SCHEDULE

15.10.2008
B/3 
18:00 
Gambrinus

68 - 77

Umana Reyer
C/3 
18:00 
Jolly JBS Sibenik

62 - 92

UMMC Ekaterinburg
B/1 
18:30 
TTT Riga

71 - 86

Riga, LAT
Arena Riga
MKB Euroleasing
A/2 
19:30 
Nadezhda

79 - 80

Wisla Can-Pack
D/2 
19:30 
Fenerbahce

76 - 68

TEO Vilnius
B/2 
19:30 
CSKA Moscow

96 - 44

Moscow, RUS
USH CSKA
ESB Lille Metropole
A/3 
20:00 
Bourges Basket

79 - 49

Besiktas Cola Turka
C/1 
20:30 
Union Hainaut Basket

78 - 62

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
ZVVZ USK Prague
C/2 
20:30 
Ros Casares

93 - 51

TV
LOTOS PKO BP
D/1 
20:30 
Lattes Montpellier

65 - 67

Broker Kosice
16.10.2008
D/3 
18:00 
Spartak

88 - 63

Beretta Famila
A/1 
19:00 
MiZo Pécs 2010

82 - 65

Halcon Avenida
22.10.2008
A/6 
17:30 
Wisla Can-Pack

66 - 78

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Bourges Basket
C/4 
17:30 
ZVVZ USK Prague

87 - 72

TV
Ros Casares
D/4 
17:30 
Broker Kosice

76 - 68

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Fenerbahce
C/5 
18:00 
Jolly JBS Sibenik

79 - 70

Union Hainaut Basket
D/6 
18:45 
TEO Vilnius

72 - 64

TV
Spartak
A/5 
19:30 
Besiktas Cola Turka

84 - 82

TV
MiZo Pécs 2010
B/6 
20:00 
ESB Lille Metropole

63 - 67

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Gambrinus
B/4 
20:15 
TTT Riga

48 - 89

TV
Riga, LAT
Arena Riga
CSKA Moscow
A/4 
20:30 
Halcon Avenida

77 - 74

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Nadezhda
B/5 
20:30 
Umana Reyer

70 - 59

TV
Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
MKB Euroleasing
D/5 
20:30 
Beretta Famila

81 - 76

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lattes Montpellier
23.10.2008
C/6 
17:30 
LOTOS PKO BP

71 - 82

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
UMMC Ekaterinburg
29.10.2008
D/8 
16:00 
Spartak

95 - 52

TV
Fenerbahce
B/9 
18:00 
MKB Euroleasing

81 - 57

TV
ESB Lille Metropole
C/7 
18:00 
Jolly JBS Sibenik

76 - 70

ZVVZ USK Prague
B/8 
18:00 
Gambrinus

70 - 65

TV
CSKA Moscow
C/8 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

89 - 81

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
A/7 
19:30 
Besiktas Cola Turka

61 - 67

TV
Halcon Avenida
A/8 
20:00 
Bourges Basket

79 - 45

Nadezhda
B/7 
20:30 
Umana Reyer

74 - 65

TV
Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
TTT Riga
D/7 
20:30 
Beretta Famila

60 - 76

Schio, ITA
Pala Campagnola
Broker Kosice
D/9 
20:30 
Lattes Montpellier

67 - 78

TEO Vilnius
30.10.2008
A/9 
18:00 
MiZo Pécs 2010

65 - 66

TV
Wisla Can-Pack
C/9 
20:30 
Union Hainaut Basket

85 - 82

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
LOTOS PKO BP
05.11.2008
A/11 
17:30 
Wisla Can-Pack

75 - 45

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Besiktas Cola Turka
D/10 
17:30 
Broker Kosice

75 - 89

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Spartak
B/10 
17:55 
TTT Riga

69 - 67

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Gambrinus
C/10 
18:00 
ZVVZ USK Prague

64 - 94

UMMC Ekaterinburg
D/11 
18:45 
TEO Vilnius

69 - 43

TV
Beretta Famila
A/12 
19:30 
Nadezhda

46 - 58

MiZo Pécs 2010
D/12 
19:30 
Fenerbahce

90 - 83

Lattes Montpellier
B/12 
19:30 
CSKA Moscow

81 - 77

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
MKB Euroleasing
B/11 
20:00 
ESB Lille Metropole

63 - 81

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Umana Reyer
A/10 
20:30 
Halcon Avenida

77 - 70

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Bourges Basket
C/12 
20:30 
Ros Casares

99 - 51

TV
Union Hainaut Basket
06.11.2008
C/11 
17:30 
LOTOS PKO BP

79 - 76

TV
Jolly JBS Sibenik
12.11.2008
A/13 
17:30 
Wisla Can-Pack

67 - 77

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Halcon Avenida
B/14 
18:00 
MKB Euroleasing

