SCHEDULE

28.10.2009
C/2 
18:00 
MKB Euroleasing

74 - 63

TV
Good Angels Kosice
D/2 
18:00 
Sparta&K Moscow Region

95 - 71

TV
Frisco Sika Brno
A/2 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

85 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
TEO Vilnius
D/3 
19:30 
Fenerbahce

75 - 67

TV
Lotos Gdynia
A/1 
20:00 
Galatasaray

76 - 64

TV
Cras Basket Taranto
B/1 
20:00 
ESB Lille Metropole

73 - 59

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Gospic Croatia
C/3 
20:00 
Bourges Basket

53 - 60

ZVVZ USK Prague
D/1 
20:00 
Tarbes GB

81 - 80

Szeviép
A/3 
20:30 
Ros Casares

118 - 38

TV
TTT Riga
B/2 
20:30 
Halcon Avenida

60 - 65

TV
Wisla Can-Pack
29.10.2009
B/3 
18:00 
MiZo Pécs 2010

55 - 58

Beretta-Famila
C/1 
20:00 
Rivas Ecópolis

85 - 60

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Gorzow
03.11.2009
D/6 
18:00 
Frisco Sika Brno

74 - 66

TV
Fenerbahce
04.11.2009
B/4 
18:00 
Gospic Croatia

52 - 75

Halcon Avenida
C/5 
18:00 
ZVVZ USK Prague

76 - 83

TV
Rivas Ecópolis
A/6 
18:45 
TEO Vilnius

48 - 78

TV
Vilnius, LTU
Vilnius Arena
Ros Casares
C/6 
19:00 
Good Angels Kosice

53 - 64

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Bourges Basket
C/4 
19:00 
MKB Euroleasing

78 - 64

TV
Gorzow
B/6 
19:30 
Wisla Can-Pack

85 - 78

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
MiZo Pécs 2010
A/5 
19:40 
TTT Riga

60 - 66

TV
Galatasaray
05.11.2009
D/5 
18:30 
Lotos Gdynia

73 - 68

TV
Tarbes GB
A/4 
20:30 
Cras Basket Taranto

72 - 79

Taranto, ITA
Palamazzola
UMMC Ekaterinburg
B/5 
20:30 
Beretta-Famila

92 - 70

Schio, ITA
Pala Campagnola
ESB Lille Metropole
11.11.2009
D/8 
17:00 
Fenerbahce

74 - 88

TV
Sparta&K Moscow Region
C/7 
18:00 
ZVVZ USK Prague

96 - 79

TV
Gorzow
A/7 
19:40 
TTT Riga

59 - 70

TV
Cras Basket Taranto
B/9 
20:00 
ESB Lille Metropole

71 - 77

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Wisla Can-Pack
C/8 
20:00 
Bourges Basket

82 - 56

MKB Euroleasing
D/9 
20:00 
Tarbes GB

62 - 70

Frisco Sika Brno
A/8 
20:30 
Ros Casares

87 - 68

TV
UMMC Ekaterinburg
12.11.2009
B/8 
18:00 
MiZo Pécs 2010

60 - 69

TV
Halcon Avenida
D/7 
18:30 
Lotos Gdynia

74 - 61

TV
Szeviép
A/9 
20:00 
Galatasaray

82 - 55

TV
TEO Vilnius
C/9 
20:00 
Rivas Ecópolis

74 - 58

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Good Angels Kosice
B/7 
20:30 
Beretta-Famila

91 - 76

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gospic Croatia
18.11.2009
B/10 
18:00 
Gospic Croatia

68 - 74

MiZo Pécs 2010
C/12 
18:00 
MKB Euroleasing

63 - 70

TV
Rivas Ecópolis
D/11 
18:00 
Frisco Sika Brno

83 - 72

TV
Lotos Gdynia
D/12 
18:00 
Sparta&K Moscow Region

81 - 56

TV
Tarbes GB
A/11 
18:45 
TEO Vilnius

68 - 74

TV
Vilnius, LTU
Vilnius Arena
TTT Riga
A/12 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

69 - 54

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
C/11 
19:00 
Good Angels Kosice

73 - 70

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
ZVVZ USK Prague
B/11 
19:30 
Wisla Can-Pack

83 - 72

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Beretta-Famila
C/10 
20:15 
Gorzow

49 - 39

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Bourges Basket
A/10 
20:30 
Cras Basket Taranto

78 - 69

Taranto, ITA
Palamazzola
Ros Casares
B/12 
20:30 
Halcon Avenida

94 - 53

ESB Lille Metropole
19.11.2009
D/10 
18:00 
Szeviép

66 - 70

Fenerbahce
25.11.2009
C/13 
18:00 
Good Angels Kosice

70 - 65

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Gorzow
C/15 
18:00 
ZVVZ USK Prague

98 - 75

TV
MKB Euroleasing
D/13 
18:00 
Szeviép

54 - 71

Frisco Sika Brno
A/13 
18:45 
TEO Vilnius

67 - 80

TV
Vilnius, LTU
Vilnius Arena
Cras Basket Taranto
B/13 
19:30 
Wisla Can-Pack

77 - 75

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Gospic Croatia
A/15 
19:40 
TTT Riga

53 - 74

TV
UMMC Ekaterinburg
A/14 
20:00 
Galatasaray

62 - 63

TV
Ros Casares
B/14 
20:00 
ESB Lille Metropole

57 - 76

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
MiZo Pécs 2010
D/14 
20:00 
Tarbes GB

70 - 83

Fenerbahce
26.11.2009
D/15 
18:00 
Lotos Gdynia

70 - 77

Sparta&K Moscow Region
C/14 
20:00 
Rivas Ecópolis

72 - 67

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Bourges Basket
B/15 
20:30 
Beretta-Famila

64 - 74

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Halcon Avenida
02.12.2009
B/16 
18:00 
Gospic Croatia

85 - 63

TV
ESB Lille Metropole
C/18 
18:00 
ZVVZ USK Prague

70 - 47

Bourges Basket
D/16 
18:00 
Szeviép

82 - 66

Tarbes GB
D/17 
18:30 
Frisco Sika Brno

65 - 82

TV
Sparta&K Moscow Region
A/17 
18:45 
TEO Vilnius

37 - 86

Vilnius, LTU
Vilnius Arena
UMMC Ekaterinburg
C/17 
19:00 
Good Angels Kosice

75 - 58

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
MKB Euroleasing
C/16 
19:15 
Gorzow

79 - 82

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Rivas Ecópolis
B/17 
19:30 
Wisla Can-Pack

62 - 58

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Halcon Avenida
A/18 
19:40 
TTT Riga

54 - 78

TV
Ros Casares
03.12.2009
D/18 
18:00 
Lotos Gdynia

63 - 69

Fenerbahce
B/18 
20:30 
Beretta-Famila

69 - 62

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
MiZo Pécs 2010
A/16 
20:30 
Cras Basket Taranto

77 - 63

TV
Taranto, ITA
Palamazzola
Galatasaray
09.12.2009
D/19 
17:00 
Sparta&K Moscow Region

94 - 51

TV
Szeviép
C/19 
18:00 
Gorzow

79 - 72

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
MKB Euroleasing
A/19 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

73 - 42

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Cras Basket Taranto
A/21 
19:00 
Ros Casares

75 - 60

TV
TEO Vilnius
D/21 
19:30 
Fenerbahce

86 - 70

TV
Frisco Sika Brno
B/20 
20:00 
ESB Lille Metropole

57 - 75

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Beretta-Famila
C/21 
20:00 
Bourges Basket

83 - 71

Good Angels Kosice
D/20 
20:00 
Tarbes GB

81 - 67

Lotos Gdynia
B/19 
20:30 
Halcon Avenida

81 - 79

Gospic Croatia
10.12.2009
B/21 
18:00 
MiZo Pécs 2010

71 - 74

TV
Wisla Can-Pack
A/20 
20:00 
Galatasaray

71 - 55

TV
TTT Riga
C/20 
20:00 
Rivas Ecópolis

94 - 56

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
ZVVZ USK Prague
16.12.2009
D/23 
17:00 
Sparta&K Moscow Region

103 - 59

TV
Fenerbahce
B/22 
18:00 
Gospic Croatia

65 - 88

Beretta-Famila
C/22 
18:00 
Gorzow

87 - 72

TV
Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
ZVVZ USK Prague
C/23 
18:00 
MKB Euroleasing

83 - 73

TV
Bourges Basket
D/24 
18:00 
Frisco Sika Brno

83 - 68

TV
Tarbes GB
C/24 
18:00 
Good Angels Kosice

72 - 61

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Rivas Ecópolis
A/23 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

82 - 70

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
B/24 
19:30 
Wisla Can-Pack

93 - 73

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
ESB Lille Metropole
A/22 
20:30 
Cras Basket Taranto

78 - 52

Taranto, ITA
Palamazzola
TTT Riga
B/23 
20:30 
Halcon Avenida

70 - 63

TV
MiZo Pécs 2010
17.12.2009
D/22 
18:00 
Szeviép

71 - 58

TV
Lotos Gdynia
A/24 
18:45 
TEO Vilnius

86 - 80

TV
Vilnius, LTU
Vilnius Arena
Galatasaray
06.01.2010
D/4 
18:00 
Szeviép

58 - 77

Sparta&K Moscow Region
13.01.2010
A/27 
18:00 
Galatasaray

64 - 69

TV
UMMC Ekaterinburg
C/26 
18:00 
ZVVZ USK Prague

75 - 89

Good Angels Kosice
D/25 
18:00 
Fenerbahce

98 - 78

TV
Szeviép
A/26 
19:40 
TTT Riga

59 - 57

TV
TEO Vilnius
B/27 
20:00 
ESB Lille Metropole

72 - 97

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Halcon Avenida
C/25 
20:00 
Bourges Basket

