SCHEDULE

24.10.2012
A/23 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

88 - 81

TV
Tarsus
B/1 
18:00 
UE Sopron

56 - 52

TV
Arras
B/2 
18:00 
Municipal Targoviste

75 - 76

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Famila Schio
C/2 
18:00 
Novi Zagreb

48 - 79

TV
Zagreb, CRO
SD Trnsko
Galatasaray
C/3 
18:00 
ZVVZ USK Prague

56 - 62

Perfumerias Avenida
B/3 
19:00 
Nadezhda

70 - 65

Good Angels Kosice
C/1 
19:00 
CCC Polkowice

82 - 86

TV
USO Mondeville
A/3 
20:00 
Bourges Basket

61 - 55

Wisla Can-Pack
25.10.2012
A/1 
18:00 
Uni Györ

72 - 70

TV
BK IMOS Brno
30.10.2012
C/5 
20:30 
Perfumerias Avenida

59 - 68

TV
CCC Polkowice
31.10.2012
A/5 
18:00 
Wisla Can-Pack

62 - 67

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Uni Györ
A/6 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

84 - 62

TV
Bourges Basket
C/6 
18:00 
Galatasaray

58 - 56

TV
ZVVZ USK Prague
B/5 
18:30 
Good Angels Kosice

89 - 78

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
UE Sopron
C/4 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

83 - 77

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Novi Zagreb
A/4 
20:00 
Rivas Ecopolis

79 - 48

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Tarsus
B/4 
20:00 
Fenerbahce

73 - 48

TV
Municipal Targoviste
01.11.2012
B/6 
20:30 
Famila Schio

72 - 64

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Nadezhda
07.11.2012
A/7 
18:00 
BK IMOS Brno

77 - 74

TV
Wisla Can-Pack
B/9 
18:00 
UE Sopron

60 - 66

TV
Famila Schio
C/8 
18:00 
ZVVZ USK Prague

71 - 78

UMMC Ekaterinburg
B/8 
19:00 
Nadezhda

65 - 64

TV
Fenerbahce
C/9 
19:00 
CCC Polkowice

48 - 50

TV
Galatasaray
A/8 
20:00 
Bourges Basket

60 - 49

Rivas Ecopolis
B/7 
20:00 
Arras

67 - 70

Arras, FRA
Halle Tetelin
Good Angels Kosice
C/7 
20:00 
USO Mondeville

73 - 64

Perfumerias Avenida
08.11.2012
A/9 
18:00 
Uni Györ

56 - 74

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
14.11.2012
A/10 
17:30 
Tarsus

61 - 65

Bourges Basket
A/11 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

95 - 63

BK IMOS Brno
B/10 
18:00 
Municipal Targoviste

79 - 76

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Nadezhda
C/10 
18:00 
Novi Zagreb

71 - 79

TV
Zagreb, CRO
SD Trnsko
ZVVZ USK Prague
C/11 
18:00 
Galatasaray

58 - 47

TV
USO Mondeville
C/12 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

66 - 57

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
CCC Polkowice
B/12 
20:00 
Fenerbahce

77 - 71

TV
UE Sopron
15.11.2012
A/12 
00:30 
Rivas Ecopolis

84 - 65

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Uni Györ
B/11 
20:30 
Famila Schio

74 - 49

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Arras
21.11.2012
C/14 
17:45 
CCC Polkowice

77 - 66

TV
Novi Zagreb
A/15 
18:00 
BK IMOS Brno

59 - 66

Rivas Ecopolis
B/13 
18:00 
Good Angels Kosice

79 - 69

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Famila Schio
B/14 
18:00 
UE Sopron

82 - 87

TV
Municipal Targoviste
A/13 
20:00 
Wisla Can-Pack

76 - 64

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/15 
20:00 
Arras

59 - 88

Arras, FRA
Halle Tetelin
Fenerbahce
C/15 
20:00 
USO Mondeville

55 - 82

UMMC Ekaterinburg
C/13 
20:30 
Perfumerias Avenida

69 - 79

Galatasaray
22.11.2012
A/14 
18:00 
Uni Györ

81 - 72

TV
Tarsus
28.11.2012
A/39 
18:00 
BK IMOS Brno

70 - 90

Tarsus
B/18 
18:00 
Municipal Targoviste

72 - 64

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Arras
C/18 
18:00 
Novi Zagreb

82 - 60

Zagreb, CRO
SD Trnsko
USO Mondeville
B/16 
19:00 
Nadezhda

73 - 69

UE Sopron
C/17 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

94 - 62

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Perfumerias Avenida
C/16 
19:00 
CCC Polkowice

65 - 67

TV
ZVVZ USK Prague
A/16 
20:00 
Bourges Basket

57 - 47

Uni Györ
A/17 
20:00 
Rivas Ecopolis

62 - 66

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Wisla Can-Pack
B/17 
20:00 
Fenerbahce