68 - 65

TV
Gambrinus
C/15 
18:00 
Jolly JBS Sibenik

72 - 83

Ros Casares
D/13 
18:45 
TEO Vilnius

72 - 49

TV
Broker Kosice
A/15 
19:30 
Besiktas Cola Turka

89 - 81

TV
Nadezhda
B/13 
20:00 
ESB Lille Metropole

71 - 53

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
TTT Riga
D/14 
20:30 
Lattes Montpellier

70 - 93

Spartak
D/15 
20:30 
Beretta Famila

68 - 73

Schio, ITA
Pala Campagnola
Fenerbahce
B/15 
20:30 
Umana Reyer

66 - 63

TV
Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
CSKA Moscow
13.11.2008
C/13 
17:30 
LOTOS PKO BP

71 - 57

TV
ZVVZ USK Prague
A/14 
18:00 
MiZo Pécs 2010

62 - 58

TV
Bourges Basket
C/14 
20:30 
Union Hainaut Basket

65 - 85

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
UMMC Ekaterinburg
19.11.2008
C/16 
17:30 
ZVVZ USK Prague

83 - 58

TV
Union Hainaut Basket
D/16 
17:30 
Broker Kosice

76 - 57

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Lattes Montpellier
C/18 
18:00 
UMMC Ekaterinburg

100 - 70

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Jolly JBS Sibenik
B/16 
18:00 
MKB Euroleasing

69 - 59

TV
TTT Riga
A/17 
18:30 
Wisla Can-Pack

91 - 70

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Nadezhda
D/17 
18:45 
TEO Vilnius

56 - 64

TV
Fenerbahce
A/18 
20:00 
Besiktas Cola Turka

56 - 60

Bourges Basket
B/17 
20:00 
ESB Lille Metropole

79 - 88

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
CSKA Moscow
A/16 
20:30 
Halcon Avenida

83 - 60

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
MiZo Pécs 2010
B/18 
20:30 
Umana Reyer

82 - 73

Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
Gambrinus
D/18 
20:30 
Beretta Famila

62 - 70

TV
Schio, ITA
Pala Campagnola
Spartak
20.11.2008
C/17 
17:30 
LOTOS PKO BP

59 - 85

TV
Ros Casares
26.11.2008
B/20 
18:00 
MKB Euroleasing

65 - 71

TV
Umana Reyer
B/21 
18:00 
Gambrinus

81 - 61

TV
ESB Lille Metropole
A/19 
19:30 
Nadezhda

83 - 62

Halcon Avenida
D/19 
19:30 
Fenerbahce

84 - 74

Broker Kosice
B/19 
19:30 
CSKA Moscow

0 - 20

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
TTT Riga
A/21 
20:00 
Bourges Basket

72 - 51

Wisla Can-Pack
C/19 
20:30 
Ros Casares

88 - 69

TV
ZVVZ USK Prague
C/20 
20:30 
Union Hainaut Basket

80 - 69

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Jolly JBS Sibenik
D/20 
20:30 
Lattes Montpellier

78 - 73

Beretta Famila
27.11.2008
D/21 
17:15 
Spartak

85 - 41

TEO Vilnius
A/20 
18:00 
MiZo Pécs 2010

71 - 52

Besiktas Cola Turka
C/21 
18:00 
UMMC Ekaterinburg

69 - 51

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
LOTOS PKO BP
03.12.2008
C/22 
17:30 
ZVVZ USK Prague

102 - 78

TV
Jolly JBS Sibenik
D/22 
17:30 
Broker Kosice

80 - 74

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Beretta Famila
A/24 
18:30 
Wisla Can-Pack

57 - 48

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
MiZo Pécs 2010
D/24 
18:45 
TEO Vilnius

73 - 62

TV
Lattes Montpellier
A/23 
19:30 
Nadezhda

65 - 61

Bourges Basket
D/23 
19:30 
Fenerbahce

76 - 100

TV
Spartak
B/24 
20:00 
ESB Lille Metropole

61 - 55

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
MKB Euroleasing
B/22 
20:15 
TTT Riga

61 - 57

TV
Umana Reyer
A/22 
20:30 
Halcon Avenida

80 - 70

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Besiktas Cola Turka
C/23 
20:30 
Ros Casares

71 - 63

TV
UMMC Ekaterinburg
04.12.2008
C/24 
17:30 
LOTOS PKO BP

86 - 62

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
Union Hainaut Basket
07.12.2008
B/23 
17:00 
CSKA Moscow

91 - 71

TV
Gambrinus
10.12.2008
D/25 
16:00 
Spartak

100 - 50

TV
Broker Kosice
B/25 
18:00 
Gambrinus

83 - 76

TV
TTT Riga
C/26 
18:00 
Jolly JBS Sibenik

72 - 79

LOTOS PKO BP
B/27 
18:00 
MKB Euroleasing

77 - 68

TV
CSKA Moscow
C/25 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

103 - 57

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ USK Prague
A/26 
19:30 
Besiktas Cola Turka