84 - 57

Gorzow
D/27 
20:00 
Tarbes GB

75 - 78

Sparta&K Moscow Region
A/25 
20:30 
Ros Casares

87 - 59

Cras Basket Taranto
14.01.2010
B/25 
18:00 
MiZo Pécs 2010

90 - 78

TV
Gospic Croatia
D/26 
19:00 
Lotos Gdynia

77 - 73

TV
Frisco Sika Brno
B/26 
20:30 
Beretta-Famila

92 - 88

Schio, ITA
Pala Campagnola
Wisla Can-Pack
C/27 
20:30 
Rivas Ecópolis

67 - 71

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
MKB Euroleasing
20.01.2010
D/30 
17:00 
Sparta&K Moscow Region

85 - 60

Lotos Gdynia
C/28 
17:30 
Gorzow

88 - 95

Gorzów Wielkopolski, POL
Hala PWSZ
Good Angels Kosice
B/28 
18:00 
Gospic Croatia

84 - 85

Wisla Can-Pack
B/29 
18:00 
MiZo Pécs 2010

94 - 42

TV
ESB Lille Metropole
D/28 
18:00 
Frisco Sika Brno

69 - 61

TV
Szeviép
A/30 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

92 - 53

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
TTT Riga
C/30 
19:00 
MKB Euroleasing

93 - 96

TV
ZVVZ USK Prague
D/29 
19:30 
Fenerbahce

82 - 69

TV
Tarbes GB
C/29 
20:00 
Bourges Basket

66 - 58

Rivas Ecópolis
A/28 
20:30 
Cras Basket Taranto

81 - 53

Taranto, ITA
Palamazzola
TEO Vilnius
A/29 
20:30 
Ros Casares

77 - 47

TV
Galatasaray
B/30 
20:30 
Halcon Avenida

80 - 62

TV
Beretta-Famila
02.02.2010
1/A 
17:00 
Sparta&K Moscow Region

98 - 49

Lotos Gdynia
3/A 
18:00 
Wisla Can-Pack

80 - 53

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
MiZo Pécs 2010
2/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

79 - 55

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Galatasaray
8/A 
19:30 
Fenerbahce

89 - 83

TV
Cras Basket Taranto
6/A 
20:00 
Rivas Ecópolis

83 - 88

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Frisco Sika Brno
4/A 
20:30 
Ros Casares

81 - 70

TV
ZVVZ USK Prague
5/A 
20:30 
Halcon Avenida

72 - 53

TV
Bourges Basket
7/A 
20:30 
Beretta-Famila

67 - 70

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Good Angels Kosice
05.02.2010
6/B 
16:00 
Frisco Sika Brno

64 - 67

TV
Rivas Ecópolis
3/B 
18:00 
MiZo Pécs 2010

68 - 64

TV
Wisla Can-Pack
4/B 
18:00 
ZVVZ USK Prague

74 - 85

TV
Ros Casares
7/B 
18:00 
Good Angels Kosice

65 - 59

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Beretta-Famila
1/B 
19:30 
Lotos Gdynia

69 - 91

Sparta&K Moscow Region
5/B 
20:00 
Bourges Basket

69 - 64

Halcon Avenida
2/B 
20:30 
Galatasaray

50 - 61

TV
UMMC Ekaterinburg
8/B 
20:30 
Cras Basket Taranto

55 - 60

Taranto, ITA
Palamazzola
Fenerbahce
10.02.2010
3/C 
18:00 
Wisla Can-Pack

69 - 57

Krakow, POL
Hala TS Wisla
MiZo Pécs 2010
6/C 
20:00 
Rivas Ecópolis

63 - 77

TV
Rivas-Vaciamadrid, ESP
Pabellón Cerro Del Telégrafo
Frisco Sika Brno
5/C 
20:30 
Halcon Avenida

64 - 55

TV
Bourges Basket
23.02.2010
9/A 
17:00 
Sparta&K Moscow Region

90 - 79

Fenerbahce
11/A 
18:00 
Wisla Can-Pack

78 - 74

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Frisco Sika Brno
12/A 
18:00 
Ros Casares

74 - 50

TV
Halcon Avenida
10/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

81 - 56

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Good Angels Kosice
26.02.2010
10/B 
18:00 
Good Angels Kosice

60 - 65

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
UMMC Ekaterinburg
11/B 
18:00 
Frisco Sika Brno

87 - 72

TV
Wisla Can-Pack
9/B 
19:30 
Fenerbahce

85 - 87

TV
Sparta&K Moscow Region
12/B 
20:30 
Halcon Avenida

57 - 63

TV
Ros Casares
03.03.2010
11/C 
18:00 
Wisla Can-Pack

78 - 73

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Frisco Sika Brno
09.04.2010
14/A 
18:30 
Sparta&K Moscow Region

87 - 79

UMMC Ekaterinburg
13/A 
20:45 
Ros Casares

86 - 57

Wisla Can-Pack
11.04.2010
15/A 
15:30 
UMMC Ekaterinburg

84 - 50

Wisla Can-Pack
16/A 
18:00 
Sparta&K Moscow Region

87 - 80

Ros Casares