93 - 91

TV
Good Angels Kosice
05.12.2012
A/19 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

70 - 68

TV
Rivas Ecopolis
A/20 
18:00 
BK IMOS Brno

60 - 63

TV
Bourges Basket
A/21 
18:00 
Wisla Can-Pack

74 - 73

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Tarsus
B/21 
18:00 
Good Angels Kosice

93 - 78

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Municipal Targoviste
B/20 
20:00 
Arras

70 - 80

Arras, FRA
Halle Tetelin
Nadezhda
C/19 
20:00 
Galatasaray

70 - 71

TV
UMMC Ekaterinburg
C/20 
20:00 
USO Mondeville

70 - 61

ZVVZ USK Prague
C/21 
20:30 
Perfumerias Avenida

87 - 77

Novi Zagreb
06.12.2012
B/19 
20:30 
Famila Schio

74 - 69

Schio, ITA
Pala Campagnola
Fenerbahce
12.12.2012
A/22 
18:00 
BK IMOS Brno

86 - 61

Uni Györ
A/24 
18:00 
Wisla Can-Pack

68 - 64

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Bourges Basket
B/24 
18:00 
Good Angels Kosice

77 - 67

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Nadezhda
A/2 
18:00 
Tarsus

79 - 83

Sparta&K M.R. Vidnoje
C/23 
19:00 
Galatasaray

77 - 50

TV
Novi Zagreb
C/22 
20:00 
USO Mondeville

65 - 63

CCC Polkowice
B/22 
20:00 
Arras

55 - 74

Arras, FRA
Halle Tetelin
UE Sopron
C/24 
20:30 
Perfumerias Avenida

65 - 78

ZVVZ USK Prague
13.12.2012
B/23 
20:30 
Famila Schio

66 - 62

Schio, ITA
Pala Campagnola
Municipal Targoviste
19.12.2012
B/25 
18:00 
Municipal Targoviste

60 - 89

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Fenerbahce
B/26 
18:00 
UE Sopron

64 - 69

TV
Good Angels Kosice
C/25 
18:00 
Novi Zagreb

70 - 101

TV
Zagreb, CRO
SD Trnsko
UMMC Ekaterinburg
C/27 
18:00 
ZVVZ USK Prague

52 - 66

TV
Galatasaray
A/25 
18:00 
Tarsus

62 - 74

Rivas Ecopolis
B/27 
19:00 
Nadezhda

65 - 61

Famila Schio
C/26 
19:00 
CCC Polkowice

74 - 63

TV
Perfumerias Avenida
A/27 
20:00 
Bourges Basket

77 - 72

Sparta&K M.R. Vidnoje
20.12.2012
A/26 
18:00 
Uni Györ

83 - 67

TV
Wisla Can-Pack
08.01.2013
A/30 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

100 - 62

TV
Uni Györ
09.01.2013
B/28 
18:00 
Good Angels Kosice

78 - 52

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Arras
C/30 
18:00 
Galatasaray

51 - 58

TV
CCC Polkowice
A/28 
18:00 
Wisla Can-Pack

69 - 47

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
BK IMOS Brno
C/29 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

94 - 75

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Prague
A/29 
20:00 
Rivas Ecopolis

65 - 62

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
B/29 
20:00 
Fenerbahce

93 - 67

TV
Nadezhda
C/28 
20:30 
Perfumerias Avenida

82 - 54

USO Mondeville
10.01.2013
B/30 
20:30 
Famila Schio

89 - 71

Schio, ITA
Pala Campagnola
UE Sopron
16.01.2013
B/33 
18:00 
UE Sopron

69 - 74

TV
Fenerbahce
C/31 
18:00 
ZVVZ USK Prague

91 - 88

TV
Novi Zagreb
C/33 
18:00 
CCC Polkowice

67 - 85

TV
UMMC Ekaterinburg
B/31 
19:00 
Nadezhda

71 - 68

Municipal Targoviste
A/31 
20:00 
Bourges Basket

66 - 63

Tarsus
B/32 
20:00 
Arras

69 - 57

Arras, FRA
Halle Tetelin
Famila Schio
C/32 
20:00 
USO Mondeville

59 - 70

Galatasaray
17.01.2013
A/32 
18:00 
BK IMOS Brno

51 - 83

TV
Sparta&K M.R. Vidnoje
A/33 
18:00 
Uni Györ

78 - 72

TV
Rivas Ecopolis
23.01.2013
A/34 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

89 - 63

TV
Wisla Can-Pack
A/35 
18:00 
Tarsus

81 - 70

Uni Györ
B/35 
18:00 
Municipal Targoviste

57 - 65

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
UE Sopron
C/35 
18:00 
Novi Zagreb

55 - 76

Zagreb, CRO
SD Trnsko
CCC Polkowice
A/36 
18:00 
Rivas Ecopolis

67 - 50

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
BK IMOS Brno
C/34 
19:00 
Galatasaray

