20:00 
F.Y.R. of Macedonia

61 - 69

Skopje, MKD
Slovenia
20.09.2005
C/9 
17:30 
Bosnia and Herzegovina

69 - 53

Sarajevo, BIH
Norway
A/9 
17:30 
Estonia

42 - 61

Tallinn, EST
TTU Sport Centre
Ireland
A/10 
19:00 
Sweden

82 - 33

Lulea, SWE
Coop Arena
Luxembourg
B/10 
19:00 
Slovenia

60 - 57

Slovenske Konjice, SLO
Slovenske Konjice Hall
Netherlands
C/10 
19:00 
Belarus

138 - 19

Malta
B/9 
20:00 
Portugal

81 - 67

Coimbra, POR
F.Y.R. of Macedonia
23.09.2005
C/11 
18:00 
Belarus

88 - 45

Bosnia and Herzegovina
A/11 
19:00 
Sweden

76 - 51

Lulea, SWE
Coop Arena
Estonia
C/12 
19:00 
Malta

54 - 81

Rabat , MLT
Norway
B/12 
20:00 
Netherlands

78 - 59

Rotterdam, NED
F.Y.R. of Macedonia
B/11 
20:00 
Slovenia

61 - 64

Maribor, SLO
Portugal
A/12 
20:30 
Luxembourg

56 - 70

Ettelbruck, LUX
Arena of BBC Etzella
Ireland