SCHEDULE

03.11.2004
B/2 
17:00 
Loko Trutnov

71 - 44

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Sporting Athens
A/2 
17:32 
Wisla Can-Pack

77 - 54

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Kozachka-Zalk
A/1 
18:00 
Sopron

114 - 57

 
Baltiyskaya Zwezda
B/1 
18:00 
Delta Kosice

67 - 79

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Bourges
A/3 
18:45 
Lietuvos

59 - 50

TV
USVO
B/3 
19:30 
Dynamo

81 - 67

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Ros Casares
C/3 
20:00 
Tarbes GB

70 - 66

Szolnok
04.11.2004
C/1 
19:00 
Basket Parma

68 - 74

Parma, ITA
Arena of LBP 2
VBM-SGAU
C/2 
20:30 
Dexia Namur

76 - 66

 
Vojvodina Nis-Gas
10.11.2004
C/5 
17:00 
Szolnok

84 - 78

Basket Parma
A/6 
18:00 
Kozachka-Zalk

53 - 67

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
USVO
A/4 
18:04 
Gambrinus

80 - 59

Wisla Can-Pack
A/5 
18:45 
Lietuvos

69 - 50

TV
Sopron
C/6 
19:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

57 - 66

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Tarbes GB
B/6 
20:30 
Sporting Athens

46 - 70

Dynamo
11.11.2004
C/4 
17:30 
Lotos Gdynia

87 - 75

Gdynia, POL
Gosir Hall
Dexia Namur
B/4 
18:00 
MiZo-Pecsi

95 - 57

Loko Trutnov
B/5 
20:30 
Ros Casares

63 - 57

Delta Kosice
17.11.2004
A/7 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

45 - 70

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Lietuvos
A/9 
18:00 
Sopron

89 - 77

Kozachka-Zalk
B/9 
18:00 
Delta Kosice

63 - 68

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Sporting Athens
C/7 
19:00 
VBM-SGAU

82 - 44

Samara, RUS
MTL Arena
Szolnok
B/8 
19:30 
Dynamo

63 - 56

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
MiZo-Pecsi
B/7 
20:00 
Bourges

66 - 62

Ros Casares
C/8 
20:00 
Tarbes GB

74 - 82

Lotos Gdynia
A/8 
20:30 
USVO

58 - 65

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Gambrinus
18.11.2004
C/9 
19:00 
Basket Parma

85 - 71

Parma, ITA
Arena of LBP 2
 
Vojvodina Nis-Gas
23.11.2004
B/10 
17:00 
Loko Trutnov

78 - 99

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Dynamo
24.11.2004
A/10 
17:30 
Wisla Can-Pack

58 - 74

Krakow, POL
Hala TS Wisla
USVO
A/11 
18:00 
Kozachka-Zalk

97 - 44

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
 
Baltiyskaya Zwezda
A/12 
18:05 
Gambrinus

69 - 74

Sopron
C/11 
18:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

74 - 88

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
VBM-SGAU
B/11 
20:30 
Sporting Athens

36 - 81

Bourges
25.11.2004
C/12 
17:30 
Lotos Gdynia

89 - 75

Gdynia, POL
Gosir Hall
Basket Parma
B/12 
18:00 
MiZo-Pecsi

74 - 69

Delta Kosice
C/10 
20:30 
Dexia Namur

80 - 66

Tarbes GB
01.12.2004
A/14 
18:00 
Sopron

67 - 68

Wisla Can-Pack
A/15 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

43 - 88

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Gambrinus
B/14 
18:00 
Delta Kosice

80 - 78

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Loko Trutnov
A/13 
18:45 
Lietuvos

79 - 52

TV
Kozachka-Zalk
B/15 
20:00 
Bourges

57 - 63

MiZo-Pecsi
B/13 
20:30 
Ros Casares

90 - 57

Sporting Athens
02.12.2004
C/15 
17:30 
Lotos Gdynia

66 - 77

Gdynia, POL
Gosir Hall
VBM-SGAU
C/13 
18:00 
Szolnok

83 - 62

 
Vojvodina Nis-Gas
C/14 
20:30 
Basket Parma

73 - 79

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Dexia Namur
08.12.2004
B/18 
17:00 
Loko Trutnov

56 - 84

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Bourges
A/18 
17:30 
Wisla Can-Pack

103 - 68

Krakow, POL
Hala TS Wisla
 
Baltiyskaya Zwezda
A/17 
18:04 
Gambrinus

80 - 56

Lietuvos
C/16 
20:00 
Tarbes GB

72 - 60

Basket Parma
A/16 
20:30 
USVO

86 - 80

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Sopron
09.12.2004
C/17 
17:30 
Lotos Gdynia

80 - 67

Gdynia, POL
Gosir Hall
Szolnok
B/17 
18:00 
MiZo-Pecsi

68 - 64

Ros Casares
B/16 
19:30 
Dynamo

90 - 57

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Delta Kosice
C/18 
20:30 
Dexia Namur

67 - 68

VBM-SGAU
15.12.2004
C/19 
17:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

