SCHEDULE

07.11.2007
C/2 
17:00 
Spartak Moscow Region

62 - 60

Kosit 2013
D/2 
17:00 
Ros Casares

71 - 52

Germano Zama Faenza
C/1 
18:00 
Gambrinus Brno

85 - 72

Lotos PKO BP
A/1 
18:00 
Fenerbahce

85 - 79

Phard Napoli
B/1 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

85 - 43

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ZVVZ Prague
A/2 
19:30 
CSKA Moscow

82 - 56

Moscow, RUS
USH CSKA
TTT Riga
A/3 
20:00 
ESB Lille Metropole

87 - 67

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
MKB Euroleasing
B/2 
20:00 
Bourges Basket

89 - 72

Jolly JBS Sibenik
B/3 
20:30 
Halcon Avenida

71 - 76

Wisla Can-Pack
08.11.2007
D/1 
18:00 
TEO Vilnius

75 - 70

USO Basket
D/3 
18:00 
Dynamo

77 - 48

MiZo Pécs 2010
C/3 
20:30 
Dexia W Namur

75 - 57

USVO
13.11.2007
A/6 
20:00 
TTT Riga

83 - 65

Riga, LAT
Arena Riga
ESB Lille Metropole
14.11.2007
C/6 
18:00 
Kosit 2013

70 - 62

Kosice, SVK
Infinity Arena
Dexia W Namur
B/5 
18:15 
Wisla Can-Pack

53 - 80

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
UMMC Ekaterinburg
A/5 
19:00 
MKB Euroleasing

89 - 79

TV
Fenerbahce
B/6 
19:00 
Jolly JBS Sibenik

80 - 71

Halcon Avenida
D/4 
20:00 
USO Basket

61 - 77

Ros Casares
C/5 
20:30 
USVO

55 - 74

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus Brno
D/6 
20:30 
Germano Zama Faenza

65 - 68

Faenza, ITA
Palacattani
Dynamo
15.11.2007
C/4 
17:30 
Lotos PKO BP

67 - 66

Gdynia, POL
Gosir Hall
Spartak Moscow Region
B/4 
18:00 
ZVVZ Prague

60 - 51

Bourges Basket
D/5 
18:00 
MiZo Pécs 2010

84 - 75

TEO Vilnius
A/4 
20:45 
Phard Napoli

72 - 86

CSKA Moscow
21.11.2007
A/7 
18:00 
MKB Euroleasing

82 - 69

TV
Phard Napoli
C/9 
18:00 
Gambrinus Brno

85 - 68

Kosit 2013
D/9 
18:00 
TEO Vilnius

80 - 86

Germano Zama Faenza
D/8 
18:00 
Dynamo

71 - 82

Ros Casares
B/7 
18:15 
Wisla Can-Pack

74 - 71

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
ZVVZ Prague
B/9 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

78 - 63

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Jolly JBS Sibenik
A/8 
20:00 
ESB Lille Metropole

48 - 99

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
CSKA Moscow
A/9 
20:00 
Fenerbahce

71 - 69

TTT Riga
B/8 
20:30 
Halcon Avenida

69 - 65

Bourges Basket
22.11.2007
C/7 
17:30 
Lotos PKO BP

73 - 79

Gdynia, POL
Gosir Hall
USVO
D/7 
18:00 
MiZo Pécs 2010

68 - 60

USO Basket
C/8 
20:30 
Dexia W Namur

75 - 81

Spartak Moscow Region
28.11.2007
C/11 
18:00 
Kosit 2013

58 - 62

Kosice, SVK
Infinity Arena
USVO
C/12 
18:00 
Spartak Moscow Region

85 - 76

Gambrinus Brno
B/11 
19:00 
Jolly JBS Sibenik

65 - 64

Wisla Can-Pack
D/12 
19:00 
Ros Casares

75 - 70

TEO Vilnius
A/12 
19:30 
CSKA Moscow

109 - 69

Moscow, RUS
USH CSKA
Fenerbahce
A/11 
20:00 
TTT Riga

77 - 66

Riga, LAT
Arena Riga
MKB Euroleasing
B/12 
20:00 
Bourges Basket

56 - 57

UMMC Ekaterinburg
D/10 
20:00 
USO Basket

91 - 62

Dynamo
D/11 
20:30 
Germano Zama Faenza

66 - 68

Faenza, ITA
Palacattani
MiZo Pécs 2010
29.11.2007
C/10 
17:30 
Lotos PKO BP

87 - 77

Gdynia, POL
Gosir Hall
Dexia W Namur
B/10 
18:30 
ZVVZ Prague

82 - 88

Halcon Avenida
A/10 
20:45 
Phard Napoli

80 - 73

ESB Lille Metropole
05.12.2007
A/15 
18:00 
MKB Euroleasing

75 - 80

TV
CSKA Moscow
C/13 
18:00 
Kosit 2013

79 - 77

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Lotos PKO BP
C/14 
18:00 
Gambrinus Brno

