SCHEDULE

26.10.2005
B/1 
16:30 
Gambrinus

96 - 71

MKB
C/2 
18:15 
Wisla Can-Pack

59 - 68

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Phard Napoli
A/2 
18:30 
USK Praha

57 - 65

USO Basket
A/1 
19:00 
VBM-SGAU

70 - 59

Samara, RUS
MTL Arena
Dexia Namur
B/2 
19:00 
UMMC

60 - 51

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Famila
B/3 
20:00 
Bourges Basket

79 - 56

Lotos Gdynia
A/3 
20:30 
Ros Casares

64 - 77

MiZo-Pécs
C/3 
20:30 
USVO

73 - 64

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Dynamo
27.10.2005
C/1 
17:55 
Lietuvos Telekomas

65 - 61

K Cero ICP
02.11.2005
C/4 
17:30 
K Cero ICP

71 - 88

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Wisla Can-Pack
C/5 
18:00 
Dynamo

52 - 43

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Lietuvos Telekomas
B/4 
18:00 
MKB

80 - 84

TV
UMMC
A/6 
20:00 
USO Basket

81 - 67

Ros Casares
B/6 
20:30 
Famila

61 - 85

Schio, ITA
Pala Campagnola
Bourges Basket
03.11.2005
B/5 
17:30 
Lotos Gdynia

62 - 81

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus
A/5 
18:00 
MiZo-Pécs

80 - 68

VBM-SGAU
A/4 
20:30 
Dexia Namur

85 - 84

USK Praha
C/6 
20:45 
Phard Napoli

50 - 69

Napoli, ITA
Stadio Collana
USVO
09.11.2005
C/7 
18:00 
Dynamo

67 - 52

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
K Cero ICP
B/9 
18:10 
Gambrinus

93 - 67

Famila
A/9 
19:00 
VBM-SGAU

74 - 61

Samara, RUS
MTL Arena
USO Basket
B/8 
20:00 
Bourges Basket

77 - 53

UMMC
C/8 
20:30 
USVO

104 - 81

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Wisla Can-Pack
10.11.2005
B/7 
17:30 
Lotos Gdynia

84 - 81

Gdynia, POL
Gosir Hall
MKB
C/9 
17:55 
Lietuvos Telekomas

88 - 44

Phard Napoli
A/7 
18:00 
MiZo-Pécs

85 - 55

Dexia Namur
A/8 
20:30 
Ros Casares

80 - 78

USK Praha
15.11.2005
A/12 
18:30 
USK Praha

62 - 78

VBM-SGAU
16.11.2005
C/10 
17:30 
K Cero ICP

55 - 85

Kosice, SVK
Infiniti Arena
USVO
C/12 
18:00 
Wisla Can-Pack

55 - 71

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Lietuvos Telekomas
B/10 
18:00 
MKB

86 - 74

TV
Bourges Basket
B/12 
19:00 
UMMC

65 - 78

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Gambrinus
A/11 
20:00 
USO Basket

61 - 65

MiZo-Pécs
B/11 
20:30 
Famila

72 - 96

Schio, ITA
Pala Campagnola
Lotos Gdynia
17.11.2005
A/10 
20:30 
Dexia Namur

62 - 77

Ros Casares
C/11 
20:45 
Phard Napoli

60 - 66

Napoli, ITA
Stadio Collana
Dynamo
23.11.2005
C/15 
18:00 
Dynamo

68 - 58

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Wisla Can-Pack
B/14 
18:10 
Gambrinus

72 - 58

Bourges Basket
A/14 
19:00 
VBM-SGAU

81 - 46

Samara, RUS
MTL Arena
Ros Casares
A/13 
20:00 
USO Basket

93 - 82

Dexia Namur
B/13 
20:30 
Famila

87 - 90

Schio, ITA
Pala Campagnola
MKB
24.11.2005
B/15 
17:30 
Lotos Gdynia

58 - 71

Gdynia, POL
Gosir Hall
UMMC
C/14 
17:55 
Lietuvos Telekomas

79 - 75

USVO
A/15 
18:00 
MiZo-Pécs

73 - 58

USK Praha
C/13 
20:45 
Phard Napoli

72 - 58

Napoli, ITA
Stadio Collana
K Cero ICP
30.11.2005
C/16 
17:30 
K Cero ICP

56 - 71

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Lietuvos Telekomas
C/18 
18:00 
Dynamo

56 - 80

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
USVO
B/16 
18:00 
MKB

94 - 92

TV
Gambrinus
A/17 
20:00 
USO Basket

89 - 81

USK Praha
B/17 
20:30 
Famila

69 - 60

Schio, ITA
Pala Campagnola
UMMC
01.12.2005
B/18 
17:30 
Lotos Gdynia

62 - 76

Gdynia, POL
Gosir Hall
Bourges Basket
A/18 
18:00 
MiZo-Pécs

83 - 61

Ros Casares
A/16 
20:30 
Dexia Namur

60 - 87

VBM-SGAU
C/17 
20:45 
Phard Napoli

73 - 63

Napoli, ITA
Stadio Collana
Wisla Can-Pack
07.12.2005
B/20 
16:20 
Gambrinus

94 - 60

Lotos Gdynia
C/19 
18:00 
Wisla Can-Pack

69 - 57

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
K Cero ICP
A/19 
18:30 
USK Praha

81 - 73

Dexia Namur
A/20 
19:00 
VBM-SGAU

60 - 43

Samara, RUS
MTL Arena
MiZo-Pécs
B/19 
19:00 
UMMC

99 - 74

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
MKB
B/21 
20:00 
Bourges Basket