63 - 68

Wisla Can-Pack
A/25 
20:00 
Bourges Basket

76 - 51

Halcon Avenida
B/26 
20:30 
Umana Reyer

70 - 76

TV
Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
ESB Lille Metropole
C/27 
20:30 
Union Hainaut Basket

61 - 91

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
D/26 
20:30 
Beretta Famila

88 - 69

Schio, ITA
Pala Campagnola
TEO Vilnius
D/27 
20:30 
Lattes Montpellier

61 - 70

Fenerbahce
11.12.2008
A/27 
18:00 
MiZo Pécs 2010

88 - 70

Nadezhda
16.12.2008
B/30 
19:00 
CSKA Moscow

80 - 72

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
Umana Reyer
17.12.2008
D/28 
17:30 
Broker Kosice

75 - 66

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
TEO Vilnius
B/29 
18:00 
Gambrinus

73 - 76

TV
MKB Euroleasing
C/28 
18:00 
ZVVZ USK Prague

69 - 64

TV
LOTOS PKO BP
D/30 
18:15 
Fenerbahce

64 - 80

TV
Beretta Famila
C/29 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

85 - 56

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Union Hainaut Basket
D/29 
19:00 
Spartak

103 - 48

TV
Lattes Montpellier
C/30 
19:00 
Ros Casares

89 - 72

TV
Jolly JBS Sibenik
A/30 
19:30 
Nadezhda

72 - 76

Besiktas Cola Turka
A/29 
20:00 
Bourges Basket

75 - 48

MiZo Pécs 2010
B/28 
20:15 
TTT Riga

77 - 70

TV
ESB Lille Metropole
A/28 
20:30 
Halcon Avenida

72 - 59

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Wisla Can-Pack
27.01.2009
4/A 
18:00 
MKB Euroleasing

81 - 58

TV
Wisla Can-Pack
6/A 
18:00 
Spartak

102 - 86

TV
ZVVZ USK Prague
5/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

91 - 61

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
TEO Vilnius
8/A 
19:30 
Fenerbahce

87 - 83

TV
LOTOS PKO BP
1/A 
20:00 
Bourges Basket

72 - 57

Gambrinus
2/A 
20:30 
Umana Reyer

60 - 61

TV
Venezia-Mestre, ITA
Palasport Taliercio
MiZo Pécs 2010
3/A 
20:30 
Halcon Avenida

80 - 69

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
CSKA Moscow
7/A 
21:30 
Ros Casares

98 - 53

TV
Broker Kosice
30.01.2009
1/B 
18:00 
Gambrinus

61 - 59

TV
Bourges Basket
2/B 
18:00 
MiZo Pécs 2010

65 - 57

TV
Umana Reyer
6/B 
18:00 
ZVVZ USK Prague

78 - 92

TV
Spartak
4/B 
18:30 
Wisla Can-Pack

52 - 39

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
MKB Euroleasing
8/B 
18:30 
LOTOS PKO BP

63 - 60

TV
Fenerbahce
5/B 
18:45 
TEO Vilnius

46 - 69

TV
Vilnius, LTU
Vilnius Arena
UMMC Ekaterinburg
3/B 
19:00 
CSKA Moscow

95 - 64

Moscow, RUS
USH CSKA
Halcon Avenida
7/B 
19:30 
Broker Kosice

48 - 81

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Ros Casares
04.02.2009
4/C 
18:00 
MKB Euroleasing

79 - 70

TV
Wisla Can-Pack
8/C 
19:30 
Fenerbahce

79 - 76

TV
LOTOS PKO BP
1/C 
20:00 
Bourges Basket

67 - 62

Gambrinus
3/C 
20:30 
Halcon Avenida

83 - 74

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
CSKA Moscow
17.02.2009
12/A 
18:00 
Spartak

65 - 57

TV
Ros Casares
11/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

94 - 62

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce
10/A 
20:30 
Halcon Avenida

85 - 63

TV
Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
MiZo Pécs 2010
9/A 
20:30 
Bourges Basket

65 - 68

TV
MKB Euroleasing
20.02.2009
9/B 
18:00 
MKB Euroleasing

70 - 63

TV
Bourges Basket
10/B 
18:00 
MiZo Pécs 2010

76 - 81

TV
Halcon Avenida
11/B 
19:30 
Fenerbahce

68 - 70

TV
UMMC Ekaterinburg
12/B 
20:00 
Ros Casares

73 - 71

TV
Spartak
25.02.2009
12/C 
18:00 
Spartak

79 - 70

Ros Casares
03.04.2009
14/A 
18:00 
Spartak

83 - 74

TV
UMMC Ekaterinburg
13/A 
20:30 
Halcon Avenida

85 - 78

TV
MKB Euroleasing
05.04.2009
15/A 
11:00 
UMMC Ekaterinburg

80 - 56

TV
MKB Euroleasing
16/A 
13:30 
Spartak

85 - 70

TV
Halcon Avenida