93 - 66

TV
Dexia W Namur
B/15 
18:15 
Wisla Can-Pack

66 - 61

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Bourges Basket
B/14 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

90 - 64

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Halcon Avenida
A/13 
20:00 
TTT Riga

63 - 55

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Phard Napoli
A/14 
20:15 
Fenerbahce

75 - 61

ESB Lille Metropole
C/15 
20:30 
USVO

70 - 91

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Spartak Moscow Region
D/13 
20:30 
Germano Zama Faenza

77 - 70

TV
Faenza, ITA
Palacattani
USO Basket
06.12.2007
D/14 
18:00 
TEO Vilnius

78 - 72

TV
Dynamo
D/15 
18:00 
MiZo Pécs 2010

75 - 80

TV
Ros Casares
B/13 
19:00 
Jolly JBS Sibenik

62 - 71

ZVVZ Prague
12.12.2007
C/17 
17:30 
Kosit 2013

62 - 84

Kosice, SVK
Steel Arena
Spartak Moscow Region
A/18 
18:00 
MKB Euroleasing

65 - 61

TV
ESB Lille Metropole
B/18 
18:15 
Wisla Can-Pack

80 - 72

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Halcon Avenida
B/16 
18:30 
ZVVZ Prague

72 - 81

TV
UMMC Ekaterinburg
B/17 
19:00 
Jolly JBS Sibenik

64 - 74

Bourges Basket
A/17 
19:30 
TTT Riga

56 - 87

TV
CSKA Moscow
D/16 
20:00 
USO Basket

66 - 64

TEO Vilnius
D/17 
20:30 
Germano Zama Faenza

54 - 94

TV
Faenza, ITA
Palacattani
Ros Casares
C/18 
20:30 
USVO

79 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Dexia W Namur
13.12.2007
C/16 
17:30 
Lotos PKO BP

78 - 93

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus Brno
D/18 
18:00 
MiZo Pécs 2010

86 - 92

TV
Dynamo
A/16 
20:45 
Phard Napoli

73 - 77

TV
Fenerbahce
19.12.2007
C/20 
18:00 
Gambrinus Brno

86 - 62

TV
USVO
D/21 
18:00 
Dynamo

59 - 49

Germano Zama Faenza
A/19 
19:30 
CSKA Moscow

89 - 67

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
Phard Napoli
A/21 
20:00 
ESB Lille Metropole

67 - 50

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
TTT Riga
B/19 
20:00 
Bourges Basket

71 - 60

ZVVZ Prague
A/20 
20:15 
Fenerbahce

78 - 61

MKB Euroleasing
B/21 
20:30 
Halcon Avenida

82 - 72

Jolly JBS Sibenik
D/19 
20:30 
Ros Casares

83 - 78

TV
USO Basket
20.12.2007
C/19 
17:00 
Spartak Moscow Region

87 - 65

TV
Lotos PKO BP
D/20 
18:00 
TEO Vilnius

57 - 77

TV
MiZo Pécs 2010
B/20 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

75 - 49

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Wisla Can-Pack
C/21 
20:30 
Dexia W Namur

56 - 66

Kosit 2013
09.01.2008
C/23 
17:00 
Spartak Moscow Region

102 - 62

TV
Dexia W Namur
C/24 
18:00 
Kosit 2013

60 - 78

TV
Kosice, SVK
Infinity Arena
Gambrinus Brno
B/24 
19:00 
Jolly JBS Sibenik

66 - 86

UMMC Ekaterinburg
A/23 
19:30 
CSKA Moscow

101 - 61

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
ESB Lille Metropole
A/24 
20:00 
TTT Riga

55 - 59

TV
Riga, LAT
Arena Riga
Fenerbahce
B/23 
20:00 
Bourges Basket

79 - 59

Halcon Avenida
D/22 
20:00 
USO Basket

72 - 77

MiZo Pécs 2010
D/23 
20:30 
Ros Casares

55 - 53

TV
Dynamo
D/24 
20:30 
Germano Zama Faenza

40 - 65

TV
Faenza, ITA
Palacattani
TEO Vilnius
10.01.2008
B/22 
18:30 
ZVVZ Prague

85 - 90

Wisla Can-Pack
C/22 
20:30 
USVO

66 - 71

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lotos PKO BP
A/22 
20:45 
Phard Napoli

61 - 74

TV
MKB Euroleasing
16.01.2008
A/26 
18:00 
MKB Euroleasing

78 - 55

TV
TTT Riga
C/27 
18:00 
Gambrinus Brno

77 - 85

TV
Spartak Moscow Region
D/25 
18:00 
Dynamo

75 - 71

USO Basket
A/27 
18:15 
Fenerbahce

65 - 76

TV
CSKA Moscow
B/26 
18:15 
Wisla Can-Pack

55 - 69

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Jolly JBS Sibenik
B/27 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

62 - 64

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
A/25 
20:00 
ESB Lille Metropole

82 - 79

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Phard Napoli
B/25 
20:30 
Halcon Avenida

80 - 73

ZVVZ Prague
C/26 
20:30 
USVO

73 - 65

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Kosit 2013
17.01.2008
D/26 
18:00 
MiZo Pécs 2010

82 - 71

TV
Germano Zama Faenza
D/27 
18:00 
TEO Vilnius

72 - 84

TV
Ros Casares
C/25 
20:30 
Dexia W Namur

40 - 79

TV
Lotos PKO BP
22.01.2008
A/30 
19:30 
CSKA Moscow

82 - 61

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
MKB Euroleasing
23.01.2008
C/30 
17:00 
Spartak Moscow Region

96 - 62

TV
USVO
C/28 
17:30 
Lotos PKO BP

78 - 60

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
Kosit 2013
D/29 
18:00 
Dynamo

90 - 63

TEO Vilnius
B/28 
18:30 
ZVVZ Prague

69 - 59

Jolly JBS Sibenik
A/29 
20:00 
ESB Lille Metropole

60 - 59

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
Fenerbahce
B/30 
20:00 
Bourges Basket

60 - 51

Wisla Can-Pack
D/28 
20:00 
USO Basket

84 - 68

Germano Zama Faenza
B/29 
20:30 
Halcon Avenida

76 - 96

UMMC Ekaterinburg
C/29 
20:30 
Dexia W Namur

58 - 93

TV
Gambrinus Brno
D/30 
20:30 
Ros Casares

89 - 60

TV
MiZo Pécs 2010
A/28 
20:45 
Phard Napoli

68 - 65

TV
TTT Riga
05.02.2008
5/A 
17:00 
Spartak Moscow Region

93 - 67

TV
TEO Vilnius
7/A 
18:00 
Gambrinus Brno

71 - 67

TV
MiZo Pécs 2010
8/A 
18:00 
Dynamo

86 - 75

Lotos PKO BP
2/A 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

96 - 50

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
ESB Lille Metropole
1/A 
19:30 
CSKA Moscow

83 - 64

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
Halcon Avenida
4/A 
20:00 
Bourges Basket

69 - 47

MKB Euroleasing
3/A 
20:15 
Fenerbahce

78 - 61

TV
Wisla Can-Pack
6/A 
20:30 
Ros Casares

70 - 44

TV
USVO
08.02.2008
8/B 
17:00 
Lotos PKO BP

74 - 79

Gdynia, POL
Gosir Hall
Dynamo
3/B 
17:45 
Wisla Can-Pack

59 - 67

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Fenerbahce
5/B 
18:00 
TEO Vilnius

71 - 83

Spartak Moscow Region
7/B 
18:00 
MiZo Pécs 2010

58 - 55

Gambrinus Brno
4/B 
18:00 
MKB Euroleasing

48 - 68

Bourges Basket
2/B 
20:00 
ESB Lille Metropole

64 - 71

Villeneuve d' Ascq, FRA
Palacium
UMMC Ekaterinburg
1/B 
20:30 
Halcon Avenida

70 - 78

TV
CSKA Moscow
6/B 
20:30 
USVO

71 - 63

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
13.02.2008
7/C 
18:00 
Gambrinus Brno

84 - 45

TV
MiZo Pécs 2010
6/C 
20:30 
Ros Casares

70 - 46

TV
USVO
26.02.2008
11/A 
17:00 
Spartak Moscow Region

96 - 67

TV
Dynamo
9/A 
19:30 
CSKA Moscow

74 - 81

TV
Moscow, RUS
USH CSKA
UMMC Ekaterinburg
10/A 
20:30 
Bourges Basket

85 - 69

TV
Fenerbahce
12/A 
20:30 
Ros Casares

71 - 63

TV
Gambrinus Brno
29.02.2008
11/B 
18:00 
Dynamo

58 - 98

Spartak Moscow Region
12/B 
18:00 
Gambrinus Brno

65 - 55

TV
Ros Casares
9/B 
19:00 
UMMC Ekaterinburg

94 - 90

TV
Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
CSKA Moscow
10/B 
20:15 
Fenerbahce

72 - 74

TV
Bourges Basket
05.03.2008
12/C 
20:30 
Ros Casares

69 - 75

TV
Gambrinus Brno
11.04.2008
13/A 
15:00 
UMMC Ekaterinburg

68 - 78

Spartak Moscow Region
14/A 
18:00 
Gambrinus Brno

90 - 81

Bourges Basket
13.04.2008
15/A 
15:00 
UMMC Ekaterinburg

70 - 69

Bourges Basket
16/A 
18:00 
Spartak Moscow Region

75 - 60

Gambrinus Brno