68 - 56

Perfumerias Avenida
C/36 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

79 - 58

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
USO Mondeville
B/36 
20:00 
Fenerbahce

81 - 75

Arras
24.01.2013
B/34 
20:30 
Famila Schio

67 - 78

Schio, ITA
Pala Campagnola
Good Angels Kosice
30.01.2013
A/38 
18:00 
Wisla Can-Pack

74 - 66

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Rivas Ecopolis
B/37 
18:00 
UE Sopron

68 - 74

TV
Nadezhda
B/38 
18:00 
Good Angels Kosice

66 - 63

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Fenerbahce
C/37 
18:00 
ZVVZ USK Prague

60 - 71

TV
CCC Polkowice
A/18 
18:00 
Tarsus

81 - 72

BK IMOS Brno
B/39 
20:00 
Arras

67 - 66

Arras, FRA
Halle Tetelin
Municipal Targoviste
C/39 
20:00 
USO Mondeville

79 - 74

Novi Zagreb
C/38 
20:30 
Perfumerias Avenida

65 - 57

TV
UMMC Ekaterinburg
31.01.2013
A/37 
18:00 
Uni Györ

59 - 65

TV
Bourges Basket
06.02.2013
C/41 
17:00 
ZVVZ USK Prague

56 - 51

TV
USO Mondeville
A/42 
18:00 
Tarsus

72 - 70

Wisla Can-Pack
B/42 
18:00 
Municipal Targoviste

72 - 64

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Good Angels Kosice
C/42 
18:00 
Novi Zagreb

68 - 86

Zagreb, CRO
SD Trnsko
Perfumerias Avenida
B/40 
18:00 
Fenerbahce

82 - 68

Famila Schio
B/41 
19:00 
Nadezhda

89 - 71

Arras
C/40 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

61 - 45

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
A/40 
20:00 
Rivas Ecopolis

61 - 72

Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Sparta&K M.R. Vidnoje
A/41 
20:00 
Bourges Basket

85 - 60

BK IMOS Brno
19.02.2013
3/A 
18:00 
Galatasaray

49 - 48

TV
ZVVZ USK Prague
4/A 
18:00 
Good Angels Kosice

82 - 68

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Perfumerias Avenida
1/A 
18:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

91 - 84

TV
Municipal Targoviste
6/A 
19:00 
Nadezhda

71 - 74

TV
CCC Polkowice
2/A 
20:30 
Fenerbahce

93 - 61

TV
Uni Györ
5/A 
20:30 
Bourges Basket

54 - 57

TV
Wisla Can-Pack
7/A 
20:30 
Famila Schio

69 - 63

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Rivas Ecopolis
22.02.2013
6/B 
17:45 
CCC Polkowice

76 - 70

TV
Nadezhda
1/B 
18:00 
Municipal Targoviste

63 - 68

TV
Targoviste, ROU
Sala Sporturilor
Sparta&K M.R. Vidnoje
2/B 
18:00 
Uni Györ

68 - 77

TV
Fenerbahce
3/B 
18:00 
ZVVZ USK Prague

63 - 78

Galatasaray
5/B 
18:00 
Wisla Can-Pack

38 - 50

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Bourges Basket
7/B 
20:00 
Rivas Ecopolis

75 - 47

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Famila Schio
4/B 
20:30 
Perfumerias Avenida

64 - 74

TV
Good Angels Kosice
27.02.2013
5/C 
20:30 
Bourges Basket

66 - 59

Wisla Can-Pack
7/C 
20:30 
Famila Schio

79 - 75

Schio, ITA
Pala Campagnola
Rivas Ecopolis
18.03.2013
B/1 
14:00 
Sparta&K M.R. Vidnoje

88 - 79

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Famila Schio
B/2 
16:30 
Fenerbahce

69 - 44

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
A/1 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

68 - 45

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
CCC Polkowice
A/2 
21:30 
Galatasaray

65 - 71

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
19.03.2013
B/3 
14:00 
Bourges Basket

71 - 64

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Sparta&K M.R. Vidnoje
B/4 
16:30 
Famila Schio

59 - 86

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce
A/3 
19:00 
Good Angels Kosice

41 - 72

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
UMMC Ekaterinburg
A/4 
21:30 
CCC Polkowice

58 - 51

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
20.03.2013
B/6 
14:00 
Bourges Basket

60 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Famila Schio
B/5 
16:30 
Sparta&K M.R. Vidnoje

70 - 73

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce
A/5 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

72 - 44

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
A/6 
21:30 
Good Angels Kosice

66 - 54

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
CCC Polkowice
22.03.2013
13/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

73 - 44

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
14/A 
21:30 
Fenerbahce

68 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
24.03.2013
15/A 
16:30 
Bourges Basket

65 - 57

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
16/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

82 - 56

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce