SCHEDULE

01.11.2006
A/1 
18:00 
MKB Euroleasing

83 - 58

TV
Wisla Can-Pack
B/3 
18:00 
Halcon Avenida

58 - 74

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Bourges Basket
A/2 
18:45 
TEO Vilnius

47 - 61

Spartak Moscow Region
B/2 
19:00 
CSKA

72 - 57

Samara, RUS
MTL Arena
ZVVZ USK Prague
C/2 
19:00 
UMMC

87 - 86

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Gambrinus
02.11.2006
B/1 
18:00 
MiZo Pécs

82 - 57

Dexia Namur
C/1 
19:30 
Fenerbahce SK

79 - 59

Lotos Gdynia
A/3 
20:30 
Famila Basket

67 - 85

Schio, ITA
Pala Campagnola
USO Mondeville
C/3 
20:30 
Ros Casares

81 - 58

USVO
08.11.2006
A/6 
18:00 
TEO Vilnius

71 - 65

Famila Basket
A/4 
18:30 
Wisla Can-Pack

58 - 72

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Spartak Moscow Region
A/5 
20:00 
USO Mondeville

56 - 69

MKB Euroleasing
B/5 
20:00 
Bourges Basket

75 - 59

MiZo Pécs
C/5 
20:30 
USVO

78 - 82

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Fenerbahce SK
09.11.2006
C/4 
17:30 
Lotos Gdynia

69 - 79

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
UMMC
C/6 
17:45 
Gambrinus

69 - 63

Ros Casares
B/6 
18:30 
ZVVZ USK Prague

51 - 62

Halcon Avenida
B/4 
20:30 
Dexia Namur

60 - 72

CSKA
15.11.2006
A/9 
18:00 
MKB Euroleasing

85 - 76

TV
TEO Vilnius
A/7 
20:00 
USO Mondeville

88 - 81

Wisla Can-Pack
B/7 
20:00 
Bourges Basket

66 - 54

Dexia Namur
B/8 
20:30 
Halcon Avenida

66 - 72

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
CSKA
C/7 
20:30 
USVO

75 - 67

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lotos Gdynia
C/8 
20:30 
Ros Casares

79 - 63

UMMC
16.11.2006
C/9 
17:00 
Fenerbahce SK

66 - 70

Gambrinus
B/9 
18:00 
MiZo Pécs

76 - 50

ZVVZ USK Prague
A/8 
20:30 
Famila Basket

31 - 81

Schio, ITA
Pala Campagnola
Spartak Moscow Region
22.11.2006
A/10 
17:15 
Wisla Can-Pack

78 - 60

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Famila Basket
C/11 
17:45 
Gambrinus

62 - 46

USVO
A/11 
18:00 
TEO Vilnius

72 - 66

USO Mondeville
A/12 
18:00 
Spartak Moscow Region

76 - 59

MKB Euroleasing
B/12 
19:00 
CSKA

74 - 65

Samara, RUS
MTL Arena
MiZo Pécs
C/12 
19:00 
UMMC

61 - 49

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Fenerbahce SK
23.11.2006
C/10 
16:20 
Lotos Gdynia

61 - 83

TV
Gdynia, POL
Gosir Hall
Ros Casares
B/11 
18:30 
ZVVZ USK Prague

53 - 57

Bourges Basket
B/10 
20:30 
Dexia Namur

75 - 80

Halcon Avenida
29.11.2006
C/13 
17:45 
Gambrinus

66 - 43

Lotos Gdynia
A/13 
18:00 
TEO Vilnius

75 - 72

Wisla Can-Pack
A/14 
18:00 
MKB Euroleasing

86 - 41

TV
Famila Basket
A/15 
20:00 
USO Mondeville

61 - 75

Spartak Moscow Region
B/15 
20:00 
Bourges Basket

63 - 61

CSKA
30.11.2006
B/14 
18:00 
MiZo Pécs

65 - 57

Halcon Avenida
B/13 
18:10 
ZVVZ USK Prague

62 - 53

Dexia Namur
C/14 
19:30 
Fenerbahce SK

71 - 66

Ros Casares
C/15 
20:30 
USVO

67 - 68

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
UMMC
06.12.2006
A/16 
17:15 
Wisla Can-Pack

78 - 66

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
MKB Euroleasing
A/17 
18:15 
Spartak Moscow Region

77 - 46

TEO Vilnius
A/18 
20:00 
USO Mondeville

84 - 68

Famila Basket
B/18 
20:00 
Bourges Basket

65 - 62

Halcon Avenida
C/18 
20:30 
USVO

69 - 76

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
07.12.2006
C/16 
17:30 
Lotos Gdynia

64 - 68

Gdynia, POL
Gosir Hall
Fenerbahce SK
C/17 
17:45 
Gambrinus

64 - 45

UMMC
B/17 
18:30 
ZVVZ USK Prague

60 - 71

CSKA
B/16 
20:30 
Dexia Namur

66 - 58

MiZo Pécs
13.12.2006
A/20 
18:00 
MKB Euroleasing

84 - 62

TV
USO Mondeville
A/19 
18:30 
Spartak Moscow Region

65 - 78

Wisla Can-Pack
B/19 
19:00 
CSKA

65 - 47

Samara, RUS
MTL Arena
Dexia Namur
C/19 
19:00 
UMMC

79 - 66

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Lotos Gdynia
B/21 
20:30 
Halcon Avenida

74 - 68

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
ZVVZ USK Prague
14.12.2006
B/20 
18:00 
MiZo Pécs

61 - 59

Bourges Basket
C/21 
19:00 
Ros Casares

73 - 59

Gambrinus
C/20 
19:30 
Fenerbahce SK

69 - 61

USVO
A/21 
20:30 
Famila Basket

46 - 66

Schio, ITA
Pala Campagnola
TEO Vilnius
19.12.2006
C/23 
19:00 
UMMC

81 - 73

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Ros Casares
20.12.2006
A/22 
17:15 
Wisla Can-Pack

81 - 70

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
USO Mondeville
C/24 
17:45 
Gambrinus

56 - 75

Fenerbahce SK
A/24 
18:00 
TEO Vilnius

65 - 60

MKB Euroleasing
A/23 
19:00 
Spartak Moscow Region

85 - 46

Famila Basket
B/23 
19:00 
CSKA

74 - 54

Samara, RUS
MTL Arena
Halcon Avenida
21.12.2006
C/22 
17:15 
Lotos Gdynia

70 - 68

Gdynia, POL
Gosir Hall
USVO
B/24 
17:55 
ZVVZ USK Prague

56 - 63

MiZo Pécs
B/22 
20:30 
Dexia Namur

60 - 65

Bourges Basket
10.01.2007
A/27 
18:00 
MKB Euroleasing

62 - 73

TV
Spartak Moscow Region
A/26 
20:00 
USO Mondeville

69 - 74

TEO Vilnius
B/26 
20:00 
Bourges Basket

67 - 54

ZVVZ USK Prague
B/25 
20:30 
Halcon Avenida

53 - 82

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
Dexia Namur
C/26 
20:30 
USVO

72 - 66

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus
11.01.2007
B/27 
18:00 
MiZo Pécs

71 - 69

CSKA
C/27 
19:30 
Fenerbahce SK

81 - 67

UMMC
A/25 
20:30 
Famila Basket

67 - 75

Schio, ITA
Pala Campagnola
Wisla Can-Pack
C/25 
20:30 
Ros Casares

76 - 50

Lotos Gdynia
17.01.2007
A/28 
17:15 
Wisla Can-Pack

77 - 81

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
TEO Vilnius
C/28 
17:15 
Lotos Gdynia

51 - 92

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus
A/30 
18:00 
Spartak Moscow Region

88 - 69

USO Mondeville
C/29 
18:00 
Ros Casares

68 - 71

Fenerbahce SK
B/30 
19:00 
CSKA

74 - 54

Samara, RUS
MTL Arena
Bourges Basket
C/30 
19:00 
UMMC

67 - 73

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
USVO
A/29 
20:30 
Famila Basket

68 - 73

Schio, ITA
Pala Campagnola
MKB Euroleasing
B/29 
20:30 
Halcon Avenida

70 - 65

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
MiZo Pécs
B/28 
20:30 
Dexia Namur

68 - 54

ZVVZ USK Prague
30.01.2007
8/A 
17:45 
Gambrinus

80 - 47

MiZo Pécs
3/A 
18:00 
Fenerbahce SK

80 - 66

Dexia Namur
5/A 
18:00 
TEO Vilnius

78 - 66

Halcon Avenida
7/A 
18:00 
MKB Euroleasing

86 - 76

UMMC
1/A 
18:30 
Spartak Moscow Region

82 - 54

ZVVZ USK Prague
2/A 
19:00 
CSKA

85 - 75

Samara, RUS
MTL Arena
USVO
4/A 
20:30 
Bourges Basket

73 - 63

USO Mondeville
6/A 
20:30 
Ros Casares

80 - 72

Wisla Can-Pack
02.02.2007
6/B 
17:30 
Wisla Can-Pack

57 - 67

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Ros Casares
8/B 
18:00 
MiZo Pécs

72 - 56

Gambrinus
1/B 
18:10 
ZVVZ USK Prague

52 - 67

Spartak Moscow Region
7/B 
20:30 
UMMC

71 - 69

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
MKB Euroleasing
2/B 
20:30 
USVO

70 - 76

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
CSKA
3/B 
20:30 
Dexia Namur

66 - 59

Fenerbahce SK
4/B 
20:30 
USO Mondeville

53 - 66

Bourges Basket
5/B 
20:30 
Halcon Avenida

68 - 74

Salamanca, ESP
Pabellón Wurzburg
TEO Vilnius
07.02.2007
7/C 
18:00 
MKB Euroleasing

80 - 70

TV
UMMC
3/C 
19:30 
Fenerbahce SK

84 - 56

Dexia Namur
8/C 
20:00 
Gambrinus

67 - 48

MiZo Pécs
20.02.2007
9/A 
18:00 
Spartak Moscow Region

58 - 73

Gambrinus
10/A 
19:00 
CSKA

75 - 62

Samara, RUS
MTL Arena
MKB Euroleasing
12/A 
19:00 
Bourges Basket

66 - 60

TEO Vilnius
11/A 
20:00 
Fenerbahce SK

69 - 67

Ros Casares
23.02.2007
9/B 
17:00 
Gambrinus

63 - 81

Spartak Moscow Region
10/B 
18:00 
MKB Euroleasing

63 - 75

CSKA
12/B 
18:00 
TEO Vilnius

54 - 60

Bourges Basket
11/B 
18:30 
Ros Casares

71 - 53

Fenerbahce SK
28.02.2007
9/C 
18:00 
Spartak Moscow Region

72 - 59

Gambrinus
11/C 
20:00 
Fenerbahce SK

80 - 82

Ros Casares
30.03.2007
13/A 
18:00 
Spartak Moscow Region

90 - 76

CSKA
14/A 
20:30 
Bourges Basket

59 - 73

Ros Casares
01.04.2007
15/A 
17:00 
CSKA

68 - 59

Bourges Basket
16/A 
19:15 
Spartak Moscow Region

76 - 62

Ros Casares