93 - 37

Famila
C/21 
20:30 
USVO

85 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Phard Napoli
08.12.2005
C/20 
17:55 
Lietuvos Telekomas

71 - 51

Dynamo
A/21 
20:30 
Ros Casares

76 - 73

USO Basket
14.12.2005
C/22 
17:30 
K Cero ICP

65 - 82

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Dynamo
C/23 
18:00 
Wisla Can-Pack

55 - 57

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
USVO
B/22 
18:00 
MKB

90 - 76

TV
Lotos Gdynia
A/23 
18:30 
USK Praha

60 - 71

Ros Casares
A/24 
20:00 
USO Basket

49 - 83

VBM-SGAU
B/24 
20:30 
Famila

69 - 74

Schio, ITA
Pala Campagnola
Gambrinus
15.12.2005
B/23 
19:00 
UMMC

55 - 74

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Bourges Basket
A/22 
20:30 
Dexia Namur

60 - 68

MiZo-Pécs
C/24 
20:45 
Phard Napoli

81 - 69

Napoli, ITA
Stadio Collana
Lietuvos Telekomas
11.01.2006
B/27 
16:30 
Gambrinus

66 - 53

UMMC
C/26 
18:00 
Dynamo

57 - 44

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Phard Napoli
A/27 
19:00 
VBM-SGAU

89 - 71

Samara, RUS
MTL Arena
USK Praha
B/25 
20:00 
Bourges Basket

89 - 69

MKB
C/25 
20:30 
USVO

86 - 52

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
K Cero ICP
12.01.2006
B/26 
17:30 
Lotos Gdynia

79 - 81

Gdynia, POL
Gosir Hall
Famila
C/27 
17:55 
Lietuvos Telekomas

80 - 67

Wisla Can-Pack
A/26 
18:00 
MiZo-Pécs

76 - 67

USO Basket
A/25 
20:30 
Ros Casares

74 - 70

Dexia Namur
18.01.2006
C/28 
17:30 
K Cero ICP

67 - 81

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Phard Napoli
C/30 
18:00 
Wisla Can-Pack

65 - 72

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Dynamo
B/28 
18:00 
MKB

78 - 63

TV
Famila
A/30 
18:30 
USK Praha

64 - 66

MiZo-Pécs
B/30 
19:00 
UMMC

92 - 75

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
Lotos Gdynia
B/29 
20:00 
Bourges Basket

73 - 67

Gambrinus
A/28 
20:30 
Dexia Namur

74 - 68

USO Basket
A/29 
20:30 
Ros Casares

58 - 59

VBM-SGAU
C/29 
20:30 
USVO

68 - 61

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lietuvos Telekomas
31.01.2006
6/A 
17:55 
Lietuvos Telekomas

71 - 62

Phard Napoli
3/A 
18:00 
MiZo-Pécs

85 - 55

Lotos Gdynia
5/A 
18:00 
Gambrinus

62 - 44

USO Basket
7/A 
18:00 
Dynamo

72 - 59

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Ros Casares
2/A 
19:00 
VBM-SGAU

75 - 52

Samara, RUS
MTL Arena
Dexia Namur
8/A 
19:00 
UMMC

77 - 80

Ekaterinburg, RUS
DIVS Sport Hall
MKB
4/A 
20:00 
Bourges Basket

77 - 69

Wisla Can-Pack
1/A 
20:30 
USVO

95 - 60

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Famila
03.02.2006
3/B 
17:30 
Lotos Gdynia

79 - 66

Gdynia, POL
Gosir Hall
MiZo-Pécs
8/B 
18:00 
MKB

89 - 79

UMMC
4/B 
18:00 
Wisla Can-Pack

53 - 68

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Bourges Basket
5/B 
20:00 
USO Basket

58 - 92

Gambrinus
1/B 
20:30 
Famila

70 - 84

Schio, ITA
Pala Campagnola
USVO
2/B 
20:30 
Dexia Namur

74 - 77

VBM-SGAU
6/B 
20:30 
Phard Napoli

52 - 62

Napoli, ITA
Stadio Collana
Lietuvos Telekomas
7/B 
20:30 
Ros Casares

43 - 64

Dynamo
08.02.2006
3/C 
18:00 
MiZo-Pécs

71 - 47

Lotos Gdynia
21.02.2006
11/A 
18:00 
MiZo-Pécs

79 - 66

Lietuvos Telekomas
10/A 
19:00 
VBM-SGAU

74 - 66

Samara, RUS
MTL Arena
Dynamo
12/A 
19:30 
Bourges Basket

59 - 62

Gambrinus
9/A 
20:45 
USVO

92 - 55

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
MKB
24.02.2006
11/B 
17:55 
Lietuvos Telekomas

79 - 70

MiZo-Pécs
9/B 
18:00 
MKB

69 - 74

USVO
10/B 
18:00 
Dynamo

71 - 78

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
VBM-SGAU
12/B 
19:30 
Gambrinus

65 - 75

Bourges Basket
01.03.2006
11/C 
18:00 
MiZo-Pécs

59 - 63

Lietuvos Telekomas
12/C 
20:00 
Bourges Basket

69 - 70

Gambrinus
31.03.2006
13/A 
17:40 
Gambrinus

61 - 54

USVO
14/A 
20:10 
VBM-SGAU

65 - 63

Lietuvos Telekomas
02.04.2006
15/A 
15:00 
USVO

77 - 62

Lietuvos Telekomas
16/A 
17:40 
Gambrinus

68 - 54

VBM-SGAU