81 - 89

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Lotos Gdynia
A/19 
18:00 
Kozachka-Zalk

61 - 88

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Gambrinus
A/20 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

48 - 81

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
USVO
C/21 
18:00 
Szolnok

82 - 53

Dexia Namur
A/21 
18:45 
Lietuvos

79 - 53

TV
Wisla Can-Pack
C/20 
19:00 
VBM-SGAU

94 - 59

Samara, RUS
MTL Arena
Tarbes GB
B/20 
20:00 
Bourges

74 - 58

Dynamo
B/19 
20:30 
Sporting Athens

55 - 80

MiZo-Pecsi
16.12.2004
B/21 
20:30 
Ros Casares

99 - 58

Loko Trutnov
22.12.2004
C/24 
17:30 
Szolnok

72 - 86

Tarbes GB
A/23 
18:00 
Kozachka-Zalk

81 - 65

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Wisla Can-Pack
C/23 
18:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

75 - 74

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Dexia Namur
A/22 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

74 - 84

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Sopron
C/22 
19:00 
VBM-SGAU

86 - 51

Samara, RUS
MTL Arena
Basket Parma
B/22 
20:00 
Bourges

82 - 70

Delta Kosice
A/24 
20:30 
USVO

83 - 87

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Lietuvos
B/23 
20:30 
Sporting Athens

70 - 73

Loko Trutnov
B/24 
20:30 
Ros Casares

85 - 76

Dynamo
04.01.2005
B/26 
18:00 
Delta Kosice

57 - 98

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Ros Casares
05.01.2005
A/26 
18:00 
Sopron

84 - 81

TV
Lietuvos
B/25 
18:00 
Loko Trutnov

65 - 83

TV
Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
MiZo-Pecsi
B/27 
18:00 
Dynamo

95 - 28

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Sporting Athens
C/27 
20:00 
Tarbes GB

105 - 78

 
Vojvodina Nis-Gas
A/27 
20:30 
USVO

72 - 54

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Kozachka-Zalk
06.01.2005
A/25 
17:30 
Wisla Can-Pack

56 - 63

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Gambrinus
C/26 
18:00 
Basket Parma

80 - 66

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Szolnok
C/25 
20:30 
Dexia Namur

78 - 68

Lotos Gdynia
12.01.2005
A/28 
17:55 
Lietuvos

88 - 55

TV
 
Baltiyskaya Zwezda
A/30 
18:00 
Kozachka-Zalk

95 - 80

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Sopron
C/28 
18:00 
Szolnok

73 - 79

VBM-SGAU
A/29 
18:05 
Gambrinus

75 - 56

USVO
B/30 
20:30 
Sporting Athens

71 - 87

Delta Kosice
13.01.2005
C/29 
17:30 
Lotos Gdynia

91 - 80

Gdynia, POL
Gosir Hall
Tarbes GB
C/30 
18:00 
 
Vojvodina Nis-Gas

71 - 89

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Basket Parma
B/29 
18:00 
MiZo-Pecsi

86 - 76

Dynamo
B/28 
20:30 
Ros Casares

72 - 68

Bourges
19.01.2005
A/32 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

64 - 65

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Kozachka-Zalk
A/33 
18:00 
Sopron

65 - 81

Gambrinus
B/33 
18:00 
Delta Kosice

61 - 74

Kosice, SVK
Infiniti Arena
MiZo-Pecsi
C/32 
19:00 
VBM-SGAU

103 - 53

Samara, RUS
MTL Arena
 
Vojvodina Nis-Gas
B/31 
19:30 
Dynamo

76 - 59

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Loko Trutnov
B/32 
20:00 
Bourges

89 - 26

Sporting Athens
C/31 
20:00 
Tarbes GB

83 - 60

Dexia Namur
A/31 
20:30 
USVO

82 - 65

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Wisla Can-Pack
20.01.2005
C/33 
19:00 
Basket Parma

65 - 81

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Lotos Gdynia
26.01.2005
A/36 
17:00 
Gambrinus

93 - 48

 
Baltiyskaya Zwezda
A/34 
18:00 
Kozachka-Zalk

89 - 96

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
Lietuvos
A/35 
18:05 
Wisla Can-Pack

71 - 60

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Sopron
C/36 
19:00 
VBM-SGAU

66 - 60

Samara, RUS
MTL Arena
Lotos Gdynia
B/34 
20:30 
Sporting Athens

48 - 89

Ros Casares
C/34 
20:30 
 
Vojvodina Nis-Gas

98 - 78

Novi Sad, SCG
JP SPC Vojvodina 2
Szolnok
27.01.2005
B/35 
17:30 
Loko Trutnov

65 - 83

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Delta Kosice
B/36 
18:00 
MiZo-Pecsi

80 - 60

Bourges
C/35 
20:30 
Dexia Namur

83 - 84

Basket Parma
02.02.2005
A/38 
17:55 
Lietuvos

54 - 50

TV
Gambrinus
A/39 
18:00 
 
Baltiyskaya Zwezda

60 - 84

St. Petersburg, RUS
DS Yubileiniy
Wisla Can-Pack
B/37 
18:00 
Delta Kosice

72 - 89

Kosice, SVK
Infiniti Arena
Dynamo
C/38 
18:00 
Szolnok

51 - 84

Lotos Gdynia
C/39 
19:00 
VBM-SGAU

95 - 49

Samara, RUS
MTL Arena
Dexia Namur
B/39 
20:00 
Bourges

95 - 64

Loko Trutnov
03.02.2005
A/37 
18:00 
Sopron

65 - 76

TV
USVO
C/37 
19:00 
Basket Parma

86 - 78

Parma, ITA
Arena of LBP 2
Tarbes GB
B/38 
20:30 
Ros Casares

64 - 66

MiZo-Pecsi
09.02.2005
A/42 
17:30 
Wisla Can-Pack

47 - 64

Krakow, POL
Hala TS Wisla
Lietuvos
B/42 
17:30 
Loko Trutnov

68 - 103

Trutnov, CZE
Hala ZS Komenskeho
Ros Casares
C/40 
17:30 
Lotos Gdynia

85 - 57

Gdynia, POL
Gosir Hall
 
Vojvodina Nis-Gas
B/40 
18:00 
MiZo-Pecsi

83 - 40

Sporting Athens
A/40 
18:04 
Gambrinus

86 - 58

Kozachka-Zalk
B/41 
19:30 
Dynamo

58 - 50

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Bourges
C/41 
20:00 
Tarbes GB

66 - 73

VBM-SGAU
A/41 
20:30 
USVO

82 - 50

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
 
Baltiyskaya Zwezda
C/42 
20:30 
Dexia Namur

85 - 40

Szolnok
22.02.2005
6/A 
17:30 
Lotos Gdynia

90 - 67

Gdynia, POL
Gosir Hall
Sopron
4/A 
17:55 
Lietuvos

80 - 70

Dexia Namur
2/A 
18:00 
MiZo-Pecsi

81 - 55

Kozachka-Zalk
5/A 
18:00 
Dynamo

65 - 58

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Wisla Can-Pack
3/A 
18:00 
Gambrinus

89 - 54

Basket Parma
1/A 
19:00 
VBM-SGAU

96 - 40

Samara, RUS
MTL Arena
Delta Kosice
7/A 
20:00 
Bourges

69 - 67

Tarbes GB
8/A 
20:30 
Ros Casares

65 - 59

USVO
25.02.2005
1/B 
17:30 
Delta Kosice

62 - 111

Kosice, SVK
Infiniti Arena
VBM-SGAU
5/B 
17:30 
Wisla Can-Pack

67 - 71

TV
Krakow, POL
Hala TS Wisla
Dynamo
2/B 
18:00 
Kozachka-Zalk

80 - 72

Zaporozhye, UKR
Sport Palace "UNOST"
MiZo-Pecsi
7/B 
20:00 
Tarbes GB

47 - 79

Bourges
3/B 
20:30 
Basket Parma

57 - 101

Parma, ITA
Pala Citi
Gambrinus
4/B 
20:30 
Dexia Namur

67 - 71

Lietuvos
6/B 
20:30 
Sopron

56 - 69

Lotos Gdynia
8/B 
20:30 
USVO

70 - 73

Valenciennes, FRA
Salle du Hainaut
Ros Casares
03.03.2005
2/C 
18:00 
MiZo-Pecsi

73 - 59

Kozachka-Zalk
15.03.2005
4/A 
17:55 
Lietuvos

73 - 77

Dynamo
2/A 
18:00 
MiZo-Pecsi

70 - 61

Bourges
3/A 
18:00 
Gambrinus

66 - 63

Lotos Gdynia
1/A 
19:00 
VBM-SGAU

62 - 51

Samara, RUS
MTL Arena
Ros Casares
18.03.2005
3/B 
17:30 
Lotos Gdynia

87 - 72

Gdynia, POL
Gosir Hall
Gambrinus
1/B 
18:00 
Ros Casares

45 - 75

VBM-SGAU
4/B 
19:30 
Dynamo

67 - 88

Moscow, RUS
DYNAMO (1)
Lietuvos
2/B 
20:30 
Bourges

61 - 48

MiZo-Pecsi
24.03.2005
4/C 
17:55 
Lietuvos

67 - 60

Dynamo
2/C 
18:00 
MiZo-Pecsi

70 - 54

Bourges
3/C 
18:00 
Gambrinus

62 - 52

Lotos Gdynia
22.04.2005
2/A 
17:00 
MiZo-Pecsi

61 - 71

Samara, RUS
Gambrinus
1/A 
20:00 
VBM-SGAU

66 - 58

Samara, RUS
Lietuvos
24.04.2005
3/A 
17:00 
MiZo-Pecsi

60 - 68

Samara, RUS
Lietuvos
4/A 
19:45 
Gambrinus

66 - 69

Samara, RUS
VBM-SGAU